Články k osobnosti

Jennifer Aniston

  herečka, producentka, režisérka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jennifer Aniston »
 

Manžel Jennifer Aniston tvrdí: Neholím se mezi nohama

 
Herečka Jennifer Aniston nedávno v jednom z rozhovorů tvrdila, že má ráda upravené muže. Tedy ty, kteří dbají nejen na čistotu své pleti a používají patřičnou kosmetiku, ale kteří nejsou chlupatí tak, jak jim to určují geny a hladina hormonů v krvi. Jinými slovy má ráda muže zastřižené a vyholené. Tvrdila však také, že s jedním takovým žije. Její manžel Justin Theroux teď prohlásil, že sice občas manželce ukradne pleťový krém, ale rozhodně si neholí nohy ani „nic jiného.“
24.09.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (683 článků) , Justin Theroux (151 článků)

Brad Pitt se omluvil Jennifer Aniston za útěk z manželství

 
Před dvanácti roky touto dobou zažívala herečka Jennifer Aniston nejhorší období svého života. Bylo to jen pár měsíců poté, co od ní utekl manžel Brad Pitt k Angelině Jolie. Dnes je hvězda seriálu Přátelé šťastně vdaná za Justina Therouxe, zatímco Brad prochází složitým rozvodem s Angelinou. Nicméně našel dost sil, aby se své první manželce za útěk z roku 2005 omluvil.
11.09.2017 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1589 článků) , Jennifer Aniston (683 článků) , Angelina Jolie (1976 článků) , Justin Theroux (151 článků)

Jennifer Aniston je přecitlivělá na otázky týkající se těhotenství

 
Jennifer Aniston se od hlavy k patě osype pokaždé, když novináři při interview s ní vytáhnou otázky týkající se těhotenství. Spekulace o tom, zda je těhotná, ji pronásledují od devadesátých let, kdy začala zářit v seriálu Přátelé. To, že děti nechtěla, bylo zřejmě důvodem rozchodu s manželem Bradem Pittem, který utekl k Angelině Jolie toužící po veliké rodině. Osmačtyřicetiletá Jennifer už pomalu míří do přechodu a na těhotenství může zapomenout. Odmítá ale cokoli komukoli vysvětlovat.
29.08.2017 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1589 článků) , Jennifer Aniston (683 článků) , Angelina Jolie (1976 článků)

Jennifer Aniston otevřeně: Tajemství mých věčně ztopořených bradavek!

 
V 90. letech se Jennifer Aniston (48) stala sexsymbolem i díky svým prsům, která byla, s nadsázkou řečeno, slavnější než ona sama.
18.08.2017 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (683 článků)

Jennifer Aniston: Mám ráda vyholené muže

 
Herečka Jennifer Aniston přiznala, že její manžel Justin Theroux se na většině těla holí a zastřihuje si chloupky. Hvězda seriálu Přátelé by totiž nemohla být s mužem, který má přirozeně neupravené ochlupení.
16.08.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (683 článků) , Justin Theroux (151 článků)

Jennifer Aniston promluvila o svých věčně viditelných bradavkách: Taková moje prsa prostě jsou!

 
Jennifer Aniston je kromě jiného známá jako průkopnice viditelných bradavek. Stojí jí snad vždy a všude včetně seriálu Přátelé, kde se jimi její postava Rachel Green přímo proslavila. V nedávném rozhovoru pro Vogue byla tázána, jak ona sama vnímá to, že její bradavky jsou tolik populární.
14.08.2017 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (683 článků) , Rachel Green (2 články)

Jennifer Aniston s manželem konečně ukázala úsměv

 
Herečka Jennifer Aniston prožívá po boku manžela Justina Therouxe jedno z nejšťastnějších období svého života. Přesto se málokdy stane, že by je fotografové zastihli s úsměvem na rtech. Teď se to ale povedlo!
07.08.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (683 článků) , Justin Theroux (151 článků)

Dvě největší rivalky Jennifer Aniston a Angelina Jolie si vyšly bez podprsenky: Která je má lepší?

 
Všichni moc dobře víme, že Jennifer Aniston a Angelina Jolie se nemají vůbec v lásce. Jenže chlap není to jediné, co je rozděluje. Obě dvě rády chodí bez podprsenky a vystavují své přednosti na odiv. Tak co, která je má lepší?
30.07.2017 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (683 článků) , Angelina Jolie (1976 článků)

Smůla herečky, která dabovala Rachel z Přátel: Chytilovou vystřihli ze dvou oscarových filmů

 
Herečku a dabérku Miriam Chytilovou (51) zcela jistě znáte, avšak asi víc podle hlasu. Dlouhé roky totiž dabovala Rachel z Přátel a ve filmech Jennifer Aniston dabuje stále. Zahrála si však i ve dvou oscarových filmech. K její smůle ji ale z obou vystřihli!
19.05.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (683 článků) , Miriam Chytilová (8 článků)

Manžel Jennifer Aniston: Je to moje partnerka, nikoli soupeřka

 
Herečka Jennifer Aniston má v manželovi Justinu Therouxovi vyzrálého muže, který nemá poškozené sebevědomí. Pětačtyřicetiletý Američan si uvědomuje, že je jeho choť slavnější, ale rozhodně se s ní nesnaží soupeřit. Vnímá ji jako partnerku, proto s ní při výběru svých filmových rolí nijak nesoupeří.
03.05.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (683 článků) , Justin Theroux (151 článků)

Jennifer Aniston si nedá pokoj: Pod trikem zase ukázala VŠECHNO! Je stále na co se koukat?

 
Jennifer Aniston (48) si na podprsenky nikdy nepotrpěla. Taky je nepotřebuje - má malá, ale pevná ňadra a žádnou podporu mít nemusí. Bradavky jí prosvítaly už během natáčení seriálu Přátelé a ani dnes po spodním prádle herečka nesahá.
01.05.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (683 článků)

Manžel Jennifer Aniston má hrůzu z vody

 
Herec Justin Theroux přiznal, že trpí jednou z poměrně běžných fobií. Nikdo ho nedostane na loď a v lásce nemá ani koupání na otevřeném moři. Manžel herečky Jennifer Anistonové je totiž hydrofobik. Má hrůzu z otevřené vodní hladiny a především plavby na lodích. Může za to jeho strýc Paul, který ho v dětství týral jízdou na kajaku.
12.04.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (683 článků) , Justin Theroux (151 článků) , Paul Theroux (1 článek)

Je možné, že Brad Pitt a Jennifer Aniston se k sobě VRÁTÍ a ZESTÁRNOU spolu: Tady máte jasné DŮVODY!

 
Brad Pitt v současné době nezažívá vůbec hezké období. Kvůli rozvodu se svou kdysi milovanou ženou Angelinou Jolie je úplně na dně. Jejich společné děti miluje nadevše, ale Angelina je a vždy bývala podivínkou, u které nevíte, co od ní můžete čekat. Hodně se jeho trápení a boj o děti podepsaly na jeho vzhledu. Z kdysi pohledného sexy idola je vrásčitý a nešťastný chlápek. Spekuluje se, že v takové tíživé situaci má Brad hodně blízko ke své bývalé manželce Jennifer Aniston. Tady máte jasné důvody, proč je šance, že tihle dva spolu zestárnou!
09.04.2017 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1589 článků) , Jennifer Aniston (683 článků) , Angelina Jolie (1976 článků)

Brad Pitt je na dně! Jennifer, vrať se k němu!

 
Zbyl z něj jen stín. Neskutečně rychle přišel o svalovou hmotu a připomíná starce, který jde krmit holuby. Brad Pitt (53) na tom není dobře po psychické stránce. Po rozchodu s Angelinou Jolie se podle přátel upíná k tomu, že se k němu vrátí Jennifer Aniston.
31.03.2017 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1589 článků) , Jennifer Aniston (683 článků) , Angelina Jolie (1976 článků)

ŠOK! Jennifer Aniston zahýbá manžel! Komu se půjde vyplakat na rameno? Bude to Pitt?

 
Celý svět obrací zrak k manželství Jennifer Aniston! Zatímco se její bývalý Brad Pitt snaží po hrozném rozchodu znovu vetřít do její přízně, ona se svědomitě dušuje, že její manželství s hercem Justinem Therouxem jim šlape jako na drátkách. To už ovšem není pravda. Manželství čelí krizi nejvyššího stupně, Jenn podezřívá manžela z nevěry, a jak víme, Jennifer je na nevěru od jisté doby doslova alergická!
27.03.2017 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1589 článků) , Jennifer Aniston (683 článků) , Justin Theroux (151 článků)

Celebrity se rády vracejí ke svým ex! Mezi Angelinou a Billym Bobem Thortonem to zase jiskří!

 
Také se divíte, co je to mezi celebritami v poslední době za nový trend vracet se ke svým ex? My tedy jenom žasneme. Zatímco Jennifer Aniston opět přijala Brada Pitta zpátky do svého kruhu přátel, mezi Angelinou a bývalým manželem Billym Bobem Thortonem se děje to samé. Opravdu si myslí, že si těmito comebacky pomohou?
19.03.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1589 článků) , Jennifer Aniston (683 článků)

Chcete vypadat ve 48 jako Jennifer Aniston? Víme, jak se tahle hvězda udržuje!

 
Jennifer Aniston je ve svém věku opravdovou šťabajznou! Kdyby nebyla slavnou herečkou, člověk by jí tipoval minimálně o deset let méně! Jak to ale dělá, že vůbec nestárne? Přinášíme vám odpověď na tuhle otázku. Můžete se nechat trochu inspirovat, tedy pokud máte řekněme zbytečných 37 milionů ročně!
16.03.2017 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (683 článků)

Jennifer Aniston a Brad Pitt jsou zase kamarádi

 
Když žil Brad Pitt s Angelinou Jolie, měl zákaz komunikovat jakkoli s bývalou manželkou Jennifer Aniston, od níž k Angelině utekl. O embargu na Jennifer si bulvár dělá legraci už více než deset let. Ale poté, co se Angelina loni v září s Bradem rozešla, může se zase s první exmanželkou kamarádit. Popřál jí k narozeninám a ona jeho podanou ruku přijala.
08.03.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1589 článků) , Jennifer Aniston (683 článků) , Angelina Jolie (1976 článků)

Rozvod Jolie a Pitta: Osamělý Brad poslal textovku Aniston! Co mu odepsala?

 
Hollywoodský herec Brad Pitt (53) a jeho exmanželka Jennifer Aniston (48) jsou opět v kontaktu! Slavný krasavec po rozpadu jeho manželství s Angelinou Jolie (41) kontaktoval krásnou Jennifer.
04.03.2017 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1589 článků) , Jennifer Aniston (683 článků) , Angelina Jolie (1976 článků)

Chystá Brad Pitt VELKÝ NÁVRAT k bývalce Jennifer Aniston? Začali se sbližovat přes textovky!

 
Brad Pitt je naprosto zničený z rozvodu s Angelinou Jolie. Tlak bulváru, boj o děti, obvinění z agresivity a alkoholismu, to všechno a ještě mnohem více se na Brada navalilo naráz. A tak hledal pochopení u své bývalé Jennifer Aniston. Takticky jí poslal přání k narozeninám a už to začalo!
02.03.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1589 článků) , Jennifer Aniston (683 článků) , Angelina Jolie (1976 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »