Články k osobnosti

Jakub Janda

  skokan na lyžích

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jakub Janda »
 

Poslanec Janda chce do sportu přesměrovat miliony od neziskovky, která hájí rovná práva žen a mužů. A neziskový sektor křičí

 
Bývalý skokan na lyžích a poslanec za ODS Jakub Janda by chtěl, aby dotace neziskovkám, které hájí práva žen, šly do sportu. „Problematiku rovných příležitostí nepovažuji za tak zásadní, aby na ně byla vyčleněna zvláštní kapitola státního rozpočtu. Jestli někde existuje rovné prostředí mezi ženami a muži, tak je to právě ve sportu,“ nechal se slyšet a spustil tak řadu kontroverzních diskusí.
12.12.2017 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (380 článků)

Jakub Janda ze školení v USA: Budeme mít brutální zbraň. Český černý humor

 
Analytik think-tanku Evropských hodnot Jakub Janda podle svých vlastních slov pobyl pár dní na Floridě v USA. Setkal se se specialisty na informační operace z různých států NATO. Co se od nich dozvěděl?
08.12.2017 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (380 článků)

Byli jsme na akci bojovnice proti ruským dezinformacím, kterou doporučoval aktivista Janda. A toto vše tam padlo

 
REPORTÁŽ Reportér ParlamentníchListů.cz ve středu 6. listopadu pronikl na akci, kterou na Facebooku doporučoval jeden z aktivistů ze spolku Evropské hodnoty Jakub Janda. Akademická půda Univerzity Karlovy v pražských Jinonicích totiž hostila přednášku Kataryny Krukové o tom, co se v roce 2014 seběhlo na kyjevském Majdanu. Aktivistka a politoložka Kataryna Kruková do Prahy přijela, aby spolu s Jandovým spolkem spolupracovala v tažení proti ruské dezinformační kampani. A její přednáška o tom, co se na Majdanu dělo, skutečně měla šťávu.
07.12.2017 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (380 článků)

To nemohlo jinak skončit: Včerejší show Jaromíra Soukupa, kde vystoupil Ovčáček, má silné dozvuky. Až vzteklé

 
Mluvčí prezidenta Zemana vyrazil za generálním ředitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem a nechal se jím jeho specifickým způsobem vyzpovídat. V jednu chvíli došlo na zvláštní moment, kdy Ovčáček požádal Soukupa, aby vedle sebe na tabuli ve studiu umístil fotografie T. G. Masaryka, Vladimira Putina a Miloše Zemana. Posléze požádal, aby se Masaryk ocitl až pod Zemanem. Na sociální síti tahle scénka vzbudila značný ohlas. Ozval se i Jakub Janda z think-tanku, spolku Evropské hodnoty.
06.12.2017 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2903 článků) , Jakub Janda (380 článků) , Miloš Zeman (18571 článků)

Rusko je stejně nebezpečné jako islámský terorismus, vyplulo v Londýně. A slova se ujal aktivista Janda

 
Britští občané by si měli dávat pozor na ruské agenty a jejich spolupracovníky. Po ostrově se jich pohybuje až 900 tisíc a ruská vláda na jejich působení vydává obrovské sumy – 600 milionů dolarů až miliardu. Rusové se s pomocí agentů a dezinformačních zpráv vměšují do britské vnitřní politiky. A nejen té britské. Jakub Janda z think-tanku Evropské hodnoty serveru info.cz řekl, že nemalý problém má i Česko.
05.12.2017 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (380 článků)

Policejní exprezident rozjel ve studiu PL kanonádu na neziskovkáře a „demokraty“: Proti Rusku podepisují i toaletní papír. Janda, Telička...

 
HORKÉ TÉMA Moderátor Radim Panenka v TV ParlamentníListy.cz přivítal bývalého policejního prezidenta Stanislava Novotného a položil mu zásadní otázku. Máme se bavit s Ruskem? Novotný se nadechl a spustil kanonádu, ve které padlo jméno analytika Evropských hodnot Jakuba Jandy a lidí, kteří dnes proti Rusku podepisují snad i toaletní papír. To je skandál, rozkřikl se Novotný v jednu chvíli ve studiu.
02.12.2017 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (380 článků)

Haas k Jandovi: Ví něco, co my nevíme? Nebo je to jen prázdné tlachání?

 
Politolog Tomáš Haas se na svém facebookovém profilu zamyslel nad slovy Jakuba Jandy, zástupce lobbistického spolku Evropské hodnoty. Ten hovoří o novém předsedovi bezpečnostního výboru Poslanecké sněmovny Radku Kotenovi (SPD).
01.12.2017 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (380 článků) , Tomáš Janda (26 článků)

Jakub Janda a jeho kamarádi sepsali dopis, že Rusko je zlé a Zeman slouží Putinovi. A podepsal Putna, Pánek, Šustrová...

 
Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek ještě před svým odchodem z Černínského paláce dostal otevřený dopis. Jeho signatáři z řad bývalých diplomatů a „lídrů nevládního sektoru“ protestují proti zřízení Česko- ruského fóra, které navrhuje prezident Miloš Zeman. Celou iniciativu organizovala a dopis připravila nezisková organizace Evropské hodnoty.
22.11.2017 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (380 článků) , Lubomír Zaorálek (2383 článků) , Miloš Zeman (18571 článků)

Souputník Jakuba Jandy z jižních Čech napsal svému poslanci z SPD. Opravdu to stojí za přečtení

 
Analytik think-tanku Evropské hodnoty Roman Máca zaslal otevřený dopis poslanci za hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura Miloslavu Roznerovi, který veřejnost upoutal už v jedné z předvolebních debat České televize. Mácův otevřený dopis také stojí za nahlédnutí.
14.11.2017 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (380 článků) , Tomio Okamura (1848 článků)

Jiří Vyvadil: Martin Stropnický je klon Schwarzenberga a Jakuba Jandy. Je dobré, že ho Babiš sejmul

 
Doba se mění. Jestli před čtyřmi roky chtěl Andrej Babiš oslovit zčásti havlistické voliče, byla sázka na havlistické fanatiky typu Teličky i dalších jeho europoslanců, na Stropnického či superhavlistického Zlatušky logická. Stejně tak sázel na podnikatelské pravicové pragmatiky typu Pilného či Volného, ale o tom nyní řeč nebude.
13.11.2017 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10842 článků) , Martin Stropnický (1576 článků) , Jakub Janda (380 článků)

Jakub Janda puká vzteky. A nejen on. Jde o nový úspěch Okamury

 
Bezpečnostní výbor Poslanecké sněmovny, mající široká práva v oblasti tajných služeb, by měl být řízen předsedou z řad SPD. Podpořilo jej i vítězné hnutí ANO, což mimořádně vyděsilo Jakuba Jandu. Ten s Evropskými hodnotami sepisuje burcující doporučení „všem proatlantickým poslancům“, které vyzývá, aby toto místo „obsadili“ například Helenou Langšádlovou z TOP 09.
08.11.2017 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (380 článků) , Helena Langšádlová (213 článků)

Jakub kazišuk Janda. My jsme ta ulice, se kterou se nechtějí bavit. Libor Dvořák a Ondřej Soukup nedorazili do debaty o Rusku, ale i tak to stálo za to

 
REPORTÁŽ Dvojice novinářů odřekla účast na kontroverzní debatě o strachu z Ruska pořádané na Novotného lávce. Pořadatelé viní zástupce think tanku Evropské hodnoty z toho, že o akci šířil na internetu dezinformace a publicisty středního proudu tak od účasti na besedě odradil. Publicista a signatář Charty 77 Jan Schneider při té příležitosti překřtil Jakuba Jandu na „kazišuka“. Komentátor Petr Žantovský, oceněný Zemanem, zase mluvil o „ulici a lůze, se kterou se oni nechtějí bavit“. ParlamentníListy.cz byly u toho.
03.11.2017 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (306 článků) , Jakub Janda (380 článků) , Petr Janda (680 článků) , Petr Zeman (258 článků) , Petr Novotný (305 článků) , Petr Janda (680 článků) , Jan Novotný (58 článků) , Jan Novotný (58 článků) , Petr Dvořák (536 článků) , Jan Dvořák (85 článků) , Honza Dvořák (85 článků) , Jan Zeman (290 článků) , Petr Dvořák (531 článků) , Jan Novotný (22 článků) , Ondřej Novotný (43 článků) , Petr Janda (222 článků) , Petr Novotný (78 článků)

Jakub kazišuk Janda. My jsme ta ulice, se kterou se nechtějí bavit. Libor Dvořák a Bakalův redaktor nedorazili do debaty o Rusku, ale i tak to stálo za to

 
REPORTÁŽ Dvojice novinářů odřekla účast na kontroverzní debatě o strachu z Ruska pořádané na Novotného lávce. Pořadatelé viní zástupce think tanku Evropské hodnoty z toho, že o akci šířil na internetu dezinformace a publicisty středního proudu tak od účasti na besedě odradil. Publicista a signatář Charty 77 Jan Schneider při té příležitosti překřtil Jakuba Jandu na „kazišuka“. Komentátor Petr Žantovský, oceněný Zemanem, zase mluvil o „ulici a lůze, se kterou se oni nechtějí bavit“. ParlamentníListy.cz byly u toho.
03.11.2017 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (380 článků) , Petr Janda (680 článků) , Petr Zeman (258 článků) , Petr Novotný (305 článků) , Petr Janda (680 článků) , Jan Novotný (58 článků) , Jan Novotný (58 článků) , Petr Dvořák (536 článků) , Jan Dvořák (85 článků) , Honza Dvořák (85 článků) , Jan Zeman (290 článků) , Petr Dvořák (531 článků) , Jan Novotný (22 článků) , Petr Janda (222 článků) , Petr Novotný (78 článků)

Sašo, to tam chceš poslat Jakuba Jandu? Výsměch TV projevu Vondry

 
Publicista Tomáš Haas se na svém facebookovém profilu vyjádřil ke včerejšímu vystoupení Alexandra Vondry (ODS) v České televizi. Vondra v pořadu Události, komentáře ČT24 hodnotil slova prezidenta Miloše Zemana vyřčená k anexi Krymu. A nejen k tomu.
11.10.2017 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (380 článků) , Alexandr Vondra (1119 článků) , Miloš Zeman (18571 článků) , Tomáš Janda (26 článků)

Hádka kolem Zemana a Krymu vrcholí: Jakub Janda, Laudát... Foldyna se směje, Hašek a Ovčáček dodali nová fakta, dusno bylo v ČT

 
Prezident Miloš Zeman včera zkritizoval na půdě Parlamentního shromáždění Rady Evropy sankce proti Rusku, zavedené po anexi Krymu. Zeman v projevu také označil ruskou anexi Krymu za "fait accompli", tedy hotovou záležitost. Ukrajině poradil, aby se dohodla s Moskvou na kompenzaci. A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.
11.10.2017 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (380 článků) , Miloš Zeman (18571 článků)

Kopal (SPD): Historik Vondruška versus slouhové z Bruselu

 
potrefená Husa, Libor Rouček, Vlastimil Vondruška, vlastenectví, Evropská unie, Jakub Janda, sudetští Němci, internacionalismus, kosmopolitismus
07.10.2017 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (380 článků) , Vlastimil Vondruška (93 článků) , Libor Rouček (202 článků)

Jakub Janda odhalil nového Putinova pomocníka. Ve straně, které teď všichni tleskají, ale po volbách se prý budou divit

 
Lídr Pirátů ve Zlínském kraji a expert na obranu Giuseppe Maiello upoutali pozornost analytika Jakuba Jandy z think-tanku Evropské hodnoty. Čím? Giuseppe Maiello se podle serveru Novinky.cz zúčastňuje debat na podporu ruského prezidenta Vladimira Putina. A nehodlá s tím přestat. Věří totiž, že vést dialog je naprosto nezbytné.
04.10.2017 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2903 článků) , Jakub Janda (380 článků)

Udávejte! vytáhla na českém Facebooku do boje aktivistka Romancová. Ta přispívá „do hrnečku“ Jakubu Jandovi

 
Ingrid Romancová, někdejší studentka, která zatopila Martinu Konvičkovi, se nyní společně s Jakubem Jandou věnuje odhalování falešných facebookových profilů, pracujících v ruském zájmu a snažících se ovlivnit volby. Lidi přímo vybízí, aby tyto profily udávali a raduje se z každého „sestřeleného“ profilu.
04.10.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (380 článků) , Martin Konvička (34 článků)

Ostuda jak prase, nadává Zemanovi Jakub Janda. Proč?

 
Česká republika se ocitla v centru pozornosti zahraničních médií, byť bez této „reklamy“ by se naše země, a především spolupracovníci prezidenta Miloše Zemana jistě obešli.
19.09.2017 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (380 článků) , Miloš Zeman (18571 článků)

Rusové vedou proti Česku nevyhlášenou válku, tvrdí experti. Zmínili i roli Zemana

 
Ruská federace je s Českou republikou v nevyhlášené válce, shodli se v páteční pražské diskusi experti na mezinárodní otázky. Rusové se podle odborníků nikdy nevzdali uvažování o světě rozděleného do sfér vlivu stejně jako v dobách Sovětského svazu. Současné ruské snahy o šíření dezinformací jsou podle nich útokem proti hodnotám, o které se opírají základy západní společnosti. Jakub Janda z think-tanku Evropské hodnoty se pak pozastavil nad úlohou prezidenta Miloše Zemana.
15.09.2017 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (380 článků) , Miloš Zeman (18571 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »