Články k osobnosti

Dagmar Zvěřinová

  senátorka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Dagmar Zvěřinová »
 

Poslanci poslali do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání sedm nových lidí

 
Do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) se po dnešní volbě v Poslanecké sněmovně dostalo sedm lidí - Dagmar Zvěřinová, Martin Bezouška, Radka Burketová, Marek Poledníček, Dana Jaklová, Václav Mencl a Daniel Novák. Letos v květnu totiž končí v RRTV funkční období právě sedmi členům rady.
10.04.2015 15:21 |

podobné články

Osobnosti: Václav Mencl (8 článků) , Dagmar Zvěřinová (4 články) , Daniel Novák (17 článků) , Marek Daniel (59 článků)

Kandidáti do Senátu ze Žďárska promluvili nejen o financování kampaní

 
V krátkém duelu se ve vysílání televizní stanice ČT24 střetli kandidáti do Senátu ve volebním obvodu 51 (Žďár nad Sázavou) Dagmar Zvěřinová (ČSSD) a František Bradáč (KDU-ČSL). Svěřili se se svými postoji k uzákonění adopce dětí homosexuály, ke kumulaci funkcí u politiků nebo s tím, kolik stojí jejich volební kampaň a kdo ji financuje.
15.10.2014 17:56 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Zvěřinová (4 články)

Senátorka Zvěřinová: Na rozdíl od některých si Bohuslav Sobotka nepotřebuje nic dokazovat

 
Žďár nesmí mít pravicového ani nečitelného senátora. Musí mít senátorku, která bude stát na straně lidí, řekla rozhodně Dagmar Zvěřinová (ČSSD), která by se chtěla pokusit obhájit svůj mandát. S jakým cílem? V rozhovoru, který poskytla naší redakci, zhodnotila nejen své působení v horní komoře, ale také ve Žďáru nad Sázavou, kde je od roku 2010 starostkou. Svěřila se nám také s tím, jak hlasovala v rámci vnitrostranického referenda strany a řeč přišla i na vládu.
28.08.2014 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9488 článků) , Dagmar Zvěřinová (4 články)

Šikovná senátorka má hned pět funkcí. A ztrácí přehled o svých obchodech

 
Senátorka Dagmar Zvěřinová z ČSSD chce stále zůstávat v kontaktu se svým původním oborem. Tato profesní věrnost jí však v minulém roce vynesla více než sto tisíc korun. Kromě toho stíhala ještě funkci starostky. Majetkové přiznání, které ze zákona musela podat, odhalilo v jejím případě hned pět placených funkcí.
04.07.2012 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Zvěřinová (4 články)
« Předchozí 1 Další »