Článek

Ztracená Češka může z Nového Zélandu domů! Policisté Pavlíně dovolili odcestovat

 
Po prožitém hororu se konečně může vrátit domů! Češce Pavlíně Pížové (33), která v novozélandských horách přišla o partnera Ondřeje P. (†27) a samaměsíc bojovala o život, policie dovolila odcestovat.
29.08.2016 11:45 |

podobné články

Podobné články

Ondra nebyl jediný, kdo Pavlíně zemřel v horách, říká známá ztracené Češky na Novém Zélandu

 
Během pobytu na Novém Zélandu se Pavlína a Ondřej rozhodli vyrazit na dobrodružnou túru do hor. Bohužel však přecenili své síly a výlet skončil tragicky. Ondra uklouzl, spadl a zemřel, zatímco Pavlína pak dál bojovala o přežití. Podle přátel a známých české dvojice to však není poprvé, co se mladá žena musela vypořádat s nehodou v horách. Smrt zde prý našli i další její přátelé.
27.08.2016 05:20 |

podobné články

Pavlína ztracená na Novém Zélandu: Musela si prohlédnout tělo mrtvého přítele!

 
Jeho smrt ji naprosto zdrtila. Ondřej P. (†27) zemřel na Novém Zélandu po pádu ze strmého srázu při túře na stezce Routeburn. Jeho partnerka Pavlína Pížová (33) se mu snažila pomoci, ale život z něj rychle vyprchal. Ona pak musela na záchranu čekat dlouhý měsíc. Nyní se konečně vrátí domů, ale má za sebou další děsivý zážitek.
29.08.2016 19:20 |

podobné články

Rakovina prsu! Krutou diagnózu sdělili lékaři hvězdě Novy Pavlíně Dankové

 
Dlouholetá moderátorka Občanského juda, která v současné době pracuje jako mluvčí pražské  nemocnice v Motole, je další ze známých žen, kterým lékaři sdělili krutou diagnózu. Pavlíně Dankové našli zhoubný nádor v prsu. Léčí se už delší dobu.
13.04.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Co si to ti hajzlíci dovolili? Kamila Moučková vykládala v televizi, jak je alergická na Rusy. Zato Havel byl nádherný člověk

 
Legendární hlasatelka a moderátorka srpnových událostí roku osmašedesátého Kamila Moučková prozradila v Osmičce na serveru SeznamZprávy, jak moc je alergická na Rusy. Hlavním důvodem je prý to, že v ní okupace, jejíž začátek v televizi oznamovala, zanechala celoživotní následky. „Klepala jsem se vzteky, co si to ti hajzlíci dovolili,“ vzpomínala hlasatelka.
01.03.2018 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Moučková (73 článků)

Holé zadnice i polibky nosy: Takové bylo přivítání Williama a Kate na Novém Zélandu

 
Podání ruky na přivítanou na Novém Zélandu nestačí a princ William  (31) s manželkou Catherine  (32) na to byli dobře připravení. Rituál zvaný Hongi v podobě přitisknutí nosu a čela k protějšku je tak během jejich první společné oficiální cestě po Austrálii a Novém Zélandu nepřekvapil. Ostře sledované třítýdenní návštěvy se účastní i osmiměsíční princ George, pro kterého je taková cesta velkou premiérou.
07.04.2014 16:10 |

podobné články

Češi budou moct na pracovní dovolenou do Korey

 
Vedle Kanady a Nového Zélandu by mladí Češi měli mít už brzy možnost odcestovat na "pracovní dovolenou" také do Jižní Koreje. Senát ve středu schválil dohodu, podle níž budou Češi moct po této asijské zemi cestovat a současně dostanou povolení vydělat si peníze na pokrytí cestovních nákladů. Ty samé podmínky budou platit i pro Korejce, kteří v programu pracovní dovolená přijedou do Česka. Smlouvu ještě musí podepsat prezident, uvedla ČTK.
11.04.2012 16:25 |

podobné články

Čech, který přišel v Egyptě o rodinu, chce kvůli situaci v zemi odcestovat

 
Český turista, který zůstává v Egyptě kvůli nedávné smrti své manželky a dcery, jež zemřely za dosud nevyjasněných okolností v letovisku Hurghada, žádá úřady, aby mohl kvůli napjaté situaci v zemi odcestovat. Ve čtvrtek to oznámila mluvčí ministerstva zahraničí Johana Grohová. Muž zůstává na místě kvůli vyšetřování nevyjasněného úmrtí. Ženy byly nejspíše otráveny, oficiální výsledky pitvy však zatím nejsou známy.
15.08.2013 11:30 |

podobné články

Hlavák ochromil tancující dav: Odcestovat z Prahy byl nadlidský výkon

 
Hlavní nádraží ve středu praskalo ve švech. Tanec v metru ochromil cestující, kteří se už od čtvrté hodiny odpolední 25. května zastavovali v nádražní hale namísto toho, aby spěchali na vlak, kterým chtěli odcestovat z Prahy.
26.05.2016 07:45 |

podobné články

Tlusťocha vyhostí z Nového Zélandu i s jeho ženou. Jeho váha se úřadům prostě nelíbí

 
Nový Zéland je hodně přísná země. Jihoafričan Albert Buitenhuis si bude muset sbalit batůžek a svou ženu Marthie a odcestovat z města Christchurche do jiného státu. Proč? Prý je "příliš obézní":http://www.extra.cz/neuveritelne-tento-muz-je-tak-tlusty-ze-uz-se-ani-nedostane-do-postele-a-musi-spat-na-zemi.
31.07.2013 18:25 |

podobné články

Na Novém Zélandu byla zavražděna Češka. Zabil ji sexuální maniak

 
AKTUALIZOVÁNO. Na Novém Zélandu byla zavražděna jednatřicetiletá česká turistka. Policie dnes podle listu NZ Herald oznámila, že tělo zabité ženy objevila v neděli. Předběžné závěry policistů naznačují, že Češka se zřejmě stala obětí muže, který byl už dříve trestán za sexuální násilí.
29.05.2012 09:55 |

podobné články

Policisté pátrají po Martině: Odešla z domu už před pěti měsíci, stále o ní nikdo neslyšel

 
Ze svého domu v Praze 10 odešla na konci června jen s kabelkou a stále se nevrátila. Policisté ani po pěti měsících pátrání nevzdávají a obrací se s žádostí o informace na veřejnost. Žena se totiž mohla stát obětí trestného činu nebo odcestovat do zahraničí, aniž by to někomu řekla.
13.12.2017 11:15 |

podobné články

Čtyři lůžka, sporák a kamna: V této chatě na Novém Zélandu bojovala Pavlína měsíc o přežití

 
Kdyby ji nenašla, zemřela by v novozélandských horách jako její přítel. Češce Pavlíně Pížové se ale naštěstí po dvou dnech podařilo najít cestu k chatě správců oblasti Lake McKanzie, kde našla útočiště na celý měsíc, než byla zachráněna.
26.08.2016 18:55 |

podobné články

Folklorní festival v Brně zpestří soubor z Nového Zélandu

 
Hosté z Nového Zélandu zpestří program jubilejního 20. ročníku Mezinárodního folklorního festivalu Brno, který začíná 27. srpna. Pořadatelé připravují 13 pódiových programů na náměstí Svobody, Staré radnici, Nové radnici, zámeckém parku v Medlánkách a v divadle Radost. Představí se asi 1100 účinkujících.
17.08.2009 10:35 |

podobné články

Fotbalisté Nového Zélandu chtějí z Oceánie přijít do asijské unie

 
Přestup fotbalové reprezentace Nového Zélandu k větší konkurenci v Asii, by mohl tamnímu týmu hodně pomoci.
17.04.2010 12:55 |

podobné články

Desítky kytovců uhynuly na plážích Nového Zélandu

 
Nejméně 58 kulohlavců černých, kytovců podobných delfínům, zemřelo v pátek na plážích poloostrova Karikari na severu Nového Zélandu.
20.08.2010 07:40 |

podobné články

O Hobita už má strach i premiér Nového Zélandu

 
Fantasy velkofilm Hobit podle literární předlohy J.R.R. Tolkiena pronikl do nejvyšší politiky. Ministerský předseda Nového Zélandu John Key vyjádřil politování nad tím, že by se mělo natáčení přesunout do Evropy kvůli sporu s odbory, a vláda vstoupila do diskuze s filmaři.
05.10.2010 10:40 |

podobné články

Sever Nového Zélandu zasáhlo zemětřesení o síle 6,5 stupně

 
Zemětřesení o síle 6,5 magnitudu zasáhlo v úterý Severní ostrov Nového Zélandu. Informoval o tom portál televize New Zealand.
05.07.2011 06:35 |

podobné články

Boj s časem: U Nového Zélandu uvízla loď, uniká z ní nebezpečný topný olej

 
Záchranné týmy se snaží chvatně odčerpat topný olej z nákladní lodi Rena, která ve středu uvázla na útesu u pobřeží Nového Zélandu. Od té doby z ní už uniklo asi 20 až 30 tun ropného oleje a část z něj dorazila k pobřeží.
10.10.2011 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Rena (28 článků)

Nákladní loď uvízla v blízkosti Nového Zélandu. Hrozí ekologická katastrofa

 
Z nákladní lodi Rena, která uvízla na útesu u Nového Zélandu, uniklo v pondělí večer velké množství topného oleje.
11.10.2011 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Rena (28 článků)