Emil Hegle Svendsen

biatlonista

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Emil Hegle Svendsen »

Biatlonisté v posledním závodu sezony nezklamali. Šlesingr s Moravcem v nejlepší patnáctce

Nor Emil Hegle Svendsen vyhrál v ruském Chanty-Mansijsku závěrečný závod Světového poháru biatlonistů na 15 kilometrů s hromadným startem. Michal Šlesingr doběhl třináctý, Ondřej Moravec čtrnáctý a Jaroslavu Soukupovi patří dvacátá devátá pozice, když ani jednomu z nich nevyšla střelba.
18.03.2012 13:10 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (85 článků) , Emil Hegle Svendsen (10 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Ondřej Moravec (73 článků) , Jaroslav Soukup (85 článků)

Francouz Fourcade je mistrem světa ve sprintu biatlonistů

Francouz Martin Fourcade se stal v sobotu v německém Ruhpoldingu mistrem světa v biatlonovém sprintu na 10 kilometrů, druhý skončil Nor Emil Hegle Svendsen, třetí místo obsadil Carl Johan Bergmann ze Švédska.
03.03.2012 14:50 |

Osobnosti: Emil Hegle Svendsen (10 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Biatlonistům se v závodě s hromadným startem moc nedařilo

Norský biatlonista Emil Hegle Svendsen si dojel pro prvenství v závodě s hromadným startem během Světového poháru na Holmenkollenu. Druhé místo obsadil Němec Andreas Birnbacher a třetí pozici pak ruský objev posledních závodů Jevgenij Garaničev.
05.02.2012 17:20 |

Osobnosti: Emil Hegle Svendsen (10 článků)

Biatlonista Šlesingr ve stíhačce v elitní desítce. Suverénně vyhrál Němec Peiffer

Německý biatlonista Arnd Peiffer si s velkým přehledem dojel pro vítězství v sobotním stíhacím závodě během Světového poháru na Holmenkollenu. Druhý dojel s více než půlminutovou ztrátou domácí závodník Emil Hegle Svendsen, Michal Šlesingr si oproti sprintu polepšil na deváté místo.
04.02.2012 17:50 |

Osobnosti: Emil Hegle Svendsen (10 článků) , Michal Šlesingr (61 článků)

Biatlonista Soukup útočil na bednu, ale nakonec vyhořel

Norský biatlonista Emil Hegle Svendsen ve sprinterském závodě Světového poháru v Novém Městě na Moravě. Z deseti terčů minul pouze jediný a zaslouženě si dojel pro vítězství, nejlepším českým závodníkem byl sedmnáctý Michal Šlesingr.
14.01.2012 15:40 |

Svendsen vyhrál stíhací závod biatlonistů v Hochfilzenu

Nor Emil Hegle Svendsen vyhrál v sobotu v rakouském Hochfilzenu stíhací závod Světového poháru biatlonistů, když na cílové čáře porazil svého krajana Tarjeiho Böa, třetí doběhl Švýcar Benjamin Weger.
10.12.2011 13:10 |

FANTAZIE! Biatlonista Soukup se blýskl třetím místem

Nedělní stíhací závod SP biatlonistů ve švédském Östersundu na 12,5 kilometru vyhrál Francouz Martin Fourcade, český závodník Jaroslav Soukup skončil třetí, když jej v boji o druhou příčku porazil o 1,4 sekundy Nor Emil Hegle Svendsen. Soukup dosáhl nejlepšího výsledku v kariéře.
04.12.2011 13:10 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (85 článků) , Emil Hegle Svendsen (10 článků) , Jaroslav Soukup (85 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Biatlonista Šlesingr byl ve stíhačce v Oslu patnáctý

Český biatlonista Michal Šlesingr obsadil ve stíhačce na 12,5 km Světového poháru v Oslu 15. místo. Ondřej Moravec dojel na 25. pozici. Vyhrál Nor Emil Hegle Svendsen, jenž o šest desetin sekundy porazil lídra seriálu Tarjeie Böa.
19.03.2011 18:25 |

Osobnosti: Emil Hegle Svendsen (10 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Ondřej Moravec (73 článků)