Články k osobnosti

George George

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o George George »
 

Bushův útok na Irák byl správný, píše Šafrovo fórum. Chápal prý věci, které Obamovi unikají

 
Redaktor Jan Martínek se na serveru SvobodnéFórum.cz zabývá analýzou, proč se George Bush podle něj nemýlil ve svém tažení na Irák.
26.12.2015 19:50 |

podobné články

Osobnosti: George George (400 článků)

Rok s vévodkyní Kate: Příchod vytoužené princezny, šaty bez podprsenky, ale i obavy z nevěry

 
Začátek roku se u vévodkyně z Cambridge  (33) nesl jako vždy v duchu narozeninových oslav. V roce 2015 se přitom jednalo o léta Kristova, ale z důvodů těžkého průběhu těhotenství se žádné velké veselí nekonalo. V únoru si dokonce královský pár najal chůvu na plný úvazek, ač se tomu zpočátku Kate bránila. Volba padla na dvaačtyřicetiletou Antonellu Fresolone, která měla fungovat převážně pro tou dobou ještě nenarozenou princeznu. Další se ovšem hledala i pro prince George.
24.12.2015 10:50 |

podobné články

Osobnosti: George George (400 článků)

George bude poskakovat jako zajíc! Tak tráví Vánoce královské rodiny

 
Vánoční svátky většina lidí tráví v kruhu rodinném. Nejinak je tomu u většiny evropských královských rodin. Jak Vánoce stráví první rodiny osmi evropských monarchií, zjišťovala agentura DPA.
22.12.2015 20:10 |

podobné články

Osobnosti: George George (400 článků)

Kate a William přejí veselé Vánoce první společnou fotografií. George pošlou do soukromé školky

 
Královská rodina kromě oznámení princovy školní docházky zveřejnila první společnou fotografii a popřála na Twitteru všem hezké svátky.
18.12.2015 15:50 |

podobné články

Osobnosti: George George (400 článků)

Dokonalá rodinka z katalogu? Kate a William jako šťastní rodiče prince George a jeho sestřičky Charlotte

 
Britská královská rodina zveřejnila kouzelný snímek zachycující radostné chvilky prince Williama s jeho krásnou manželkou Kate. Před objektiv se tentokrát postavili s oběma potomky.
18.12.2015 14:50 |

podobné články

Osobnosti: George George (400 článků)

Veselé Vánoce přejí Kate, William, George a Charlotte: Pohlednicí z podzimu...

 
Je zvykem, že královská rodina přeje všem svým „poddaným“ a fanouškům pěkné svátky. Vždy připojí i fotografii. Nejinak je tomu i letos. Mnohé však zarazí, že tak nejoblíbenější členové královské rodiny učinili prostřednictvím podzimní fotografie.
18.12.2015 12:35 |

podobné články

Osobnosti: George George (400 článků)

Největší miláček všech Britů: Princezna Charlotte, na snímcích, které nafotila její maminka Kate!

 
Od narození princezny Charlotte Elizabeth Diany, mladšího dítěte prince Williama a jeho ženy, vévodkyně z Cambridge Kate Middleton uběhlo už sedm měsíců. Příchod dalšího královského potomka na svět byl obrovskou událostí. A stejně jako princ George, i malá princeznička se stala okamžitě miláčkem všech Britů.
01.12.2015 14:56 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (890 článků) , Elizabeth George (4 články) , George George (400 článků)

Její královská roztomilost: William a Kate zveřejnili nové snímky princezny Charlotte

 
Královská rodina zveřejnila dvě nové fotografie maličké princezny Charlotte (6 měsíců) a dívenka okamžitě ukradla srdce celým národům. Vyfotila je pyšná máma, vévodkyně Kate, v jejich domě v Norfolku počátkem listopadu. Malá princezna na roztomilých snímcích vypadá úplně jako její starší bratr George (2), avšak s vlasy a očima po své mámě vévodkyni. Královská rodina informovala, že v občasném sdílení fotek George a Charlotte hodlá pokračovat, což veřejnost přijala s nadšením.
29.11.2015 15:25 |

podobné články

Osobnosti: George George (400 článků)

Zoufalá Kate: Malý princ George jí dává zabrat!

 
Princ George už si všiml vánoční výzdoby po celé zemi, jíž jednou bude vládnout jako král. A tak jeho matka vévodkyně Catherine přiznala, že začíná o svátcích mluvit, ačkoli ona se na ně ještě chystat nezačala. Krom toho také prozradila, že druhorozené princezně Charlotte se daří dobře i vedle jejího „hlučného“ brášky.
24.11.2015 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Catherine George (18 článků) , George George (400 článků)

George Bush provdal vnučku! Prominentní dceruška si brala vojáka

 
Bývalý americký prezident George H. W. Bush provdal vnučku! Navzdory zranění a nemoci, jedenadevadesátiletý politik na veselku dorazil, aby své milované Marshall udělal radost. A jak to probíhalo?
23.11.2015 14:35 |

podobné články

Osobnosti: George George (400 článků)

Šokující informace o útocích z 11. září 2001. Zasvěcení promluvili

 
Spisovatel a publicista Chris Whipple zveřejnil na internetovém serveru Politico.com znepokojující informace, podle kterých tehdejší americký prezident George W. Bush obdržel ve zprávě CIA informace o možném teroristickém útoku již 6. srpna 2001 a varován byl i v předchozích měsících. Whippleovy poznatky vycházejí z aktuálních rozhovorů s tehdejšími vysokými představiteli CIA.
18.11.2015 10:01 |

podobné články

Osobnosti: George George (400 článků)

Toto se zřejmě teď bude dít ve Francii. Nic pěkného pro Hollandea

 
Na webu Stratfor George Friedmana již vyšla analýza politických dopadů, které mohou pařížské útoky z pátku 13. vyvolat. Francii čekají krušné časy a větší účast v bojích v Sýrii. Zároveň by si měla uvědomit důvody útoků a také to, že Marine Le Penovou čeká strmý vzestup volebních preferencí.
14.11.2015 11:26 |

podobné články

Osobnosti: George George (400 článků)

Vědci odhalili, jak bude v budoucnu vypadat momentálně nejslavnější batole

 
Prince George je pod drobnohledem nejenom v Británii, kde se na něj upírá velká pozornost jako na budoucího možného krále. Vědci z Univerzity v Bradfordu se proto pokusili pomocí moderní technologie předpovědět, jak bude vypadat jeho tvář v následujících letech. Stejně si počínali i u jeho sestry, princezny Charlotte.
12.11.2015 14:55 |

podobné články

Osobnosti: George George (400 článků)

Nové knihy: Agathonikiadis, Nesbø, Renberg, Roberts i de Muriel

 
Z novinek tohoto týdne vybíráme vzpomínky českého režiséra a scenáristy řeckého původu George Agathonikiadise, nové romány Joa Nesbøa i jeho rodáka Tore Renberga. Pozornost si zasluhuje třídílný thriller na základě autobiografie G. D. Robertse. A samozřejmě nemůže chybět komiks.
06.11.2015 07:10 |

podobné články

Osobnosti: George Roberts (2 články) , Muriel George (1 článek) , George George (400 článků)

To se ti nepovedlo, synku. George Bush starší drsně zhodnotil, co páchal jeho syn po 11. září

 
Bývalý americký prezident George Bush starší překvapivě tvrdě kritizuje Richarda Cheneyho a Donalda Rumsfelda, kteří byli klíčovými členy vlády jeho syna George Bushe. Ve své nové biografii oběma vyčítá podle něj příliš tvrdou reakci na atentáty proti USA z 11. září 2001, uvedla americká televizní stanice Fox News.
05.11.2015 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Rumsfeld (3 články) , George George (400 článků)

Reakce na 11. září byla zbytečně tvrdá, kritizuje Bush svého syna

 
Příliš tvrdá reakce Spojených států na atentáty z 11. září podle bývalého amerického prezidenta George Bushe staršího poškodila pověst USA. Jeho syn, George Bush mladší, prý chyboval, když dal svým ministrům příliš volnou ruku, napsal ve svých pamětech. 
05.11.2015 18:15 |

podobné články

Osobnosti: George George (400 článků)

Boy George práskl, že se kdysi vyspal s jedním hodně známým zpěvákem

 
V britské verzi pěvecké soutěže The Voice sice ‚úřaduje‘ zatím jen několik měsíců, ale už si stihl vybudovat pověst jednoho u nejkontroverznějších porotců v historii. Čtyřiapadesátiletý zpěvák Boy George tomu během natáčení posledního pokračování soutěže nasadil korunu, když prohlásil, že kdysi spal s Princem (57). Natáčení muselo být dokonce kvůli jeho přílišné mluvnosti přerušeno.
30.10.2015 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Boy George (6 článků) , George George (400 článků)

Uspořádali mu Vánoce v říjnu! Byly jeho poslední...

 
Ač je teprve konec října, v kanadském městečku St. George už oslavili Vánoce. Uspořádali je jen proto, aby si je mohl užít i nevyléčitelně nemocný Evan Leversage (7). Pro klučinu s nádorem mozku to byly poslední Vánoce...
27.10.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: George George (400 článků)

Kanadské městečko uspořádalo umírajícímu chlapečkovi předčasné Vánoce, byly jeho poslední

 
Ač je teprve konec října, v kanadském městečku St. George už oslavili Vánoce. Uspořádali je jen proto, aby si je mohl užít i nevyléčitelně nemocný Evan Leversage (7). Pro klučinu s nádorem mozku to byly poslední Vánoce…
26.10.2015 19:50 |

podobné články

Osobnosti: George George (400 článků)

Ostré obvinění Donalda Trumpa: Bush předem věděl o útocích z 11. září

 
Republikánský kandidát na post prezidenta Spojených států amerických, výstřední miliardář Donald Trump (69), vzbudil v amerických médiích opět pořádný rozruch. Podle Trumpa tehdejší prezident USA George Bush (69) věděl o chystaném teroristickém útoku.
21.10.2015 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3398 článků) , George George (400 článků)