Články k osobnosti

Jaroslav Plesl

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaroslav Plesl »
 

Šéfredaktor MF Dnes Plesl ke Slovensku: Fico to do zdi nenapálil. Vybral to bravurně. Kiska je úplně minusovej

 
Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl se rozepsal na svém facebookovém profilu k aktuálním tématům. Povšiml si například studentských demonstrací i situace na Slovensku.
16.03.2018 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (204 článků)

Havel a Soros? Pravda vyšla najevo

 
Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl na svém facebookovém profilu sdílel oskenovaný úryvek o setkání exprezidenta Václava Havla s filantropem Georgem Sorosem.
15.03.2018 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4782 článků) , Jaroslav Plesl (204 článků)

Pakáž a prostitutky? Newsroom ČT naříkal, jak jsou politici zlí na novináře. A Plesl dodal...

 
ZE SOCIÁLNÍCH SÍTÍ Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl v reakci na upoutávku na nedělní pořad Newsroom České televize se na facebooku pokusil odhadnout, jakým směrem by mohla vést obrana generálního ředitele veřejnoprávní televize Petra Dvořáka.
05.03.2018 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (204 článků) , Petr Dvořák (554 článků) , Petr Dvořák (549 článků)

U nás je italská mafie taky! Čekají nás perné chvilky, šokoval po vraždě novináře Jaroslav Plesl a řekl, v čem tady ,,jedou"

 
K odhalením v souvislosti s vraždou slovenského novináře Jána Kuciaka, jenž byl zabit se svojí přítelkyní, se vyjádřil i šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl. Hovoří se totiž o údajném propojení italské mafie na nejvyšší politiky Slovenska.
27.02.2018 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (204 článků)

Totální výsměch ČSSD od Jaroslava Plesla. Ne jeden fór, ale dva, tři, čtyři.

 
Šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl již několik s pobavením glosuje situaci v sociální demokracii, která si v Hradci Králové zvolila nového předsedu. Šéfredaktorův ostrovtip se zaměřoval především na lidi spojené s jeho předchůdcem Bohuslavem Sobotkou. Zvláštní zájem si vysloužil Radek Pokorný, Sobotkovi blízký advokát a jeden z nejvlivnějších zákulisních hráčů.
21.02.2018 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (204 článků) , Bohuslav Sobotka (9436 článků)

Tohle je Sobotkův polibek smrti, poukazuje Jaroslav Plesl

 
Už zítra se koná očekávaný mimořádný sjezd sociálních demokratů, který se uskuteční v Hradci Králové. Expremiér a bývalý předseda ČSSD Bohuslav Sobotka se ho prý nezúčastní a odmítá také podpořit konkrétního kandidáta na předsedu strany. „Chovanec svou práci dělal dobře, ať rozhodne úsudek delegátů,“ uvedl v rozhovoru pro Právo.
17.02.2018 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (204 článků) , Bohuslav Sobotka (9436 článků)

Václav Klaus mladší, od roku 2023 prezident republiky! Plesl sepsal důležitou analýzu, která se směje Drahošovi a „chytrolínům“

 
Miloš Zeman se stal prezidentem podruhé a podle Ústavy už po třetí o nejvyšší funkci ve státě usilovat nemůže. Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl proto už teď vyhlíží někoho, kdo může Zemana jednou nahradit. Zrak mu padl na poslance za ODS Václava Klause mladšího. Tento muž má podle Plesla jednu velkou výhodu.
31.01.2018 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8976 článků) , Jaroslav Plesl (204 článků) , Miloš Zeman (20126 článků)

Jaroslav Plesl: Tolik jako Drahoš by dostal i papírový pytlík. Okamura a Chovanec? Zeman teď má za sebou tuhle sílu...

 
ROZHOVOR Češi si podruhé v přímé volbě zvolili svého prezidenta. Svou funkci obhájil Miloš Zeman, který porazil Jiřího Drahoše. Ten ihned po volbách avizoval, že se po porážce z veřejného života nehodlá stáhnout, ale bude bojovat dál „za změnu“. Ředitel redakce ParlamentníchListů.cz položil v souvislosti s volbami a tím, co může následovat po znovuzvolení Zemana, několik otázek šéfredaktorovi MF Dnes Jaroslavu Pleslovi.
28.01.2018 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (204 článků) , Miloš Zeman (20126 článků) , Jiří Drahoš (956 článků)

Jaroslav Plesl se rozepsal o Zemanovi: Spousta lidí si ho váží, spousta lidí ho nenávidí

 
Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl se těsně před druhým kolem prezidentských voleb, jaké to bude bez Miloše Zemana. Dospěl k jednoznačnému závěru. Nudnější. Apeluje proto na voliče, aby si užili tento svátek demokracie, který nás čeká v pátek a sobotu, protože teď přímá volba prezidenta ještě budí emoce.
26.01.2018 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (204 článků) , Miloš Zeman (20126 článků)

Magdo, cože? Výrok Vášáryové o Jiřím Drahošovi má v Čechách dohru. I od Havla

 
Na slova diplomatky Magdy Vášáryové, která v prezidentských volbách podporovala Michala Horáčka a nyní se na serveru Aktuality.sk obula do Jiřího Drahoše kvůli financím v jeho kampani, zareagovali novináři Dalibor Balšínek a Jaroslav Plesl. Podle slov Vášáryové bral Jiří Drahoš peníze od bohatých a je funkcionářem. Není jako jejich prezident Andrej Kiska.
16.01.2018 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (759 článků) , Magda Vášáryová (110 článků) , Jaroslav Plesl (204 článků) , Andrej Kiska (226 článků) , Jiří Drahoš (956 článků) , Jiří Havel (348 článků) , Jiří Havel (348 článků)

Neviděli jste včerejší debatu prezidentských kandidátů? Šéfredaktor Plesl ji pro vás shrnul stručně a jasně

 
Kampaň před prvním kolem přímé volby prezidenta se definitivně uzavřela. Zato se ve dvě odpoledne otevřely volební místnosti, v nich lidé rozhodnou o tom, kdo bude příštím český prezident. Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl si v této situaci dovolil zhodnotit výkony osmi soupeřů stávajícího prezidenta Zemana. Pavel Fischer by pravděpodobně mohl být potěšen. Naproti tomu Jiří Drahoš byl toto hodnocení neměl raději neměl číst.
12.01.2018 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (204 článků) , Jiří Drahoš (956 článků) , Pavel Fischer (79 článků) , Jiří Zeman (1068 článků)

Zeman jako prakticky jediný politik dokázal říci, že tato země je naše. Šéfredaktor Plesl rozebírá, proč to prezident nejspíš zase vyhraje

 
Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl sepsal v pátečním vydání deníku komentář, ve kterém poukazuje na hlavní přednost současného prezidenta Miloše Zemana, který má šanci obhájit svůj mandát.
12.01.2018 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (204 článků) , Miloš Zeman (20126 článků)

Zeman je dobytek, co chodí v trenclích a nátělníku, žere čočku hliníkovou lžicí z ešusu a pak prdí na tiskovce, uvedl politik z Prahy

 
Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl se těší na blížící se prezidentskou volbu. Zajímá ho prý mimo jiné jiné, zda Mirek Topolánek dostane víc, než pět procent hlasů. Všímá si však i toho, jak se k prezidentské volbě vyjadřují jednotliví politici. Zaujal ho např. radní Prahy 7 Pavel Zelenka. kterého Plesl označil za „hysterku týdne".
09.01.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (204 článků) , Mirek Topolánek (2132 článků)

ČT a úplní dementi. Jaroslav Plesl praštil do prezidentských voleb

 
Boj o Hrad se rozjíždí na mnoha frontách. Komentářům se nevyhnuly ani sociální sítě. Jaroslav Plesl znovu aktivní na sociálních sítích, tentokrát své komentáře směřuje k blížící se mu klání o prezidentský post.
04.01.2018 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (204 článků)

Jaroslav Plesl: Zeman zřejmě obhájí funkci, i když proti němu stojí většina politických stran. To je důkaz, že Češi používají vlastní rozum

 
Zažíváme čas maximální svobody a demokracie, přitom žijeme v nebývalém bezpečí. O to se podle šéfredaktora MF Dnes Jaroslava Plesla nesmíme nechat nikým připravit. „Máme se tak dobře jako nikdy dřív. Česko má za sebou mimořádně úspěšný rok, je zde nulová nezaměstnanost, ekonomika roste, lidé bohatnou. Zatím nic nenasvědčuje tomu, že ty příští nebudou ještě bohatší,“ říká.
30.12.2017 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (204 článků)

Jaroslav Plesl pro PL: Zeman vyhraje, je zbytečné proti němu vyhazovat peníze. Profesor Putna se fašizuje. ČT je TV TOP 09. Opakem Putina je v Rusku chaos

 
U příležitosti Vánoc, tedy času nejen klidu a míru, ale také bilancování, položil ředitel redakce ParlamentníchListů.cz několik otázek šéfredaktorovi deníku Mladá fronta DNES Jaroslavu Pleslovi.
21.12.2017 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (204 článků)

Plesl: Sobotkovy názory jsou populární jako spisy V. I. Lenina v roce 88. Příčina výsledku voleb? Ne Putin, ale Drahoš, Sobotka, Pokorný, Špidla, Novotný, Hollan, Bartík, Mitrofanov, Romancov a Pehe

 
Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl se způsobem sobě vlastním vyjádřil k obavám profesora Jiřího Drahoše, že by prezidentské volby v Česku mohly ovlivnit dezinformace šířené ze zahraničí. Plesl se Drahošovi vysmál, ale nezůstal jen u pana profesora. Naložil také končícímu premiérovi Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD), jeho poradci Vladimíru Špidlovi a mnoha dalším.
01.12.2017 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (204 článků) , Vladimír Špidla (266 článků) , Bohuslav Sobotka (9436 článků) , Jiří Drahoš (956 článků) , Jiří Novotný (168 článků) , Jiří Pehe (340 článků) , Jiří Novotný (168 článků) , Jiří Pokorný (37 článků)

Něžnosti Báry Polákové s kolegou! Prý je to láska! Co na to Liška?

 
Pavel Liška (46) by si možná měl lépe hlídat svou partnerku Báru Polákovou (34), s níž má dvě malé dcery. Ta se totiž klidně vrhá do náručí jiného muže! Na tiskové konferenci před premiérou filmu Kvarteto se dlouze objímala s Jaroslavem Pleslem (43).
30.11.2017 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (234 článků) , Jaroslav Plesl (204 článků) , Barbora Poláková (214 článků)

Skvělá Merkelová... Plesl se vysmál Šonkovi a dalším, kterým jde jejich kancléřka nejspíše od válu

 
Ve Spolkové republice Německo selhala jednání o koalici CDU/CSU, liberálů z FDP a Zelených. Podle tradičních barev těchto stran se této koalici říká Jamajka. Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl si všímá, že z některých českých médií zaznívá podpora dosavadní kancléřce a šéfce CDU Angele Merkelové. Průzkumy přitom podle německých médií ukazují, že si většina Němců přeje předčasné volby.
22.11.2017 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (204 článků) , Angela Merkelová (2078 článků)

Milan Peroutka a Jaroslav Plesl: Dva kluci v silonkách!

 
Jeden z nich byl v show Tvoje tvář má známý hlas a proměnu v ženu zažil několikrát. Druhý je s proměnami v dámy nováčkem. Muzikant Milan Peroutka (27) i herec Jaroslav Plesl (43) odhodili stud, oholili vousy i chlupaté nohy či hruď a převlékli se kvůli charitě do ženských šatů!
15.11.2017 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (204 článků) , Milan Peroutka (165 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »