Článek

Zwyrtek (NEZ): Liana Janáčková ukázala cestu. Ať Rada Evropy přikáže vrátit uprchlíky, odkud přišli

 
Žaloba na Evropskou unii, aby přikázala Radě Evropy konat, a ochránila tak své občany, je tak trochu žalobou na Boha. Toho prý žalovat nejde, protože mu nelze doručit zásilku. Evropský soud adresu má. Takže mu žaloba dorazí.
18.11.2015 18:26 |

podobné články

Osobnosti: Liana Janáčková (36 článků)
Podobné články

Sluníčkáře nemůžete brát vážně. Psi štěkají, ale karavana jede dál. Starostka a oblíbenkyně pravdoláskařů Liana Janáčková radí, jak přežít jejich řádění

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Kdybych někdy dostala tu šanci s Donaldem Trumpem promluvit, tak bych mu řekla, ať se na ty všechny řeči vykašle a je dál svůj, ať své zásadní názory nemění,“ říká bývalá senátorka a dlouholetá ostravská starostka obvodů Mariánské Hory a Hulváky Liana Janáčková (Nez.). „Ty výkřiky různých sluníčkářů nemůže brát vážně. Prostě psi štěkají a karavana jde dál,“ ještě k tomu dodává. Ke dvojkoalici lidovců se starosty je však dost kritická: „Pan Gazdík se už spojoval i s jinými stranami, topka jde teď ke dnu, tak nasedl na úspěšnějšího koně – KDU-ČSL – jejíž preference šly nahoru. Připadá mi to dost populistické, chce se dostat za každou cenu do Sněmovny.
12.02.2017 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3650 článků) , Liana Janáčková (36 článků)

Tisíce bezdomovců na ulicích, zoufalí starostové. Na ČT o nové úpravě ubytoven promluvili Kubera či Nečasův exministr Mlsna

 
Zastupitelka Moravskoslezského kraje Liana Janáčková (NEZ.) si připadá jako pokusný králík kvůli sporům s Ministerstvem vnitra o ubytovny pro sociálně slabé spoluobčany. Hrozí nám, že se budou po Česku pohybovat tisíce bezdomovců, kdyby obce skutečně mohly ubytovny zakázat? Janáčková ani primátor Teplic a senátor Jaroslav Kubera (ODS) si to nemyslí. Druhý jmenovaný zmínil šťastného bezdomovce a „slavnou EU“.
23.06.2015 22:52 |

podobné články

Osobnosti: Liana Janáčková (36 článků) , Jaroslav Kubera (591 článků)

Zwyrtek Hamplová (Nezávislí): Liana Janáčková není kontroverzní

 
Stále mne překvapuje, že nositel jiného než většinového názoru v této zemi je hned nazýván kontroverzním, a jak se ještě v roce 2014 neví, že obec nerovná se stát. Jsme národ alibistů a nevzdělanců? To snad ne...
14.09.2014 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Liana Janáčková (36 článků)

Zwyrtek (NEZ): Je-li Liana Janáčková rasistka, je nás 10 milionů rasistů

 
Jen se narozdíl od ní bojí většina z nich mluvit pravdu. Ale může být pravda projevem rasismu?! V naší zemi asi ano - je tu totiž všechno poslední dobou postavené na hlavu.
26.08.2016 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Liana Janáčková (36 článků)

Senátorka Janáčková: Kocáb je zbabělec, Abbasová má krásnou kůži

 
Na schůzi senátu to ve čtvrtek pořádně 'žilo'! Senátorka Liana Janáčková (55, Nezávislí) označila ministra Kocába za zbabělce, protože se nedostavil na slyšení o zabavování sociálních dávek chomutovským neplatičům.
21.05.2009 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Liana Janáčková (36 článků)

Romové v Bedřišce jen potřebovali doklad o diskriminaci, říká po útoku senátorka Janáčková

 
Rodina Podraných, do jejichž domu v neděli někdo hodil zápalnou láhev, prý jen potřebuje doklad o tom, že jsou v Česku diskriminováni. Napsala to senátorka Liana Janáčková na webu ostravského městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky, jehož je starostkou a kam osada Bedřiška obývaná převážně Romy spadá.
18.03.2010 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Liana Janáčková (36 článků)

Janáčková: Romové možná ´žhářský útok´ fingovali

 
Nezařazená senátorka Liana Janáčková uvedla, že žhářským útokem poškozená rodina z kolonie Bedřiška dluží městu Ostrava desítky tisíc na nájmech a poplatcích, a že byl možná útok jen fingovaný.
22.03.2010 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Liana Janáčková (36 článků)

Janáčková se omluvila Romovi z Bedřišky za své výroky a políbila ho

 
Liana Janáčková, nezávislá senátorka a starostka ostravského obvodu, pod který spadá osada Bedřiška, se ve čtvrtek omluvila za své výroky na adresu rodiny, na jejíž dům zaútočil předminulou neděli neznámý žhář. Poté, co se osobně setkala s Romem Dušanem Podraným, ho dokonce políbila na obličej.
25.03.2010 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Liana Janáčková (36 článků)

Janáčková povede Mariánské Hory a Hulváky společně s komunisty a TOP 09

 
V čele ostravského městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky bude v následujících čtyřech letech i nadále kontroverzní Liana Janáčková (Nezávislí). Rozhodlo o tom v pondělí ustavující zastupitelstvo. Nově bude mít městský obvod dva místostarosty, informovala o tom asistentka starostky Renata Štroblíková. Radnici povede koalice tvořená Nezávislými, KSČM a TOP 09, která bude mít v patnáctičlenném zastupitelstvu těsnou většinu jednoho hlasu.
09.11.2010 14:38 |

podobné články

Osobnosti: Liana Janáčková (36 článků)

Chtěla přispět Romům na letenky. Teď chce jít proti oranžové smršti

 
Kontroverzní politička Liana Janáčková, která proslula mimo jiné tím, že během vlny romské emigrace do Kanady v roce 1997 nabízela menšině příspěvek na letenku, povede ve volbách do sněmovny moravskoslezskou kandidátku bloku Hlavu vzhůru!, za nímž stojí bývalá europoslankyně Jana Bobošíková. Janáčková ParlamentnímListům.cz řekla, proč kandiduje a co chce změnit.
04.09.2013 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Liana Janáčková (36 článků) , Jana Bobošíková (600 článků)

Kontroverzní starostka opět kritizuje nepřizpůsobivé. A toto jí vzkázal aktivista

 
S nepřizpůsobivými je to čím dál horší. Vládne absolutní bezmocnost. I to, že Evropská unie „cpe prachy“ do začleňování, kritizuje kontroverzní starostka Liana Janáčková z Ostravy, bývalá senátorka a dnes i jednička kandidátky do komunálních voleb za Nezávislé. Známý aktivista Kumar Vishwanathan si naopak myslí, že svými názory se Janáčková vrací do komunismu.
12.09.2014 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Liana Janáčková (36 článků)

„Sirky nejsou jen na baráky Romů,“ míní ostravská jednička Nezávislých Janáčková

 
Liana Janáčková (62) je starostkou ostravského městského obvodu Mariánské hory a Hulváky a je také zastupitelkou Moravskoslezského kraje. Jednička na kandidátce Nezávislých v Moravskoslezském kraji proslula svými ostrými výroky na adresu Romů. A ve stejném duchu pokračovala i v předvolební debatě Blesku z Ostravska.
17.09.2016 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Liana Janáčková (36 článků)

Rasistka Janáčková vrací do kampaně sirky. Romové ovládli debatu na Ostravsku

 
Předvolební debata Blesku s lídry kandidátek v Moravskoslezském kraji se několikrát dotkla i Romů a vyloučených lokalit. Na Ostravsku padaly zmínky o rasismu, ale i osobní zkušenosti s nepřizpůsobivými. Zřejmě nejostřeji se vyjadřovala jednička kandidátky Nezávislých Liana Janáčková, která v regionu žhářského útoku proti Romům bude lidem opět posílat sirky.
17.09.2016 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Liana Janáčková (36 článků)

Zwyrtek (Nezávislí): Liana Janáčková se jako jediná zastala Ostravy

 
Nedělejte z nás město, které je tmavé a kde se nedá dýchat, máme tu i řadu krásných míst, uzemnila na chvíli moderátora Moravce. A udělala dobře. I když před problémy nezavírala oči ani pusu.
11.09.2014 09:01 |

podobné články

Osobnosti: Liana Janáčková (36 článků)

525 uprchlíků má připadnout Česku: Klaus by je poslal zpátky, odkud přišli

 
EU chce rozdělovat uprchlíky, kteří míří do Evropy, do svých jednotlivých členských států. Na Česko by připadlo 525 lidí z uprchlických táborů. Podle exprezidenta Václava Klause jsou však podobné kvóty tragickým omylem. Navrhl vracet uprchlíky tam, odkud přišli.
14.05.2015 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9026 článků)

Těhotenství jí sluší: Kristýna Janáčková poprvé ukázala rostoucí bříško!

 
Herečka Kristýna Janáčková (32) na začátku října oznámila, že se svým partnerem očekávají příchod svého prvního potomka. O měsíc později se poprvé ukázala s odhaleným rostoucím bříškem. A těhotenství jí rozhodně sluší!
05.11.2013 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Janáčková (61 článků)

Merkelová je jako Hitler, taky zničila celou Evropu. Železná starostka z Ostravy otevřeně promluvila o tom, jak je Evropa ztracená

 
ROZHOVOR Loni byl na nějaká bezpečnostní opatření ještě čas, dnes už ho nemáme, a pokud turecký prezident Erdogan vypoví smlouvu o zadržování uprchlíků, jsme v Evropě ztraceni, myslí si někdejší senátorka a dlouholetá starostka známých ostravských obvodů Mariánské Hory a Hulváky Liana Janáčková. K tomu pak ještě dodává: „K nám se pak dostanou i lidé naprosto nepřizpůsobiví, včetně radikálů. Opravdu bychom měli zabezpečit hranice, ploty, dráty, armádou, no prostě, vším co bude možné. Raději budu stát fronty na přechodech, než abychom s bezpečností dopadli tak, jako v sousedním Německu,“ dodává.
04.08.2016 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Liana Janáčková (36 článků)

Zdeněk Jemelík: Jaká byla volební kampaň Aleny Vitáskové

 
Konkurence ve volebním obvodu Ostrava, v němž kandiduje Alena Vitásková, je velmi silná. Kromě ní se o zvolení uchází dalších devět kandidátů, vesměs místních celebrit: Radim Babinec (ANO 2011), 42 let, náměstek primátora/ Jan Becher (Piráti), 40 let, knihkupec/Petr Borna (DSSS), 48 let, podnikatel/Liana Janáčková (Nezávislí), 62 let, starostka obvodu Ostrava-Mariánské Hory/Tomáš Málek (Ostravak), 48 let, primář/Zdeněk Nytra (nez. kandidát), 55 let, ředitel Hasičského záchranného sboru MS kraje/Josef Pravda (ČSSD), 53 let, předseda představenstva/Ilja Racek (KDU-ČSL + SZ), 66 let, ředitel Slezského divadla/Ivan Strachoň (KSČM), 43 let, náměstek hejtmana.
05.10.2016 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Borna (7 článků)

Nepřizpůsobiví, co plodí děti za peníze. Českofert. Drsná žena promlouvá před finálním kolem voleb

 
ROZHOVOR „Pokud budu zvolena, zaměřím se opět na úpravu zákonů se sociální problematikou, zejména toho o hmotné nouzi, a věřte mi, že to je práce na několik let,“ říká známá ostravská starostka z obvodů Mariánské Hory a Hulváky Liana Janáčková (Nez.), která suverénně zvítězila v prvním kole senátorských voleb. „Už od roku 1992 se snažím některé nepřizpůsobivé lidi naučit pracovat namísto toho, aby dělali jen děti a pak na ně brali vysoké dávky,“ ještě dodává. Za propadem komunistů a sociálních demokratů nevidí špatnou práci na krajích, ale nevýraznou a slabou politiku jejich republikových lídrů.
12.10.2016 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Liana Janáčková (36 článků)