Články k osobnosti

James Middleton

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o James Middleton »
 

Bratr vévodkyně Kate už roky chodí se ženou, která má dospívající dceru. Vypadají jako sestry!

 
James Middleton (28), bratr vévodkyně z Cambridge  (34) a Pippy Middleton  (32) , má již více než tři roky vztah s anglickou herečkou, modelkou a zpěvačkou Donnou Air. Vysoká blondýnka je o osm let starší než on, a navíc vychovává dceru Freyu, která v září oslaví už třinácté narozeniny.
05.04.2016 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Donna Air (4 články) , James Middleton (6 článků) , Pippa Middleton (381 článků) , Pippa Middleton (381 článků)

Možná máte šanci i vy: Pohledný bratr vévodkyně Kate je k mání, partnerce dal košem

 
Po dvou a půl letech nedošlo na zásnuby, ale k rozchodu. Osmadvacetiletý James Middleton, bratr vévodkyně Catherine a Pippy Middleton, je opět volný poté, co dal sbohem své o osm let starší partnerce Donně Air. O rozchodu dnes hojně informují britská média.
24.09.2015 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Donna Air (4 články) , James Middleton (6 článků) , Pippa Middleton (381 článků) , Pippa Middleton (381 článků)

James Middleton si dělá reklamu, mluví o těhotné vévodkyni Kate

 
Bratr manželky prince Williama James Middleton (27) se snaží v Americe prorazit se svými cukrovinkami. Aby si udělal reklamu, promluvil o těhotenství své sestry i synovci Georgeovi, jenž se jednou stane britským králem.
14.11.2014 16:40 |

podobné články

Osobnosti: James Middleton (6 článků)

Z bratra vévodkyně Kate a Pippy je hipster. Jak se vám líbí s plnovousem?

 
Nejmladší z potomků Michaela a Carole Middletonových, sedmadvacetiletý James Middleton, je dalším, kdo propadl kultu posledních let a stal se z něj hipster. Ačkoli mnozí zastánci této módní vlny se zaměřili pouze na vizuální součást - asymetrické účesy, brýle s výraznými obroučkami a především hustý plnovous, její původ je třeba hledat už v 50. letech minulého století u generace beatniků. Zatímco v polovině loňského roku chodil ještě James hladce oholen, momentálně si jeho partnerka musí zvykat na stále delší porost na jeho tváři.
14.05.2014 10:25 |

podobné články

Osobnosti: James Middleton (6 článků)

Drsná Kate Middleton vyrazila svého kadeřníka. Na hodinu!

 
Kadeřník James Pryce nestydatě využil k vlastní propagaci svou nejslavnější klientku – vévodkyni z Cambridge alias Kate Middleton.
09.12.2013 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (911 článků) , James Middleton (6 článků)

Bratr Kate Middleton dělá budoucí královně ostudu. Prodává vulgární dorty

 
Bratr Kate Middleton  (30) James Middleton (25) není tak konzervativní, jak by si někdo mohl myslet. Ba naopak, pohledný mladík je pěkné kvítko. Vede hýřivý společenský život, nedbá na své vystupování na veřejnosti, a teď je trnem v oku některých Britů. Těm se nelíbí, že si bratr budoucí britské královny vydělává prodejem dortů ve tvaru penisu nebo ňader.
25.04.2012 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (911 článků) , James Middleton (6 článků)
« Předchozí 1 Další »