Články k osobnosti

George George

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o George George »
 

Šok v Británii: Nejvíc se rodí Mohamedů!

 
John, Jack, George, Oliver... Tak nějak by většina lidí odhadovala nejoblíbenější jména pro britské chlapečky.
03.09.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jack George (1 článek) , John George (6 článků) , John Oliver (7 článků) , George George (406 článků)

George Bush je válečný zločinec a USA podporují parchanty. A podivnosti okolo pádu Dvojčat 11. září… Huml promlouvá bez obalu i o „konspiračních teoriích“

 
15 LET OD 11. ZÁŘÍ Poslanec ČSSD Stanislav Huml říká, že konspirační teorií byl svého času i dnes prokázaný fakt, že v roce 1938 si Němci zapálili Říšský sněm sami. George Bush by měl být za své chování v Bílém domě postaven před mezinárodní soud. Vývoz demokracie pomocí bomb a vražd politiků nevede dle něj k ničemu jinému než k chaosu.
02.09.2016 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků) , George George (406 článků)

Naomi Campbell: Celé hodiny jsem šmírovala před domem

 
Naomi Campbell je skalní fanynkou svého kamaráda Boye George. Ale jako mladá a neznámá modelka se s ním osobně neznala a spolu s jinými nadšenci celé hodiny sedávala před jeho domem, aby ho mohla zahlédnout, když bude přicházet či odcházet.
29.08.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Campbell (296 článků) , George George (406 článků)

Kmotr prince George se v 25 letech stal třetím nejbohatším Britem

 
V pondělí 9. srpna zemřel na následky rozsáhlého infarktu šestý vévoda z Westminsteru Gerald Grosvenor. Ten ze svého pětadvacetiletého syna Hugha – mimochodem kmotra následníka britského trůnu prince George – učinil jednoho z nejbohatších mladíků této planety. Hugh totiž zdědil nejen patřičnou titulaturu, ale také majetek ve výši devíti miliard liber. A přitom vše začalo v sedmnáctém století výhodným sňatkem s majitelkou bažin.
12.08.2016 20:05 |

podobné články

Osobnosti: George George (406 článků)

Smrt prachatého vévody: 280 miliard zdědí 25letý floutek. Za mejdany utrácí miliony

 
V nemocnici v severozápadní Anglii zemřel na srdeční zástavu ve věku 64 let britský miliardář Gerald Cavendish Grosvenor, vévoda z Westminsteru. Jeho rodina je třetí nejbohatší v Británii, Grosvenor se dokonce blízce přátelil s královnou Alžbětou (90).
10.08.2016 22:50 |

podobné články

Osobnosti: George George (406 článků)

Zvrat? Donaldu Trumpovi přišla podpora z míst, odkud to nečekal

 
Syn neúspěšného republikánského kandidáta na prezidenta Jeba Bushe, George P. Bush řekl, že je na čase odložit staré spory stranou a podpořit Donalda Trumpa. Už jen z toho důvodu, že je nutné udělat všechno pro to, aby nevyhrála Hillary Clintonová. Informuje Texas Tribune.
08.08.2016 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3474 článků) , Jeb Bush (9 článků) , Texas Texas (136 článků) , George George (406 článků)

Přední rakouský psychiatr varuje média: Neoznačujte teroristy za duševně choré!

 
Strůjci nedávných teroristických útoků ve Francii, Německu a Velké Británii jsou v médiích často označováni za depresivní a duševně choré jedince. Podle špičkového vídeňského psychiatra dr. George Psoty je však takové hodnocení situace chybné.
05.08.2016 12:20 |

podobné články

Osobnosti: George George (406 článků)

Bradley Cooper podpořil Hillary Clinton. A republikáni zuří

 
Američtí republikáni opět dokázali, že jsou v jistém smyslu omezení a nevzdělaní. Spojují si totiž filmové role herců s jejich politickým přesvědčením v soukromém životě. Bradley Cooper se loni objevil v roli nejlepšího odstřelovače v dějinách USA, který podporoval republikány a prezidenta George W. Bushe. Jenže ačkoli Chrise Kyla alias Ďábla z Ramádí zahrál věrohodně, v soukromém životě tento herec aktivně podporuje demokraty. Není divu, že se tak teď objevil na sjezdu demokratů a podpořil nominaci Hillary Clinton do voleb prezidentky USA. Jenže republikáni to považují za zradu a zuří.
01.08.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Bradley Cooper (160 článků) , Hillary Clinton (89 článků) , George George (406 článků)

Polák křičel na syrského uprchlíka: Zabte ho! Teď promluvil soud

 
Jednatřicetiletý George Mamlouk ze Sýrie v loňském roce čelil útoku tří mužů. Napřed se musel vypořádat jen se slovní agresí, ale brzy došlo i na fyzické napadení. Syřan byl povalen na zem a dvojice mužů do něj kopala. Kolemjdoucí většinou jen přihlíželi, ale jeden se jal násilníky ještě povzbuzovat. Dočkal se za to trestu od soudu.
28.07.2016 20:45 |

podobné články

Osobnosti: George George (406 článků)

Jsi monstrum, píšou o malém princi Georgeovi! Co proboha provedl?!

 
Vévoda a vévodkyně z Cambridge se rozhodli zveřejnit další sérii oficiálních snímků prince George k jeho narozeninám. Tříletý chlapeček roste do krásy a nad jeho roztomilostí srdce jen plesá. Ne však každému. V jednom záběru totiž svého pejska Lupa nabádá k olíznutí zmrzlinu. Je to monarchistické monstrum, zlobí se kvůli tomu tisíce lidí na sociálních sítích.
25.07.2016 09:05 |

podobné články

Osobnosti: George George (406 článků)

Do hodiny po zveřejnění nových fotek se vyprodalo tričko prince George

 
Jakmile se v médiích objeví obrázek celebrity ve slušivém oděvu, lidé ihned běží do butiků a shánějí to samé. Stejný vliv už má i tříletý princ George, který se teď objevil na čtyřech nových oficiálních snímcích, které mu rodiče pořídili k narozeninám. Tričko za devět liber (asi za tři sta korun), v němž se fotil, z obchodů zmizelo do hodiny.
24.07.2016 10:05 |

podobné články

Osobnosti: George George (406 článků)

Zmrzku lízal se psem: Princátko George dnes slaví 3.narozeniny!

 
3. narozeniny dnes slaví princ George z Cambridge. Přejeme hromadu parádních hraček a rodičům hodně nadhledu a trpělivosti!
22.07.2016 13:10 |

podobné články

Osobnosti: George George (406 článků)

Roste jako z vody. William a Kate ukázali nové fotky oslavence George

 
Britský princ George slaví 22. července třetí narozeniny. Při té příležitosti William a Kate ukázali příznivcům královské rodiny nové snímky syna.
22.07.2016 12:20 |

podobné články

Osobnosti: George George (406 článků)

Jeho rozkošnost princ George slaví: Je víc po Kate nebo Williamovi?

 
Princ George dnes slaví své třetí narozeniny a u této krásné příležitosti se jeho rodiče princ William a vévodkyně Kate rozhodli, že mu pořídá další sérii fotek na památku.
22.07.2016 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Princ William (248 článků) , George George (406 článků)

Všechno nej! Princátko George dnes slaví 3.narozeniny!

 
3. narozeniny dnes slaví princ George z Cambridge. Přejeme hromadu parádních hraček a rodičům hodně nadhledu a trpělivosti!
22.07.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: George George (406 článků)

Nové narozeninové fotky prince George (3): O zmrzlinu se dělil se psem a balancoval na houpačce

 
Princátko George slaví narozeniny! Uteklo to jako voda a věřte nebo ne, tento malý princ má už tři roky. Narozeninový den strávil se svou rodinou a psím parťákem, kterého roztomile krmil zmrzlinou...
22.07.2016 11:35 |

podobné články

Osobnosti: George George (406 článků)

Víme, co dostane princátko George ke třetím narozeninám!

 
Malé princátko oslaví třetí narozeniny už příští pátek! Jeho rodiče princ William a Kate Middleton prozradili, na jaké dary se může roztomilý George těšit.
19.07.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (894 článků) , George George (406 článků)

Charlie Hebdo, Paříž, Nice. A Hollande říká pokaždé to samé. Přitom bezpečnost Francie se nezlepšila. Generál Šándor odhaluje důvody teroristických útoků

 
ROZHOVOR Bývalý náčelník Vojenské zpravodajské služby a bezpečnostní analytik Andor Šándor si tak úplně nemyslí, že by za noční teroristický útok ve francouzském Nice mohly bezpečnostní složky, jako spíše francouzské reakce. „Francie byla dlouho ušetřena teroristických útoků od islamistů z jednoho prostého důvodu. Nezúčastnila se tažení George Bushe mladšího do Iráku a dokonce to vehementně kritizovala. První útoky přišly poté, co se Francie začala vojensky angažovat v Africe a začala se angažovat pro ISIS,“ zdůraznil Šándor v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz, kde rozebírá i další důvody útoku v Nice.
15.07.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: George George (406 článků)

Vysmátý tanečník Bush je zpět! Pietu za zastřelené policisty v Dallasu proměnil bývalý prezident v diskotéku!

 
Vyléčený alkoholik (opravdu vyléčený?) a praktikující křesťan George W. Bush miluje tanec. Jak někde slyší chytlavé rytmy, tak ho to nutí trsat jako o život. Naposledy si rozjel soukromou diskotéku při memoriálu za zastřelené policisty.
14.07.2016 11:35 |

podobné články

Osobnosti: George George (406 článků)