Články k osobnosti

Jan Zeman

  lékař

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Zeman »
 

Prezident Zeman možná využije zlou vůli, naznačil ústavní právník Kysela

 
Ústavní právník Jan Kysela poslal v rozhovoru serveru Aktuálně.cz jasný vzkaz prezidentu Miloši Zemanovi a premiérovi Andreji Babišovi (ANO). Sdělil jim, k čemu máme parlament a co by měla, či neměla dělat menšinová vláda a prezident republiky.
10.12.2017 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (290 článků)

Starej zlej kokote, máte dřevěnej kotník, nastoupil herec Maryško na prezidenta. Obratem se dozvěděl cosi o skřeku neandrtálců a padl dotaz na jeho svéprávnost

 
„Zřejmě trpí duševní chorobou a měl by podstoupit psychiatrické vyšetření,“ vrtí hlavou nad počínáním herce Jiřího Maryšky senátor Jan Veleba (SPO). To, co ze sebe herec „plodí“, nepovažuje rozhodně za nějaký smysluplný vzkaz veřejnosti, ale za skřek neandrtálce. „Ostatně je mu dost podobný,“ míní také Veleba. A nejen on je takto ostrý směrem k herci, který na Facebooku cosi vzkázal prezidentovi Miloši Zemanovi, jehož dokonce nazval „zlej kokote“...
08.12.2017 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Maryško (23 článků) , Jiří Zeman (938 článků) , Jan Zeman (290 článků)

Sprostí a zlí Češi, kuřák a opilec Zeman, nenávist k muslimům. Roman Máca, Jan Čulík a další řekli světu, jak to tady chodí

 
Server VICE News přináší informace o tom, že provozovatelé sociální sítě Facebook se musí v České republice vypořádat s jedním obrovským problémem. Vědí o něm již nějakou dobu, a zatím se nedaří se s ním vypořádat . Nejde o nic menšího než o výhrůžky smrtí na sociální síti. K tématu se vyjádřili např. Roman Máca z think-tanku Evropské hodnoty, šéfredaktor serveru Britské Listy Jan Čulík nebo mediální ředitel lidskoprávní organizace Human Rights Watch Andrew Stroehlein.
04.12.2017 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (290 článků)

Jan Šolta: Knížecí rady M. Zemanovi

 
Všichni s hrdostí dosud vzpomínáme na velkolepé přijetí našeho prezidenta v Kongresu, na dvojí setkání na nejvyšší úrovni v Bílém domě a na úžasně nadějnou a přívětivou atmosféru, ve které se v únoru 1990 celý jeho pobyt v USA odehrával. Václav Havel se však tenkrát zřejmě dopustil zásadního pochybení; správně měl, jak dnes již všichni víme, ještě na letišti se otočit na podpatku, svoji návštěvu v USA okamžitě zrušit a ihned se vrátit domů!
26.11.2017 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4683 článků) , Jan Zeman (290 článků)

Předčasné volby, hrozba Okamura, Zeman... Muž, který pozorně sleduje politické dění, odhaluje taktiku Andreje Babiše

 
POLITOLOGOVÉ „Babiš to má rozehrané jako šachista, má několik scénářů. Je pro něj klíčové si zbytečně nezavírat dveře. Proto se snaží udržet co nejvíce potenciálních koaličních partnerů – ať skrytých nebo otevřených – stále ve hře,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz politolog Jan Kubáček. V případných předčasných volbách by patrně všichni tratili, kromě Babiše. „Už z toho prostého důvodu, že má na volby peníze,“ konstatuje. Pro ODS je podle něj teď strategické nenechat se lapit ani Kalouskem, ani Babišem.
24.11.2017 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10846 článků) , Jan Zeman (290 článků)

„Zřejmě do divadla chodí vzdělanější a kultivovanější lidé,“ běduje herec Hrušínský nad těmi, kteří rozhodovali volby

 
Herec a ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský se v rozhovoru pro Český rozhlas, pořad Osobnosti Plus, vyjádřil k současné politické scéně. Mimo jiné hovořil o prezidentu Miloši Zemanovi.
20.11.2017 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (290 článků)

Podnikatel Zbytek vystoupil v ČRo a poslal facku ruskému historikovi Kelinovi, který působí při české vládě

 
Moderátor Jan Moláček přivítal ve středečních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu hosta, který se příliš často veřejně nevyjadřuje. Promluvil podnikatel blízký prezidentovi Miloši Zemanovi Zdeněk Zbytek, který má obchodní vztahy především s ruskými podnikateli. Za minulého režimu byl plukovníkem tankových vojsk, který stál na straně vládnoucích komunistů. Dnes se angažuje ve Straně Práv Občanů.
15.11.2017 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (290 článků)

VIDEO 50 milionů jsem nabídl Švejnarovi, aby za nás šel na Hrad, odhalil Andrej Babiš. A nečekaně mluvil o Zemanovi

 
Janu Švejnarovi za kandidaturu na prezidenta nabídl padesát milionů korun. Žádné hry nehraje a je nesmysl, že by byl proruský nebo orientovaný na Východ. Kdybych nezavedl EET, ODS by ve volbách získala jen sedm procent. I to z úst Andreje Babiše slyšeli studenti při diskuzi na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů v Praze 30. října. Teď video z debaty koluje po sociálních sítích. ParlamentníListy.cz vybraly to nezajímavější, co na akademické půdě zaznělo. Vítěz voleb musel před mladou generací obhajovat elektronickou evidenci tržeb i účtenkovou loterii a nevyhnul se ani dotazům, které se týkaly využití názorů a výsledků právě z vysokých škol.
13.11.2017 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10846 článků) , Jan Švejnar (295 článků) , Jan Zeman (290 článků)

Takto může Topolánek ohrozit Zemana, odvede černou práci. A role Kalouska… Profesor Keller hovoří

 
ROZHOVOR „Tak tady má paní Langšádlová konečně aspoň napůl pravdu. Topolánek skutečně má šanci ohrozit volbu slušného prezidenta. Prostě tím, že by svojí falešnou rétorikou odebral Zemanovi určitý počet hlasů, jak jsem o tom právě mluvil. Strefila se sice jenom napůl, ale i to je u ní docela slušný výkon,“ říká profesor sociologie a europoslanec Jan Keller.
08.11.2017 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (290 článků)

Příznivci Západu budou volit radši Zemana než Topolánka. Protože dřív umře, naznačuje redaktor

 
Novinář Jan Moláček se v textu pro server Aktuálně.cz rozzlobil na Mirka Topolánka. Bývalý předseda ODS prý „hradní partičce“ Vratislava Mynáře a Martina Nejedlého nadělil předčasný vánoční dárek.
07.11.2017 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2017 článků) , Vratislav Mynář (860 článků) , Martin Zeman (255 článků) , Jan Zeman (290 článků)

Prezidentské volby: Dnes se uzavírají kandidátky! Zeman versus Topolánek, Drahoš…

 
V banku je trůn na Pražském hradě! Jenže jak vysoká hra bude probíhat? Bude to selankový mariáš v domově důchodců, nebo poker na ostří nože? Poté, co kandidaturu ohlásil »chlap s gulama« Mirek Topolánek, to vypadá jednoznačně na to druhé. S jakými kartami jdou jednotliví uchazeči do hry, se Aha! zeptalo politologa Jana Kubáčka (36) z agentury Phoenix Research.
07.11.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2017 článků) , Jan Zeman (290 článků)

Topolánek je dar z nebes pro Babiše a Zemana. A u Jana Čulíka propadají opravdovému zděšení

 
Zatímco Marek Dalík by měl dnes nastoupit do vězení, Mirek Topolánek se rozhodl oznámit svou kandidaturu na prezidenta. Důvodem Topolánkovy kandidatury je prý boj proti Babišovi a Zemanovi.
06.11.2017 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2017 článků) , Marek Dalík (284 článků) , Jan Zeman (290 článků)

Jakub kazišuk Janda. My jsme ta ulice, se kterou se nechtějí bavit. Libor Dvořák a Ondřej Soukup nedorazili do debaty o Rusku, ale i tak to stálo za to

 
REPORTÁŽ Dvojice novinářů odřekla účast na kontroverzní debatě o strachu z Ruska pořádané na Novotného lávce. Pořadatelé viní zástupce think tanku Evropské hodnoty z toho, že o akci šířil na internetu dezinformace a publicisty středního proudu tak od účasti na besedě odradil. Publicista a signatář Charty 77 Jan Schneider při té příležitosti překřtil Jakuba Jandu na „kazišuka“. Komentátor Petr Žantovský, oceněný Zemanem, zase mluvil o „ulici a lůze, se kterou se oni nechtějí bavit“. ParlamentníListy.cz byly u toho.
03.11.2017 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (306 článků) , Jakub Janda (380 článků) , Petr Janda (680 článků) , Petr Zeman (258 článků) , Petr Novotný (305 článků) , Petr Janda (680 článků) , Jan Novotný (58 článků) , Jan Novotný (58 článků) , Petr Dvořák (536 článků) , Jan Dvořák (85 článků) , Honza Dvořák (85 článků) , Jan Zeman (290 článků) , Petr Dvořák (531 článků) , Jan Novotný (22 článků) , Ondřej Novotný (43 článků) , Petr Janda (222 článků) , Petr Novotný (78 článků)

Jakub kazišuk Janda. My jsme ta ulice, se kterou se nechtějí bavit. Libor Dvořák a Bakalův redaktor nedorazili do debaty o Rusku, ale i tak to stálo za to

 
REPORTÁŽ Dvojice novinářů odřekla účast na kontroverzní debatě o strachu z Ruska pořádané na Novotného lávce. Pořadatelé viní zástupce think tanku Evropské hodnoty z toho, že o akci šířil na internetu dezinformace a publicisty středního proudu tak od účasti na besedě odradil. Publicista a signatář Charty 77 Jan Schneider při té příležitosti překřtil Jakuba Jandu na „kazišuka“. Komentátor Petr Žantovský, oceněný Zemanem, zase mluvil o „ulici a lůze, se kterou se oni nechtějí bavit“. ParlamentníListy.cz byly u toho.
03.11.2017 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (380 článků) , Petr Janda (680 článků) , Petr Zeman (258 článků) , Petr Novotný (305 článků) , Petr Janda (680 článků) , Jan Novotný (58 článků) , Jan Novotný (58 článků) , Petr Dvořák (536 článků) , Jan Dvořák (85 článků) , Honza Dvořák (85 článků) , Jan Zeman (290 článků) , Petr Dvořák (531 článků) , Jan Novotný (22 článků) , Petr Janda (222 článků) , Petr Novotný (78 článků)

Teď budu brutální, nadechl se Foldyna a pak naplno popsal, jak to po volebním kolapsu vypadá v ČSSD

 
Moderátor Jan Moláček přivítal ve středečních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu poslance Jaroslava Foldynu (ČSSD), který po volebním debaklu sociální demokracie opakovaně vyzval vedení strany k urychlenému složení funkcí. Ve vysílání prozradil, že sociální demokracii potkalo Waterloo a z opravdu velikého propadu se musí vzpamatovat. Má prý pochopení také pro to, že prezident Zeman chce dát Andreji Babišovi (SNO) hned dva pokusy na sestavení vlády.
01.11.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (373 článků) , Jan Zeman (290 článků)

Nebudeme dělat Babišovi fíkový list, rozjela se Jana Černochová. A pak nám v ráži naplno řekla, co si myslí o Okamurovi i Zemanovi

 
ROZHOVOR „Andrej Babiš se musí rozhodnut, jaké kompromisy mu stojí za to, aby se mohl stát premiérem. Tomio Okamura a jeho strana stejně jako komunisté jsou pro mě nepřijatelná uskupení, protože reprezentují extrémní proudy, mají autoritářské rysy a zpochybňují transatlantickou linku i silné NATO,“ hodnotí povolební vyjednávání poslankyně a místopředsedkyně poslaneckého klubu ODS Jana Černochová. Ke svým úvahám pak ještě dodává: „Kdybychom pak my sami přijali Babišovu nabídku, stala by se ODS jen přívažkem hnutí ANO, takže nakonec bychom neprosadili téměř nic z našeho programu, ani zrušení EET. Posloužili bychom jako fíkový list, díky kterému by hnutí ANO získalo vyšší legitimitu ke svému vládnutí.“
30.10.2017 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (1848 článků) , Jana Černochová (371 článků) , Jan Zeman (290 článků)

To nejsou žádní umělci, prskají novináři na oceněné Zemanem. Ale Helena Vondráčková to rozstřelila těmito slovy

 
K udílení státních vyznamenání se na serveru Aktuálně.cz vrátil šéfkomentátor Jan Lipold. Své řekla také Jana Machalická, publicista Tomáš Haas a ozvala se i jedna z oceněných, zpěvačka Helena Vondráčková.
30.10.2017 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (912 článků) , Jan Zeman (290 článků)

Zeman může nařídit, aby se trestní stíhání proti Babišovi a Faltýnkovi vůbec nezahájilo, nadnesl ústavní právník

 
Brzdou pro sestaveni koalice může být obvinění Andreje Babiše a druhého muže hnutí ANO Jaroslava Faltýnka. Jednou z možností, jak situaci odblokovat, je zásah prezidenta republiky, řekl to ústavní právník Jan Wintr z katedry teorie práva a právního učení Právnické fakulty UK v rozhovoru pro Radiožurnál. Hlava státu by prý oběma politikum mohla udělit milost.
23.10.2017 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10846 článků) , Jan Faltýnek (24 článků) , Jan Zeman (290 článků)

Moravcův host z britské univerzity: Zeman je prezident komplexů, máme na víc. Jestli ho lidé zvolí znovu, tak se budeme divit

 
V Žižkovské věži přivítal Václav Moravec právního filozofa Jiřího Přibáně, ústavního právníka Jana Kyselu a politologa Lukáše Macka. Hosté se shodli na tom, že rok 2017 je rokem manažerské revoluce v Česku. Nastínili také, co pro nás tato revoluce může znamenat. Na stole se objevil návrh jednobarevné vlády ANO, byť Andrej Babiš nemá většinu.
22.10.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10846 článků) , Václav Moravec (381 článků) , Jiří Zeman (938 článků) , Jan Zeman (290 článků)

Projev lidské i mentální nezralosti. V západní zemi by nemohli být ve veřejné funkci. Ústavní právník se otírá o Zemana i Babiše

 
O Ústavě ČR, ale i o prezidentovi Miloši Zemanovi či o šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi se rozhovořil pro server Deník.cz ústavní právník Jan Kysela.
21.10.2017 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (290 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »