Články k osobnosti

Jan Zeman

  lékař

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Zeman »
 

Jan Ziegler: Zeman by měl výlet do Rady Evropy platit ze svého

 
Jelikož tam řekl soukromý názor na sankce proti Kremlu a ruskou okupaci Krymu. Prima, ale v tom případě tam tedy nevystupoval jako prezident, a proto není důvod tuto jeho ostudu hradit ze státního rozpočtu.
13.10.2017 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (270 článků)

„Škoda, že prezident už postrádá sílu jim nakopat zadky. Bulvární supi z ČT! Výroky těžce nemocného muže nekomentuji.“ Po incidentu Zemana s kameramanem se ozvali mediální experti i bývalý šéf veřejnoprávní televize

 
„Už výroky těžce nemocného člověka je neslušné komentovat,“ konstatoval pro ParlamentníListy.cz Karel Hvíždala. Šlo o reakci na aférku rozvířenou Českou televizí, kdy Zeman nabádal své okolí, ať vyžene kameramana ČT, nebo ho zabije. „Zpravodajci ČT jsou jako bulvární supi. Škoda, že prezident už postrádá sílu jim nakopat zadky,“ myslí si Jana Dědečková. „Česká televize se dlouhodobě chová velmi voyeursky. Hrají si na reportéry ze západních filmů. Nastrkávají mikrofon, vnucují se, vykřikují, strkají vám kameru pomalu až pod nos. Je to velmi bulvární přístup k výkonu profese. Myslím, že to České televizi jako veřejnoprávnímu médiu nesvědčí,“ domnívá se Petr Žantovský.
11.10.2017 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zeman (242 článků) , Karel Zeman (263 článků) , Jan Zeman (270 článků)

Dámy volí Horáčka, univerzitní mládež Drahoše. Ale Zeman stejně kraluje. Zde je rozbor šancí kandidátů

 
Zeman, Drahoš, Horáček. Takový je podle průzkumů hlavní okruh favoritů do lednových prezidentských voleb. Analytik Jan Hermann se pokusi analyzovat strukturu jejich voličských základen a zjistit, kdo je u koho populární.
11.10.2017 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (270 článků)

Životní fekál. Voliči Zemana či Okamury. Doktor Hnízdil a jeho tvrdá poznání o medicíně

 
ROZHOVOR O zdraví rozhoduje nejen rovnováha mezi tělem a duší, ale i vztahy k bližním, k životnímu prostředí, dění ve společnosti. Podle jednoho z průkopníků české komplexní a psychosomatické medicíny Jana Hnízdila lidé, kteří nejvíce věří politikům typu Zemana, Babiše nebo Okamury, jsou odsouzení k životu v nemoci a nesvobodě, tady je lékařská věda bezmocná. Autor a spoluautor celostně-medicínsky zaměřených odborných a popularizačních knih v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz přiznává, že to někdy vypadá, jako by pacienti do ordinace dotlačili životní fekál a chtěli ho tam vypustit, neboť se mu často snaží vypovědět všechny svoje strasti, selhání a křivdy.
10.10.2017 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (270 článků)

Pane ministře, to byla vaše pracovna? Vypadalo to jako v kuchyni, smál se Moravec Chovancovi na celé kolo

 
Milan Chovanec (ČSSD), ministr vnitra, statutární místopředseda strany, a Jan Ruml, bývalý ministr vnitra, se setkali v nedělních Otázkách Václava Moravce. Řešili spolu mimo jiné i kauzu Čapí hnízdo Andreje Babiše (ANO). Zatímco moderátor Moravec opakovaně poukazoval na výroky prezidenta Zemana a podotkl, že prezident mluví jednou tak a jindy jinak podle toho, jak se mu to hodí, Chovanec kritizoval především ministra spravedlnosti Roberta Pelikána.
01.10.2017 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10179 článků) , Milan Chovanec (1303 článků) , Václav Moravec (367 článků) , Jan Zeman (270 článků)

Dej mu, Bože, herecký ráj a věčný potlesk, zalitoval Kalousek Jana Třísky. Historik: Hrál v majoru Zemanovi a podepsal Antichartu

 
Smrt Jana Třísky zasáhla i šéfa TOP 09 Miroslava Kalouska. Historik Petr Blažek si dovolil připomenout i podle jeho názoru stinné stránky Třískova života.
25.09.2017 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6144 článků) , Jan Blažek (41 článků) , Petr Zeman (242 článků) , Jan Zeman (270 článků)

Jan Vysočina: Někteří lidé by chtěli poškodit Zemana zasláním haléřů na jeho účet

 
Nějak jim nedošlo, že i haléře budou užitečné, zvláště pokud jsou od negativně naladěných voličů. Zemana tyto částky nijak nepoškodí, protože nejsou bankou příchozí platby z tuzemska na tento účet nijak zpoplatněny. Více zatíží řadu odesilatelů z kamenných bank, které vybírají poplatky i za odeslání peněz do jiné tuzemské banky.
05.09.2017 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (270 článků)

Je to kampaň, tečka. Úředník Outlý se s prezidentem Zemanem nepáral

 
Moderátorka Světlana Witowská ve čtvrtečním Interview ČT24 přivítala člena Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí (ÚDHPSH) Jana Outlého, který na sebe upoutal pozornost např. tím, že doporučil prezidentovi Miloši Zemanovi, aby v čase předvolební kampaně počítal své cesty po krajích do finančního limitu na kampaně. V jednu chvíli Witowské prozradil, že úřadu se dostane té cti spatřit něco, co ještě žádný jiný živý tvor v moderní historii Česka nespatřil.
31.08.2017 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (157 článků) , Jan Zeman (270 článků)

Zeman se obklopil zcela toxickými nebezpečnými lidmi, kteří ohrožují naši zemi, a dělá nám jen ostudu. Babišova telenovela s Monikou i jeho zpupnost. Jana Černochová hovoří

 
ROZHOVOR „Bez ohledu na to, jaký skandál kde prezident ztropí a kde všude nám dělá ostudu, tento fakt považuji za jeho největší selhání, a sice že dal prostor lidem, kteří naši zemi ohrožují, a to zcela vědomě. Je skandální, že prezident Zeman pochybné a nebezpečné jednání lidí ze svého okolí zcela přehlíží,“ říká místopředsedkyně poslaneckého klubu ODS Jana Černochová.
07.08.2017 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (360 článků) , Jan Zeman (270 článků)

Jan Hrušínský se pustil do Čechů. Třeba za to, že volí Zemana a Babiše

 
Herec a divadelní ředitel Jan Hrušínský usedl do křesla v internetové televizi DVTV a pustil se do českého národa, který je natolik lhostejný k tomu, co se děje v naší společnosti, že si dobrovolně volí do čela státu lidi, kteří nás mohou připravit o svobodu a demokracii.
31.07.2017 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (270 článků)

Dělá Zeman kampaň, když mluví s voliči? Zákon, který kandidátům sčítá peníze, je prý šílený

 
Publicista Štěpán Kotrba se ve svém komentáři pro ParlamentníListy.cz zamyslel nad podobou volebního zákona i zákona o volbě prezidenta. Zaměřuje se především na volební kampaně a na vyjádření člena Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí Jana Outlého.
31.07.2017 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (270 článků)

Strážci čistoty voleb chtějí popotahovat prezidenta za zneužívání cest do regionů. K čemu ten váš úřad vlastně je, ptá se právník

 
Český právník, vysokoškolský pedagog a bývalý poslanec za ČSSD Zdeněk Koudelka se vyjádřil k cestám prezidenta Zemana po krajích. Lze je označit za kampaň, jak tvrdí nový Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran? Člen úřadu Jan Outlý má za to, že ano. Koudelka konstatoval, že Outlého úřad je v podstatě k ničemu.
24.07.2017 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (270 článků)

Se Sobotkou jako sviní to Zeman trefil do černého. Výstižněji ho pojmenovat nejde, soudí politolog ze zámku

 
Politolog, historik a majitel zámku v Táboře- Měšicích Jan Berwid-Buquoy se na svém blogu na Aktuálně.cz řádně opřel do premiéra Bohuslava Sobotky. Vypovídá o tom již název komentáře: „Bohuslav Sobotka aneb Od premiéra k politické nule“.
11.07.2017 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9283 článků) , Jan Zeman (270 článků) , Jan Bohuslav (58 článků)

Jan Moláček, držitel Sorosovy ceny: Trump i Zeman využívají dezinformace, fake news a hoaxy. Novináři jsou ti, kdo proti nim brání správnou stranu

 
Komentátor Jan Moláček ve svém pátečním komentáři pro Aktuálně.cz učinil reflexi vlastní novinářské práce a zároveň se zamyslel nad povahou komentáře coby žurnalistického útvaru. „Komentáře pro online deník Aktuálně.cz jsem začal psát loni v září; mám za sebou tedy první – v pravém slova smyslu školní – rok,“ uvedl s tím, že je tak nyní „dobrý moment věnovat jeden komentář trochu netradičně vlastní – a obecně novinářské – práci“.
08.07.2017 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (270 článků)

Senátor Veleba má informace z terénu: Venkov, tedy zbytek republiky mimo Prahu, bude volit Zemana. Drahoš má k běžným lidem daleko

 
ROZHOVOR „Miloš Zeman je jediný politik, který dovede naplnit náměstí, sály, a všude, kde je, zanechává zřetelnou stopu,“ říká předseda SPO, senátor Jan Veleba. Pro ParlamentníListy.cz promluvil nejen o budoucích prezidentských volbách, ale i o České televizi a o tom, co se v poslední době děje v ČSSD, konkrétně o změnách ve vedení strany. „Vidím to jako poslední zoufalý pokus dnes už vnitřně rozložené strany zastavit svůj pád,“ říká senátor Veleba.
18.06.2017 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (270 článků)

Senátora Veleba má informace z terénu: Venkov, tedy zbytek republiky mimo Prahu, bude volit Zemana. Drahoš má k běžným lidem daleko

 
ROZHOVOR „Miloš Zeman je jediný politik, který dovede naplnit náměstí, sály, a všude, kde je, zanechává zřetelnou stopu,“ říká předseda SPO, senátor Jan Veleba. Pro ParlamentníListy.cz promluvil nejen o budoucích prezidentských volbách, ale i o České televizi a o tom, co se v poslední době děje v ČSSD, konkrétně o změnách ve vedení strany. „Vidím to jako poslední zoufalý pokus dnes už vnitřně rozložené strany zastavit svůj pád,“ říká senátor Veleba.
18.06.2017 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (270 článků)

Největší hříchy politiků!

 
Jako zdánlivě zažehnaná se jeví vládní krize. »Ulhaný« Babiš si sbalil složky na financích do připravených krabic od banánů, »ďábelsky piklící« Zeman konečně jmenoval jeho nástupce a »rádoby svalnatý« Sobotka dosáhl svého. Jenže jakých hříchů se tři politické špičky během tří týdnů hašteření dopustily na důvěře voličů? Na to jsme se zeptali dvou politologů, Jana Kubáčka (35) a Lukáše Jelínka (43).
27.05.2017 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (270 článků)

Jan Šinágl: Čínský disident řekl o Miloši Zemanovi, že se chová hůř než prostitutka

 
Spisovatel Liao I-wu strávil několik let v tamním vězení. Od roku 2011 žije v exilu v Německu. Do Prahy přijel v rámci festivalu Svět knihy.
26.05.2017 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (270 článků)

SPO: Lídrem pro volby do sněmovny v Královéhradeckém kraji je ing. Jana Galbičková

 
Mnoho občanů se ptá, proč volit SPO (ZEMANOVCE)? Odpověď je tato. Zeman potřebuje v parlamentu spojence! HLAS SPO ZEMANOVCŮM JE HLASEM PREZIDENTOVI!
19.05.2017 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (270 článků)

Nový vývoj: Sobotkovi prý hrozí, že se krize rozmázne o jeho hlavu. Už jen pár dní. A Zeman...

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) odmítl návrh Andreje Babiše jmenovat do čela Ministerstva financí Babišovu blízkou spolupracovnici Alenu Schillerovou (ANO). Podle poslance ANO Martina Komárka je to důvodem, že premiér chce mít na financích svého člověka. Politolog Jan Kubáček z Univerzity Karlovy zase tvrdí, že Sobotka hraje o čas a snaží se celou vládní krizi vyřešit ještě předtím, než se prezident Zeman vrátí z Číny. Alena Schillerová prý rozhodnutí nechápe a je jím zaskočena.
15.05.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10179 článků) , Bohuslav Sobotka (9283 článků) , Martin Zeman (241 článků) , Martin Sobotka (220 článků) , Jan Zeman (270 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »