Články k osobnosti

Jaroslav Foldyna

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jaroslav Foldyna »
 

Babiš premiérem, i když bude ve vazbě. Poslanec Foldyna komentuje Zemanovo rozhodnutí

 
Jaroslav Foldyna (ČSSD) patří mezi dlouhodobé podporovatele Miloše Zemana a je přesvědčený, že by měl být ve volbách sociální demokracií podporován. V rozhovoru, který poskytl naší redakci, zhodnotil také změnu vedení strany. Rozebrali jsme řadu programových priorit strany včetně reformy daňového systému, a neopomněli jsme ani otázku těžby lithia v Krušných horách či řadu dalších palčivých problémů kraje.
20.09.2017 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17791 článků) , Jaroslav Foldyna (358 článků)

Libor Rouček: Merkelová v lidech vzbuzuje důvěru. Německo je nejobdivovanější zemí na světě

 
EVROPAN LIBOR ROUČEK „Kancléřka je populární a podle nejrůznějších hodnocení je vlastně vůdcem západního světa poté, co se Spojené státy pod Donaldem Trupem této roli vzdálily.“ Také o osobních zkušenostech s německou kancléřkou Angelou Merkelovou tentokrát hovoří bývalý místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček, který v rozhovoru hodnotí předvolební situaci v Německu. Přidává i vzkaz pro svého stranického kolegu Jaroslava Foldynu: „Sluší se, zvlášť od poslance, který je navíc členem zahraničního výboru, aby lidi nenazýval zmetky.“
14.09.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (1928 článků) , Libor Rouček (196 článků) , Jaroslav Foldyna (358 článků)

Zmetek Juncker? Omlouvám se, ale..., začal Foldyna a posuďte sami, jak to narovnal

 
„Nechci se nechat prodat za rohlík,“ říká k různým pravidlům a požadavkům od Evropské unie poslanec Jaroslav Foldyna. Pro ParlamentníListy.cz vysvětlil, proč na svém facebooku označil šéfa Evropské komise Junckera za zmetka. Promluvil i o solidaritě České republiky ohledně migrační krize. „Nevidím důvod, proč bychom se měli nechat peskovat,“ říká Jaroslav Foldyna.
14.09.2017 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (358 článků)

Zmetek Juncker, ulevil si poslanec ČSSD. Žehlit to za stranu šel do televize Tomáš Prouza

 
Ve středečním Interview ČT24 usedl proti moderátorce Světlaně Witowské bývalý tajemník pro evropské záležitosti při Úřadu vlády ČR Tomáš Prouza. Okomentoval projev předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera. Jeho stranický kolega, sociální demokrat Jaroslav Foldyna, dostal od hosta za uši.
13.09.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (153 článků) , Jaroslav Foldyna (358 článků)

Zmetek Juncker, ulevil si poslanec ČSSD. Žehlit to za ČSSD šel do televize Tomáš Prouza

 
Ve středečním Interview ČT24 usedl proti moderátorce Světlaně Witowské bývalý tajemník pro evropské záležitosti při Úřadu vlády ČR Tomáš Prouza. Okomentoval projev předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera. Jeho stranický kolega, sociální demokrat Jaroslav Foldyna, dostal od hosta za uši.
13.09.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (153 článků) , Jaroslav Foldyna (358 článků)

Juncker je zmetek, napsal Foldyna. A už ho honí Kalousek

 
Jaroslav Foldyna si vyslechl slova předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera a neudržel se. Označil evropského politika za zmetka. Tím ovšem zvedl ze židle předsedu TOP 09 Miroslava Kalouska, který žádá omluvu.
13.09.2017 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6112 článků) , Jaroslav Foldyna (358 článků)

Foldyna: Juncker je zmetek

 
Na projev šéfa Evropské komise Jeana-Claudea Junckera, který předstoupil dnes před europoslance v Evropském parlamentu ve Štrasburku, zareagoval již velmi ostře i poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna a publicista Petr Paulczynski.
13.09.2017 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (358 článků)

Jaroslav Foldyna zasypal "Merkelové a Macrony" údery: Žádná solidarita. Přestaňte dělat dobrosery, šašci. Nevládní organizace jsou zločinecké

 
ROZHOVOR „Nemůžeme donekonečna hrát roli užitečných idiotů. Produktivita práce našich lidí není až zas tak nízká. Produktivita ekonomiky je 60 procent německé, ale mzdy jsou na 30 procentech,“ upozorňuje v rozhovoru pro PL.cz volební lídr ČSSD v Ústeckém kraji Jaroslav Foldyna. K pokračující vlně vražedných atentátů a k reakcím vrcholných politiků říká: „Už mi jdou na nervy ti politici, kteří nám říkají, že se musíme semknout, být solidární a takový zbytečný kecy. Pozůstalým obětí by tohle nemohli říci do očí. Chovají se jako šašci. Musíme být tvrdší, přestat dělat dobrosery.“
28.08.2017 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (358 článků)

Každej, kdo má do prdele díru...Byla vyřčena závažná pravda o stavu ČSSD

 
Poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna se zamyslel na svém facebookovém profilu nad tím, kam jít a kam nechodit. Svůj vzkaz mínil pro ČSSD. A následně se zapojil i komentátor Štěpán Kotrba se svou radou. A do Foldyny se poměrně ostře opřel.
17.07.2017 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (358 článků)

To by Jarda Foldyna mohl pochopit, i když je to boxer, rýpal do spolustraníka Zaorálek. A přišla mu skutečně úderná odpověď

 
Volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek vyzval přes média svého stranického kolegu Jaroslava Foldynu, aby se krotil, pokud by se ho někdo ptal na nové logo ČSSD. A Foldyna mu taktéž veřejně odpověděl. Raději se podívejte sami...
02.07.2017 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2278 článků) , Jaroslav Foldyna (358 článků) , Jaroslav Zaorálek (48 článků)

Štěch se zbláznil. zastavte je. Nikdo soudný už ČSSD nemůže volit. Předseda Senátu to za plány s živnostníky schytává ze všech stran, včetně té vlastní

 
Předseda senátu Milan Štěch (ČSSD) konstatoval, že u některých živnostníků není jisté, jak velký představují přínos pro společnost. Nebylo by tedy od věci zvýšit jim odvody na sociální a zdravotní pojištění, aby ukončili své živnosti a nastoupili do firem jako normální zaměstnanci, kde bude jejich přínos společnosti lépe měřitelný. Byl to natolik silný výrok, že se od něj distancovali i někteří sociální demokraté, např. Michal Hašek a Jaroslav Foldyna. A politická opozice Štěcha doslova rozcupovala.
16.06.2017 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (607 článků) , Michal Hašek (2271 článků) , Jaroslav Foldyna (358 článků) , Jaroslav Hašek (92 článků) , Jaroslav Hašek (92 článků)

„Lidi nás posílají do h*jzlu.“ V ČSSD sílí obavy i řeči o Sobotkově konci

 
Skončí Bohuslav Sobotka (ČSSD) coby muž, který má vést stranu do říjnových voleb, či nikoli? Z poslaneckých řad ČSSD, ale třeba i od exhejtmana Jiřího Zimoly zní, že na výměnu je již pozdě a nemusela by nijak pomoci. Spekuluje se přitom, že by se šéfem strany mohl stát Milan Chovanec, volebním lídrem Lubomír Zaorálek. A emoce narůstají. „Lidi nás posílají do h*jzlu,“ postěžoval si poslanec Jaroslav Foldyna (všichni ČSSD).
13.06.2017 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2278 článků) , Bohuslav Sobotka (9227 článků) , Jaroslav Foldyna (358 článků) , Milan Chovanec (1294 článků) , Jaroslav Zaorálek (48 článků)

Foldyna se vyjádřil k situaci v ČSSD: Vy mi to nebudete věřit...

 
Stane se šéf ČSSD a premiér Bohuslav Sobotka první obětí blížících se podzimních voleb? Sociální demokraté ve středu oznámí, zda současný premiér zůstane i volebním lídrem, nebo ho nahradí ministr zahraničí Lubomír Zaorálek. V pondělních Událostech, komentářích České televize se k situaci v ČSSD vyjádřil poslanec Jaroslav Foldyna.
12.06.2017 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2278 článků) , Bohuslav Sobotka (9227 článků) , Jaroslav Foldyna (358 článků) , Jaroslav Zaorálek (48 článků)

Vyřvávali ‚Heim ins Reich‘. Nehoráznost, plivanec na statisíce hrobů. Takto reagují politici na návštěvu Bělobrádka u "milých krajanů" v Augsburgu

 
ANKETA Bělobrádkova návštěva sjezdu sudetských Němců je podle Karla Schwarzenberga normální slušnost. Pozitivně ji hodnotí i dvojice poslanců ANO Jiří Zlatuška a Zdeněk Soukup. Zato podle místopředsedy komunistů Josefa Skály se jedná o obludnou nehoráznost a politici vyrazili na landsmanšaft „leštit kliky“. V podobném duchu se ParlamentnímListům.cz svěřili i poslanci ČSSD Stanislav Huml a Jaroslav Foldyna. Podle Humla na návštěvu takto vysoce postavených představitelů České republiky nemá tento regionální spolek žádné právo. Nejtvrději však udeřil europoslanec ODS Jan Zahradil. Podle něj je účast vicepremiéra Bělobrádka na sjezdu landsmanšaftu neakceptovatelná i vzhledem k tvrdému postupu spolku vůči Česku z minulosti. A sám předseda spolku Bernd Posselt kdysi jako předseda CSU hlasoval podle Zahradila proti vstupu Česka do Evropské unie. Bělobrádek, Herman a s nimi všichni lidovci se podle Zahradila stávají „bílým koněm“ sudetoněmeckého spolku v České republice.
06.06.2017 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3638 článků) , Jiří Zlatuška (124 článků) , Jan Zahradil (453 článků) , Bernd Posselt (77 článků) , Jaroslav Foldyna (358 článků) , Stanislav Huml (461 článků) , Jaroslav Soukup (77 článků) , Jiří Stanislav (44 článků) , Jaroslav Skála (7 článků) , Jaroslav Soukup (77 článků) , Jiří Skála (5 článků)

„Polibte mi prdel. Šmejdi!“ Poslanec Foldyna se pořádně rozpálil

 
Zákonodárce ČSSD Jaroslav Foldyna se nijak netají tím, že zbožňuje motorky. Stejně tak se nijak netají tím, že ctí ruskou armádu, respektive její předchůdce Rudoarmějce, kteří v roce 1945 osvobodili většinu Československa. A to je také důvod, proč se pravidelně zúčastňuje setkání s ruským motorkářským klubem Noční vlci. Nejinak tomu bude i letos. Lidem, kterým se to snad nelíbí, poslal Foldyna jasný vzkaz.
27.04.2017 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (358 článků)

Nervozita kolem prodeje elektrárny Počerady: ČEZ mění strategii a vrací se k uhelné energetice. Hovoří Jaroslav Foldyna

 
Vrcholící napětí okolo prodeje tepelné elektrárny Počerady ukazuje, že severočeské hnědé uhlí je náš národní poklad, bez kterého se ještě léta neobejdeme. Dokonce ještě víc, „Je to naše zlaté vejce“, říká lídr severočeské kandidátky ČSSD Jaroslav Foldyna. „Odpor proti prodeji dokazuje, že na domácím severočeském uhlí bude česká energetika postavena ještě několik desetiletí,“ dodává.
26.04.2017 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (358 článků)

Jaroslav Foldyna: Dvě třetiny sociálních demokratů chtějí za prezidenta Zemana

 
ROZHOVOR „Sociální demokracie se zasloužila o řadu pozitivních kroků v české politice, ekonomice se daří, rostou platy, valorizují se důchody, zvyšuje se spotřeba domácností,“ bilancuje politiku ČSSD poslanec Jaroslav Foldyna. Toho ale proto někdy překvapují záporné reakce od veřejnosti: „I přesto si ale můžete někdy přečíst na webu na adresu sociální demokracie velmi tvrdé komentáře, kdy nás určití lidé posílají do prdele. Jenže až z té politiky odejdeme a naši nástupci všechny vymoženosti, o které jsme se zasloužili, zruší, tak si potom třeba mladé rodiny uvědomí, že jim chybí zařízení pro malé děti za slušnou cenu, bude pro ně méně dostupné zdravotnictví, veřejná doprava a další služby, a to zejména ty sociální.“
17.04.2017 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (358 článků)

Za to se do dneška stydíme! Jaroslav Foldyna na veřejné akci vyplísnil Havla

 
Zhruba 150 lidí se v pátek od 19:00 před ambasádou Srbska v pražské Mostecké ulici zúčastnilo pietního aktu k 18. výročí agrese NATO vůči Jugoslávii a k uctění nevinných obětí. Hlavní projev pronesl poslanec Jaroslav Foldyna.
25.03.2017 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (358 článků)

České děti dostaly ruskou nabídku: Vrátí se na slavný pionýrský tábor Artěk?

 
Jde o vzkříšenou legendu z dob Sovětského svazu. Pionýrský tábor Artěk na jižním Krymu byl oblíbený za komunistického režimu i v Československu, v nové éře prošel nákladnou rekonstrukcí a české děti se do něj nyní mohou vrátit. Alespoň s takovou nabídkou od Rusů, kteří Krym zabrali, se vrátil do Ústeckého kraje poslanec Jaroslav Foldyna (ČSSD).
22.03.2017 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (358 článků)

Přituhuje: Poslanec ČSSD podal žalobu na ministerstvo Andreje Babiše

 
Poslanec Jaroslav Foldyna (ČSSD) se spolu s Věrou Šeneklovou dohodl, že podá žalobu na Ministerstvo financí. Důvodem je danění a sankce českých lodníků pracujících v Holandsku.
21.03.2017 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9975 článků) , Jaroslav Foldyna (358 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »