Články k osobnosti

Jan Farský

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Farský »
 

STAN: Vláda trestně stíhaného premiéra naši důvěru nezíská

 
„Vláda Andreje Babiše od nás důvěru získat nemůže. Její čelní představitelé jsou obvinění z trestného činu. Opakovaně lžou. Programové prohlášení je pro ANO jen cár papíru, jelikož v rozporu s ním hned při první příležitosti v několika případech hlasovali. Předstupuje před nás premiér, který je trestně stíhaný, který útočí na policii a státní zastupitelství,“ říká předseda poslaneckého klubu STAN Jan Farský.
16.01.2018 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11656 článků) , Jan Farský (139 článků)

Foldyna udeřil na Farského: Celou dobu tu jde jen o to, aby na Hradě nebyl Zeman, který si dovoluje říkat, co chce

 
Dnešním dnem vstoupili oba finalisté prezidentských voleb do ostré závěrečné fáze přesvědčování voličů. Miloš Zeman a Jiří Drahoš se svými týmy probírali taktiku před druhým kolem. Vypadá to, že současná hlava státu se soustředí především na televizní debaty. Jak hodnotí oznámení prvních kroků prezidentských kandidátů do horké fáze předvolební kampaně před druhým kolem prezidentské volby, prozradili v pořadu Události, komentáře na ČT předseda poslaneckého klubu STAN Jan Farský a poslanec Jaroslav Foldyna (ČSSD).
15.01.2018 23:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (19839 článků) , Jan Farský (139 článků) , Jaroslav Foldyna (387 článků) , Jiří Drahoš (938 článků)

Poslanci už od oběda cupují Babišovu vládu. Farský, Bělobrádek, Stanjura...

 
Poslanci i odpoledne jednají o důvěře kabinetu Andreje Babiše. A padaly různé výtky směrem k Babišovi a jeho vládě. Předseda poslanců ČSSD Jan Chvojka dokonce zmínil, že Babišova vláda není politická vláda, ale hybrid, který je z jedné třetiny osázen úředníky mnohdy v dresu hnutí ANO. A programové prohlášení označil za kompilát různých programů ostatních stran, do něhož se dodalo vše, jako když student opíše od jiných, aby se zalíbil. Předseda poslanců STAN Jan Farský zase udeřil nezvyklou poznámkou. „Andrej Babiš není svobodný člověk, protože ho omezují jeho minulost i jeho současnost,“ řekl a připomněl kromě Čapího hnízda i privatizaci Unipetrolu. Kromě nich ale perlili i další poslanci...
10.01.2018 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11656 článků) , Jan Chvojka (174 článků) , Jan Farský (139 článků)

Stanař Farský natočil VIDEO proti Babišovi. Ukazuje v něm, jací politici ve světě také vládli bez důvěry

 
Volební lídr STAN Jan Farský sdílel na svém facebookovém profilu video, na němž Andrej Babiš (ANO) hovoří o tom, jaký je rozdíl mezi vládou s důvěrou a vládou bez důvěry. „Koukněte,“ píše Farský, jak se následně do celého videa zapojil.
08.12.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11656 článků) , Jan Farský (139 článků)

Babiš se vysmál ČT a popsal dohodu s KSČM, která se rýsuje

 
Andrej Babiš poskytl rozhovor deníku Právo. Rýpl si do České televize, popsal, kde se programově shoduje s komunisty a Tomiu Okamurovi vzkázal, že nemá odmítat menšinovou vládu hnutí ANO, dokud neviděl její programové prohlášení. Zprávu dostal i Miroslav Kalousek (TOP 09) s Janem Farským (STAN). Na úvod však odmítl, že by už teď zahájil další předvolební kampaň, ve které putuje po českých městech za voliči.
08.11.2017 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11656 článků) , Miroslav Kalousek (6315 článků) , Jan Farský (139 článků)

O co těm senátorům jde? Farský v rozhlase hájil zpochybňovaný registr smluv

 
Moderátor Jan Moláček v pátečních Dvaceti minutách Radiožurnálu zpovídal volebního lídra hnutí Starostové a nezávislí Jana Farského. Ten se rozpovídal o registru smluv. Nenechal nit suchou na senátorech, kteří si na zákon stěžují u Ústavního soudu ČR.
03.11.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Farský (139 článků)

„I s malým klubem se dá zahrát velké divadlo.“ Kdo jsou šéfové devíti klubů poslanců?

 
Poslanecká sněmovna zažije unikát v podobě devíti poslaneckých klubů – některé z nich by se v nadsázce vešly v hospodě k jednomu stolu. Mají i nováčky ve svém čele. Novými předsedy se stali Radim Fiala (SPD), Jan Bartošek (KDU-ČSL), Jakub Michálek (Piráti) a samostatný klub má nově i STAN s Janem Farským v čele. Jsou strany, kde se měnit nebude nic. Jan Chvojka (ČSSD) komentuje pro Blesk.cz výrazné „zhubnutí“ klubu sociálních demokratů.
02.11.2017 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (210 článků) , Radim Fiala (210 článků) , Jan Chvojka (174 článků) , Jan Farský (139 článků) , Jakub Farský (1 článek)

Ve skutečnosti žádnou "antisystémovou stranou" nejsme, poučil Okamura moderátora ČT. Snaží se prý být státotvorní, na rozdíl od jiných

 
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš představí zítra první obrysy menšinové vlády prezidentovi Miloši Zemanovi. Ten jej pověří vyjednáváním o sestavení nové vlády. V pořadu Události, komentáře ČT24 o tom diskutovali šéf SPD Tomio Okamura a volební lídr STAN Jan Farský.
30.10.2017 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11656 článků) , Tomio Okamura (1950 článků) , Jan Farský (139 článků)

Lubomír Man: Ve STAN mají novou krev aneb Kde jsou ti normální starostové

 
Už roky se nad českou krajinou nese volání po nové krvi v naší politice, která by tu starou pročistila. Nuže, mám pro vás novinu: nová krev se konečně objevila – a to v řadách starostú (STAN). Probíhá v cévním systému muže, který byl lídrem volební kampaně STANu, a jmenuje se Jan Farský.
24.10.2017 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Man (76 článků) , Jan Farský (139 článků)

Hnutí STAN našlo s Piráty společné zájmy. Politická roztříštěnost může strany více spojit, říká Farský

 
V pondělním interview v České televizi přivítala moderátorka Zuzana Tvarůžková lídra hnutí STAN Jana Farského. Mluvilo se o volebních výsledcích, nebo také o jednání hnutí STAN s Piráty.
23.10.2017 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Farský (139 článků) , Zuzana Tvarůžková (133 článků)

Starostové a nezávislí dnes ustavili vlastní poslanecký klub

 
Předsedou poslaneckého klubu se stal lídr voleb Jan Farský, místopředsedy se stali Vít Rakušan a Věra Kovářová.
23.10.2017 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Farský (139 článků) , Vít Rakušan (13 článků)

Předvolební debata na poslední chvíli: Je tady nuda, setřel moderátora Zaorálek a utrhl se ze řetězu. „Tady začíná bejt větší sranda, než včera v ČT,“ bavil se jeho výstupem Kalousek

 
Dnes ve dvě hodiny odpoledne začaly sněmovní volby a Český rozhlas ještě těsně předtím uspořádal poslední debatu lídrů politických stran, kterou živě přenášel Český rozhlas Plus a Radiožurnál a dokonce i ve vysílání na facebooku. Ve studiu se střetli Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL), Petr Fiala (ODS), Miroslav Kalousek (TOP 09), Lubomír Zaorálek (ČSSD), Martin Stropnický (ANO), Vojtěch Filip (KSČM), Tomio Okamura (SPD), Ivan Bartoš (Piráti), Jan Farský (STAN) a Matěj Stropnický (Zelení). Diskuse skončila minutu před otevřením volebních místností.
20.10.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1604 článků) , Petr Fiala (1258 článků) , Matěj Stropnický (439 článků) , Lubomír Zaorálek (2389 článků) , Miroslav Kalousek (6315 článků) , Vojtěch Filip (933 článků) , Tomio Okamura (1950 článků) , Jan Farský (139 článků) , Pavel Bělobrádek (1479 článků) , Pavel Fiala (88 článků) , Ivan Ivan (829 článků) , Pavel Bartoš (12 článků)

Sedm lídrů v horkém křesle Blesku: Kdo sázel tvrdé rány a kdo to nejvíc „slízl“?

 
Volební souboj Blesku nabídl pohled na sedm stranických lídrů, který nikde jinde neuvidíte. Andrej Babiš (ANO), Vojtěch Filip (KSČM), Lubomír Zaorálek (ČSSD), Petr Fiala (ODS), Miroslav Kalousek (TOP 09), Jan Farský (STAN) a Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) usedli v debatě v horkém křesle. A dostali prostor navzájem se zhodnotit, ale také se zeptat jeden druhého, na cokoli chtěli. Podívejte se, kdo čelil nejostřejším dotazům a kdo byl na soupeře nejtvrdší.
19.10.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11656 článků) , Petr Fiala (1258 článků) , Lubomír Zaorálek (2389 článků) , Miroslav Kalousek (6315 článků) , Vojtěch Filip (933 článků) , Jan Farský (139 článků) , Pavel Bělobrádek (1479 článků) , Pavel Fiala (88 článků)

Kalouskovo „znásilnění“, Fialovo „dno“ a Babiš proti všem: Sliby lídrů voličům

 
Podle svého lídra Andreje Babiše je hnutí ANO proti všem. Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) upozorňuje na to, že lidovci jsou stranou bez skandálů a kostlivců ve skříni. Jan Farský (STAN) vyzval k volbě starostů jako lidí, které voliči znají. Petr Fiala (ODS) varoval před pádem na politické dno a slíbil nízké daně i vyšší mzdy. Podle Vojtěcha Filipa (KSČM) je bezpečí v Česku výrazně ohroženo. Miroslav Kalousek (TOP 09) vytáhl znásilňování moci podle její chuti, Lubomír Zaorálek (ČSSD) chce více zdanit velké banky i podniky, aby z toho těžili zaměstnanci. Co dalšího zaznělo ve slibech lídrů k voličům v debatě Blesku „Bitva o premiéra“?
19.10.2017 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11656 článků) , Petr Fiala (1258 článků) , Lubomír Zaorálek (2389 článků) , Miroslav Kalousek (6315 článků) , Vojtěch Filip (933 článků) , Jan Farský (139 článků) , Pavel Bělobrádek (1479 článků) , Pavel Fiala (88 článků)

Farský při „grilování“ hájil obžalovaného hejtmana: Půta převzal díl odpovědnosti

 
Proč si přivlastňuje zákon o registru smluv? A neměří Starostové dvojím metrem, když mají mezi sebou obžalovaného hejtmana Martina Půtu? I na tyto otázky musel odpovídat lídr Jan Farský. Blesk přinesl jako první superdebatu se všemi lídry nejsilnějších politických stran. Ve volebním souboji s podtitulem Bitva o premiéra usedali hosté potupně do „horkého křesla“.
19.10.2017 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Farský (139 článků)

Potopit lodě a založit armádu Evropy: Takhle chtějí lídři vyřešit uprchlíky

 
Uprchlíci, přerozdělovací kvóty, ale také zbraně a kybernetické útoky. I to bylo hlavním tématem debaty Blesk Volební souboj 2017 s podtitulem „Bitva o premiéra“. Imigraci vnímají jako nejzásadnější problém téměř všichni pozvaní lídři. Každý z nich má ale jiný návrh, jak krizi řešit. Jediný Jan Farský ze Starostů vnímá jako nejpalčivější bezpečnostní riziko šíření falešných zpráv na internetu.
19.10.2017 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Farský (139 článků)

„Zeman baží po moci,“ zaznělo varovně v superdebatě. Kdo by omezil práva prezidenta?

 
Vášnivá diskuze se v Blesk Volebním souboj 2017 s podtitulem „Bitva o premiéra“ strhla kolem prezidentských pravomocí. Většina politiků by na nich nic neměnila. Lídr STAN Jan Farský ale varoval před „holportem“ mezi prezidentem a premiérem, do kterého nikdo neuvidí a díky kterému by mohl kabinet fungovat třeba 4 roky v demisi. Podle dlouholetého člena vedení Sněmovny a předsedy KSČM Vojtěcha Filipa je to ale nesmysl a Farský prý jen straší lidi.
18.10.2017 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (933 článků) , Jan Farský (139 článků)

Já jsem zhasínal i světlo na ministerstvu... Babiše v debatě posadili do „horkého křesla“ proti Kalouskovi, Zaorálkovi a dalším. A začalo to lítat

 
V jedné z posledních předvolebních debat se spolu utkali Andrej Babiš (ANO), Miroslav Kalousek (TOP 09), Lubomír Zaorálek (ČSSD) či Jan Farský z hnutí STAN. Pozval je Blesk.cz a mezi pány to občas pěkně jiskřilo.
18.10.2017 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11656 článků) , Lubomír Zaorálek (2389 článků) , Miroslav Kalousek (6315 článků) , Jan Farský (139 článků)

Souboj sedmi adeptů na nového premiéra: Vydrží déle než Gross, Paroubek a Nečas?

 
Klíčovou bitvu sedmi stranických lídrů o post premiéra nabídne pouhé dva dny před volbami superdebata Blesku. Přímý přenos ve středu od 14 hodin završí sérii šesti předvolebních debat o programových otázkách. Tentokrát bude tématem i „životnost“ předsedy vlády v jeho funkci. Jen několika z nich se totiž v historii České republiky podařilo odsloužit celé čtyřleté období. Hosty budou Andrej Babiš (ANO), Vojtěch Filip (KSČM), Lubomír Zaorálek (ČSSD), Petr Fiala (ODS), Jan Farský (STAN), Miroslav Kalousek (TOP 09) a Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL).
18.10.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11656 článků) , Petr Fiala (1258 článků) , Lubomír Zaorálek (2389 článků) , Miroslav Kalousek (6315 článků) , Vojtěch Filip (933 článků) , Jan Farský (139 článků) , Pavel Bělobrádek (1479 článků) , Pavel Nečas (442 článků) , Pavel Fiala (88 článků)

Farský (STAN): Proč volit Starosty

 
Jan Farský na Facebooku
15.10.2017 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Farský (139 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »