Články k osobnosti

Jan Skála

  automobilový závodní­k

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Skála »
 

„Nosná témata zatloukl úplně. Většinu ostatních zprznil k nepoznání!“ Komunista Skála zveřejnil, jak se k němu choval Bakalův novinář

 
Místopředseda KSČM Josef Skála se rozčílil nad provedením rozhovoru Jana Štětky z Hospodářských novin. Podle něj z více než hodinové promluvy vyšel paskvil. „Nosná témata zatloukl úplně. Většinu ostatních zprznil k nepoznání,“ napsal Skála serveru ParlamentníListy.cz.
29.09.2017 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skála (4 články)

Parazitovali na socialistickém zřízení, teď chtějí být považováni za bojovníky proti předchozímu režimu. Generál Vacek napsal knihu, která se některým jmenovaným nebude líbit

 
Nepovažuje se za spisovatele, ale za vykladače prožitého. Přesto armádní generál Miroslav Vacek napsal už desítku knih. Křest té jubilejní s názvem Celý život v jednom šiku se uskutečnil ve Středisku ruské vědy a kultury v Praze a jejími kmotry byli místopředseda KSČM Josef Skála a publicista Jan Campbell. První polistopadový ministr obrany píše i o těch, co ze socialismu brali, co se dalo, třeba i v diplomatických službách, ale dnes si hrají na velké trpitele z dob minulého režimu.
03.05.2017 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Skála (2 články) , Jan Skála (4 články)

Uhořelí lidé v Oděse: Z místa se ozval svědek masakru, který tvrdí...

 
Oděsa byla o víkendu nesledovanějším městem válčící Ukrajiny, přičemž nejvýraznější událostí bylo uhoření několika desítek proruských aktivistů v budově Domu odborů. O smrti desítek lidí, která bude předmětem vyšetřování, přinesl server Britské listy svědectví čtenáře Jana Hauera přímo z přístavního města. Do značné míry protikladný názor pak publikoval například Josef Skála, kandidát KSČM do Evropského parlamentu.
06.05.2014 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skála (4 články)

Čerpejte energii z kamenů! Pro klidný spánek i proti kouření!

 
Po celý tento týden jsme v deníku Aha! přinášeli obrázky léčivých kamenů, na které v určený čas na dálku působila kartářka a léčitelka Jana Skálová.
20.02.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skála (4 články)
« Předchozí 1 Další »