Články k osobnosti

Jan Čech

  basketbalista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jan Čech »
 

Čech zazářil v Silicon Valley: Lidstvo je na počátku nové pokrokové revoluce

 
Ondřej Prokop (31) s kolegou Janem Říčařem (33) zaujali před pár dny počítačové experty v Silicon Valley. Jak se jim líbil život v nejjižnější části San Francisca, kde se píše technologická budoucnost? Jak pohlížejí vývojáři na dnešní dobu? Co nás čeká v budoucnu?
12.10.2017 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (177 článků)

Volím babišovce. Z Kradouska a Nedělky mi je zle, dozvěděli jsme se v rodišti Jana Žižky, a pak se to opakovalo. Vyjeli jsme mezi lid

 
PŘEDVOLEBNÍ JÍZDA REPUBLIKOU Z billboardů shlíží hlavně tváře KDU-ČSL, ale většina lidí, které jsme oslovili, bude volit hnutí ANO. Prý je Andrej Babiš sekáč a každý boháč má za sebou nějaké větší či menší lotroviny, takže není výjimkou. Tentokrát reportér ParlamentníchListů.cz projíždí kopcovitou krajinou jižních Čech.
02.10.2017 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10287 článků) , Jan Čech (177 článků)

Volím babišovce. Z Kradouska a Nedělky mi je zle, dozvěděli jsme se v rodišti Jana Žižky, a pak se to opakovalo. Vyjeli jsme mezi lid

 
PŘEDVOLEBNÍ JÍZDA REPUBLIKOU S billboardů shlíží hlavně tváře KDU-ČSL, ale většina lidí, které jsme oslovili, bude volit hnutí ANO. Prý je Andrej Babiš sekáč a každý boháč má za sebou nějaké větší či menší lotroviny, takže není výjimkou. Tentokrát reportér ParlamentníchListů.cz projíždí kopcovitou krajinou jižních Čech.
02.10.2017 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10287 článků) , Jan Čech (177 článků)

Dálnice D3 na jihu Čech je o tři kilometry delší. Silničáři otevřeli úsek Borek–Úsilné

 
Nový úsek Borek–Úsilné dlouhý 3,1 kilometru otevřelo Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) na dálnici D3 v jižních Čechách. Řidiči se tam dostali ve 13:30, v první části dne jezdili z Českých Budějovic po dosavadní trase na Prahu ve směru Strakonická–Pražská–Nemanická–Borek. Ve 13:40 silničáři spojku na Borku mezi silnicí I/3 a Pražskou ulicí zavřeli. Dokud nebudou hotové navazující úseky D3 z Veselí nad Lužnicí, bude provoz v novém úseku D3 možný bez dálničního poplatku, řekl mluvčí ŘSD Jan Rýdl.
27.09.2017 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (177 článků)

Čeští turisté napadení číšníkem v Egyptě: Co (ne)odhalilo vyšetřování?

 
Kdo tu lže? Čech Jan (27) měl být svázán a zbit personálem hotelu Titanic Palace v egyptské Hurghadě. Poté, co bránil přítelkyni. Jenže podle ambasády vyšetřování ukazuje, že to bylo jinak.
19.09.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (177 článků)

V Tatrách zemřel český turista. Z hřebene se řítil 200 metrů

 
Poslední srpnový den skončil v Tatrách tragicky pro manželský pár z Čech. Ti si vyjeli lanovkou na Skalnaté pleso, odkud chtěli vyrazit na výlet na některý z okolních štítů. Cestou ale zřejmě zabloudili a rozdělili se. Zatímco manželka se vrátila k lanovce, 49letý Jan se vydal dále, jeho cesta ale skončila pádem do hloubky 200 metrů. Informoval o tom slovenský deník Nový čas.
02.09.2017 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (177 článků)

Čech z Barcelony exkluzivně: Na ulici ležela poházená těla. Bylo těžké neplakat

 
„Vždy jsem byl zneklidněný, když jsem v televizi viděl záběry teroristického útoku. Ale vždy to bylo z místa, kde jsem nežil. Teď mám obrázky chaosu, zmaru a nekonečného neštěstí přímo pod nosem. A je to daleko větší hrůza, než jsem si kdy dokázal představit,“ říká v prvních reakcích na teroristický útok v centru Barcelony Jan Ignác Říha, výtvarník Reflexu a autor většiny obálek časopisu, který dlouhodobě v tomto katalánském městě žije.
18.08.2017 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (177 článků)

Tomio, máš problém. Po oznámení Ringo Čecha je zde něco, co by měli číst členové Okamury

 
Předseda Patriotů Jiří Vítek se na svém facebookovém profilu zamyslel nad superlídrem SPO Františkem Ringo Čechem, jehož jméno dnes oznámil předseda strany Jan Veleba. Čech má pomoci straně v nadcházejících parlamentních volbách, aby získala pět procent hlasů potřebných pro vstup do Poslanecké sněmovny.
10.08.2017 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Vítek (49 článků) , Tomio Okamura (1727 článků) , Jan Čech (177 článků)

Voliči nejsou idioti, pravil Ringo Čech

 
Předseda SPO Jan Veleba představil dnes lídry jednotlivých krajů, kteří se rozhodli jít za stranu do parlamentních voleb. Lídrem v Praze je herec František Ringo Čech, jenž byl včera médii dokonce nazván superlídrem.
10.08.2017 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (177 článků)

Sobotkův kabinet koupí vepřín!

 
Vláda koupí vepřín v Letech. Společnost AGPI přijala její nabídku. Potvrdil to místopředseda představenstva AGPI Jan Čech. Cenu ani jedna ze stran nezveřejnila. Spekulace hovoří o půl miliardě.
08.08.2017 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (177 článků)

Vláda se dohodla na odkupu vepřína v Letech. O sumě prý jednala tvrdě

 
Společnost AGPI přijala nabídku vlády na odkup vepřína v Letech na Písecku, který stojí na místě protektorátního koncentračního tábora pro Romy. Částku, za niž stát objekt vykoupí, ani jedna ze stran zatím nezveřejní. Místopředseda představenstva AGPI Jan Čech řekl, že představy společnosti o sumě byly výrazně vyšší. Podle něj byl stát při vyjednávání „velice přísný“.
07.08.2017 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (177 článků)

Firma AGPI přijala nabídku státu na odkoupení vepřína v Letech

 
Společnost AGPI přijala nabídku vlády na odkup vepřína v Letech na Písecku, který stojí na místě protektorátního koncentračního tábora pro Romy. Částku, za niž stát objekt vykoupí, ani jedna ze stran zatím nezveřejní. Místopředseda představenstva AGPI Jan Čech dnes ČTK řekl, že představy společnosti o sumě byly výrazně vyšší.
07.08.2017 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (177 článků)

Čech, který se chtěl přidat k ISIS, není spokojený s trestem: Chce ho snížit na polovinu

 
Jan Silovský (22) se jako první Čech chtěl přidat k Islámskému státu. Byl zadržen a soud mu vyměřil šest let vězení. To se mu ale zdá moc a tak podává dovolání k Nejvyššímu soudu v Brně.
12.07.2017 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (177 článků)

Tipy na výlet zdarma aneb soutěž Poznávejte ČESKO s Nedělním Aha! II.: Hřbitov ve TVARU LEBKY skrývá upíra!

 
Tvorba slavného architekta Jana Blažeje Santiniho- Aichela, velkého znalce kabaly, židovské mystiky, je nepřehlédnutelná. Tento Čech italského původu se činil po celé České republice, ve Žďáru nad Sázavou ale zanechal stavby, které jsou pozoruhodné právě kamerou dronu. Jako by barokní mistr věděl, že se na ně jednou budeme moci podívat z výšky, a navrhl je tak chytře, že jsou nejen účelné, ale zároveň dávají dohromady obrazce právě podle pravidel kabaly.
09.07.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (177 článků)

Další český islamista: Mladík z Třebíče verboval spolužáky ve škole

 
Jan Silovský, který se jako první Čech chtěl přidat k teroristické organizaci ISIS, není jediným domácím islámským radikálem. Jak informoval web iDnes.cz, někdejší student obchodní akademie a hotelové školy v Třebíči se snažil verbovat své spolužáky, aby se přidali na stranu radikálního islámu. Policie ho vyšetřuje kvůli sympatiím k islámskému terorismu.
04.07.2017 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (177 článků)

Čech baví Brity: Schoval se před policií pod postel, zapomněl na čouhající nohy

 
Překvapivě snadnou práci měli britští policisté s Čechem obviněným z loupeže, kterého přišli zatknout k němu domů. Jan S. (30) se před nimi schoval pod postel – zapomněl ale, že mu čouhají nohy. O případu informoval britský web deníku Daily Mail.
01.07.2017 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (177 článků)

Čech postavil dům, co přežil apokalypsu. Sobotka se mu poklonil v Hirošimě

 
Na místo jaderné katastrofy, kde zemřeli a trpěli za druhé světové války lidé po svržení atomové pumy, se vydal na závěr státní návštěvy Japonska český premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Silné momenty prodchnula i národní hrdost. Na architekta Jana Letzela, jenž v první půlce 20. století postavil v Hirošimě dům, který ustál jaderný výbuch.
30.06.2017 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9291 článků) , Jan Čech (177 článků)

ČSSD se rozhodla konkurovat komunistům, odhaluje JXD

 
Názor šéfa Senátu Milana Štěcha ohledně živnostníků vyvolal bouřivé emoce. Na stránkách týdeníku Reflex se do něj „opřel“ i novinář Jiří X. Doležal. „Sociální demokracie nyní jen ústy pana Štěcha přiznala, že se rozhodla konkurovat Komunistické straně Čech a Moravy,“ píše Jiří X. Doležal, který připomněl například i postoj Jana Mládka nebo Bohuslava Sobotky.
18.06.2017 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Doležal (226 článků) , Jan Morava (60 článků) , Jiří Doležal (226 článků) , Jan Čech (177 článků) , Jan Doležal (8 článků) , Jan Bohuslav (58 článků)

Děsivou havárii hvězdy Top Gearu viděl i Čech. Jan popsal osudný moment

 
Bývalá hvězda motoristického pořadu Top Gear Richard Hammond jen o vlásek unikla smrti. Má za sebou těžkou havárii na závodech ve Švýcarsku. Sobotní karambol v elektrickém supersportu sledoval i Čech Jan K., který detaily popsal pro Blesk.cz. Přidal také fotografii ze chvíle, kdy vůz ještě hasili. Hammond po odchodu klíčových jmen z britského pořadu natáčí Grand Tour pro Amazon.
11.06.2017 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Richard Hammond (10 článků) , Jan Čech (177 článků)

Čech, který chtěl bojovat po boku teroristů, dostal ještě přísnější trest, než zaznělo původně

 
Pražský vrchní soud dnes zvýšil trest Janu Silovskému, který se chtěl v Sýrii přidat k teroristické organizaci Islámský stát (IS). Uložil mu šest let vězení. Vyhověl tak odvolání státní zástupkyně, která vyšší trest požadovala. Rozhodnutí soudu je pravomocné. Krajský soud v Plzni Silovskému v únoru nepravomocně uložil tři a čtvrt roku vězení.
09.05.2017 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (177 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »