Články k osobnosti

Jan Hamáček

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Hamáček »
 

Hamáček utnul dohady

 
O ministerstvo obrany prý ČSSD usilovat nebude. Řekl to na Primě šéf strany Jan Hamáček (39).
19.03.2018 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (629 článků)

Cesta pro „ministra“ Zimolu? Do vlády za ČSSD možná nepůjdou poslanci

 
Předseda ČSSD Jan Hamáček by uvítal, kdyby za sociální demokracii ve vládě zasedli členové strany, kteří nejsou poslanci. O postech, o které by v případném menšinovém kabinetu s hnutím ANO a podporovaném KSČM měla sociální demokracie zájem, nechtěl mluvit. Ministerstvo obrany ale podle něj není resort, v němž by mohla jeho strana prosazovat svůj program. Hamáček to řekl v neděli v pořadu Partie v televizi Prima.
18.03.2018 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (629 článků)

Zeman ani Babiš zatím rámec ústavy nepřekročili, shodli se v Partii Hamáček a Pikal, když přišla řeč na protesty studentů

 
Do nedělní Partie televize Prima zavítali předseda ČSSD Jan Hamáček a poslanec Pirátů Vojtěch Pikal. Ten si posteskl, že premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) je dosti tvrdohlavý a blokuje řešení povolební situace v České republice. Hamáček se vymezil proti SPD Tomia Okamury. Tuto stranu považuje za extremistickou. Před kamerami došlo také na útok na ruského dvojitého agenta Sergeje Skripala. Hosté svorně zkritizovali Rusko.
18.03.2018 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11988 článků) , Jan Hamáček (629 článků)

VÍME PRVNÍ Vysoký představitel sociální demokracie má místo svých stránek erotickou seznamku. Už v minulosti se ukázala jeho záliba v tomto odvětví

 
Sociální demokraté se chtějí podílet na vládě. O tom ParlamentníListy.cz psaly už před několika měsíci a všechna naše tehdejší zjištění se prokazatelně potvrzují. Kromě Petra Dolínka se hledá místo pro Jana Hamáčka a další. V hledáčku "věrných", kteří by mohli být odměněni lukrativní funkcí, je rovněž Jan Chvojka, předseda klubu ČSSD ve Sněmovně.
17.03.2018 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (629 článků) , Jan Chvojka (175 článků)

Hamáček chce ve vládě s ANO pět křesel. ČSSD by měla šéfovat policii či justici

 
Důstojnou pozici ve vládě s hnutím ANO Andreje Babiše by sociálním demokratům zajistilo pět ministerstev. Po pátečním zasedání předsednictva ČSSD to řekl šéf strany Jan Hamáček s tím, že vedení sociálních demokratů prý konkrétní resorty ještě neřešilo. Podle Hamáčka by ČSSD měla usilovat o ministerstva blízká svému programu, ale také o ta, kde má hnutí ANO střet zájmů.
16.03.2018 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11988 článků) , Jan Hamáček (629 článků)

ČSSD chce pět ministrů, o konkrétních resortech zatím nediskutuje

 
Vedení ČSSD zatím nediskutovalo o tom, o jaká ministerstva by se měla strana ucházet při jednáních o vládě s hnutím ANO. Předseda sociálních demokratů Jan Hamáček novinářům po dnešním zasedání předsednictva ČSSD řekl, že by za důstojné považoval obsazení pěti resortů. Usilovat by podle něj strana měla o ministerstva blízká svému programu, ale také o ta, kde má hnutí ANO střet zájmů. Jeho slova přinesla ČTK.
16.03.2018 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (629 článků)

Poslanec Foldyna k jednáním o vládě: Babiš je pořád trestně stíhaný, takže...

 
V pražském Lidovém domě se dnes odpoledne sešlo užší vedení sociální demokracie. Předseda strany Jan Hamáček bude ostatní lídry ČSSD informovat o postupu vyjednávání o vládě s hnutím ANO. Členové předsednictva před schůzkou novinářům řekli, že se především chtějí o vyjednáváních o kabinetu dozvědět víc, než vědí dosud z médií. Hnutí ANO ve středu informovalo, že až do 10. dubna bude o spolupráci jednat jen se sociálními demokraty. Jejich menšinový kabinet by měla podporovat KSČM.
16.03.2018 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (629 článků)

Babiš chce menšinovou vládu s ČSSD. A podporu od komunistů

 
Hnutí ANO bude v nadcházejících týdnech vyjednávat o vládní spolupráci exkluzivně s ČSSD. Cílem je vytvořit menšinovou koaliční vládu, která by se opírala ve Sněmovně o podporu KSČM. Novinářům to dnes řekl premiér v demisi Andrej Babiš (ANO). Rozhovory s ČSSD by podle něj měly trvat do 10. dubna. Předseda ČSSD Jan Hamáček na twitteru uvedl, že ČSSD je připravena jednat o podobě koaliční dohody. Před novináře ale zástupci sociálních demokratů po jednání s ANO nepřišli.
15.03.2018 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11988 článků) , Jan Hamáček (629 článků)

Hraje na více stran: Babiši, s kým chceš do vlády?

 
Šéf sociální demokracie Jan Hamáček (39) bude chtít na dnešním jednání s premiérem v demisi Andrejem Babišem (63) slyšet, jaké vládě dává přednost. ANO totiž flirtuje i se spojenectvím s ODS.
15.03.2018 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11988 článků) , Jan Hamáček (629 článků)

Vytočený Hamáček: Jestli chce Babiš vládu s ODS, tak jednání hned končíme

 
Nový šéf sociálních demokratů Jan Hamáček se při nedělním odpoledni naštval. Vytočil ho premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) svým vystoupením v České televizi, který tu začal rozjímat o dalším možném jednání o vládě s ODS. Právě občanští demokraté přitom Babiše opakovaně odmítli. Hamáček na Twitteru proto kontroval, že jestli chce šéf ANO řešit vládu s ODS, může ČSSD vyjednávání s ním hned ukončit.
11.03.2018 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11988 článků) , Jan Hamáček (629 článků)

Perličky z inaugurace: Bartoš bez pozvánky, Kubera s prasaty a Hamáček s konvojem

 
Kromě vážných momentů, jakým byl slib prezidenta i odchod některých politiků během projevu Miloše Zemana, se slavnostní den neobešel ani bez kuriozit. Předseda Pirátů Ivan Bartoš si zapomněl pozvánky, bez kterých na ceremoniál nemohl. Místopředseda Senátu Jaroslav Kubera (ODS) přišel v kravatě s prasaty. A předseda ČSSD Jan Hamáček jako jediný z hostů dorazil pod dohledem konvoje policistů na motorkách.
09.03.2018 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (590 článků) , Jan Hamáček (629 článků) , Miloš Zeman (20132 článků) , Ivan Ivan (859 článků)

Tak to by stačilo, pane Rathe. Soud ukončil v případu exhejtmana dokazování

 
Bývalý středočeský hejtman David Rath dnes neúspěšně žádal soud, aby byly v jeho korupční kauze doplněny důkazy. Chtěl například vyslechnout současného předsedu sociální demokracie Jana Hamáčka, který byl před šesti roky volebním manažerem strany. Rath dlouhodobě tvrdí, že by jeho kauza mohla souviset s financováním ČSSD, připomněla ČTK.
07.03.2018 19:10 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4367 článků) , Jan Hamáček (629 článků)

ČSSD po schůzce s prezidentem: Chtějí víc z koláče

 
Sociální demokraté se nespokojí jen s náměstky, chtějí vlastní ministry! Po včerejším jednání s prezidentem v Lánech to řekl šéf ČSSD Jan Hamáček (39).
27.02.2018 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (629 článků)

Hamáček je pro vládu ČSSD s ANO, řekl Zemanovi. Jenže Babiš straně dál vadí

 
Nově zvolený předseda ČSSD Jan Hamáček v úterý informoval prezidenta Miloše Zemana o tom, že sociální demokracie chce jednat o přímé účasti strany ve vládě s hnutím ANO. Na středeční schůzce s ANO chtějí sociální demokraté mluvit o programu, nikoliv o personálních otázkách, řekl Hamáček novinářům po setkání s prezidentem v Lánech.
27.02.2018 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (629 článků) , Miloš Zeman (20132 článků)

Sebevědomý Hamáček je jako Napoleon po Waterloo. S Kalouskem může jen čekat na zázrak, varuje Zdeněk Zbořil. A pak naložil Rychetskému, který prohlásil půl milionu spoluobčanů za neofašisty

 
„Andrej Babiš není mocichtivý. Vystaráno má a jaké výhody by mu mohl náš stát ještě poskytnout?“ ptá se politolog Zdeněk Zbořil, který i menšinovou vládu vidí jako součást demokracie, nikoliv její narušování. Od sociální demokracie naopak čeká, kdy přijde s něčím, co za spolupráci nabízí, ale ani Jan Hamáček to zatím prý neudělal a chová se tak trochu jako Napoleon po Waterloo. Požadavky politiků na odstoupení Babiše z postu premiéra označil za naivní a jejich vyjednávací taktiku na úrovni mudrců z ještě zakouřených hospod čtvrté cenové skupiny.
27.02.2018 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (629 článků)

Jakou vizi má ministr v demisi? Hamáček se Zimolou přišli po jednání s prezidentem před novináře a pustili se do Babiše

 
Předseda ČSSD Jan Hamáček a statutární místopředseda Jiří Zimola předstoupili po jednání s prezidentem Milošem Zemanem před novináře a prozradili, co spolu probírali. Hamáček se vyjádřil také k možnému pokusu premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO) odvolat šéfa GIBS.
27.02.2018 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11988 článků) , Jan Hamáček (629 článků) , Miloš Zeman (20132 článků)

Ve vládě s trestně stíhaným? Hamáček odmítá Zemanovu radu, Babiš mluví o smrti

 
Sociální demokraté se podle předsedy Jana Hamáčka nechystají revokovat usnesení sjezdu proti účasti Babiše ve vládě, jak to ve čtvrtek zmínil prezident Miloš Zeman v souvislosti s otevřením rozhovorů o zapojení ČSSD do druhé vlády premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO). ČSSD minulou neděli na sjezdu vyzvala ANO, aby nenominovalo do vlády trestně stíhané osoby, čímž mířila na Babiše stíhaného kvůli kauze Čapí hnízdo. Sjezd nicméně nehlasoval o přísnějším návrhu, který měl označit trestně stíhané osoby za zásadní překážku vstupu do vlády.
25.02.2018 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11988 článků) , Jan Hamáček (629 článků) , Miloš Zeman (20132 článků)

Do Moravcovy věže dorazil filozof Bělohradský a začal nakládat: Tato země je zraněná. Musí vzniknout evropský stát. Slova svrchovanost a identita úplně škrtněte, stejně nevíte, co znamenají

 
Moderátor Václav Moravec přivítal v Žižkovské věži ministra zahraničí v demisi Martina Stropnického, nového předsedu ČSSD Jana Hamáčka a filozofa Václava Bělohradského. Před kamerami České televize toho pánové pronesli opravdu hodně. Filozof Václav Bělohradský např. prohlásil, že musí vzniknout velký evropský stát, v podstatě Spojené státy evropské. Zaznělo toho ale ještě mnohem víc.
25.02.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1617 článků) , Václav Moravec (425 článků) , Jan Hamáček (629 článků)

VIDEO Kateřina Valachová poslouchala Miloše Zemana a koulela očima. Pak nám vyprávěla o etice ČSSD

 
HORKÉ TÉMA Moderátor TV ParlamentníListy.cz Radim Panenka si do pořadu Horké téma pozval k rozhovoru bývalou ministryni školství Kateřinu Vlachovou. Ta na kameru popsala, jak se teď, pod novým předsedou sociální demokracie Janem Hamáčkem a jeho zástupcem Jiřím Zimolou, promění ČSSD. Došlo i na debatu o sestavování vlády. Prozradila navíc, že když slyšela na sjezdu ČSSD v Hradci Královíé mluvit prezidenta Miloše Zemana, tak v jednu chvíli koulela očima.
24.02.2018 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (629 článků) , Miloš Zeman (20132 článků)

Začíná se rýsovat nové vedení ČSSD. Uspět může i mladá hvězda mezi hejtmany

 
Sjezd ČSSD minulý týden vybral do čela předsedu Jana Hamáčka a jako jeho prvního místopředsedu Jiřího Zimolu. Zbylí místopředsedové pak budou voleni na sjezdu 7. dubna. A do čela strany mají podle serveru Novinky.cz našlápnuto i politici s rozdílnými názory na účast ve vládě či na prezidenta Miloše Zemana.
24.02.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (629 článků) , Miloš Zeman (20132 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »