Článek

Ztuhne vám úsměv: Plaval v ledové vodě v Antarktickém oceánu. Jen v obyčejných plavkách (VIDEO)

 
Nesnesitelná bolest. Tak na svůj nový výkon vzpomíná Lewis Plugh z anglického Plymouthu, jemuž se podařilo stanovit nový světový rekord při plavání v nejjižnějších vodách planety. Borec dokázal plavat ve vodách Antarktického oceánu u mysu Adare. Voda měla mínus 1,7 stupně Celsia.
24.02.2015 10:05 |

podobné články

Podobné články

Ransdorf se vysmál unii, ruský politik poslal vzkaz „soudruhu“ Obamovi. Ale prý mu ztuhne úsměv...

 
Ministři zahraničí EU, kteří se sešli v Bruselu, schválili sankce vůči 21 lidem z Ruska i Krymu. Týkají se zmrazení majetku a omezení cest do Evropské unie. Sankcím se ale Moskva vysmívá. Jenže zřejmě předčasně. Podle komentátora HN Daniela Anýže Rusku úsměv ztuhne, EU totiž přijde s třetím kolem sankcí, které budou opravdu bolestivé. A možná pro obě strany.
18.03.2014 10:05 |

podobné články

Naděje umírá: Pasažéři z potopené lodi by v ledové vodě nevydrželi ani dvě hodiny!

 
Museli naskákat do ledové vody (12 °C) a doufat v záchranu! U břehů Jižní Koreje se včera potopil obří trajekt a asi 300 pasažérů se stále pohřešuje! Naděje mají mizivé, v ledové vodě nemohli vydržet dlouho.
17.04.2014 06:50 |

podobné články

Video, které obletělo svět: Pes uvízl v ledové vodě a za záchranu života se krásně odvděčil!

 
Video, které ukazuje záchranu psa uvízlého v ledové vodě, jež uveřejnily rumunské zpravodajské stránky Dejeanul.rom, se stalo nejen virálem, který se šíří po internetu rychlostí blesku a dosáhl ve velmi krátké době přes milion zhlédnutí, ale také důkazem, jak dokáže být takový chlupáč vděčný za záchranu života.
10.01.2016 13:51 |

podobné články

VIDEO: Turista plaval o život! Hnal se za ním hladový krokodýl

 
Doslova o život plaval turista na své dovolené na Yucatanském poloostrově. V patách se mu totiž vlnil krokodýl, který si chtěl evidentně dát malou svačinku.
16.08.2014 17:25 |

podobné články

Záchrana z ledové pasti: Cestující z uvízlé lodi v Antarktidě konečně evakuovali!

 
Cestující z ruské lodi Akademik Šokalskij uvízli na Štědrý den v ledovém antarktickém vězení. Až do Nového roku však musely desítky lidí čekat na vysvobození. Evakuace byla zahájena dnes - vrtulníkem, který pasažéry začal přepravovat na čínský ledoborec.
02.01.2014 10:10 |

podobné články

Opilý skočil do Vltavy a plaval a plaval...

 
V Praze v pondělí brzy ráno došlo k dramatické honičce. Policisté stíhali řidiče, který před nimi ujížděl pod vlivem alkoholu. Došlo i na střelbu. Muž ve finále skočil z mostu do Vltavy, pak se ale vzdal.
25.01.2010 11:00 |

podobné články

Chtěl se stát rekordmanem, plaval proto svázaný v pytli

 
Do Guinnessovy knihy rekordů se rozhodl zapsat svérázným způsobem 59letý Bulhar Jane Petkov. V Ochridském jezeře na jihu Makedonie totiž v úterý uplaval více než dva kilometry uzavřen v pytli. Podle agentury AFP plaval podél břehu od města Ochridu uzavřený v oranžovém pytli vyrobeném z porézní látky. Ruce a nohy měl připoutané k tělu.
11.09.2013 18:35 |

podobné články

Vědci objevili v antarktických vodách nové živočichy

 
Hvězdice se sedmi rameny, světlá chobotnice či krab s přehnaně dlouhými klepety patří k podivným mořským živočichům, které objevili britští vědci v Antarktickém oceánu. Oznámila to dnes agentura AFP.
05.01.2012 08:30 |

podobné články

V Antarktidě se objevila obří díra o rozloze Nizozemska

 
V Antarktickém ledu se objevila obří díra o rozloze celého Nizozemska a vědci neznají přesně zákonitosti jejího vzniku. Vypadá to, jako by obří síla vrazila „pěstí“ do ledu a vytvořila v ní otvor. Tzv. polynie souvisí s rozvrstvením různě teplých vod v Jižním oceánu.
13.10.2017 09:30 |

podobné články

Pilot F1 Button: Plaval s tučňáky!

 
Po své úvodní výhře v Austrálii byl pilot formule 1 Jenson Button (32) tak rozžhavený, že se musel u protinožců pořádně zchladit. Co vymyslel? V ledové vodě si zadováděl s tučňáky.
24.03.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jenson Button (191 článků)

Opilý řidič se snažil strážníkům uplavat v ledové vodě

 
V sobotu v noci v Mladé Boleslavi pronásledovali strážníci muže podezřelého ze zběsilé jízdy, kterou ohrožoval chodce. Než aby se nechal chytit, skočil muž raději do ledové Jizery. Ve vodě ale nevydržel a vrátil se zpět na břeh do rukou mužů zákona.
21.02.2010 12:55 |

podobné články

Dominik si sám musel prát v ledové vodě!

 
Osmiletý Dominik z Brna, jehož týrali rodiče hlady a připínáčky v botách, trpěl hůř nežzvíře. Tyrani, kterým u trestního soudu hrozí až osm let vězení, si z něj udělali živou hračku a otroka, který si musel sám prát v ledové vodě!
11.02.2011 10:40 |

podobné články

Feťák mučil svoji přítelkyni: Musela stát po krk v ledové vodě

 
Drogy stojí za brutálním mučením mladé ženy z Jihlavy. Tu její drogově závislý přítel (32) nutil stát nahou po krk v ledové vodě řeky Jihlavy.
08.10.2015 16:20 |

podobné články

Nahé blondýny exkluzivně: Nejvíc nás to baví ve třech

 
VIDEO: Trojice sexy blondýn z armády padesáti krásek 'primáckého' pořadu Nepodceňuj blondýnky, se shoduje, že mužům nahánějí strach. "Každému chlapovi ztuhne úsměv ve tváři, když před něho nastoupíme," směje se jedna z nich, go-go tanečnice Linda.
30.04.2009 05:15 |

podobné články

Rybáři ztroskotali a museli přežít den v mrazivé vodě

 
Šťastný konec měla nehoda dvou mladíků u pobřeží Aljašky. Jejich osmimetrovou loď převrátila vlna a oni museli přežít více než den v chladné vodě. Speciální obleky pro přežití v ledové vodě odnesly vlny, a tak oba kamarády nakonec zachránila plastová přepravka na ryby.
15.09.2012 20:10 |

podobné články

Po volebním víkendu nám ztuhne úsměv! Ochladí se o 10 °C! A dnes si o hodinu přispíme!

 
Léto, alespoň v té podzimní podobě, se drží vlády zuby nehty. O volebním víkendu nás ještě příjemně zahřeje. Po něm ale přijde ochlazení až o 10 °C! A že přichází zima nedává vědět jen počasí, ale i změna času! Zítra si o hodinu přispíme.
26.10.2013 12:15 |

podobné články

Český Arnold Schwarzenegger ukázal svoji překrásnou manželku v plavkách: To je ale kočka!

 
Jeden z nejlepších českých dabérů, který propůjčuje svůj hlas například Arnoldu Schwarzeneggerovi, herec Pavel Soukup (63) ukázal svoji krásnou ženu Isabelu v plavkách a představil také své dvě dcery Pamelu a Patricii. Vyrazili si užít relaxační odpoledne do pražského aquaparku. Představitel Roberta Vejnara v seriálu Cesty domů byl dokonce úplně poprvé v životě v sauně. „Měl jsem pocit, že snad chytnu, jaké mi tam bylo vedro. Ale pak jsem se zchladil v ledové vodě a cítil se skvěle. Musím říct, že tento finský způsob života považuju za velmi osvěžující,“ řekl po své první saunové zkušenosti Soukup.
28.02.2012 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (553 článků) , Pavel Soukup (130 článků)

Zdeněk Troška promluvil o znechucení lidí z politiky. A nešetřil ostrými výrazy

 
ROZHOVOR V současnosti nejúspěšnější režisér Zdeněk Troška má životní nadhled, stálý optimismus a úsměv na rtech. Z české politiky mu sice někdy ztuhne, ale jak sám říká, věří, že bude líp. ParlamentníListy.cz se ho zeptaly na jeho názor na politiku i život a režisér, byť v rekonvalescenci, s ochotou odpověděl na novoroční otázky.
01.01.2014 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Troška (457 článků)

Troška nešetřil ostrými výrazy. Promluvil o znechucení lidí z politiky

 
ROZHOVOR. V současnosti nejúspěšnější režisér Zdeněk Troška má životní nadhled, stálý optimismus a úsměv na rtech. Z české politiky mu sice někdy ztuhne, ale jak sám říká, věří, že bude líp. ParlamentníListy.cz se ho zeptaly na jeho názor na politiku i život a režisér, byť v rekonvalescenci, s ochotou odpověděl na novoroční otázky.
01.01.2014 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Troška (457 článků)