Tajné služby Trumpa pomasírovaly, řekl analytik Schneider v ČT. A najednou vypadlo spojení

Budoucí americký prezident Donald Trump opakovaně zpochybňuje údajnou roli ruských hackerů v amerických volbách. Mluví dokonce o „honu na čarodějnice“. A to i navzdory tomu, že americké bezpečnostní složky o vlivu ruských hackerů nepochybují. Kde je tedy pravda? V pátečních Událostech, komentářích ČT se o ni přeli analytici Tomáš Rezek, Jan Schneider a komentátor Tomáš Klvaňa.

Osobnosti: Donald Trump (3726 článků) , Tomáš Rezek (1 článek) , Jan Rezek (42 článků)

Rezek se vrací do Plzně jako amatér! Může hrát už proti Spartě

07.03.2014 17:30 |

Osobnosti: Jan Rezek (42 článků)

Rezek se vrací do Plzně, může nastoupit o víkendu proti Spartě

Fotbalisty Plzně posílí bývalý reprezentant Jan Rezek. Jednatřicetiletý krajní záložník ukončil angažmá v čínském klubu Čchang-čchun Ja-tchaj a na západě Čech se domluvil na amatérské smlouvě, jelikož přestupní období v Česku už skončilo. Do Plzně se vrací po téměř třech letech. Nastoupit může už v nedělním utkání se Spartou.
07.03.2014 17:20 |

Fotbalista Rezek: Čarostřelec jde do boje!

Copak je to za vojáka? To fotbalový čarostřelec Jan Rezek (30) vyrazil do paintballového boje s »armádními bratry« z mančaftu Famagusty.
03.11.2012 11:25 |

To nemá obdoby! Kyperští fanoušci házeli na hráče dělbuchy! Rezkovi šlo o život!

Šílenci! Kyperské derby mezi Famagustou a Nikósií rozhodně nebyla čutaná pro maminky s dětmi. Běsnící diváci hostů nesmyslně házeli dělbuchy mezi hráče. Při ošetřování se trefili mezi 4 fotbalisty a lékaře, kteří po explozi popadali jako kuželky. Reprezentant Jan Rezek (30) stál jenom o pár metrů vedle...
23.10.2012 12:05 |

Český fotbalový reprezentant Jan Rezek byl svědkem hrůzné události. Při šlágru kyperské ligy mezi týmy Anorthosis Famagusta a Omonia Nikósie přiletěl z hlediště na trávník dělbuch v době, kdy lékaři ošetřovali zraněného hráče.
22.10.2012 12:50 |

Češi prolomili střeleckou mizérii. Maltě nasázeli tři góly

Čeští fotbalisté porazili v Plzni v kvalifikaci o mistrovství světa Maltu 3:1. Střeleckou bídu ukončil po dlouhých 412 minutách obránce Theodor Gebre Selassie. Fotbalový trpaslík sice dokázal vyrovnat, ale domácí favorit po gólech Tomáše Pekharta a Jana Rezka nakonec bere povinnou výhru.
12.10.2012 20:15 |

Osobnosti: Jan Rezek (42 článků) , Tomáš Pekhart (57 článků) , Theodor Gebre Selassie (12 článků)

Sledovali jsme: Češi zlomili Maltu, vyhráli 3:1 a gólman Čech chytil penaltu

Čeští fotbalisté vyhráli v Plzni druhý zápas kvalifikace MS 2014 nad Maltou 3:1. Ve 34. minutě otevřel skóre Gebre Selasie, brzy ale vyrovnal Briffa. Vedení Čechům vrátil Pekhart, po něm se trefil i Rezek. V poslední minutě chytil penaltu Petr Čech.
12.10.2012 17:10 |

Osobnosti: Petr Čech (1060 článků) , Jan Rezek (42 článků) , Tomáš Pekhart (57 článků) , František Rajtoral (54 článků)

Jan Rezek chytil střeleckou formu. V posledních dvou zápasech za Anorthosis Famagusta dal dva góly. Jeden hezčí než druhý. Obě trefy byly dokonce vyhlášeny nejkrásnějším gólem kola.
05.10.2012 08:10 |

Osobnosti: Karel Poborský (56 článků) , Jan Rezek (42 článků)

Reprezentant Rezek a jeho láska Mirjam: Budeme mít holčičku!

Tak si představte, že »věčný kluk« Jan Rezek (30) bude poprvé táta. Fotbalový reprezentant a jeho půvabná partnerka Mirjam totiž čekají dcerku.
15.09.2012 12:15 |

Baroš zůstává, do hry jdou Limberský a Hübschman

Trenér české fotbalové reprezentace Michal Bílek udělal na dnešní utkání mistrovství Evropy s Řeckem dvě změny v sestavě oproti úvodnímu zápasu s Ruskem (1:4). Šanci dostanou David Limberský a Tomáš Hübschman, ze sestavy naopak vypadli Roman Hubník a Jan Rezek. Na hrotu útoku zůstane osamocený Milan Baroš.
12.06.2012 17:15 |

Osobnosti: Milan Baroš (343 článků) , Tomáš Hübschman (45 článků) , Jan Rezek (42 článků) , David Limberský (77 článků) , Roman Hubník (47 článků) , Michal Bílek (366 článků)

Reprezentant Rezek už nebude pokračovat v kyperské Famagustě

Záložník české fotbalové reprezentace Jan Rezek už nebude v dalším ročníku pokračovat v kyperském klubu Anorthosis Famagusta, který se rozhodl na něj neuplatnit opci.
11.05.2012 16:15 |

Reprezentant Rezek: Zatčen na Ruzyni!

Fotbalová reprezentace odcestovala k dnešnímu přáteláku do Irska (od 20.45 vysílá ČT4). Na Ruzyni bylo všechno v pohodě, až na to, že k záložníkovi Janu Rezkovi (29) se přiřítili dva strážci zákona. Co »Réza« spáchal?
29.02.2012 12:00 |

Rezek: Baráž je pro mě jako finále MS

Jan Rezek si nemyslí, že česká fotbalová reprezentace je v baráži s Černou Horou favoritem.
09.11.2011 18:25 |

Skotové brečí: »Herec« Rezek nám ukradl postup!

Kdo může za vyřazení Skotů v kvalifikaci na EURO 2012? Jejich kouč Graig Levein (46) má jasno. Pachatelem je podle něj český fotbalista Jan Rezek (29), jenž nafilmoval »pentli« ve vzájemném utkání ve Skotsku.
13.10.2011 12:10 |

Rezek: Tohle ještě není splněný cíl!

Hrdina postupové noci v Kaunasu Jan Rezek krotil euforii, která zavládla v českém týmu. Dvougólový střelec si stejně jako ostatní uvědomuje, že je ještě třeba zvládnout dva zápasy - pak bude teprve cíl splněn.
12.10.2011 09:10 |

JDEME DO BARÁŽE! Češi KLÍČOVOU BITVU ZVLÁDLI. Smetli Litvu 4:1

Čeští fotbalisté vyhráli v kvalifikaci o účast na ME 2012 v Kaunasu nad Litvou 4:1 a postoupili do baráže. Dva góly dal Michal Kadlec z penalt v 2. a 85. minutě, dvě branky přidal v 15. a 45. minutě Jan Rezek, domácí snížili z pokutového kopu.
11.10.2011 23:00 |

Osobnosti: Jan Rezek (42 článků) , Michal Kadlec (129 článků)

NEJVĚTŠÍ SIMULANT ROKU?! Vypadá, jak kdyby ho probil proud! VIDEO

Jan Rezek se ve Skotsku alespoň snažil, aby jeho upadnutí na zem vypadalo reálně. To Ryuji Bando vůbec neřešil.
16.09.2011 18:15 |

Rezek za filmovaní pykat nebude. UEFA ho nepostrestala

Český fotbalový útočník Jan Rezek vyvázne od Evropské fotbalové unie (UEFA) bez trestu za svůj nafilmovaný pád v pokutovém území, po němž Češi vyrovnali v kvalifikačním utkání na ME 2012 ve Skotsku na konečných 2:2.
14.09.2011 18:15 |

Rezek: Naši radši nepřijeli. Věděli, že budu vypískanej