Články k osobnosti

Jan Hamáček

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Hamáček »
 

To je zábavné, jak Babiše hájíte, posmíval se Marek Benda Velebovi s Kováčikem. A pak to rozsekla bojovnice proti developerům tak, že nikdo nevěděl, co říct

 
Babiš je cizinec a chce být premiérem. Primátorkou české Prahy je Slovenka! Český rozhlas uspořádal další předvolební debatu a padaly zajímavé výroky. Předseda Strany práv občanů Jan Veleba naznačil, že referendum o vstupu Česka do EU bylo jen na zkoušku a pravděpodobně bychom tam vstoupili stejně. A ozval se smích Jana Hamáčka (ČSSD) i Marka Bendy (ODS).
12.10.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (509 článků) , Marek Benda (469 článků)

Jan Campbell: O čem se píše, ale málo (7)

 
ČLR je aktivní na všech důležitých frontách konkurence mezi státy. Její aktivity pomalu a jistě vedou k vítězství politiky KS ČLR nad politikou USA, EU včetně ČR, bez vojenského angažmá, především na svém území. Na vojenské frontě, na které současné vedení MO ČR neumí, mimo jiné, ani během několika let založit fungující, efektivní a ekonomicky výhodný systém akvizic a musí si vyslechnout rady předsedy Sněmovny ČR pana Jana Hamáčka, se ČLR soustřeďuje na aplikovaný výzkum, vývoj a výrobu technologií a zbraní, dovolujících vést válku v kosmu.
10.10.2017 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (509 článků)

Téměř 70 obcí České republiky získalo nově právo používat své vlajky nebo znaky

 
Dekrety o udělení obecního symbolu - znaku nebo vlajky - předal v pondělí 2. října 2017 starostkám a starostům téměř sedmdesáti obcí, městysů a měst České republiky ve Sněmovně její předseda Jan Hamáček.
09.10.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (509 článků)

Sněmovna projednala asi polovinu návrhů, které předložil Senát

 
Poslanecká sněmovna se v končícím volebním období vypořádala s necelou polovinou předloh, které předložila horní parlamentní komora. Předseda dolní komory Jan Hamáček (ČSSD) to vysvětluje její omezenou kapacitou. Ani předseda Senátu a Hamáčkův stranický kolega Milan Štěch nevidí v tomto poměru nějaké záměrně nekalé jednání.
07.10.2017 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (612 článků) , Jan Hamáček (509 článků)

Předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček se setkal s předsedou Národní rady SR

 
Předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček a předseda Národní rady SR Andrej Danko označili vzájemné vztahy obou zemí za nejlepší v historii.
01.10.2017 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (509 článků)

„Migranty nechceme.“ Takhle uvítal Zeman německého prezidenta poprvé v Česku

 
Německý prezident Frank-Walter Steinmeier přijel v úterý na první oficiální návštěvu Prahy po svém březnovém nástupu do funkce. Na Pražském hradě ho s vojenskými poctami uvítal prezident Miloš Zeman, na následném jednání spolu oba prezidenti hovořili anglicky, mimo jiné o migrantech. Zeman znovu jejich přijímání do Česka odmítl a vyzval k pomoci v zemích, odkud přicházejí. Steinmeier se v Praze zdržel jen krátce, odpoledne má naplánovaný další program v Berlíně. Během návštěvy na Hradě se setkal i s některými členy vlády a s předsedou Sněmovny Janem Hamáčkem (ČSSD).
12.09.2017 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (509 článků) , Miloš Zeman (17914 článků)

Do Prahy přijíždí německý prezident Steinmeier

 
Německý prezident Frank-Walter Steinmeier přijede dnes do Prahy na svou první oficiální návštěvu Česka ve funkci hlavy státu. Na Pražském hradě se setká se svým protějškem Milošem Zemanem, s předsedou Sněmovny Janem Hamáčkem (ČSSD) a s některými členy vlády. Steinmeierova návštěva se omezí na půl dne, odpoledne už má naplánovaný další program v Berlíně.
12.09.2017 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (509 článků) , Miloš Zeman (17914 článků)

Nehádáme se, makáme. Hamáček vychválil pracovitost současné sněmovny

 
Předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček (ČSSD) zhodnotil její končící funkční období. Jedna věc se prý oproti předchozím letům zlepšila. Poslanci jsou podle Hamáčka o poznání pracovitější.
09.09.2017 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (509 článků)

Hamáček (ČSSD): Pomáhat na místě, kudy proudí uprchlíci, podle mě dává smysl

 
Jan Hamáček přijal předsedu vlády Jordánského království.
03.09.2017 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (509 článků)

Hamáček (ČSSD): V požárním sportu jsme světová velmoc

 
Komentář Jana Hamáčka z Facebooku.
25.08.2017 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (509 článků)

Vydání Babiše s Faltýnkem má sněmovní termín. Zeman mluví o policejní provokaci

 
Sněmovna by měla jednat o vydání šéfa hnutí ANO Andreje Babiše a předsedy poslaneckého klubu hnutí Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání v kauze Čapí hnízdo ve středu 6. září. Ve čtvrtek to navrhl sněmovní organizační výbor. Předseda Sněmovny Jan Hamáček (ČSSD) očekává, že do té doby už budou mít poslanci k dispozici doporučení sněmovního mandátového a imunitního výboru, zda mají, nebo nemají poslance vydat. V prezidentovi Miloši Zemanovi trestní stíhání vzbuzuje podezření o zneužití policie pro politické účely.
24.08.2017 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10160 článků) , Jan Hamáček (509 článků)

Sněmovna by měla jednat o vydání Babiše a Faltýnka 6. září

 
Sněmovna by měla jednat o vydání předsedy hnutí ANO Andreje Babiše a předsedy poslaneckého klubu hnutí Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání v kauze Čapí hnízdo ve středu 6. září. Dnes to navrhl sněmovní organizační výbor, když schvaloval návrh programu řádné zářijové schůze. Předseda Sněmovny Jan Hamáček očekává, že do té doby už budou mít poslanci k dispozici doporučení sněmovního mandátového a imunitního výboru, zda mají, nebo nemají poslance vydat. Poslanci ale mohou zařazení tohoto bodu změnit.
24.08.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10160 článků) , Jan Hamáček (509 článků)

Česko si připomíná 49 let od okupace. Hamáček: „Svoboda se může rychle ztratit“

 
Výročí 49 let od invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa si v pondělí připomínají lidé na mnoha místech České republiky. Pamětníci se shromáždili například před budovou Českého rozhlasu na pražské Vinohradské třídě. Oběti tehdejších událostí si lidé připomněli také na pražském Václavském náměstí a v Brně. Předseda Sněmovny Jan Hamáček (ČSSD) v projevu zdůraznil potřebu mít spolehlivé spojence, v této souvislosti vyzdvihl členství v NATO. Pietní akce se koná také na Slovensku v Bratislavě.
21.08.2017 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (509 článků)

Babiš s Faltýnkem? Oba vydat. Pak předseda Sněmovny zmínil i Kaczynského: „Sám rozhodl, že chce být řadovým poslancem“

 
Hostem pořadu Dvaceti minut Radiožurnál Českého rozhlasu byl předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček (ČSSD). Kromě aktuální kauzy kolem Čapího hnízda se hovořilo také o nadcházejících volbách.
18.08.2017 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (509 článků)

Muž z ČSSD u Xavera pohovořil o Babišových fotografiích ve všech možných polohách

 
Moderátor Luboš Xaver Veselý v internetové televizi XTV přivítal předsedu Poslanecké sněmovny Jana Hamáčka (ČSSD). Dozvěděl se mimo jiné, že Bohuslav Sobotka (ČSSD) je úspěšným premiérem a ve volbách na jižní Moravě uspěje, takže i nadále zůstane poslancem. Vyjádřil se také k možné povolební spolupráci s hnutím ANO. Někteří lidé budou možná překvapeni.
15.08.2017 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9280 článků) , Jan Hamáček (509 článků) , Luboš Veselý (276 článků)

Hrozí, že budete znovu platit u lékaře, varuje čtenáře PL šéf sněmovny Hamáček

 
ROZHOVOR Pokud se chce hnutí ANO ucházet o účast ve vládě, jeho představitelé musí mít čistý štít. ParlamentnímListům.cz to v reakci na žádost policie o vydání Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka řekl předseda Poslanecké sněmovny a místopředseda ČSSD Jan Hamáček. Pokles preferencí sociální demokracie se podle něho podařilo zastavit. Hamáček se též vyjádřil k pokusu o návrat Jiřího Paroubka či možné podpoře Miloše Zemana v prezidentské volbě.
15.08.2017 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3343 článků) , Andrej Babiš (10160 článků) , Jan Hamáček (509 článků) , Miloš Zeman (17914 článků)

Hamáčka učil muž, co pomáhal Foglarovi. Skaut z ČSSD vede syny ve svých stopách

 
Doma má dva malé syny, se kterými už vyrazil i na skautský tábor. Jan Hamáček (ČSSD) se svým někdejším skautským vedoucím Jaroslavem Šebkem zavzpomínali společně na léta, kdy současný šéf Sněmovny přišel poprvé mezi vodní skauty. A na to, jak vznikly jejich skautské přezdívky Vrtul a Bubla. V pořadu Blesk.cz Osoba blízká mluvili i o tom, jaké drama si zažili při povodních v roce 2002 a že by měl Hamáček rád u skautů pokračovatele.
13.08.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (509 článků) , Jaroslav Foglar (16 článků)

Hamáček (ČSSD): Moc si vážím úspěchů našich neslyšících na olympiádě

 
Dvě zlaté, dvě bronzové medaile a jeden rekord přivezla česká výprava sportovců z nedávné 23.Olympiády neslyšících, která se konala v tureckém Samsunu. Další medaili, tentokrát pamětní, předal úspěšným reprezentantům předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček.
12.08.2017 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (509 článků)

Sportovce přijali v Senátu i ve Sněmovně

 
Poděkování a vyjádření úcty se dostalo českým neslyšícím sportovcům, kteří reprezentovali české barvy na deaflympiádě v Samsunu, při jejich přijetí v Poslanecké sněmovně a Senátu. Úspěšným reprezentantům gratuloval předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček a místopředseda Senátu České republiky Ivo Bárek.
11.08.2017 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivo Bárek (16 článků) , Jan Hamáček (509 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »