Článek

Ztraceného Nikolase našli: Objevila ho policejní hlídka

 
Už ho našli! Zoufalí rodiče desetiletého Nikolase M. z Plzně prosili o pomoc s pátráním po jejich synovi. To bylo nakonec úspěšné. Našla ho policejní hlídka.
30.07.2015 15:30 |

podobné články

Podobné články

Drama se šťastným koncem: Nikolase (11) našli v mrazech policisté

 
Prožili si pár hodin hrůzy. Rodiče jedenáctiletého Nikolase M. už si ale mohou oddychnout. V mrazivém počasí ho uprostřed Plzně, kde bydlí, našli policisté.
08.01.2017 16:55 |

podobné články

Policisté po dvou letech chytili Nikolase Badyho, který brutálně týral dvanáctiletého chlapce

 
Spravedlnost konečně dostihla i mladého Nikolase Badyho, který v roce 2010 několik hodin brutálně týral teprve dvanáctiletého chlapce. Bady několikrát utekl z pasťáku, nakonec měl skončit ve vězení, kam ale nikdy nenastoupil. Policisté ho dopadli před pár dny.
21.09.2015 09:45 |

podobné články

„Dredař“ v Praze neukázal občanku. Protiteroristická hlídka ho odvedla v poutech

 
Smíšená policejní a vojenská hlídka v Praze na Florenci zadržela mladíka, který neprokázal svou totožnost. „Dredaře“ protiteroristická hlídka se zbraněmi nejprve postavila obličejem ke zdi, ten se začal vzpírat a skončil na zemi. Zásah natočil na video očitý svědek, podle něj byl zákrok vojáků a policistů nepřiměřený. Podle tiskového mluvčího pražské policie hlídka ve svém jednání nepochybila.
02.05.2016 14:40 |

podobné články

Policejní pes dopadl zloděje a našel i ztraceného seniora

 
Služební pes karlovarských policistů dokázal v rozmezí tří hodin zadržet pachatele, který se vloupal do zaparkovaného automobilu a nalézt ztraceného houbaře. Agenturu Mediafax o obou případech informovala ve čtvrtek policejní mluvčí Zdeňka Papežová.
26.08.2010 17:05 |

podobné články

Češka našla na Facebooku ztraceného syna po 22 letech

 
Překvapující příběhy ovlivněné možnostmi komunikace po internetu se nevyhýbají ani Česku. Když Novinky nedávno psaly o Američance, která díky Facebooku po 15 letech našla své děti, ozvala se redakci Češka, která podobným způsobem objevila svého ztraceného syna. Po 22 letech.
11.06.2010 18:50 |

podobné články

Blesk objevil ztraceného mima Čejku

 
Blesk objevil díky skvělé práci svých čtenářů ztraceného mima Jaroslava Čejku (73). Po delším pátrání našli reportéři představitele populární Slepice v jednom zařízení pro seniory ve středních Čechách. „Strašně rád vás vidím,“ vítal Čejka Blesk.
23.04.2010 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Čejka (34 článků)

Zemanovo „komando“ je zpět z Číny. Našli ztraceného prezidentova poradce?

 
Jeli do Číny hledat ztraceného poradce, výsledek jejich pátrání je ale nejasný. Hradní kancléř Vratislav Mynář (50), jeden z vysokých činitelů čínské CEFC Jaroslav Tvrdík (49) a poradce Martin Nejedlý (51) včera přistáli na pražské Ruzyni.
17.03.2018 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20127 článků) , Vratislav Mynář (898 článků)

Ztraceného houbaře našel policejní vrtulník

 
Policisté díky pátrací helikoptéře nalezli v pátek ztraceného osmdesátiletého houbaře z Karlovarska. Senior byl mírně podchlazen, ale bez známek většího poranění.
27.08.2010 10:40 |

podobné články

Pachatel kradl v domě, ve kterém spala jeho majitelka, přistihli ho strážníci MP Praha

 
Ve čtvrtek ráno, při běžné hlídkové činnosti, v ulici Ružinovská, si povšimla pěší hlídka strážníků z Prahy 4 dvou plných batohů, které ležely na chodníku. Ze zadní části domu se ozývaly podezřelé zvuky. Když hlídka došla k zadní části domu, zjistila, že je v přízemí otevřené okno jednoho z bytů. Pozornosti strážníků také neunikl muž, který měl u sebe dva kufry a chtěl z místa ujet na jízdním kole. Hlídka se muže dotázala, proč v tuto hodinu provádí takovou činnost. Muž jim odpověděl, že z přízemního bytu odváží osobní věci svého známého, který ho o to požádal.
17.07.2014 21:20 |

podobné články

Brněnští strážníci pomáhali seniorkám v nesnázích

 
Hlídka přispěchala k bezvládně ležící ženě včas a zajistila lékařskou pomoc S přispěním takzvaného centra tísňového signálu se v pátek pozdě večer dočkala rychlé pomoci od strážníků žena ze středu Brna. Přístroj, který průběžně vyhodnocuje pohyb a dokáže rozpoznat rizikovou situaci, rozezvučel alarm na operačním středisku městské policie. Na danou adresu tak ihned vyrazila hlídka. Klepání i zvonění zůstalo bez odezvy, a tak strážníci kvůli důvodným obavám o život a zdraví otevřeli byt náhradním klíčem. Uvnitř strážníci nalezli osmaosmdesátiletou ženu, která v důsledku závratě upadla a nebyla schopna vstát. Hlídka poskytla ženě první pomoc a přivolala lékaře, který po prvotním ošetření nařídil její převoz do nemocnice.
12.10.2014 17:20 |

podobné články

Zemřela herečka Žanna Friskeová, známá z fantasy Noční hlídka

 
Ruská zpěvačka a herečka Žanna Friskeová, známá i českým a slovenským divákům z fantasy filmů Noční hlídka a Denní hlídka, zemřela ve věku 40 let. Oznámila to v úterý ruská média s odvoláním na pozůstalé. Lékaři u zpěvačky před dvěma roky zjistili nádor na mozku. Léčila se mimo jiné v USA díky veřejné sbírce, ve které se podařilo shromáždit přibližně 68 miliónů rublů (asi 30 miliónů Kč).
16.06.2015 08:25 |

podobné články

Film Pobřežní hlídka je dotočen. Jsme Avengers pláže, hlásá plavčík The Rock

 
Skončilo natáčení filmu Pobřežní hlídka (Baywatch) podle stejnojmenného populárního seriálu z 90. let. V celovečerní verzi, kterou režíruje Seth Gordon (Šéfové na zabití), se v hlavních rolích plavčíků objeví Dwayne "The Rock" Johnson (Rychle a zběsile 7), Zac Efron (Děda je lotr) nebo Alexandra Daddario (San Andreas). Menší roli získal i David Hasselhoff, který se v seriálu proslavil jako hlavní plavčík Mitch. Zápletka se bude točit kolem kriminálníků, kteří budou ohrožovat rajón záchranářů. Studio zveřejnilo první promo fotku a její pohlednicovou verzi, k níž The Rock na svém Instagramu napsal, že plavčíci jsou "Avengers pláže". Pobřežní hlídka dorazí do českých kin v květnu 2017.
20.05.2016 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (153 článků) , David Hasselhoff (217 článků) , Alexandra Daddario (3 články) , Seth Gordon (6 článků) , Dwayne Johnson (41 článků) , Alexandra Johnson (1 článek)

Zadržený dealer drog byl oblečený v policejní košili, zadrželi ho policisté z PMJ

 
Policisté z pohotovostní motorizované jednotky vyjížděli v pondělí, asi jednu hodinu po půlnoci, do Prahy 9, kde měl být přímo ve Veltruské ulici podivný muž, oblečený do policejní košile, a kapsy měl mít plné drog. Během pěti minut přijela na místo hlídka, muže v policejní košili skutečně objevila a vyzvala ho k prokázání totožnosti. Když dvaačtyřicetiletý muž hledal občanský průkaz po kapsách kalhot, začal vytahovat plastové sáčky s bílou krystalickou látkou na kapotu policejního auta s tím, že se jedná o pervitin a v nedalekém bytě má dokonce mobilní výrobnu drog. Muž navíc hlídku pozval domů, kde měl velkou sportovní tašku s chemikáliemi a příslušenstvím k výrobě omamných látek, v bytě byly navíc ve velkém množství plastové sáčky s drogou.
29.07.2014 16:20 |

podobné články

Opilý muž přepadl pumpu, zadržela ho projíždějící hlídka policie

 
Osmadvacetiletý muž v pátek večer přepadl benzínovou čerpací stanici v Chrudimi. Policejní hlídka, která jela kolem, jej zatkla na místě, uvedla v sobotu policejní mluvčí Eva Maturová.
14.08.2010 15:30 |

podobné články

Teroristu Coulibalyiho zastavila policejní hlídka jen pár dní před útokem

 
Policejní hlídka zastavila Amédyho Coulibalyiho s partnerkou Hayat Boumeddienovou koncem prosince během namátkové kontroly. Přestože jeho jméno figurovalo na seznamu hledaných osob, k jeho zadržení nedošlo, odkazuje France24.com na reportáž francouzského týdeníku Le Canard Enchaîné.
22.01.2015 14:42 |

podobné články

Šťastný konec: Štěpánku (9) z Frýdku-Místku našla policejní hlídka

 
Devítiletou dívku z Frýdku-Místku, po které dnes odpoledne policie vyhlásila pátrání, nalezla policejní hlídka. Školačka byla v pořádku a neutrpěla žádné zranění.
02.03.2017 16:35 |

podobné články

Nepoučitelný řidič: Chytila ho hlídka, sebrala mu řidičák a on za chvíli sedl za volant

 
Jako nepoučitelný se ukázal řidič (30), kterého chytila policejní hlídka na pražském Smíchově. Na policejní služebně totiž skončil dvakrát během jedné noci, vždy řídil pod vlivem drog.
27.03.2017 20:05 |

podobné články

Strážník měl chránit děti před střelcem. Místo toho se při masakru schoval u školy

 
Policejní strážník Scot Peterson, který byl jako ostraha přidělen ke škole ve floridském městě Parkland, kde minulý týden došlo k tragické střelbě, nesplnil svou povinnost. Místo, aby se pokusil útočníka Nikolase Cruze (19) zneškodnit, pouze zajistil perimetr a vyčkal příjezdu posil, které přivolal. Cruz mezi tím zastřelil 17 lidí a dalších 13 zranil.
23.02.2018 13:35 |

podobné články

ZÁCHRANA POHŘEŠOVANÉHO! Ztraceného mladíka NAŠLI V BAŽINĚ! Slaňovali k němu z VRTULNÍKU!

 
Dvacetiletého mladíka z České Lípy, kterého od úterní noci hledala policie, našli záchranáři v bažině u Zahrádek. Sám zavolal mobilem na linku 112, že zabloudil, uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková.
19.10.2011 10:35 |

podobné články