David Krejčí

hokejista

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o David Krejčí »

Krejčí pomohl Bostonu k výhře, Faksa oslavil návrat gólem. Skóroval i Hertl

Český útočník David Krejčí pomohl gólem a přihrávkou k výhře Bostonu nad domácí Tampou Bay. Po zranění se na led vrátil Radek Faksa, který přispěl Dallasu jednou brankou k drtivému vítězství nad Torontem 6:3. Po dvouměsíční pauze zaviněné zraněním kolene skóroval i Tomáš Hertl a byl to vítězný gól. Jeho  San Jose porazilo Chicago 3:1.
01.02.2017 09:00 |

Osobnosti: David Krejčí (200 článků) , Radek Faksa (11 článků)

Jágr skolil nejlepší tým NHL. Krejčí slavil jubileum

Hokejový útočník Jaromír Jágr zařídil svojí osmou brankou v sezóně výhru Floridy 4:3 nad vedoucím týmem NHL Columbusem. Skóroval i David Krejčí, který si za gól proti Michalu Neuvirthovi připsal svůj pětistý bod v zámořské soutěži. Jeho spoluhráč David Pastrňák zaznamenal dvě přihrávky.
15.01.2017 10:15 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2351 článků) , David Krejčí (200 článků) , Michal Neuvirth (109 článků) , David Pastrňák (29 článků)

Pastrňákovy tři asistence pomohly Bruins k výhře

Na čtyři z pěti gólů Bostonu hrajícímu na ledě St. Louis přihráli čeští útočníci. Nejaktivnější z nich byl David Pastrňák, který si připsal rovnou tři asistence. Jednu přihrávku zaznamenal i jeho spoluhráč David Krejčí, který po srážce téměř polovinu zápasu odehrál se zakrváceným obličejem.
11.01.2017 09:40 |

Osobnosti: David Krejčí (200 článků) , David Pastrňák (29 článků)

Úspěch českých hráčů: Krejčí pomohl k obratu, skórovali i Palát a Sedlák

Českým útočníkům se ve čtvrtečních zápasech dařilo. Ve druhém zápase za sebou si David Krejčí připsal gól a asistenci, pomohl tak Bostonu na ledě Buffala k obratu z 0:2 na 4:2 a byl vyhlášen hvězdou večera. Gólem svému týmu pomohli i Ondřej Palát, jehož Tampa nestačila na Toronto 2:3 v prodloužení, a Lukáš Sedlák, který zpečetil výhru Columbusu 5:3 ve Winnipegu.
30.12.2016 09:45 |

Osobnosti: David Krejčí (200 článků) , Ondřej Palát (55 článků)

Ani akční Krejčí rozjetý vlak Columbusu nezastavil

Columbus pokračuje ve své spanilé jízdě a vylepšil klubový rekord na třináct výher v řadě. Nechal za sebou i Boston, jehož útočník David Krejčí si připsal v zápase gól a asistenci. Leč prohru s Blue Jackets 3:4 neodvrátil.
28.12.2016 09:35 |

Osobnosti: David Krejčí (200 článků)

Jágrovi díky asistenci schází už jen tři body! Krejčí se trefil podruhé v řadě

Hokejový útočník David Krejčí si připsal druhý gól ve dvou zápasech za sebou. Jeho střela do brány Anaheimu ale na vítězství Bostonu nakonec nestačila, podlehl 3:4. Asistencemi se prosadili například Radim Vrbata, Roman Polák či Jaromír Jágr. Ten se tak přiblížil v historické tabulce produktivity druhému Marku Messierovi, na něhož ztrácí už jenom tři body.
16.12.2016 09:35 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2351 článků) , Mark Messier (11 článků) , Radim Vrbata (96 článků) , Roman Polák (30 článků) , David Krejčí (200 článků)

Pastrňák má dva body a dotahuje na Crosbyho, Šustr dal první gól v sezoně

Přetahovaná mezi Davidem Pastrňákem a kanadskou hvězdou Sidneyem Crosbym o nejlepšího střelce pokračuje. Tentokrát měl navrch havířovský rodák, který pomohl Bostonu gólem a asistencí k zisku bodu za prohru v prodloužení 4:3 na ledě Pittsburghu. Za Penguins se trefil i David Krejčí. Prvního gólu v sezoně se dočkal obránce Andrej Šustr, jehož Tampa porazila Calgary 6:3.
15.12.2016 09:40 |

Boston přerušil sérii porážek, i když Krejčího gól neplatil

Po sérii tří porážek v řadě se hokejisté Bostonu mohli opět radovat z výhry. Porazili Montreal na jeho ledě 2:1 v prodloužení. Z vítězného gólu se mohl radovat David Krejčí, rozhodčí ale gól neuznal. Pastrňák vyšel ze zápasu bodově naprázdno, a tak mu v souboji o nejlepšího střelce ligy Sidney Crosby odskočil už na rozdíl tří gólů.
13.12.2016 09:25 |

Osobnosti: Sidney Crosby (88 článků) , David Krejčí (200 článků)

Voráček a spol. vymazali Jágra. Krejčí držel prapor českého hokeje

Útočník David Krejčí si připsal svoji desátou asistencí v sezoně a stal se jediným českým hráčem, který v zápasech NHL bodoval. Bodově naprázdno vyšli ve vzájemném souboji hvězdní Jakub Voráček a Jaromír Jágr, když alespoň vítězství svého týmu mohl slavit o generaci mladší hráč Philadelphie.
23.11.2016 10:00 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2351 článků) , Jakub Voráček (244 článků) , David Krejčí (200 článků)

Krejčí zařídil výhru v Coloradu, Boston slaví potřetí v řadě

Nebýt Davida Krejčího, nepřipsal by si Boston třetí výhru v řadě. Český útočník byl u obou gólů, jeden vstřelil a na druhý přihrál. Z Colorada tak Bruins odjížděli s výsledkem 2:0. Asistenci si připsal i Radek Faksa, jeho Dallas ale podlehl Vancouveru 4:5 v prodloužení.
14.11.2016 09:55 |

Osobnosti: Radek Faksa (11 článků) , David Krejčí (200 článků)

Krejčí pomohl dvěma asistencemi k výhře Bostonu, dvakrát bodoval i Faksa

Český útočník David Krejčí si připsal v duelu s Columbusem dvě asistence, pomohl tak Bostonu k výhře 5:2 a stal se první hvězdou zápasu. První dvojitou asistenci v sezoně si připsal i Radek Faksa, který pomohl Dallasu k výhře 4:2 nad Calgary. David Pastrňák přerušil svou bodovou sérii a tentokrát vyšel naprázdno.
11.11.2016 09:50 |

Osobnosti: David Krejčí (200 článků) , David Pastrňák (29 článků) , Radek Faksa (11 článků)

Generační výměna v NHL: Mladý Pastrňák září, starý Jágr nedohrál

Mladý český útočník David Pastrňák si připsal už osmou trefu v sezóně, když se trefil proti Buffalu. Jednu branku si připsal i jeho bostonský spoluhráč David Krejčí. Jaromír Jágr sice slavil vítězství ve floridském derby nad Tampou Bay, ale v průběhu utkání hráč Floridy musel dvakrát odstoupit.
08.11.2016 09:50 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2351 článků) , David Krejčí (200 článků) , David Pastrňák (29 článků)

Krejčí na MS nepojede, čeká ho operace kyčle. Pastrňák dostal zelenou

Druhý nejproduktivnější český hokejista v letošní sezoně NHL David Krejčí neposílí českou reprezentaci na mistrovství světa v Rusku. Rodáka ze Šternberka čeká v příštích dnech operace kyčle. Informoval o tom deník Boston Globe.
12.04.2016 06:10 |

Vrbata hattrickem zničil Buffalo, Krejčí jednou asistoval

Český útočník Radim Vrbata třemi góly zastavil sérii pěti vancouverských porážek v řadě a díky obdrženým plusovým bodům už není ve statistice +/- nejhorší z celé NHL.  Jednu asistenci si připsal David Krejčí z Bostonu, Bruins ale podlehli Nashvillu 2:3.
08.12.2015 10:35 |

Osobnosti: Radim Vrbata (96 článků) , David Krejčí (200 článků)

Krejčí rozhodl o výhře Bostonu, Neuvirth dál vládne statistikám

Po krátké přestávce se v noci vrátila NHL. Klíčovými postavami svých týmů byli bezchybný brankář Michal Neuvirth a útočník David Krejčí, který gólem v předposlední minutě vystřelil Bostonu vítězství 4:3 nad New Yorkem Rangers. U vítězné branky Flyers asistoval Jakub Voráček.
28.11.2015 11:15 |

Osobnosti: Jakub Voráček (244 článků) , David Krejčí (200 článků) , Michal Neuvirth (109 článků)

Konečně! Voráček svým prvním letošním gólem rozhodl prodloužení

Český útočník Jakub Voráček ukončil svůj letošní gólový půst, když na ledě Caroliny rozhodl o výhře Philadelphie v prodloužení. Vítěznou branku zaznamenal také David Krejčí, který překonal českého brankáře Petra Mrázka a pomohl Bostonu k vítězství nad Detroitem.
15.11.2015 11:01 |

Osobnosti: Jakub Voráček (244 článků) , David Krejčí (200 článků) , Petr Mrázek (97 článků)

Krejčí je v produktivitě NHL o bod druhý, vede Jamie Benn

V čele produktivity NHL je Kanaďan Jamie Benn, který si v devíti zápasech připsal 15 bodů za osm gólů a sedm přihrávek. Český útočník David Krejčí ztrácí na obhájce Art Ross Trophy pro vítěze kanadského bodování základní části NHL jeden bod.
29.10.2015 11:36 |

Voráček s Krejčím dvakrát asistovali, Neuvirth musel odstoupit

Ani v další hokejové noci se čeští hokejisté neztratili. Jakub Voráček přihrál na vítězný gól Philadelphie, jež porazila Boston 5:4 v prodloužení. Michal Neuvirth odchytal pouze dvacet minut, poté kvůli nespecifikovanému zranění horní části těla ze zápasu odstoupil. Útočník Bostonu David Krejčí se díky dvěma asistencím vrátil na čelo kanadského bodování soutěže.
22.10.2015 09:55 |

Krejčí vede produktivitu NHL, Plekanec je nejlepší střelec

Útočník David Krejčí bodoval i v pátém zápase nové sezóny, když gólem a dvěma asistencemi přispěl k vítězství Bostonu 5:3 na ledě Arizony. Rodák ze Šternberka je s devíti body nejproduktivnějším hráčem NHL. Mezi střelci se o první místo dělí Kanaďan Jamie Benn a kladenský odchovanec Tomáš Plekanec, který jednou trefou pomohl Montrealu k výhře 4:1 nad Detroitem.
18.10.2015 10:25 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (272 článků) , David Krejčí (200 článků)

Krejčí posbíral tři body, Neuvirth vychytal Jágrovu Floridu

Český útočník David Krejčí se gólem a dvěma asistencemi podepsal pod všechny branky Bostonu v domácím utkání proti Tampě Bay, nicméně ani to na vítězství nestačilo. Hosté vyhráli 6:3 a k jejich triumfu přispěl jedním gólem také forvard Ondřej Palát. Brankář Michal Neuvirth si po více jak třech letech připsal čisté konto a 31 úspěšnými zákroky pomohl Philadelphii k hubenému vítězství 1:0 nad Floridou.
13.10.2015 10:10 |

Osobnosti: David Krejčí (200 článků) , Ondřej Palát (55 článků) , Michal Neuvirth (109 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »