Články k osobnosti

Jaroslava Pokorná

  herečka, režisérka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaroslava Pokorná »
 

Vlastivědné muzeum v Kladně přibližuje dobu před vznikem Československa

 
Ve Sládečkově vlastivědném muzeu v Kladně byla slavnostně zahájena výstava "Než vznikla republika". Záštitu nad expozicí, která součástí akcí připomínajících 100. výročí vzniku republiky, poskytla hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová.
22.04.2018 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (76 článků)

Kupka (ODS): Hejtmanka prostě nemaká

 
Komentář na facebookovém profilu k účasti hejtmanky Středočeského kraje Jaroslavy Pokorné Jermanové na jednáních
21.04.2018 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (76 článků)

„Prostě nemaká“. ODS tepe hejtmanku Jermanovou, že nechodí do práce

 
Opoziční ODS kritizuje středočeskou hejtmanku Jaroslavu Pokornou Jermanovou (ANO) za neúčast na jednáních krajské rady. Letos podle občanských demokratů chyběla v 75 procentech případů. Hejtmanka namítla, že měla jiné pracovní povinnosti, které kolidovaly s termíny jednání. Kromě toho čerpala dovolenou a řešila rodinné záležitosti, uvedla v dnešním prohlášení pro média.
20.04.2018 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (76 článků)

JCCR: Travelfest zahájily hejtmanky s nožem v ruce

 
Prvním nakrojením obřího dortu velkým cukrářským nožem zahájila v pátek dopoledne jihočeská hejtmanka Ivana Stráská se svou středočeskou kolegyní Jaroslavou Pokornou Jermanovou letošní druhý ročník nejvýznamnějšího jihočeského veletrhu cestovního ruchu Travelfest 2018.
13.04.2018 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (76 článků) , Ivana Pokorná (2 články)

Zalapat po dechu. Hejtmanka pro PL popsala, co na vlastní kůži zažila během předávání televizních cen v Berouně

 
ROZHOVOR „Nedávno jsem byla na předávání televizních cen v Berouně. Jeden z oceněných pánů ve své děkovací řeči vyzval přítomné členy hnutí ANO, aby panu Babišovi vzkázali, ať neovlivňuje média,“ uvedla v jedné ze svých odpovědí hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová. Tu samozřejmě v další části rozvedla.
01.04.2018 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (76 článků)

STAN: Hejtmanka Středočeského kraje neřesí koncepci rozvoje kraje

 
Středeční návštěvu vlády premiéra v demisi Andreje Babiše ve Středočeském kraji chce hejtmanka Jaroslava Jermanová Pokorná správně využít pro lobbování za problémy regionu, se kterými může kabinet pomoci. Snahu vlády porozumět regionálním problémům vítáme.
28.03.2018 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12439 článků) , Jaroslava Pokorná (76 článků)

Babiš vyvezl ministry po středních Čechách a odráží kritiku: „Nechceme jen slibovat“

 
Andrej Babiš (ANO) vyvezl ministry na další cestu po regionu, tentokrát volba připadla na Středočeský kraj. Po ranním přivítání s hejtmankou Jaroslavou Jermanovou Pokornou se vláda vydala na další ze svých cest, za které již bývá i kritizována. Babiš se však kritice diví a kritikům vzkazuje, že tomu vůbec nerozumí.
28.03.2018 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12439 článků) , Jaroslava Pokorná (76 článků)

STAN: Nedostatek míst v mateřských školách

 
Už loni v prosinci jsme vyzývali hejtmanku Jaroslavu Pokornou Jermanovou, aby objasnila svým spolustraníkům ve sněmovně a ve vládě, jak vážná je situaci nejen ve Středočeském kraji.
12.03.2018 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (76 článků)

Čapí hnízdo už nespadá pod evropské dotace. Zařídilo to ministerstvo financí

 
Kontroverzní projekt Čapí hnízdo, kvůli kterému policie obvinila premiéra v demisi Andreje Babiše a dalších deset lidí, vyňalo ministerstvo financí ze sedmi finančních programů EU. Oznámila to dnes hejtmanka středočeského kraje  Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO). Ministerstvo svůj krok hájí jako nejlepší řešení z hlediska rozpočtu, protože hrozilo krácení evropských dotací.
29.01.2018 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (76 článků) , Andrej Babiš (12439 článků)

Čapí hnízdo není dál věc Bruselu. Babišův problém už má jen národní rozměr

 
Ministerstvo financí vyňalo Čapí hnízdo z evropského financování, oznámila v pondělí na schůzi středočeského zastupitelstva hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO). Ministerstvo financí informaci potvrdilo. Kvůli padesátimilionové dotaci pro rekreační a konferenční areál Čapí hnízdo obvinila policie 11 lidí, mezi nimi premiéra Andreje Babiše (ANO) a místopředsedu hnutí ANO Jaroslava Faltýnka. Ministerstvo už dříve uvedlo, že z hlediska rozpočtu je vyjmutí nejlepší řešení, jinak by ČR hrozilo krácení už přidělených evropských peněz.
29.01.2018 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (76 článků) , Andrej Babiš (12439 článků)

STAN: Hejtmanka Pokorná Jermanová chce odvolat většinu zástupců opozice ve výboru regionální rady ROP

 
Zastupitelstvo Středočeského kraje bude na svém pondělním zasedání 29. ledna projednávat návrh hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové (ANO) na odvolání členů Výboru regionální rady ROP Střední Čechy za STAN, ODS a TOP 09.
24.01.2018 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (76 článků)

Babiš nic nepokazil, není důvod, aby nebyl dále premiérem, prohlásil v ČT jasně hejtman Okleštěk

 
Výbor hnutí ANO dnes ústy místopředsedkyně Jaroslavy Pokorné Jermanové potvrdil předsedu Andreje Babiše jako jediného kandidáta hnutí na předsedu příští vlády. Shodlo se tak jednomyslně stranické vedení. Tématem se zaobíral moderátor David Borek v Událostech, komentářích na ČT24 společně s Ladislavem Oklešťkem, poslancem hnutí ANO a hejtmanem Olomouckého kraje.
22.01.2018 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (76 článků) , Andrej Babiš (12439 článků)

Vedení hnutí ANO rozhodlo: Babiš je jediný kandidát na premiéra!

 
Předseda ANO Andrej Babiš je jediným kandidátem hnutí na předsedu příští vlády. V kandidátské pozici ho dnes večer jednomyslně potvrdil výbor hnutí. Po jednání stranického vedení to novinářům řekla místopředsedkyně hnutí Jaroslava Pokorná Jermanová. Možnost, že by se premiérem stal jiný představitel hnutí, připustil minulý týden Babiš. Ostatní strany jej v čele vlády odmítají kvůli jeho trestnímu stíhání v kauze Čapí hnízdo.
22.01.2018 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (76 článků) , Andrej Babiš (12439 článků)

Drahoš je politickým kandidátem TOP 09 a STAN, vypálila u Moravce Pokorná-Jermanová. A pokračovala...

 
Místopředsedkyně ANO Jaroslava Pokorná Jermanová, předseda ODS Petr Fiala a statutární místopředseda ČSSD Milan Chovanec před kamerami České televize debatovali o politické situaci v České republice. Dáma se hned na úvod kriticky vyjádřila k Jiřímu Drahošovi. Je to prý politický kandidát TOP 09 a STAN, což se v Česku údajně zastírá, zastala se prezidenta Miloše Zemana. Milan Chovanec se také zastal prezidenta. Zato když se ke slovu dostal Petr Fiala, nenechal na Zemanovi nit suchou.
21.01.2018 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (76 článků) , Petr Fiala (1313 článků) , Miloš Zeman (20483 článků) , Milan Chovanec (1384 článků) , Jiří Drahoš (985 článků) , Jiří Fiala (124 článků) , Jiří Fiala (124 článků)

Výbor ROP bude řešit Čapí hnízdo 16. ledna

 
Výbor regionální rady Regionálního operačního programu (ROP) Střední Čechy bude jednat o vyjmutí farmy Čapí hnízdo z evropského financování 16. ledna. Novinářům to dnes řekla předsedkyně výboru a hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO), napsala ČTK.
05.01.2018 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (76 článků)

ODS, TOPka a jejich hloupé bloky. Čím se to zaštiťují? Nevadily by mi ani předčasné volby, připustila pro PL výrazná tvář ANO

 
ROZHOVOR „Vyhráli jsme čestně, po velmi tvrdé kampani proti hnutí ANO, ale hlavně proti panu Babišovi. Nepamatuji si takto ostře a osobně vedenou kampaň. Mrzí mě, že někteří politici neumí uznat vítěze voleb a formují dle mého názoru hloupé bloky, zaštiťují se demokracií a bůh ví, čím ještě. Nelíbí se mi to," řekla ParlamentnímListům.cz hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Jermanová Pokorná.
30.12.2017 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (76 článků)

Ve Středočeském kraji je 31 procent mostů ve špatném stavu

 
Ve středních Čechách je 31 procent mostů z celkových 1844 ve špatném stavu, 11 mostů dokonce v havarijním stavu. Letos kraj zahájil opravu 34 mostů za 400 milionů korun, které poskytuje z rozpočtu Krajské správy a údržby silnic (KSÚS) nebo Státního fondu dopravní infrastruktury (SFDI). Novinářům to dnes řekla hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO). Zprávu přinesla ČTK.
13.12.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (76 článků)

Jermanová si pochvaluje „středočeské zemětřesení“. Rakušan: Vyměnila nás za figurky

 
Nedávná změna ve vedení Středočeského kraje, při níž hnutí ANO vyměnilo své koaliční partnery, byla podle hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové (ANO) opodstatněná a prospěšná. Zrychlila se výběrová řízení a změny k lepšímu se čekají i ve zdravotnictví nebo cestovním ruchu, sdělila ČTK. Pozitivně vnímá celý rok, který uběhl od loňských krajských voleb. Opozice má na věc jiný názor, podle některých zastupitelů se od krajských voleb nic zásadního neudělalo.
03.12.2017 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (76 článků)

Hejtmanka Pokorná Jermanová (ANO) si pochvaluje spolupráci s ČSSD a komunisty

 
Nedávná změna ve vedení Středočeského kraje, při níž hnutí ANO vyměnilo své koaliční partnery, byla podle hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové (ANO) opodstatněná a prospěšná. Zrychlila se výběrová řízení a změny k lepšímu se čekají i ve zdravotnictví nebo cestovním ruchu, sdělila ČTK.
03.12.2017 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (76 článků)

Sněmovnu opustil Hlavatý a dva hejtmani. Kalousek dostal od Jermanové dárek

 
Středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO) i její liberecký kolega Martin Půta (STAN) se v pátek ústně vzdali svých poslaneckých mandátů. Stejně tak v závěru ustavující schůze dolní komory učinil poslanec ANO Jiří Hlavatý, který se chce v lednových doplňovacích volbách na Trutnovsku vrátit do Senátu.
24.11.2017 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (76 článků) , Jiří Hlavatý (21 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »