Články k osobnosti

Jakub Janda

  skokan na lyžích

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jakub Janda »
 

Sašo, to tam chceš poslat Jakuba Jandu? Výsměch TV projevu Vondry

 
Publicista Tomáš Haas se na svém facebookovém profilu vyjádřil ke včerejšímu vystoupení Alexandra Vondry (ODS) v České televizi. Vondra v pořadu Události, komentáře ČT24 hodnotil slova prezidenta Miloše Zemana vyřčená k anexi Krymu. A nejen k tomu.
11.10.2017 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (367 článků) , Alexandr Vondra (1118 článků) , Miloš Zeman (17951 článků) , Tomáš Janda (24 článků)

Hádka kolem Zemana a Krymu vrcholí: Jakub Janda, Laudát... Foldyna se směje, Hašek a Ovčáček dodali nová fakta, dusno bylo v ČT

 
Prezident Miloš Zeman včera zkritizoval na půdě Parlamentního shromáždění Rady Evropy sankce proti Rusku, zavedené po anexi Krymu. Zeman v projevu také označil ruskou anexi Krymu za "fait accompli", tedy hotovou záležitost. Ukrajině poradil, aby se dohodla s Moskvou na kompenzaci. A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.
11.10.2017 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (367 článků) , Miloš Zeman (17951 článků)

Kopal (SPD): Historik Vondruška versus slouhové z Bruselu

 
potrefená Husa, Libor Rouček, Vlastimil Vondruška, vlastenectví, Evropská unie, Jakub Janda, sudetští Němci, internacionalismus, kosmopolitismus
07.10.2017 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (367 článků) , Vlastimil Vondruška (89 článků) , Libor Rouček (199 článků)

Jakub Janda odhalil nového Putinova pomocníka. Ve straně, které teď všichni tleskají, ale po volbách se prý budou divit

 
Lídr Pirátů ve Zlínském kraji a expert na obranu Giuseppe Maiello upoutali pozornost analytika Jakuba Jandy z think-tanku Evropské hodnoty. Čím? Giuseppe Maiello se podle serveru Novinky.cz zúčastňuje debat na podporu ruského prezidenta Vladimira Putina. A nehodlá s tím přestat. Věří totiž, že vést dialog je naprosto nezbytné.
04.10.2017 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2856 článků) , Jakub Janda (367 článků)

Udávejte! vytáhla na českém Facebooku do boje aktivistka Romancová. Ta přispívá „do hrnečku“ Jakubu Jandovi

 
Ingrid Romancová, někdejší studentka, která zatopila Martinu Konvičkovi, se nyní společně s Jakubem Jandou věnuje odhalování falešných facebookových profilů, pracujících v ruském zájmu a snažících se ovlivnit volby. Lidi přímo vybízí, aby tyto profily udávali a raduje se z každého „sestřeleného“ profilu.
04.10.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (367 článků) , Martin Konvička (32 článků)

Ostuda jak prase, nadává Zemanovi Jakub Janda. Proč?

 
Česká republika se ocitla v centru pozornosti zahraničních médií, byť bez této „reklamy“ by se naše země, a především spolupracovníci prezidenta Miloše Zemana jistě obešli.
19.09.2017 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (367 článků) , Miloš Zeman (17951 článků)

Rusové vedou proti Česku nevyhlášenou válku, tvrdí experti. Zmínili i roli Zemana

 
Ruská federace je s Českou republikou v nevyhlášené válce, shodli se v páteční pražské diskusi experti na mezinárodní otázky. Rusové se podle odborníků nikdy nevzdali uvažování o světě rozděleného do sfér vlivu stejně jako v dobách Sovětského svazu. Současné ruské snahy o šíření dezinformací jsou podle nich útokem proti hodnotám, o které se opírají základy západní společnosti. Jakub Janda z think-tanku Evropské hodnoty se pak pozastavil nad úlohou prezidenta Miloše Zemana.
15.09.2017 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (367 článků) , Miloš Zeman (17951 článků)

Volební manažer KDU-ČSL se chytil analýzy Jakuba Jandy a za celou stranu oznámil: PL jsou dezinformační. Nechceme se tam prezentovat

 
Lidovci oznámili, že během předvolební kampaně zakážou prezentovat svou předvolební kampaň na tzv. dezinformačních webech, mezi které počítají také server ParlamentníListy.cz. Jako podklad pro určování toho, co je a co není dezinformační web slouží prý analýza Jakuba Jandy z think-tanku Evropské hodnoty. Informuje o tom server iHNed.cz.
08.09.2017 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (367 článků)

Špína a spodina! Na závěr výročí srpna 68 se pohádali Jakub Janda a Jiří Ovčáček

 
Mluvčí prezidenta Zemana a analytik Evropských hodnot Jakub Janda se každý po svém vyjádřili ke 49. výročí 21. srpna 1968, k invazi sovětských a dalších spřátelených vojsk do Československa. Bylo to ostré.
22.08.2017 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (367 článků) , Jiří Zeman (912 článků)

Donald J. Trump vyrazil Steva Bannona. Jakub Janda z toho má Vánoce, Petr Hampl píše: Teď už to je jako kdyby tam seděla Hillary

 
Steve Bannon v pátek skončil ve funkci hlavního stratéga Bílého domu. Vrátil se tak do vedení ultrakonzervativního webu Breitbart News. Informaci přinesla agentura Reuters. A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.
19.08.2017 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (367 článků) , Petr Janda (672 článků) , Donald Trump (3210 článků) , Petr Janda (672 článků) , Petr Janda (214 článků)

„Já tu jsem, kde na to ta bába přišla...“, letí českým internetem VIDEO, které má srandu třeba ze smrti Gorbačova. Raduje se z něj Jakub Janda

 
Více než 350 tisíc zhlédnutí má na serveru YouTube video youtubera Kovyho. Pojednává o fake news a hoaxech. Na svém facebookovém profilu jej sdílí i zástupce spolku Evropské hodnoty Jakub Janda.
17.08.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (367 článků)

Jakub Janda vyzval evropské státy k ofenzivě proti Rusku. Teď je prý ideální chvíle

 
Sankce uvalené Spojenými státy na Rusko by měly dle analytika Jakuba Jandy z think-tanku Evropské hodnoty inspirovat Evropu k „vypoklonkování“ špiónů na ruských ambasádách. Janda to aspoň tvrdí ve svém názorovém článku, který publikoval vlivný americký magazín Newsweek.
09.08.2017 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (367 článků)

Akademik Valenčík: Jakub Janda se užere nenávistí k smrti velmi mladý, jako senátor McCarthy. A podívejte na Zaorálka, celý Jakeš. Čím více ti globální slouhové mluví, tím více lidí volí Babiše a Zemana

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Starostové se úspěšně zbavili poskoka globální moci Gazdíka, ale stali se marginální silou. Kalousek s Bursíkem nyní mohou koupit levně ve výprodeji duhový klip, který si původně nechali natočit Bělobrádek s Gazdíkem, ale moc jim to nepomůže. Budou rádi, když se dotáhnou přes pět procent. Zaorálek mně stále více připomíná Jakeše i s jeho naivní horlivostí...“ popisuje v rozhovoru „letní stav“ politických stran vysokoškolský pedagog a publicista Radim Valenčík. Naznačuje přitom, že to ale není nic překvapivého. „Spíš mě překvapuje, že nejvíc proti Babišovi brojí ti, co jsou namočeni v Bakalových lumpárnách,“ vysvětluje.
06.08.2017 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (367 článků)

Stanislav Novotný: Janda není schopen nic doložit, živí jej pomluvy a protinárodní činnost

 
Stanovisko předsedy Asociace nezávislých médií k poslednímu intelektuálnímu výkonu Jakuba Jandy.
28.07.2017 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (367 článků)

Lobbista Janda chce vyšetřovací komisi o ruském vlivu na Hradě. A to není vše

 
Lobbista ze spolku Evropské hodnoty Jakub Janda se v komentáři pro server INFO.cz rozepsal o tom, co je třeba udělat, aby se zarazilo šíření vlivu Ruska. Čtenářům vysvětlil, jak se pozná nepřítel. Následně volal po zřízení sněmovní vyšetřovací komise o ruském vlivu na Hradě. Na sociální síti Facebook pak Janda žádá, aby lidé tuto zprávu šířili, a to i bez ohledu na to, zda s ní souhlasí či nikoli.
28.07.2017 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (367 článků)

Jakub Janda má strach: Další migrační vlna způsobí, že úvahy o referendu proti EU začnou být mainstreamem

 
Někdejšímu gay pornoherci a aktuálně analytikovi z think-tanku Evropské hodnoty Jakubu Jandovi začíná být Česká republika malá. O jeho prvotřídní analytické postřehy je zájem dokonce až ve vzdálené Gruzii, kde poskytl rozhovor místnímu serveru Civil.ge.
27.07.2017 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (367 článků)

Jakub Janda je velmi smutný kvůli vztahu Ruska a USA. Nahlédněte

 
James Kirchick z think-tanku Brookings Institutions ve svém textu publikovaném na serveru Politico tvrdí, že Republikánská strana USA se čím dál tím více stává subjektem, který plně podporuje ruského prezidenta Vladimira Putina.
20.07.2017 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2856 článků) , Jakub Janda (367 článků)

Jakub Janda: Musím říct, že ne vše bylo před rokem 1989 špatně

 
ROZHOVOR „Zájem v české politice o sport ožije jen tehdy, když se udělá nějaký významný úspěch, přivezou se medaile z olympiády a jde z toho pak ‚vyrazit‘ jakýsi politický kapitál,“ myslí si jeden z nejúspěšnějších českých skokanů na lyžích a zároveň předseda místní organizace ODS ve Frenštátě pod Radhoštěm Jakub Janda. Svá slova pak ještě doplňuje: „Jinak je sport na okraji zájmu a především chybí dlouhodobá koncepce, která by podporovala jeho pravidelný rozvoj. Čas od času se sice do něj dostane i větší suma peněz, jenže nikdo se potom už neptá, jestli se ty finance dostanou až přímo k sportovcům. U nás totiž funguje tolik různých agend, které většinu z těchto prostředků sežerou.“
12.07.2017 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (367 článků)

Z toho by vítači ze studia ČT neudrželi svěrače, tuší Martin Koller. Už i v německé televizi se začíná říkat pravda o migraci, roli USA a spolupráci neziskovek s ISIL

 
Analytik Martin Koller tentokrát pro ParlamentníListy.cz píše o problému, který je jednoznačně v současnosti evropským problémem číslo jedna, byť se mnozí snaží tvrdit něco jiného. K sepsání obsáhlého textu o migrační krizi prý Kollera přivedlo sledování německé televize, které bylo prý tak přelomové, že by jej Jakub Janda nepochybně identifikoval jako prokremelskou propagandu.
03.07.2017 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (367 článků) , Martin Janda (82 článků)

Aktivista Janda oslavil 40. rozhovor Zemana pro PL. A to následně

 
Zástupce lobbistického spolku Evropské hodnoty Jakub Janda se ve svém příspěvku na facebookovém profilu obul do serveru ParlamentníListy.cz a prezidenta Miloše Zemana.
03.07.2017 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (367 článků) , Miloš Zeman (17951 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »