Článek

Zvrácená egyptská svatba: Nevěstě je 10 let a ženichovi 12!

 
V egyptské provincii Dakahlíja slavili svatbu páru, který obyvatelé tamní vesnice označili za nejmladší na světě. Desetiletá nevěsta si totiž brala dvanáctiletého chlapce, podle úřadů je ale takový sňatek nelegální a děti z něj vzešlé nebudou uznány jako manželské.
24.07.2016 22:10 |

podobné články

Podobné články

Unikátní svatba: Nevěsta 91, ženich 99!

 
Svatba jako z románu! Zamilované pohledy i slzy štěstí. Nervozita před prvním manželským políbením. Nic na tomto všem neměnil fakt, že nevěstě a ženichovi je dohromady 190 let!
26.10.2009 23:15 |

podobné články

Krach svatby v Klatovech: Ženichovi vyhrožoval ctitel nevěsty, nebo pomsta?

 
Zcela neskutečně vyústila veselka v Klatovech v půlce července. Místo všeobecné radosti a oslav svatba skončila předčasně už na radnici – ženich totiž řekl nevěstě „Ne!“. A co na to psychiatr Jan Cimický?
11.08.2016 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Cimický (109 článků)

Egyptská armáda zrušila parlament i ústavu

 
Egyptská nejvyšší vojenská rada pozastavila platnost ústavy a rozpustila parlament. Podle prohlášení, které v neděli zveřejnila egyptská státní televize, hodlá rada vytvořit komisi pro návrh nové ústavy.
13.02.2011 16:00 |

podobné články

Egyptská armáda rozpustila parlament, stará ústava neplatí

 
Egyptská nejvyšší vojenská rada pozastavila platnost ústavy a rozpustila parlament. Podle prohlášení, které v neděli zveřejnila egyptská státní televize, hodlá rada vytvořit komisi pro návrh nové ústavy.
13.02.2011 16:05 |

podobné články

Nejstarším novomanželům světa je dohromady 193 let

 
Na svatbu není nikdy pozdě. Americký pár si řekl "ano" ve věku, kterého se málokdo dožije. Ženichovi je 100 let a jeho nevěstě jen o sedm let méně. K cestě před oltář se rozhodli až po osmadvacetiletém vztahu.
28.03.2011 16:35 |

podobné články

Maříková (SPD): Zvrácená ideologie islám

 
Islám, zvrácená ideologie založena začátkem 7. století mužem jehož činy můžeme přirovnat k dnešnímu Islámskému státu.
10.02.2017 05:35 |

podobné články

Nevěstě začaly kontrakce, svatba se přesunula na porodní sál

 
Svatbu přímo na porodním sále v sobotu 15. října zažila olomoucká porodnice. Těhotné nevěstě začaly kontrakce a hrozilo, že by dítě přišlo na svět předčasně. Příbuzní se dohodli s oddávajícím a s personálem Porodnicko-gynekologické kliniky FN Olomouc a přemístili obřad z radnice do porodnice.
15.10.2011 18:05 |

podobné články

Ženich z Klatov, který utekl od oltáře: NE řekl těhotné nevěstě!

 
Svatba v Klatovech 16. července připomínala spíše tu z amerického filmu. Ženich (25) to nechal dojít až tak daleko, že řekl nevěstě (24) NE až u oltáře. Té zůstaly jen oči pro pláč a on prostě z obřadní síně utekl. Nikdo nemohl pochopit, proč to udělal. Teď vypluly na povrch další šokující informace. Nevěsta byla dokonce těhotná!
15.08.2016 10:25 |

podobné články

Kníže Albert si bere kopii své matky!

 
Monako se již nemůže dočkat očekávané svatby knížete Alberta II. (53) s o dvacet let mladší půvabnou blondýnou jihoafrického původu Charlene Wittstock (33). O ženichovi toho bylo napsáno již mnoho. Málo se však ví o nastávající nevěstě. Právě úterní díl seriálu je věnován ženě, která se z někdejší učitelky a závodní plavkyně již za tři dny promění v monackou kněžnu.
28.06.2011 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Charlene Wittstock (42 článků)

Devítiletý chlapec se oženil s 62letou ženou. Už podruhé! (VIDEO)

 
Saneie Masilela se loni v březnu oženil. Bylo mu teprve osm let a jeho manželka by mu mohla být babičkou. Bral si jednašedesátiletou Helen Shabanguovou a nikdo nevěřil, že se milují. Tento měsíc dvojice z Jihoafrické republiky měla svatbu znova. Ženichovi už bylo devět a nevěstě dvaašedesát. Veselku prý měli podruhé, aby předkům dokázali, že jejich láska a manželství jsou opravdové.
25.07.2014 08:45 |

podobné články

Svatba v romantickém hotelu

 
Už delší dobu přemýšlíte, že se vezmete nebo se dokonce váš milý již vyslovil? Pak nezbývá než blahopřát k tak vážnému životnímu kroku. Od nyní vás čeká spousta vyřizování a běhání. Zařizujete-li všechny důležité věci ve svém životě na poslední chvíli, pak snad dokážete i vlastní svatbu zorganizovat takřka ze dne na den. Elegantní šperky pro každou nevěstu Jestliže se naopak řadíte mezi puntičkáře, kteří plánují vše do posledního detailu, může vám příprava svatby trvat klidně celý rok. První věc, kterou žena začne ve své hlavě řešit je její postava, svatební šaty a elegantní šperky. Pak následuje vše ostatní a v hlavě je z toho docela pěkný zmatek. Není vůbec na škodu oslovit některou z profesionálních společností, jež dokáže zorganizovat svatbu od A do Z. Romantický svatební hotel Věřte, že pro nastávající novomanželé, začíná běh na dlouhou trať. Od zajištění šatů, obleku, koláčů, prstýnků, účesu, make-upu, svatebního oznámení, hostiny, fotografa, kytky, výzdoby až po ubytování svatebčanů, pokud přijedou z daleka či se svatba nekoná v místě bydliště. Svatební hotel ve městě Žilina patří k nejnovějším a nachází se nedaleko historického centra. O takovou romantiku se jen málokterá nevěsta chce nechat ošidit. Dnes jsou svatby v historickém, selském a romantickém duchu velmi populární. Nechte za vás promluvit hotel Galileo Netýká-li se vás tento případ a váš partner se stále nevyslovil, nevěšte hlavu. Možná čeká pouze na tu správnou příležitost a neví, jak nejlépe to udělat. Pravděpodobně znáte pořekadlo „chytrému napověz, hloupého trkni“. Není lepšího vodítka než strávit romantický víkend. Ubytování v Žilinském hotelu Galileo bude přesně tím pravým místem. Romantická atmosféra svatebního hotelu to už lépe vyjádřit neumí a musí to pochopit i ten největší beran.   Příspěvek Svatba v romantickém hotelu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.11.2015 06:55 |

podobné články

Farář zkazil svatbu. Církev pár odškodní

 
Zapomětlivý vídeňský farář zkazil pečlivě připravenou svatbu ženichovi, nevěstě i družině svatebních hostů, kteří se k obřadu shromáždili v kostele na severu rakouské metropole Vídně.
13.08.2010 21:40 |

podobné články

Nejlepší český stolní tenista Prokopcov se ženil na tvrzi

 
Nejlepší český stolní tenista Dmitrij Prokopcov si řekl ANO se svou dlouholetou přítelkyní Sabinou Růžičkovou na Chvalské tvrzi v Horních Počernicích. Nevěstě šel za svědka světoznámý kadeřník Jan Cigánik, ženichovi jeho kolega z reprezentace Josef Simončík.
27.06.2011 12:10 |

podobné články

Tohle jsou nejkrásnější nevěsty ze seriálu Ordinace. Které to sluší nejvíce?

 
Herečka Dana Morávková (40), která v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 hraje doktorku Zdenu Tichou, si už dnes večer řekne „ano“ se svým kolegou Davidem Suchým v podání Jana Čenského  (50) . A jako ženichovi a nevěstě jim to vážně seklo.
01.03.2012 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čenský (118 článků) , Dana Morávková (563 článků)

Neskutečný doják! Lucerna šílela při svatbě Honzy Nedvěda s jeho Pavlínkou

 
Nakonec nešlo o žádnou legraci nebo reklamní tah! Zpěvák Honza Nedvěd (65) se po třinácti letech vztahu s Pavlínkou Jiráskovou rozhodl požádat ji o ruku, a když mu kývla, vzal si ji přímo na pódiu legendární Lucerny během svého koncertu s bratrem Františkem. Ten šel nevěstě za svědka, ženichovi svědčila dojatá sestra. „Odloučení nás semknulo,“ svěřil se Super.cz Nedvěd. Podívejte se na dojemné video a také na obsáhlou fotogalerii!
13.10.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Nedvěd (117 článků)

Exmilenec Mašlíkové krasavec Vojnar se bude ženit. Nevěstě půjde za družičku travestita

 
Bývalý přítel Hany Mašlíkové  (29) Petr Vojnar (35) se rozhodl usadit. „O Vánocích jsem ji i rodiče své přítelkyně požádal o ruku,“ přiznal nám moderátor VIP zpráv a zábavné show Nikdo není dokonalý. Svatbu plánuje patrně v létě, nejdéle však do roka a do dne. Za družičku jeho nevěstě, krásné modelce Petře Frantové půjde travestita Naděžda Krupská.
22.01.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (61 článků) , Hana Mašlíková (396 článků) , Petra Frantová (11 článků) , Naděžda Krupská (41 článků)

Nedostali jste se na střední školu? Nevěšte hlavu a zkuste druhé kolo!

 
Neměl váš potomek u přijímaček na střední školu štěstí? Nevěšte hlavu! Šanci ještě má nyní v květnu a v červnu, kdy se může zúčastnit druhého, třetího či čtvrtého kola přijímacího řízení a na některé školy dokonce nedělají ani přijímací zkoušky!
19.05.2017 08:10 |

podobné články

Egyptská armáda vyzvala demonstranty k ukončení protestů

 
Egyptská armáda ve středu vyzvala protivládní demonstranty, aby ukončili protesty a vrátili se k normálnímu životu. Jejich požadavky podle armády bylo slyšet. Protesty za odstoupení prezidenta Husního Mubaraka, který zemi vládne 30 let, trvají v Egyptě již devátý den. Armáda proti nim zatím nezasáhla.
02.02.2011 12:00 |

podobné články

Strašidelné video z muzea: Egyptská socha se sama od sebe pohybuje

 
V manchesterském muzeu "straší":http://www.extra.cz/nejstrasidelnejsi-domy-ve-kterych-byste-urcite-bydlet-nechteli! Přestože čtyři tisíce let stará egyptská soška je bezpečně uložená v zamčené vitríně, neustále mění svou polohu. Že by v ní přebýval nějaký starověký démon, který se nyní snaží proniknout do našeho světa?
24.06.2013 17:55 |

podobné články