Články k osobnosti

David Martin

  europoslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o David Martin »
 

Já jsem Fialovi svůj hlas dal v obou kolech, prozradil v ČT Vondráček. Doufá, že přes víkend opadnou emoce

 
O novém vedení sněmovny a domluvených i nedodržených dohodách se bavil v pořadu Události, komentáře moderátor David Borek s předsedou sněmovny Radkem Vondráčkem (ANO), místopředsedou Vojtěchem Pikalem (Piráti) a poslancem Martinem Kupkou (ODS).
24.11.2017 23:10 |

podobné články

Osobnosti: David Martin (87 článků) , David Vondráček (16 článků) , David Martin (9 článků) , David Martin (9 článků) , David Martin (9 článků) , David Martin (7 článků) , David Martin (4 články)

Česká pošta: Známka Mauritius v Česku připomíná nejslavnější předchůdkyni

 
Česká pošta představila ve středu 6. září 2017 veřejnosti novou výplatní písmenovou poštovní známku s názvem Mauritius v Česku. Slavnostní představení proběhlo ve dvoraně hlavní pošty v Jindřišské ulici v Praze za účasti Ing. Martina Elkána, generálního ředitele České pošty, JUDr. Ing. Františka Beneše, CSc., místopředsedy organizačního výboru Světové výstavy poštovních známek Praga 2018 a Mgr. Davida Kopřivy, soudního znalce z oboru filatelie a člena Komise znalců SČF a rakouského Svazu filatelistických znalců.
06.09.2017 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Beneš (25 článků) , Martin Kopřiva (3 články) , David Martin (87 článků)

Hejtman Netolický: Do Pardubického kraje míří nejvíc peněz z evropských fondů ze všech krajů

 
Jak jsou na tom české regiony z pohledu čerpání evropských fondů v novém programovém období? Jak si stojí Pardubický kraj? O tom hovořil hejtman Martin Netolický s bývalým generálním sekretářem pro integrovaný rozvoj území při Radě EU pro Evropské strukturální a investiční fondy a nynějším konzultantem Davidem Sventkem. Ze zpracované analýzy, vycházející z dat Ministerstva pro místní rozvoj, vyplývá, že největší objem finančních prostředků z Evropské unie míří v současné době do Pardubického kraje. V případě přepočtu na jednoho obyvatele se jedná o 40 tisíc korun od počátku současného programového období.
28.08.2017 07:35 |

podobné články

Osobnosti: David Martin (87 článků)

Premiér se bude stěhovat od rodiny! Není to náhlé rozhodnutí, plánovali jsme to, říká Sobotka!

 
Včera premiér české vlády Bohuslav Sobotka společně se svojí manželkou Olgou oznámili, že mají rodinnou krizi. Člověku, který zachránil vládu, už se manželství zachránit nepodařilo. Sobotka se svěřil, že se během léta chce odstěhovat od rodiny. I tak chce premiér se ženou Olgou zajistit přátelské a příznivé prostředí, ve kterém budou moci vyrůstat jejich 2 synové David a Martin. Prozradil některé ze svých plánů do budoucna a také uvedl pár věcí na pravou míru.
09.06.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9409 článků) , Martin Sobotka (232 článků) , David Martin (87 článků) , David Martin (9 článků) , David Martin (9 článků) , David Martin (9 článků) , David Martin (7 článků) , David Martin (4 články)

Umělec: Zeman je zlý člověk, rozesírá lidi. Patří do kanálu

 
Velmi negativně se vyjádřil režisér David Drábek o prezidentu Miloši Zemanovi. Podle něj je zlý člověk, jenž žije z negativní energie. Řekl to v rozhovoru s Martinem Veselovským pro DVtv.cz.
29.05.2017 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (266 článků) , David Martin (87 článků) , David Martin (9 článků) , David Martin (9 článků) , David Martin (9 článků) , David Martin (7 článků) , David Martin (4 články)

Drábek: Zeman je zlý člověk, rozesírá lidi. Patří do kanálu

 
Velmi negativně se vyjádřil režisér David Drábek o prezidentu Miloši Zemanovi. Podle něj je zlý člověk, jenž žije z negativní energie. Řekl to v rozhovoru s Martinem Veselovským pro DVtv.cz.
29.05.2017 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (266 článků) , David Martin (87 článků) , David Martin (9 článků) , David Martin (9 článků) , David Martin (9 článků) , David Martin (7 článků) , David Martin (4 články)

Primátor Zrzavecký poděkoval mladému Plzeňanovi za záchranu topícího

 
Primátor Martin Zrzavecký poděkoval sedmnáctiletému Davidu Kovrzkovi, který na konci ledna zachránil v Plzni topícího se bruslaře z řeky Mže. „Několikrát do roka mám možnost mluvit s těmi, kteří zachránili život. Jsou to většinou lidé z městské a státní policie, záchranáři, hasiči. Podobně mladého člověka, jako jsi ty, který měl odvahu a zachránil život, to je jev ojedinělý, takže velká úcta,“ řekl studentovi plzeňské hotelové školy primátor.
13.02.2017 20:55 |

podobné články

Osobnosti: David Martin (87 článků)

