Dmitrij Jaškin

hokejista

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Dmitrij Jaškin »

Palátova střelecká impotence skončila. Pomohl Tampě k obratu a stal se opět hvězdou

Více než měsíc se nedařilo českému útočníkovi Ondřeji Palátovi trefit bránu. Jeho návrat do plné síly byl ale velkolepý - v gólem a asistencí pomohl k výhře své Tampy Bay nad Montrealem 4:3 v prodloužení. Prosadil se i Dmitrij Jaškin, který se dvěma asistencemi podílel na vítězství St. Louis nad Philadelphií 6:3.
29.12.2016 09:40 |

Osobnosti: Dmitrij Jaškin (16 článků)

Jaškin zlomil prokletí. Pastrňák byl hvězdou, i když skóroval Krejčí

Po dlouhých 35 zápasech v součtu s minulou sezonou se gólově prosadil český útočník Dmitrij Jaškin. Jeho St. Louis ale nakonec prohrálo s Winnipegem 2:3 po prodloužení. Stejnou porážku neodvrátil svým gólem ani Radim Vrbata, když s Arizonou podlehl Columbusu. Česká hvězda David Pastrňák, který byl proti Buffalu vyhlášen druhou hvězdou utkání, si připsal bod za asistenci a v celkovém bodování se výrazně přiblížil nejlepšímu Čechovi Jakubovi Voráčkovi.
04.12.2016 10:05 |

Osobnosti: Jakub Voráček (247 článků) , Radim Vrbata (96 článků) , Dmitrij Jaškin (16 článků) , David Pastrňák (29 článků) , Jakub Čech (19 článků)

Nestrašil je zpět. Překonal zlomeninu páteře i gólmana v NHL

Český hokejista Andrej Nestrašil skóroval v NHL po  devíti měsících, když překonal brankáře New Jersey. Útočník, který se dlouho léčil ze zlomených obratlů, byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. Brankou ale neodvrátil prohru Caroliny 1:4. Další Čech Dmitrij Jaškin si připsal bod za přihrávku v zápase, ve kterém jeho St. Louis porazilo Colorado 5:1.
07.11.2016 12:00 |

Nominaci na Světový pohár doplnili Jaškin či Hemský. Červenka s Hudlerem chybí

Zbývajících sedm volných míst na české soupisce pro zářijový Světový pohár v Torontu obsadili hráči z NHL. Trenér Josef Jandač se rozhodl do týmu zařadit útočníky Radka Faksu, Aleše Hemského, Dmitrije Jaškina, Milana Michálka a obránce Michala Jordána, Zbyňka Michálka a Jakuba Nakládala.
27.05.2016 12:45 |

Osobnosti: Aleš Hemský (83 článků) , Josef Jandač (52 článků) , Milan Michálek (120 článků) , Jakub Nakládal (6 článků) , Dmitrij Jaškin (16 článků) , Michal Jordán (4 články) , Radek Faksa (11 článků) , Josef Michálek (2 články)

VIDEO Z NHL: Tohle byla paráda! Podívejte se, jak Jaškin sestřelil Detroit

Tohle byla parádní trefa a český hokejový zázrak Dmitrij Jaškin určitě řeší, zda vůbec někdy dříve dal hezčí gól. Podívejte se na parádní trefu.
21.01.2016 13:16 |

Mrázek znovu hvězdou zápasu, prohře Detroitu však nezabránil

Bývalý hráč pražské Slavie Dmitrij Jaškin vstřelil v utkání proti Detroitu vítězný gól, když po pěkné individuální akci překonal Petra Mrázka. Útočník St. Louis, který poslední dva zápasy strávil mezi náhradníky, bodoval poprvé od 29. prosince.
21.01.2016 09:40 |

Osobnosti: Dmitrij Jaškin (16 článků) , Petr Mrázek (100 článků)

Hemský se blýskl třemi body, Jaškin s Nestrašilem poprvé skórovali

Aleš Hemský prožil výborný večer, když gólem a dvěma asistencemi podpořil výhru Dallasu 6:3 nad Winnipegem a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu. Poprvé v sezoně se ze vstřelené branky mohli radovat také Andrej Nestrašil s Dmitrijem Jaškinem.
13.11.2015 09:16 |

Osobnosti: Aleš Hemský (83 článků) , Dmitrij Jaškin (16 článků)

Pavelec čtyřikrát inkasoval, přesto byl vyhlášen hvězdou zápasu

V utkání mezi St. Louis a Winnipegem byli hodně vidět dva čeští hráči.  V brance Jets dostal podruhé za sebou příležitost Ondřej Pavelec,  jenž byl navzdory čtyřem inkasovaným gólům vyhlášen druhou hvězdou utkání. K vítězství St. Louis 4:2 přispěl dvěma přihrávkami český útočník Dmitrij Jaškin.
19.10.2015 11:05 |

Osobnosti: Ondřej Pavelec (240 článků) , Dmitrij Jaškin (16 článků)

Vedení St. Louis povolalo českého útočníka Jaškina z farmy do NHL

Český hokejista Dmitrij Jaškin byl v úterý povolán z farmářského celku Chicago Wolves z nižší AHL do prvního týmu St. Louis. V dresu Blues hned nastoupil dvacetiletý útočník v domácím utkání proti Phoenixu, který St. Louis vyhrálo 2:1. V této sezoně NHL sehrál Jaškin pátý zápas a na kontě má jednu branku.
15.01.2014 12:45 |

Voráček bodoval podeváté v řadě. Jágr nahrál na vítězný gól

Jakub Voráček se v NHL prosadil podeváté v řadě, i díky dvěma jeho asistencím vyhrála Philadelphipa po samostatných nájezdech v Edmontonu. Mladíček Dmitrij Jaškin si v dresu St. Louis připsal první gól v NHL proti Chicagu.
29.12.2013 08:03 |

Osobnosti: Jakub Voráček (247 článků) , Dmitrij Jaškin (16 článků)

POVOLÁVÁK! Jaškin se vrátí do NHL! Zavolali mu na farmu

Český hokejista Dmitrij Jaškin byl povolán z farmy do prvního týmu St. Louis v NHL. Blues si dvacetiletého útočníka vytáhli z rezervního celku Chicago Wolves v AHL i kvůli absenci zraněného forvarda Vladimíra Sobotky.
22.12.2013 22:12 |

Oilers draftovali jak č.1 Nugenta, pak si vzali Musila

Dmitrije Jaškina si vybralo St. Louis
25.06.2011 08:05 |

Růžička: Jaškin má u nás smlouvu, do NHL ho teď nepustím

Talentovaný hokejový útočník Slavie Dmitrij Jaškin odletí do Minnesoty, kde o víkendu proběhne vstupní draft do zámořské NHL.
21.06.2011 07:45 |

Čeští hokejisté na úvod MS osmnáctek zdolali Švédy 2:1

Čeští hokejisté vstoupili úspěšně do mistrovství světa hráčů do 18 let v Drážďanech a porazili Švédsko 2:1. Svěřenci trenérů Jiřího Šolce a Martin Hostáka sice prohrávali od 11. minuty po trefě Filipa Forsberga, ale v závěrečné třetině zápas v přesilovkách otočili. Vyrovnal Tomáš Kvapil a v 52. minutě rozhodl Dmitrij Jaškin.
14.04.2011 23:10 |

Osobnosti: Tomáš Kvapil (3 články) , Dmitrij Jaškin (16 článků) , Martin Filip (34 článků)

Jaškin má přetržené kolenní vazy, Slavii bude asi měsíc chybět

Hokejový útočník Dmitrij Jaškin bude přibližně měsíc chybět v sestavě pražské Slavie a je vážně ohrožen jeho start na juniorském mistrovství světa.
22.11.2010 15:20 |