Články k osobnosti

Jared Leto

  herec, režisér, zpěvák, skladatel, kytarista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jared Leto »
 

Slavná hollywoodská hvězda se ukázala nahá! Jared Leto sotva dýchal!

 
Mladá herečka Sallie Harmsen (28) už si za svoji kariéru zahrála v nejrůznějších snímcích. Největší šanci ale dostala ve filmu Blade Runner 2049, kde si zahrála po boku velkých hvězd a také se ukázala nahá.
02.01.2018 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Jared Leto (90 článků) , Sallie Harmsen (1 článek)

Jared Leto: Nejsem dobrý herec

 
Režisér Brett Ratner má práva pro natáčení životopisu Hugha Hefnera. S rolí myslí na svého kamaráda Jareda Leta, protože si myslí, že je to nejtalentovanější herec současnosti. Minimálně mezi hollywoodskými jedničkami. Pětačtyřicetiletá hvězda filmu Klub poslední naděje o sobě ale pochybuje a tvrdí, že si musí pomáhat různými metodami, aby se dostal do rolí a situací. A to je prý důkaz, že dobrým hercem není.
09.10.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jared Leto (90 článků) , Brett Ratner (10 článků)

Jared Leto si zahraje playboye Hugha Hefnera

 
Herec Jared Leto dostal nabídku na roli Hugha Hefnera, který před několika dny skonal ve věku jednadevadesáti let. Vydavatele magazínu Playboy bude hrát v biografickém snímku Bretta Ratnera.
05.10.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Jared Leto (90 článků) , Brett Ratner (10 článků)

Jared Leto: Když se s někým pohádám, končí u mě nadobro

 
Jared Leto tvrdí, že nemá rád hádky a vždy dává přednost přátelské domluvě. Nepřátele si dělá jen velmi nerad, když se tak ale prý stane, dotyčného ze svého života vytěsní nadobro. Pětačtyřicetiletý herec a rocker tvrdí, že konflikty zvládá velmi nedobře.
29.08.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jared Leto (90 článků)

Jared Leto: Na rodinu prostě nemám čas

 
Herec Jared Leto se nehrne do vztahu ani zakládání rodiny. Fakt je, že americký herec a hudebník se nevyjadřuje ani ke své nejasné sexuální orientaci, tak není zřejmé, s kým by rodinu zakládal. Jenže on tvrdí, že na podobné myšlenky nemá vůbec čas. Věří, že je dětem třeba věnovat spoustu času a být s nimi doma, což on nezvládne, protože má spoustu aktivit.
13.06.2017 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Jared Leto (90 článků)

Jared Leto prohrál spor s magazínem, který zveřejnil jeho výsměch Taylor Swift

 
Herec Jared Leto nemá valného mínění o zpěvačce Taylor Swift. Ale zřejmě nestojí o to, aby to ona či veřejnost věděli. Jenže při lamentování o rodačce z Tennessee ho natočil Naeem Munaf, který nahrávku poskytl magazínu TMZ. Ten nahrávku zveřejnil a Jared ho zažaloval. Soud jeho námitku teď zamítl.
26.09.2016 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Jared Leto (90 článků) , Taylor Swift (287 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »