Články k osobnosti

Helena Dvořáková

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Helena Dvořáková »
 

Vážně nemocná Helena Dvořáková z Kriminálky Anděl: Pomohl jí šaman!

 
Je to bojovnice. Helena Dvořáková (39), která leží kvůli vážné nemoci mozku na neurochirurgii v Českých Budějovicích, musela překonat nepřízeň osudu už dvakrát. Dokonce čelila celkovému kolapsu.
28.03.2018 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Helena Dvořáková (16 článků)

Hvězda Kriminálky Anděl Dvořáková: Z JIP na neurochirurgii! Je to vážné!

 
Herečka Helena Dvořáková (39), kterou televizní diváci znají zejména z role psycholožky v seriálu Kriminálka Anděl, leží v nemocnici s vážným onemocněním hlavy.
26.03.2018 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Dvořáková (16 článků)

Vážná nemoc hvězdy kriminálky Anděl: Dojemný vzkaz rodiny na JIP

 
Herečka Helena Dvořáková (39) alias psycholožka Jana Chládková z Kriminálky Anděl leží podle zjištění Blesku na neurochirurgii s vážným onemocněním hlavy!
26.03.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Dvořáková (16 článků) , Jana Chládková (6 článků)

Herečka Helena Dvořáková z Kriminálky Anděl: Leží na chirurgii s nemocí mozku!

 
Odpískala nejen divadlo, ale i veškerou práci! Helena Dvořáková (39) alias psycholožka Jana Chládková z Kriminálky Anděl leží podle zjištění Blesku na neurochirurgii s vážným onemocněním hlavy!
26.03.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Dvořáková (16 článků) , Jana Chládková (6 článků)

Držitelka Radoka i Thálie a hvězda Kriminálky Anděl natáčela s Malkovichem: Tato blondýnka drží laťku hodně vysoko

 
Pětatřicetiletá Helena Dvořáková byla dlouho spojována především s divadelním herectvím. V Brně, kde také absolvovala Janáčkovu akademii múzických umění, ji můžete vidět v Městském i Mahenově divadle, a když se o jejích výkonech doslechli v Praze, netrvalo dlouho a vydala se do Divadla v Dlouhé (za Faidru ve stejnojmenné inscenaci a Ysé ve hře Polední úděl získala Cenu Alfréda Radoka, za druhou jmenovanou roli také Thálii).
14.12.2014 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Helena Dvořáková (16 článků) , Alfréd Radok (28 článků)

Heleně Dvořákové z Kriminálky Anděl je při pohledu na herecké kolegy nevolno!!

 
Na konci víkendu, konkrétně v neděli večer, bude parta z Kriminálky Anděl řešit mrtvé důchodkyně ve sklepě smíchovského domu. Herečka Helena Dvořáková, která hraje psycholožku Janu Chládkovou, přiznává, že pohled na namaskované mrtvoly jí nedělá dobře.
08.09.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Helena Dvořáková (16 článků) , Jana Chládková (6 článků)

Zákulisí vzniku českého seriálu: Známá divadelní herečka a hvězda Kriminálky Anděl odchází z placu s modřinami

 
Ti, kteří se zajímají o českou divadelní scénu, znají jméno Heleny Dvořákové dávno. Díky roli v seriálu Kriminálka Anděl už není cizí ani pro diváky, kteří před divadlem dávají přednost televizi. A do seriálové role toho herečka občas dává opravdu dost, svěřila.
01.09.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Helena Dvořáková (16 článků)

Helena Dvořáková se podruhé stala Faidrou

 
Po třech letech vrátila se režisérka Hana Burešová k Senekově Faidře. Z inscenace v Divadle v Dlouhé aspoň na chvíli přivedla zase do Brna a jeho Městského divadla i představitelku titulní role – znamenitou heroinu Helenu Dvořákovou.
11.09.2012 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Dvořáková (16 článků) , Hana Burešová (13 článků)

Tohle že je policajtka z Kriminálky Anděl? Helena Dvořáková se proměnila v nádhernou prvorepublikovou divu

 
Už jako policejní psycholožka Jana Chládková v seriálu Kriminálka Anděl zaujala herečka Helena Dvořáková televizní diváky. A to ještě netušili, že v reálu je ještě daleko krásnější. Když si přišla převzít cenu Thálie jako nejlepší činoherní herečka, Národní divadlo lapalo po dechu. Taková kráska se tady už dlouho neobjevila.
02.04.2012 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Dvořáková (16 článků) , Jana Chládková (6 článků)

Cenu Thálie získala za nejlepší herecký výkon Helena Dvořáková z Kriminálky Anděl

 
Herečka Helena Dvořáková zíkala Cenu Thálie za nejlepší herecký výkon. Znáte ji ze seriálu Kriminálka Anděl.
25.03.2012 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Helena Dvořáková (16 článků)

Radokovy ceny získaly Divadlo v Dlouhé a Pražské komorní divadlo

 
Třikrát zazněl v sobotu večer při předávání Cen Alfréda Radoka za inscenační výkony v roce 2011 název pražského Divadla v Dlouhé. Na základě hlasování více než osmi desítek kritiků a publicistů spolupracujících s časopisem Svět a divadlo získalo v jubilejním dvacátém ročníku toto prestižní ocenění za inscenaci hry Paula Claudela Polední úděl v režii Hany Burešové. Herečka Helena Dvořáková za ni převzala Radokovu cenu za ztvárnění role Ysé a Martin Černý za návrh scény.
25.02.2012 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Helena Dvořáková (16 článků) , Alfréd Radok (28 článků) , Hana Burešová (13 článků) , Martin Černý (70 článků) , Paul Martin (5 článků)

Opravdová krev v Kriminálce Anděl: Dvořáková se pořezala

 
Herečka Helena Dvořáková (33), představitelka policejní psycholožky Jany Chládkové v seriálu Kriminálka Anděl, se během natáčení zranila a tekla krev! Při prorážení skla rukou se pořezala o střepy.
23.02.2012 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Helena Dvořáková (16 článků) , Jana Chládková (6 článků)

Nominacím Radokovy ceny dominuje Polední úděl Divadla v Dlouhé

 
Cenám Alfréda Radoka dominují nominace pražského Divadla v Dlouhé s hrou Polední úděl v režii Hany Burešové. Ta se může stát nejlepší inscenací, za výkon v ní jsou navrženi Marek Němec a Helena Dvořáková. Scéna v Dlouhé se navíc utká i o titul Divadlo roku, kde bude soupeřit s nominačně rovněž úspěšným Pražským komorním divadlem. Mezi herci a herečkami jsou nominováni například také Lucie Žáčková, Gabriela Míčová, Martin Havelka a Norbert Lichý, u skladatelů pak Aleš Březina a Miloš Štědroň
31.01.2012 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Žáčková (19 článků) , Helena Dvořáková (16 článků) , Aleš Březina (8 článků) , Martin Havelka (7 článků) , Alfréd Radok (28 článků) , Hana Burešová (13 článků) , Norbert Lichý (14 článků) , Marek Němec (29 článků) , Gabriela Míčová (21 článků) , Lucie Burešová (1 článek)

Na ceny Thálie byli navrženi Kukura, Töpfer či Urbanová

 
Mezi umělci nominovanými na ceny Thálie za loňský rok jsou herci Helena Dvořáková, Lucie Žáčková či Juraj Kukura, operní pěvci Eva Urbanová a Aleš Briscein a za muzikál a operetu Monika Absolonová a Tomáš Töpfer. Laureáti budou vyhlášeni 24. března v Národním divadle. Nominace oznámili šéfové odborných porot na tiskové konferenci v Praze.
23.01.2012 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (923 článků) , Juraj Kukura (58 článků) , Tomáš Töpfer (163 článků) , Lucie Žáčková (19 článků) , Eva Urbanová (56 článků) , Helena Dvořáková (16 článků) , Lucie Urbanová (3 články) , Eva Dvořáková (28 článků)

Chodí mi sms od ctitelů, říká Dvořáková z Kriminálky Anděl

 
Jako psycholožka odhalovala zločiny v české Kriminálce Anděl, při troše štěstí se ale mohla prosadit třeba v německé Kobře 11. Jeden čas totiž talentovaná herečka Helena Dvořáková (32) více než v Česku působila západně od hranic. Zamilovala se tam, ale vztah jí nevydržel.
19.06.2011 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Dvořáková (16 článků)

Na Radoka mají naději Burianová, Dvořáková a Táborský

 
Kateřina Burianová, Helena Dvořáková a Miroslav Táborský jsou mezi umělci nominovanými za herecké výkony na Cenu Alfréda Radoka za rok 2009. Nadační fond nesoucí jméno tohoto významného divadelníka oznámil na tiskové konferenci v Praze i další nominované v osmi kategoriích. Prestižní ocenění české divadelní kritiky budou předána 27. února v Divadle Kolowrat.
16.02.2010 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Táborský (64 článků) , Kateřina Burianová (10 článků) , Helena Dvořáková (16 článků) , Alfréd Radok (28 článků)
« Předchozí 1 Další »