Aktivista Martin Uhlíř, poslanec Ondráček, Ivan David či Jiří Pospíšil. Jílková namíchala výbušnou směs, řeč bude o ochraně Zemana

 
Je nutné zavést trest za hanobení hlavy státu? Jde o výchovu občanů nebo potlačení svobody slova? A byl by rok vězení přiměřeným trestem za urážku prezidenta? Tyto a další otázky padnou v zítřejším vysílání pořadu Máte slovo České televize. Moderovat bude jako vždy Michaela Jílková.
30.11.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Jílková (436 článků) , Jiří Pospíšil (1785 článků) , Jiří Pospíšil (1785 článků) , Martin Zeman (266 článků) , Ivan Martin (74 článků) , Michael David (80 článků) , David Ondráček (76 článků) , Jiří David (94 článků) , Jiří Zeman (1013 článků) , David Martin (87 článků) , David Martin (9 článků) , David Martin (9 článků) , Michaela Martin (19 článků) , David Martin (9 článků) , Ivan Ivan (804 článků) , David Martin (7 článků)

Americký profesor napsal knihu o tom, jak číst Václava Havla. Listovali jsme

 
Působivou studii amerického profesora slavistiky Davida S. Danahera vydává v těchto dnech Argo. Autor se zajímá o Havlovo dílo jak svým úhlem pohledu, tak četnými citacemi výrazných osobností. Jmenujme Martina C. Putnu, Ladislava Hejdánka, Ivana Havla, Josefa Mlejnka nebo Jiřího Žáka.
15.06.2016 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4743 článků) , Jiří Žák (38 článků) , Jiří Žák (38 článků) , Jiří Žák (35 článků) , Jiří Havel (339 článků) , Ivan Martin (74 článků) , Martin Havel (136 článků) , Jiří David (94 článků) , David Martin (87 článků) , Jiří Havel (339 článků) , Ivan Ivan (804 článků) , David Žák (5 článků)

Americký profesor napsal knihu o tom, jak část Václava Havla. Listovali jsme

 
Působivou studii amerického profesora slavistiky Davida S. Danahera vydává v těchto dnech Argo. Autor se zajímá o Havlovo dílo jak svým úhlem pohledu, tak četnými citacemi výrazných osobností. Jmenujme jména jako Martin C. Putna, Ladislav Hejdánek, Ivan Havel, Josef Mlejnek nebo Jiří Žák.
15.06.2016 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4743 článků) , Jiří Žák (38 článků) , Jiří Žák (38 článků) , Jiří Žák (35 článků) , Jiří Havel (339 článků) , Ivan Martin (74 článků) , Martin Havel (136 článků) , Jiří David (94 článků) , David Martin (87 článků) , Jiří Havel (339 článků) , Ivan Ivan (804 článků) , David Žák (5 článků)

Mladý Stropnický jásal v ČT nad rakouskými volbami. A varoval před otevíráním jakékoliv debaty o EU

 
Prezidentské volby v Rakousku sice vyhrál někdejší předseda Zelených Alexander Van der Bellen, ale zpravodaj ČT David Miřejovský toto vítězství označil za poslední varování rakouské společnosti jejím politikům. Pokud se něco nestane, budeme se v příštích volbách divit. Martin Komárek z hnutí ANO to vnímá velmi podobně. Naproti tomu šéf českých zelených Matěj Stropnický jásá. A tvrdě útočí na prezidenta Zemana.
23.05.2016 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (439 článků) , Van Alexander (77 článků) , Martin Stropnický (1588 článků) , Martin Zeman (266 článků) , David Martin (87 článků) , David Martin (9 článků) , David Martin (9 článků) , David Martin (9 článků) , David Martin (7 článků)

Zimní olympiáda dětí a mládeže: Megaakci zahájily sportovní hvězdy i zpěvačka Farna

 
Zaplněné tribuny, 1048 sportovců, hodinu a půl dlouhý program plný sportovních hvězd. To vše přineslo slavnostní zahájení VII. Zimní olympiády dětí a mládeže, kterou od neděle hostí Ústecký kraj. V defilé krajských výprav nechyběli jako vlajkonoši olympijští medailisté včetně hokejistů Dominika Haška, Davida Moravce, Roberta Reichla nebo Bohuslava Ebermanna či sjezdařky Olgy Charvátové–Křížové a také mistři světa, kanoista Martin Fuksa nebo hokejista Viktor Ujčík. Skikrosařský šampion Tomáš Kraus pak v chomutovské v SD ARÉNĚ společně s dcerou Lucií zapálil oheň a oficiálně tak zahájil největší sportovní mládežnickou akci v Česku.
19.01.2016 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (342 článků) , Tomáš Kraus (89 článků) , Robert Reichel (23 článků) , Tomáš Kraus (89 článků) , Viktor Ujčík (21 článků) , David Kraus (230 článků) , Martin Kraus (147 článků) , Martin Kraus (147 článků) , David Martin (87 článků) , Martin Hašek (96 článků)

Mezi uprchlíky rezonuje jméno Merkelové, prozrazuje novinář. A navíc...

 
Zpravodaj David Miřejovský a reportér MF Dnes Martin Biben v pondělních Událostech, komentářích České televize popisovali, co se děje na slovinsko-chorvatské hranici, kde soustavně prší, a jak v tamní situaci pomáhají dobrovolníci. Dokud Německo neřekne nahlas „stop“, uprchlíci budou chodit dál. A zavření hranic vytvoří jen obrovský bezpečnostní a humanitární problém.
19.10.2015 23:11 |

podobné články

Osobnosti: David Martin (87 článků) , David Martin (9 článků) , David Martin (9 článků) , David Martin (9 článků) , David Martin (7 článků)

Nebezpečná radost. Teď ho chtějí z Tour de France vyloučit

 
Sportovní ředitel cyklistické stáje Etixx-Quick Step za kterou jezdí i náš cyklista Zdeněk Štybar čelí postihu za nedodržování bezpečnosti. Davide Bramati v doprovodném vozidle natolik oslavoval vítězství Toniho Martina ve čtvrté etapě, že si zapomněl zapnout bezpečnostní pás.
09.07.2015 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Štybar (104 článků) , Martin France (56 článků) , Zdeněk David (4 články) , David Martin (87 článků)

Gott pomohl muži, kterému zemřela manželka a stará se o dvě malé děti!

 
Exkluzivní předměty s podpisy slavných se dražily v Novém Jičíně. Získané prostředky poputují na účet strážníka Martina Davida (38), který se po smrti manželky Petry (†37) stará o dvě malé děti (4, 12) a splácí velkou hypotéku.
04.04.2015 05:15 |

podobné články

Osobnosti: David Martin (87 článků)

Zemřela mu manželka na rakovinu: Jeho kolegové ho dojemně podporují!

 
Strážník Martin David (38) v lednu pohřbil manželku (†37), která zemřela na rakovinu. Na krku mu zůstaly malé děti a hypotéka. Kolegové pro něho vyhlásili veřejnou sbírku. V té je i díky čtenářům AHA už 256 tisíc. Sbírku nyní doplní dražba.
23.03.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: David Martin (87 článků) , David Martin (9 článků) , David Martin (9 článků) , David Martin (9 článků)

Martinovi rakovina zabila ženu (†37): Kolegové pro něj udělali něco krásného!

 
Zdraví a život riskoval šéf strážníků z Nového Jičína Jiří Klein (44). Ve čtvrtek si nechal na zamrzlém jezeře Čerťák vysekat díru a vlezl do ledové vody. Za vším byla sázka kvůli sbírce na ovdovělého kolegu Martina Davida (38).
20.02.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: David Martin (87 článků) , Martina Klein (28 článků)

Pro Martina Konvičku: Jakpak byste se tvářil, kdyby...

 
KOMENTÁŘ Docent Martin Konvička, lídr iniciativy Islám v ČR nechceme, v obsáhlém rozhovoru pro ParlamentníListy.cz konstatoval, že se evropské politické špičky po teroristickém útoku v Paříži zachovaly strašlivě a řekly si tím o výměnu. V souvislosti s islámem zmínil také prasečí hlavy nebo islámskou sexualitu. Na jeho slova reaguje v komentáři významný český religionista David Václavík.
07.02.2015 11:06 |

podobné články

Osobnosti: David Martin (87 článků) , David Martin (9 článků) , David Martin (9 článků) , David Martin (9 článků)

Strážníkovi zemřela žena na rakovinu: Kolegové pro něj založili sbírku

 
Ze strážníka Martina Davida (38) z Nového Jičína by si mnoho jiných policistů mohlo vzít příklad. Je příkladnou ukázkou dokonalého policisty. Ale prožívá asi nejtěžší chvíle života. Před měsícem mu v náručí zemřela po těžké nemoci manželka Petra (†37). Na krku mu zůstaly dvě malé děti a velká hypotéka. Kolegové na něj vyhlásili sbírku.
05.02.2015 19:20 |

podobné články

Osobnosti: David Martin (87 článků) , Al Martino (102 článků)

Ministr Dienstbier: Centrální registr smluv by měl zvýšit transparentnost ve smluvních vztazích

 
Předseda vlády Bohuslav Sobotka a ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiří Dienstbier jednali se zástupci projektu Rekonstrukce státu Davidem Ondráčkou, Jiřím Boudalem a Martinem Fadrným.
04.07.2014 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9409 článků) , Martin Sobotka (232 článků) , Jiří David (94 článků) , David Martin (87 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »