Článek

ZTRACENÁ ANIČKA: Rodiče znovu nabídli 3 a půl milionu Kč

 
Rodiče Anny Janatkové v úterý nabídli 3,5 milionu korun tomu, kdo jejich dceru zachrání, či za informace vedoucí k člověku, který stojí za zmizením dívky.
09.11.2010 18:00 |

podobné články

Podobné články

Ztracená Anička: Pátrání přerušil déšť!?

 
Už je to skoro měsíc, co Anička Janatková (9) viděla naposled své rodiče. Ti přesto stále věří, že se jejich holčička jednou vrátí domů. S každým dalším novým ránem je ale šance, že Anička žije, menší a menší. Policisté denně pročesávají místa, kam je zavádějí indicie. A proto se i v sobotu na Vltavu vrátili dva »vodní psi«. Počasí jim ale překazilo plány, a proto museli policisté pátrání přerušit!
07.11.2010 05:20 |

podobné články

Zmizelá Anička: Rodiče nabízejí 3,5 milionu za informace

 
Rodiče Anny Janatkové (9) znovu nabídli 3,5 milionu korun. Tentokrát nejen případným únoscům, ale i tomu, kdo dívku zachrání, či za informace vedoucí k člověku, který stojí za zmizením dívky. "Jako rodiče nechceme jen čekat," píše se v nové výzvě manželů Janatkových, kterou se obracejí na veřejnost.
09.11.2010 12:15 |

podobné články

VIDEO: Anička Janatková jako tanečnice

 
Dnes je to týden, co zmizela devítiletá Anička Janatková. Na internetu se nyní objevilo video z představení baletní školy Pirueta, na kterém Anička září jako malá tanečnice. I když je Anička nezvěstná už hrozivě dlouho, všichni stále věří, že se vrátí do školy i mezi kamarády ze své taneční skupiny. „Je strašně šikovná. Na soustředění nám tančila kohoutka a strašně doufám v to, aby příští rok jela na soustředění zas,“ přeje si jedna z jejích kamarádek.
20.10.2010 05:10 |

podobné články

Anička Slováčková už je velká holka! Ani rodiče ji neuhlídají!

 
Anička Julie Slováčková toho má hodně za sebou. Rozchod rodičů, tatínkova nevěra, maminčina láska k alkoholu, to vše se na vás podepíše. A tak se Anička od rodičů odstěhovala a našla si přítele. Asi potřebovala někoho, na koho se může spolehnout, když to nejsou její rodiče. A vybrala si skvěle!
05.03.2017 17:05 |

podobné články

Ztracená Anička: Rodiče znovu promluví!

 
Aktualizováno: Zoufalí rodiče devítileté Aničky nejspíš znovu promluví k veřejnosti. Jak vystoupí a co nabídnou, to se stále ještě neví. Policejní mluvčí potvrdila, že je rodina kontaktovala a dohaduje se s nimi na dalším postupu. Nedůvěřují snad Janatkovi krokům policie a chtějí mít věc více pod kontrolou?
05.11.2010 11:50 |

podobné články

ZTRACENÁ ANIČKA: Vše o jejím zmizení

 
Proč zmizela devítiletá Anička Janatková? Jak se k jejímu pohřešování staví rodiče? Vše o zmizení a pátrání...
08.11.2010 16:05 |

podobné články

ZTRACENÁ ANIČKA: Policie vyšetřuje rodiče! Kvůli penězům!

 
Už téměř měsíc pátrá policie po zmizelé Aničce Janatkové. Specialisté z týmu Anička se rozdělili do několika činností. Každá z nich prověřuje něco jiného. Jedni specialisté zkoumají podnikatelskou činnost otce, druzí prověřují sousedy.
09.11.2010 11:00 |

podobné články

ZTRACENÁ ANIČKA: Měsíc od zmizení, slzy i naděje

 
Dnes je to měsíc od momentu, kdy se slehla zem po devítileté Aničce Janatkové. Jde o jedno z nejzáhadnějších zmizení dítěte v posledních letech. Nepomáhá masivní policejní pátrání, nepomohla ani výzva rodičů, kteří za její nalezení nabídli 3,5 milionu korun...
13.11.2010 11:20 |

podobné články

Libuška Vojtková: Za nahotu jí nabídli půl miliónu

 
Exmanželka Dana Hůlky a Pepy Vojtka, tanečnice Libuška Vojtková (29) dostala lukrativní nabídku od pánského časopisu. Za odhalené fotografie jí nabídli půl miliónu korun.
29.08.2009 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (572 článků)

Ztracená Anička (9): Pátrání je stále marné!

 
Nejhorší obavy se naplňují. Devítiletou Aničku Janatkovou, která se ve středu odpoledne ztratila v pražské Troji na cestě ze školy, policisté a dobrovolníci ani po dalším pátrání stále nenašli. Několik desítek metrů od cesty, po které Anička zřejmě šla domů, byla nalezena její bunda a batoh. Policisté připouštějí i pedofilní útok. Zhrouceným rodičům se v televizi snažil dodat odvahu i generál Hynek Blaško, který před dvěma lety tragicky přišel o devítiletého syna Jakuba.
13.10.2010 22:10 |

podobné články

ZTRACENÁ ANIČKA: otázky a odpovědi o PÁTRÁNÍ

 
Ve středu 13. října se ztratila devítiletá Anička Janatková. My vám přínášíme souhrn toho, co se o hledané dívence ví.
20.10.2010 12:50 |

podobné články

Ztracená Anička: Zapomenuté fotky ze školního archivu...

 
Blesk.cz vypátral školu, do které Anička pravidelně docházela na kurz angličtiny. Jde o prestižní jazykovou školu Tau College. Tedy alespoň to o sobě tvrdí na svých internetových stránkách. Metody výuky jsou ale trochu nestandardní a škola údajně dluží na nájemném. Každopádně z této školy Blesk získal fotografie Aničky, které jste ještě neviděli...
27.10.2010 13:15 |

podobné články

Ztracená Anička: Přepadli družku obviněného

 
Do hlavně pistole se dívala družka jediného obviněného Oty T. (41) v případu zmizelé Aničky. Dva lupiči ji přepadli v pravé poledne v jednom mosteckém podniku. Ze strachu jim vydala nepříliš velkou částku peněz. Stalo se to ve čtvrtek 7. října. O pár dní později, 13. října v Praze-Troji, zmizela školačka Anička Janatková (9). Tu policisté dosud nenašli.
01.11.2010 13:25 |

podobné články

Ztracená Anička: Policie povolala posily! Co tají?

 
Policie, pátrající po Aničce Janatkové (9), povolala do terénu posily. Přivoláni byli jak příslušníci městské, tak i vojenské policie. Dostala se snad policie na nějakou stopu, k jejímuž prověření je nutný větší počet policistů? Policie mlčí a všechno záhadně tají! Anička se ztratila již před více než měsícem, 13. října.
23.11.2010 14:35 |

podobné články

ZTRACENÁ ANIČKA: Chtěl obviněný vykrást dům jejích rodičů?

 
Jednou z vyšetřovacích verzí proč zmizela Anička je i to, že obviněný recidivista chtěl získat klíče od domu jejích rodičů, aby je mohl vykrást. Tým vyšetřovatelů se rozšiřuje.
18.01.2011 11:35 |

podobné články

Anička Čiháková z Chalupářů? Ne! To je utajená sestra Gábiny Vránové!

 
Tohle dosud věděl málokdo! Blesk našel fotografii, o níž si myslel, že je na ní zvěčněna mladá herečka Gabriela Vránová (77) alias Anička Čiháková ze slavných Chalupářů. Jenže omyl! Je to její »ztracená« mladší sestra!
22.08.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Vránová (102 článků)

DNEŠNÍ TISK: Anička, Anička, Anička...

 
Většina českých deníků se na titulní straně věnuje nálezu mrtvého těla devítileté Aničky. Co ještě se dočtete v novinách?
17.03.2011 07:25 |

podobné články

Vítězka Stardance nedokázala přestat tančit: Anička Polívková se předváděla i na ulici

 
Anička Polívková včera večer získala pomyslnou korunku pro královnu tanečního parketu. A po skončení přímého přenosu se rozjela v jednom z pražských klubů párty, na které všichni okolo Stardance slavili svoje přežití. Anička si nemohla pomoct a roztančila se i na ulici? A co konkrétně za tanec předvedla?
22.12.2013 14:02 |

podobné články

Anička Polívková: Tanci se rozhodně chci věnovat dál!

 
Anička Polívková se stala vítězkou šesté řady taneční soutěže Stardance. Překvapivě tak porazila favorizovanou Táňu Kuchařovou, která byla na rozdíl od Aničky technicky dokonalá. Srdce diváků si ale získala právě bezprostřední Anička.
22.12.2013 18:12 |

podobné články