Články k osobnosti

Emma Bunton

  zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Emma Bunton »
 

Spice Girls to rozjíždějí ve velkém a zvažují vlastní nahrávací společnost

 
Skupina Spice Girls se letos vrátí na scénu. Dohodly se na tom minulý víkend její bývalé členky Victoria Beckham, Emma Bunton, Mel B, Geri Horner a Mel C. Co si pod comebackem mají fanoušci představovat, příliš nespecifikovaly. Ale zdroje z jejich okolí si špitají o tom, že pětka chce založit nahrávací společnost Girl Power a vydávat hudbu mladým talentům.
08.02.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (37 článků) , Victoria Beckham (786 článků)

Victoria Beckham zatrhla comeback skupiny Spice Girls

 
Sama se comebacku skupiny Spice Girls odmítá účastnit. Zpěvačka a návrhářka Victoria Beckham ho teď ale zatrhla třem členkám – Geri Horner, Emmě Bunton a Melanii Brown. Využila svých advokátů a zakázala triu zpívat hity skupiny Spice Girls. Tím pádem nemá návrat formace moc smysl, i když zmíněná trojka natáčí hudbu novou.
17.01.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (37 článků) , Victoria Beckham (786 článků) , Melanie Brown (41 článků)

Skandální provokace: Victoria Beckham a Mel C zpívaly na Silvestra 2 Become 1

 
Navzdory dlouhodobému přemlouvání tří členek skupiny Spice Girls se Victoria Beckham a Melanie Chisholm rozhodly, že se ke comebacku skupiny nepřipojí. Ale na Silvestra se dopustily skandální provokace. Victoria si na Maledivách uspořádala soukromou party k oslavě konce roku, kam Geri Horner, Emmu Bunton a Melanie Brown nepozvala, zato přivezla Mel C a společně přítomným zazpívaly jeden z největších hitů skupiny Spice Girls – 2 Become 1.
06.01.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (37 článků) , Victoria Beckham (786 článků) , Melanie Brown (41 článků)

Emma Bunton potvrdila: Uniklá nahrávka patří Spice Girls

 
Na internetu se objevila nahrávka s názvem Song For Her. Podle pirátů, kteří ji na síti zveřejnili, se jedná o ilegálně získanou kopii novinky skupiny Spice Girls. Její členka Emma Bunton potvrdila, že tomu tak opravdu je a že je to výsledek studiové práce jí, Geri Horner a Melanie Brown. Nicméně zrovna tato skladba neměla být tou, která odstartuje comeback skupiny.
30.11.2016 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (37 článků) , Melanie Brown (41 článků)

Geri Halliwell je těhotná. Ohrozí to návrat Spice Girls?

 
Zpěvačka Geri Horner čeká druhé dítě. Bude to její první potomek s manželem Christianem Hornerem, jehož ženou se stala loni v květnu a dokonce se vzdala svého příjmení Halliwell. Ani těhotenství a mateřství však prý neohrozí návrat skupiny Spice Girls, který Geri s kolegyněmi Emmou Bunton a Mel B připravují na příští léto.
12.10.2016 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Geri Halliwell (107 článků) , Emma Bunton (37 článků)

Mel C: Vztahy ve Spice Girls jsou teď trochu podivné

 
To, že odmítla Victoria Beckham návrat do skupiny Spice Girls, ostatní členky čekaly. Už před lety začala kariéru v módním návrhářství a má čas sotva na vlastní rodinu. Jenže když se zády ke comebacku po dvaceti letech otočila i Mel C, zbývajícím členkám spadla brada. A dosud to dvaačtyřicetileté britské hvězdě neodpustily. Ta teď komentovala vztahy s Mel B, Geri Horner a Emmou Bunton jako „trochu podivné“.
20.09.2016 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (37 článků) , Victoria Beckham (786 článků)

Mel B: S Geri a Emmou budeme vždycky Spice Girls

 
Zpěvačka Mel B věří, že ona, Geri Horner (Halliwell) a Emma Bunton budou navždy Spice Girls neboli hezky česky Spajsky. Trojice minulý týden oznámila, že se vrátí po dvaceti letech na hudební scénu i bez dvou původních členek Victorie Beckham a Melanie Chisholm. Obnovená skupina má tak dodatek GEM, který vznikl z prvních písmen křestních jmen trojice a navíc znamená klenot.
19.07.2016 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (37 článků) , Victoria Beckham (786 článků)

Spice Girls znovu nahrávají. Je to pecka, tvrdí deník The Sun

 
Bez Victorie a Mel C se po letech vrací na hudební scénu skupina Spice Girls, která se zjevila přesně před dvaceti roky s debutovým albem Wannabe. Ve složení Geri Hornerová, Emma Bunton a Melanie Brown nahrává novou hudbu. A první demo verze naznačuje, že to bude relevantní konkurence pro současnou popovou scénu.
17.07.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (37 článků) , Melanie Brown (41 článků)

Spice Girls se vracejí. Tyhle dvě ale budou chybět!

 
Členky skupiny Spice Girls potvrdily, že se dají opět dohromady a budou koncertovat živě pro své skalní fanoušky. Ovšem comeback definitivně odmítly Victoria Beckham alias Posh Spice a Melanie Chisholm neboli Mel C či Sporty Spice. Emma Bunton (Baby Spice), Geri Horner (Gigner Spice) a Melanie Brown (Mel B alias Crazy Spice) se vrátí jako Spice Girls Gem.
14.07.2016 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (37 článků) , Victoria Beckham (786 článků) , Melanie Brown (41 článků)

Podívejte, co si skoro ve čtyřiceti obléká diblík ze Spice Girls Emma Bunton

 
Ve skupině Spice Girls byla Emma Bunton  (39) nejmladší, a proto si vysloužila přezdívku Baby Spice. Věčně usměvavá blondýnka s culíky a ofinkou zakrývající vysoké čelo ale s věkem a mateřstvím zkrásněla. Zřejmé na první pohled to bylo i během čtvrtečního charitativního představení v londýnském Playhouse Theatre.
20.09.2015 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (37 článků)

Geri Halliwell je vdanou paní: Ani ne rok od prvního rande!

 
Zpěvačka Geri Halliwell je vdanou paní. V pátek 15. května slíbila věrnost před Bohem v kostele svaté Marie ve Woburnu šéfovi týmu Red Bull Formule 1 Christianu Hornerovi. Obřadu přihlížela kolegyně Emma Bunton, s níž byla členkou skupiny Spice Girls.
19.05.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Geri Halliwell (107 článků) , Emma Bunton (37 článků) , Emma Red (2 články)

Spice Girls: V devadesátkách z nich šílel svět. Dnes jsou to zasloužilé maminy!

 
Spice Girls patří mezi jednu z nejúspěšnějších skupin 90. let 20. století. Podle BBC se dokonce jedná o nejlépe prodávanou dívčí skupinu všech dob. Členky skupiny byly Victoria Adams (dnes Beckham), Emma Bunton, Melanie Chisholm, Melanie Brown a Geri Halliwell. Jaký osud mělo pět mladých dívek, kterým tehdy ležel svět u nohou?
05.10.2014 18:16 |

podobné články

Osobnosti: Geri Halliwell (107 článků) , Emma Bunton (37 článků) , Melanie Brown (41 článků)

Poznáte naivku ze Spice Girls? I se čtyřicítkou na krku působí jako nevinná holčička

 
Ve slavné éře Spice Girls měla Emma Bunton (38) roli lolitky, která jí vydržela dodnes. Křehká blondýnka se za 20 let příliš neproměnila.
04.06.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (37 článků)

Hudební retro: Zavzpomínejte na 90. léta, kdy se na scéně zjevily Spice Girls

 
Dívčí kapelu Spice Girls není nutno dlouho představovat. Jejich hvězdná éra začala v roce 1994 a jejími členkami byly Victoria Beckham ,  Melanie Brown ,  Emma Bunton ,  Melanie Chisholm  a  Geri Halliwell .  Bez nadsázky lze říct, že tato pětice zpěvaček utvořila nejúspěšnější dívčí skupinu všech dob.
08.05.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Geri Halliwell (107 článků) , Emma Bunton (37 článků) , Victoria Beckham (786 článků) , Melanie Brown (41 článků)

Jak to jen dělají? Mel C a Emmě Bunton ze Spice Girls to dnes sekne víc než na vrcholu kariéry

 
Milénium znamenalo nejen konec jedné dlouhé éry v historii lidstva, ale rovněž rok, kdy se rozpadla jedna z nejslavnějších hudebních skupin všech dob Spice Girls. Přátelství mezi dvěma členkami Mel C (38) a Emmou Bunton (36) však přetrvalo dodnes. Obě ženy se i nadále vídají a dokonce si často dělají vzájemně doprovod na společenské akce. Podívejte, jak jim to slušelo v pondělí v Londýně na události pořádané deníkem Daily Mirror nazvané Pride of Britain Awards 2012.
10.11.2012 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (37 článků)

Známá členka slavné skupiny Spice Girls je v Praze! Podívejte se, jak dováděla v nočním podniku

 
Jedna ze zpěvaček britské skupiny Spice Girls Mel B (37) zavítala do Prahy. Stalo se tak krátce poté, co známé divy Victoria Beckham  (38) , Mel C, Geri Halliwell  (40) , Emma Bunton a Mel B svým vystoupením na závěrečném ceremoniálu na olympijských hrách okouzlily Londýn.
15.08.2012 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Geri Halliwell (107 článků) , Emma Bunton (37 článků) , Victoria Beckham (786 článků)

Velký návrat Spice Girls! Už zítra zakončí olympijské hry ve velkém stylu, máme fotky z generálky

 
Již zítra během slavnostního ceremoniálu, který završí letošní LOH v Londýně, se po letech objeví na pódiu slavná pětice ve složení Victoria Beckham  (38) , Geri Halliwell  (40) , Mel C (38), Mel B (37) a Emma Bunton (36). Nezapomenutelné Spice Girls byly spatřeny během nacvičování vystoupení v Dagenhamu východně od Londýna, jak zkouší zpěv i choreografii.
11.08.2012 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Geri Halliwell (107 článků) , Emma Bunton (37 článků) , Victoria Beckham (786 článků)

Bývalé členky Spice Girls nahrají duet

 
Mel C a Emma Buntonová, dvě bývalé členky skupiny Spice Girls, nahrají duet. Měl by se objevit na chystaném albu prvně jmenované, které vyjde v září pod názvem Stages.
10.07.2012 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (37 článků)

Spice Girls znovu pohromadě: jsou starší, štíhlejší a elegantnější

 
Po čtyřech letech se znovu sešly všechny Spice Girls, aby propagovaly muzikál o jejich skupině, který se bude hrát v Londýně. Už to nejsou bláznivé holky, žádné z nich ale věk na kráse neubral, spíš naopak. Jsou štíhlejší a střídmější v oblékání i líčení, což jim jen prospělo. Další články k tématu: Po skupině ABBA jsou tu Spice Girls, nový muzikál se má hrát za dva roky Spice Girls si vyberou vlastní dvojnice do muzikálu Beckhamová nechce vystoupit se Spice Girls na olympiádě v Londýně Dítě mě vyléčilo z bulimie, říká Mel C ze Spice Girls Emma Buntonová má syna, další dvě Spice Girls rodí v létě
26.06.2012 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (37 článků)

Vědci zjistili: Průměrná mimomanželská milenka vypadá jako bývalá členka Spice Girls

 
Průměrná milenka nevěrných partnerů a manželů vypadá jako zpěvačka Emma Bunton (36). Vyplývá to z průzkumu seznamky Illicit Encounters, která spojuje zadané toužící po nevěrném sexu. Menší modrooká blondýnka je přitom nejčastějším typem žen, která na seznamce hledá zadané muže.
11.06.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (37 článků)
« Předchozí 1 2 Další »