Články k osobnosti

Eliška Krásnohorská

  básnířka, libretistka, spisovatelka a překladatelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Eliška Krásnohorská »
 

Hasiči pro školy

 
Hasičský záchranný sbor ČR u příležitosti Dne požární bezpečnosti představil a odstartoval v Základní škole Elišky Krásnohorské v Ústí nad Labem vzdělávací projekt Hasiči pro školy do výuky žáků druhého stupně základních škol ČR.
14.04.2018 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Krásnohorská (4 články)

Volný pozemek vedle InterContinentalu: Může tam vyrůst kancelářská budova

 
Sedmipatrová kancelářská budova by mohla vyrůst na náměstí Curieových hned vedle hotelu InterContinental. S touto informací dnes přišla radní pro životní prostředí Jana Plamínková (STAN/Trojkoalice). V připravovaném Metropolitním plánu je mezi hotelem, ulicí Elišky Krásnohorské a Bílkovou ulicí volná plocha označena jako stavební pozemek, nikoli už jako nezastavitelné veřejné prostranství.
17.08.2017 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Krásnohorská (4 články)

Ústeckým školákům pomáhají ve výuce interaktivní tabule

 
Žáci 2.A a 3.B Základní školy Elišky Krásnohorské v Ústí nad Labem se těší do školy mnohem víc. Důvodem je dvojice nových interaktivních tabulí, které si děti tolik přály. Dokazuje to i sběr papíru, do něhož se školáci po hlavě vrhli, aby získali část peněz na drahé učební pomůcky, jejichž nákup podpořila Nadace ČEZ částkou 200 tisíc korun.
19.11.2014 17:21 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Krásnohorská (4 články)

Takhle uklízel sníh řidič technických služeb v Děčíně: Radlicí hrnul i auta!

 
Čerstvá nadílka sněhu, který napadl tento týden v severních Čechách, zaskočila řidiče v Děčíně. A nejen je. Do ranní hromadné nehody, která se stala na křižovatce ulic Lužická a Elišky Krásnohorské, se připletl i protahovač technických služeb. Při kuriózní kolizi před sebou hrnul radlicí kromě sněhu i zaparkovaná auta.
09.02.2013 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Krásnohorská (4 články)
« Předchozí 1 Další »