Články k osobnosti

Donald Trump

  realitní magnát

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Donald Trump »
 

Donald J. Trump vyrazil Steva Bannona. Jakub Janda z toho má Vánoce, Petr Hampl píše: Teď už to je jako kdyby tam seděla Hillary

 
Steve Bannon v pátek skončil ve funkci hlavního stratéga Bílého domu. Vrátil se tak do vedení ultrakonzervativního webu Breitbart News. Informaci přinesla agentura Reuters. A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.
19.08.2017 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (358 článků) , Petr Janda (671 článků) , Donald Trump (3068 článků) , Petr Janda (671 článků) , Petr Janda (213 článků)

Kněz: Nechci věřit, že Babiš je lotr. Předpokládám, že šel do politiky s dobrými úmysly. A Ivan Mládek srovnal tradiční české strany s hysterickými odpůrci Donalda Trumpa

 
„Samozřejmě, že je to účelové před volbami. Podobně jako se v Americe nemohou socialističtí demokraté smířit s vítězstvím Donalda Trumpa, u nás se politici všech stran nemůžou smířit s preferencemi hnutí ANO!“ „Vzhledem k tomu, že v tomto případě soudruh Babiš lhal, obávám se, že na svých způsobech bude trvat.“ „Udělat ze sebe Ježíše na kříži pár týdnů před volbami, když vím, že moje sekta drží pohromadě a ještě je šance získat víc oveček, to je nápad hodný elitního důstojníka KGB!“ „Paradoxně si myslím, že tyto strkanice moc panu Babišovi neublíží.“ To řekli umělci a osobnosti veřejného života o možném obvinění Andreje Babiše v kauze Čapí hnízdo. Zamysleli se i nad tím, zda konání policie nemůže být někomu ku prospěchu...
18.08.2017 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Mládek (142 článků) , Andrej Babiš (9615 článků) , Donald Trump (3068 článků)

Trumpův hlavní stratég v Bílém domě končí. Bannon měl nálepku rasisty

 
Hlavní stratég Bílého domu Steve Bannon ještě v pátek opustí funkci. Domluvil se na tom s personálním šéfem Johnem Kellym, uvedla mluvčí Bílého domu Sarah Huckabeeová Sandersová. Bannon čelí kritice jako problematický politik s rasistickými a antisemitskými názory. Za jeho jmenování hlavním stratégem byl americký prezident Donald Trump silně kritizován.
18.08.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3068 článků)

Trumpův hlavní stratég se rozpovídal o prioritách zahraniční politiky. Mnohým diplomatům spadla čelist

 
Hlavní stratég Donalda Trumpa Steve Bannon poskytl telefonický rozhovor magazínu The American Prospect. Bannon se mimo jiné vyznal z toho, že je pro něj aktuálně klíčovým tématem ekonomická válka s Čínou.
18.08.2017 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3068 článků)

Rasista Trump, kamarád Ku-klux-klanu? Je to úplně jinak. Předkládáme fakta, která vám Daniel Anýž z obrazovky ČT neřekl

 
Americký prezident Donald Trump se v posledních dnech dostal pod palbu kritiky ze strany mediálního mainstreamu v USA. Právě s ním ale vede válku takřka nepřetržitě, a to přitom již od samotného zahájení své prezidentské kampaně. Mediální i politický establishment aktuálně Trumpa viní z toho, že nedostatečně rázně odsoudil bělošské pravicové extremisty, kteří se v jižanském městě Charlottesville střetli s radikální levicí. ParlamentníListy.cz zmapovaly situaci.
18.08.2017 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3068 článků)

Trump učinil další krok v aféře Charlottesville

 
Po aféře v Charlottesville v americkém státě Virginia rozpustil 45. prezident USA Donald Trump dva své poradní týmy.
17.08.2017 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3068 článků)

Trump rozpustil poradní sbory. Naštval je svou obhajobou rasistů

 
Donald  Trump  ukončuje činnost svých dvou poradních sborů poté, co je opustila řada šéfů velkých firem. Americký prezident to ve středu napsal na Twitteru s odůvodněním, že nechce byznysmeny dostávat pod tlak. Několik generálních ředitelů společností z různých odvětví rezignovalo na svá místa v prezidentově ekonomickém poradním týmu kvůli Trumpovu přístupu k rasovým násilnostem v Charlottesville. Za jejich viníky totiž prezident označil jak bělošské rasisty, tak jejich odpůrce.
17.08.2017 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3068 článků)

Většina států věří víc Putinovi než Trumpovi. Je podle nich prospěšnější pro svět

 
Vladimir Putin je v zemích mnoha amerických spojenců považován za důvěryhodnějšího politika než Donald Trump. Vyplývá to ze srovnání popularity ruského a amerického prezidenta v několika členských státech NATO, v Japonsku, Jižní Koreji a v desítkách dalších zemí. Česká republika do průzkumu zařazena nebyla.
17.08.2017 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2819 článků) , Donald Trump (3068 článků)

Martin Fendrych volá po co nejrychlejším odstranění Donalda Trumpa. Demokracie prý musí jednat

 
Komentátor Martin Fendrych se domnívá, že po neuvěřitelných obratech, jaké Trump použil v souvislosti s nepokoji v americkém státě Virginia ve městě Charlottesville, nezbude demokratickým politikům jiná možnost, než se svého prezidenta co nejrychleji zbavit.
16.08.2017 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3068 článků)

Trump nečekaně ukončil své poradní sbory: Houfně je opouštěli členové

 
Donald Trump se rozhodl ukončit činnost svých dvou poradních sborů poté, co je opustila řada šéfů velkých firem. Americký prezident to dnes napsal na Twitteru s odůvodněním, že nechce byznysmeny dostávat pod tlak. Několik generálních ředitelů společností z různých odvětví rezignovalo na svá místa v prezidentově ekonomickém poradním týmu kvůli Trumpovu nejednoznačnému přístupu k rasovým násilnostem v Charlottesville. Za jejich viníky prezident označil jak bělošské rasisty, tak jejich odpůrce.
16.08.2017 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3068 článků)

Nelegální migranty do kriminálu! A kauza je na světě

 
Donald Trump se opět stal terčem kritiky mainstreamových médií a politických oponentů. Tentokrát za svůj úmysl dát milost bývalému šerifovi Joe Arpaiovi, který čelí obvinění z nezákonného věznění ilegálních migrantů.
16.08.2017 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3068 článků) , Joe Arpaio (2 články)

Trumpa opouští poradci z odborů. Prezident podle nich toleruje rasismus

 
Poradní sbor amerického prezidenta Donalda Trumpa opouštějí kvůli jeho vyjádření k protestům ve Virginii další členové. Po trojici podnikatelů oznámili odchod také prezident největší federace odborových svazů ve Spojených státech AFL-CIO Richard Trumka a jeho zástupkyně Thea Leeová. Podle Trumka prezident toleruje rasismus a domácí terorismus, napsala agentura Reuters.
16.08.2017 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3068 článků)

Vaše věc: Výměna hrozeb mezi Donaldem Trumpem a Severní Koreou

 
Pchjongjang má v úmyslu použít rakety směrované na americký ostrov Guam. Takto si americký prezident dovolenou ve svém golfovém klubu v Bedminsteru jistě nepředstavoval.
15.08.2017 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3068 článků)

Trump pohrozil Venezuele útokem, tamní prezident svolává vojáky

 
Venezuelský prezident Nicolás Maduro nařídil na konec srpna vojenské cvičení. Oznámil to před tisíci příznivců, kteří v Caracasu protestovali proti americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Ten minulý týden řekl, že USA zvažují ve venezuelské krizi několik možností, včetně vojenského řešení.
15.08.2017 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3068 článků)

Rasismus je zlo a neonacisté nemají v USA místo, odsoudil Trump útok ve Virginii

 
Americký prezident Donald Trump v pondělí po intenzivním veřejném nátlaku, včetně politiků z řad opozičních demokratů a vládních republikánů, ostře odsoudil bělošské extremisty, kteří mají na svědomí víkendové násilnosti ve virginském Charlottesville. Pachatelé rasistických útoků budou podle něj postaveni před soud.
14.08.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3068 článků)

Amerika se vzpamatovává z násilností ve Virginii. Odsuďte rasismus, tlačí na Trumpa

 
Dva dny po násilnostech vyvolaných akcemi bělošských rasistů v americkém Charlottesville čelí prezident Donald  Trump  silnému tlaku, aby odsoudil počínání radikálních skupin, které vedlo ke smrti mladé ženy a zranění řady lidí.  Trump , jenž se vyjádřil k násilnostem pouze všeobecně, podle agentury AP dával najevo opatrný přístup k radikálním bělošským nacionalistům již v minulosti, kdy byl naopak obviňován ze zaujatosti vůči jiným etnickým skupinám. 
14.08.2017 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3068 článků)

Exšéf CIA: Když Rusové uvidí, že demokratické Ukrajině je dobře, budou chtít změny i v Rusku

 
Bývalý ředitel CIA John McLaughlin napsal pro deník New York Times komentář, v němž doporučuje 45. prezidentovi USA Donaldu Trumpovi, jak si počínat ve vztahu k ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi.
14.08.2017 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2819 článků) , Donald Trump (3068 článků) , John Rusk (27 článků)

Merkelová, ty jsi jen loutka USA! zahřmělo na kancléřku. Je to vážné

 
Kancléřka Spolkové republiky Německo Angela Merkelová se stane jen loutkou v rukou Donalda Trumpa, zahřmělo z německé sociální demokracie. Pokud kancléřka hodlá přistoupit na požadavek Washingtonu a vydávat dvě procenta HDP na obranu, ubudou finanční prostředky na sociální politiku. Německá sociální demokracie prý něco takového nepřipustí.
14.08.2017 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3068 článků) , Angela Merkelová (1826 článků)

Bývalý šéf Trumpovy komunikace promlouvá: V Bílém domě jsou lidé, kteří se snaží přivodit prezidentův pád

 
Bývalý šéf komunikace Bílého domu Anthony Scaramucci míní, že v úřadu prezidenta Donalda Trumpa jsou lidé, kteří proti němu brojí a snaží se přivodit jeho pád. Scaramucci se tak vyjádřil v televizi ABC News, informují o tom pak nejen zahraniční média.
13.08.2017 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3068 článků)

Američané se děsí jaderné války. Výrobci bezpečných bunkrů mají žně

 
Server televize KABC píše, že si Američané ve velkém nakupují bezpečnostní bunkry v ceně desítek tisíc dolarů. Děsí je slovní přestřelka mezi 45. prezidentem USA Donaldem Trumpem a komunistickým vůdcem Severní Koreje Kim Čong-unem.
13.08.2017 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3068 článků) , Kim Kim (1117 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »