Článek

Zuzana Stirská & Fine Gospel Time: Semafor jsme opouštěli s pláčem

 
Jméno zpěvačky Zuzany Stirské se pojí především s pěveckým souborem Fine Gospel Time, který pravidelně účinkuje – v rámci Gospel Time Party – v pražském divadle Rokoko. Poslední koncert před letními prázdninami se uskuteční už tuto neděli, tedy 29. května v 19 hodin, a v roli hostů se představí písničkáři Josef Fousek a Jaroslav Samson Lenk.
26.05.2016 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Fousek (1 článek) , Zuzana Stirská (4 články)
Podobné články

Double Fine Adventure vyjde později, ale s lepšími bonusy pro dárce

 
Původní datum vydání pro veřejností sponzorovanou adventuru ze staré školy od Double Fine byl říjen. Na ten teď můžeme zapomenout. Double Fine totiž v novém updatu na Kickstarteru oznámili, že v říjnu hra rozhodně nevyjde. Proč? Už to jednoduše není jen malý projekt za původně plánovaných 400 tisíc dolarů. Double Fine Adventure má teď na kontě přes dva a čtvrt milionu...
28.02.2012 11:50 |

podobné články

Dětská hvězda Semaforu promluvila o kruté sebevraždě otce. Zastřelil se, když ho potřebovala nejvíc

 
Zpěvačka Zuzana Stirská, která je zakladatelkou skupiny Gospel Time, to v životě neměla zrovna jednoduché. O svých životních peripetiích i největších životních bolestech se rozhodla poprvé promluvit v pořadu 13. komnata. Mezi nejtěžší chvíle v jejím životě patřily okamžiky krátce po emigraci do Německa v roce 1981. Krušné začátky v cizí zemi ji tenkrát přivedly k zoufalství a sama si sáhla na život. Spolykala prášky s pocitem, že už dál nemůže. Za nejhorší zážitek svého života však považuje předčasnou a dodnes nevysvětlenou smrt svého milovaného otce.
10.02.2012 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Stirská (4 články)

Do ČR se před Vánocemi vrátí okouzlující Harlem Gospel Choir

 
V ČR tradičně vystupují před Vánocemi a dodávají tomuto období zvláštní kouzlo – kvalitní gospelový sbor Harlem Gospel Choir z USA přijede tentokrát s poctou jednomu z největších soulových skladatelů a zpěváků všech dob. Program se jmenuje Harlem Gospel Choir sings Stevie Wonder.
25.09.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Stevie Wonder (66 článků)

Double Fine oznámili své první pokračování: Happy Action TV

 
Tak už i Double Fine. Studio, které se doteď vyhýbalo pokračováním jako čert kříži, v noci na dnešek oznámilo své vůbec první pokračování. Pamatujete ještě na Happy Action Theatre, které vyšlo na Xboxu 360 v únoru tohoto roku? Že ne? Nedivím se vám. Malá stahovatelná blbinka pro Kinect, která se ani nedá moc nazvat hrou, jako spíše hříčkou. Slovy Double Fine prý...
18.12.2010 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Klára Koukalová (37 článků)

Znáte potrhlou chůvu k pohledání Fine? Změnila se k nepoznání!

 
Herečka Francine Joy Drescher se nejvíce proslavila rolí chůvy Fine. Byla za každých okolností usměvavá a hýřila vtipem. Dnes je vše ale zcela jinak a složitá minulost se na ní podepsala. Dnes byste legendární chůvu Fine nepoznali!
24.11.2017 14:40 |

podobné články

Strhující Harlem Gospel Choir počtvrté v Česku

 
Praha, Brno a další města na podzim opět zažijí koncerty slavného amerického sboru Harlem Gospel Choir, jenž představuje světovou špičku v oboru gospelové hudby. Jedná se už o čtvrté turné souboru v Česku. Koncerty jsou pravidelně vyprodány, přestože žánr u nás nemá dlouhou tradici.
11.06.2009 16:50 |

podobné články

Harlem Gospel Choir mají v repertoáru evangelium i Jacksona

 
Americký soubor Harlem Gospel Choir, který již třikrát s velkým úspěchem navštívil ČR, má na podzim v plánu šest vystoupení v českých a moravských městech. Sbor dnes patří k nejslavnějším na světě a věnuje se tradičnímu gospelu i popovým hitům v nečekaných úpravách.
05.10.2009 09:50 |

podobné články

Hudební show nabitá pozitivní energií, to je Harlem Gospel Choir

 
Americký sbor Harlem Gospel Choir se opět vrací na turné po České republice. Ve svém žánru představuje špičku, jak se mohli přesvědčit návštěvníci předešlých českých koncertů.
03.09.2010 10:10 |

podobné články

Pod pokličkou Grammy: Bebe & Cece Winansovi

 
Američtí sourozenci Bebe & Cece Winansovi obdrželi v pondělí Grammy ve složitě nazvané kategorii Best Contemporary R&B; Gospel Album (současný R&B; gospel) za album Still. Podívejme se na něj blíže.
15.02.2011 13:40 |

podobné články

Gospel Limited v Rock Café

 
Pražský sbor Gospel Limited zazpívá 1. června v Rock Café. Věnuje se modernímu gospelu a pod vedením sbormistra Václava Třísky vystupuje od roku 2007.
16.05.2011 16:20 |

podobné články

Ambiciózní CD Gospel Limited pokřtí Tonya Graves

 
Pražský sbor Gospel Limited se vydal odvážnou cestou propagace žánru, který je velmi náročný umělecky i organizačně a nemá u nás komerční potenciál. Gospelový sbor čítající desítky členů se nyní chystá vydat první profesionální desku No Other Choice. Album pokřtí 19. června v Lucerna Music Baru zpěvačka Tonya Graves.
09.05.2013 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Tonya Graves (85 článků)

Šéf Harlem Gospel Choiru Allen Bailey: Chceme vzdát čest Steviemu Wonderovi

 
„Stevie Wonder je krásný člověk,“ konstatoval v rozhovoru pozitivně naladěný Allen Bailey, zakladatel uskupení Harlem Gospel Choir. Smíšený sbor černošských hudebníků přijede při své evropské koncertní šňůře mezi 11. a 14. prosincem do České republiky. Kromě Prahy vystoupí v Kladně a Zlíně, poté se odebere do Bratislavy. Turné je věnováno právě Steviemu Wonderovi, jehož skladby při koncertech zazní vedle obvyklých gospelů a spirituálů.
25.11.2013 12:37 |

podobné články

Osobnosti: Stevie Wonder (66 článků) , Stevie Allen (1 článek)

Chůva k pohledání Fran Fine opět s panem Sheffieldem: Co je po letech svedlo dohromady?

 
Někdo ji miloval, jiný nesnášel, každopádně chůva Fran Fine se stala nedílnou součástí skoro všech televizních domácností. S napětím jsme sledovali, jestli se nakonec dá konečně dohromady s panem domácím Maxem Sheffieldem. A nakonec se jí to podařilo! Po letech se spolu objevili opět v objetí. Co je znovu svedlo dohromady?
29.03.2016 16:46 |

podobné články

Osobnosti: Fran Fine (10 článků)

V Česku začne od dubna vysílat nová lifestylová televizní stanice Fine Living Network

 
Od začátku dubna se Češi dočkají v rámci kabelového vysílání nového televizního kanálu Fine Living Network (FLN), která se zaměří na životní styl. Informovala o tom ve čtvrtek společnost Chello Central Europe.
25.03.2010 16:10 |

podobné články

Fotograf zmáčkl spoušť, když do sochy Svobody uhodil blesk

 
Fotograf Jay Fine z New Yorku čekal dvě hodiny v bouřce, aby se mu podařilo zmáčknout spoušť v pravou chvíli. Snažil se zachytit sochu Svobody zrovna ve chvíli, kdy do ní uhodí blesk. A podařilo se. Fine toužil tuto fotografii pořídit více než čtyřicet let.
14.10.2010 09:30 |

podobné články

Našla lék proti stárnutí: Představitelka slavné televizní chůvy Fine se vůbec nezměnila

 
Americká filmová a televizní herečka Fran Drescher (54) se nejvíce proslavila svou rolí ztřeštěné Chůvy Fine v televizním seriálu Chůva k pohledání. Podívejte se, jak tato charismatická herečka vypadá v současnosti.
26.10.2011 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Francie Drescher (10 článků)

Chůva Fine po dvaceti letech: Stále mladá!

 
Představitelka chůvy Fine ze seriálu Chůva k pohledání - Fran Drescher (54) na svůj věk rozhodně nevypadá. Herečka, která si dobyla srdce diváků svým pisklavým hlasem a nevázaným humorem vypadá po dvaceti letech stále stejně úžasně, jak si pamatujeme z první epizody.
27.10.2011 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Francie Drescher (10 článků)

Slečna Fine oddala první gay pár

 
Herečka Fran Drescher (54) alias seriálová Slečna Fine provdala první gay pár. Kurz americké oddávající si udělala teprve nedávno a jen kvůli homosexuálům. Sama totiž s jedním žila v manželství, choť Peter Marc Jacobson se jí vyznal v roce 1996, že je na chlapy. Dnes jsou skvělými přáteli.
09.03.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Francie Drescher (10 článků) , Peter Jacobson (1 článek)

Iron Brigade s pohyblivými zákopy už si to dusá přímo na PC

 
Double Fine nám udělali radost tím, že vytvořili tuhle zábavnou hru plnou nadsázky a bitevních mechů, které připomínají spíše kráčející zákopy. Vyšla na XBLA a velmi rychle si vybudovala věrnou, hlasitou a nadšenou komunitu, což muselo pro změnu udělat radost Double Fine a logickým dalším krokem pak je přesun i na další platformy. Nu a to se stane realitou, protože...
08.08.2012 13:20 |

podobné články