Článek

Zrůda, která provádí ženskou obřízku: "Když tě říznu, tak z tebe nebude coura, co leze na chlapy jak prostitutka."

 
Ženská obřízka je nechutnou a ilegální operací. Následující dvě ženy ale nijak neplánují, že by s jejím prováděním měly přestat. Právě naopak. Už se chystají na nadcházející "řeznou" sezónu a v rozhovoru prozradily, proč to vlastně celé dělají.
03.07.2015 21:51 |

podobné články

Podobné články

Lejla Abbasová: Děsivý zážitek! Ženskou obřízku viděla na vlastní oči!

 
I přes civilizovanost dnešního světa zůstávají stále oblasti, kam zdravý rozum a obyčejná lidskost stále ještě nedorazily. Jedná se o země, kde musí malá děvčata podstoupit ženskou obřízku. Ta spočívá v „ostrouhání" jejích pohlavních orgánů na minimum. Zavilou bojovnicí proti těmto bestiálním praktikám a zvykům je moderátorka Lejla Abbasová (30)...
01.07.2010 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Lejla Abbasová (427 článků)

Muž zmrzačil malou holčičku (2) v Irsku, udělal jí ženskou obřízku

 
Otřesný případ týrání dítěte se odehrál v Dublinu. Muž somálského původu byl zatčen za to, že provedl ženskou obřízku teprve dvouleté holčičce a nechutným způsobem jí tak znetvořil genitálie.
24.09.2016 17:15 |

podobné články

Boj o obřízku pokračuje: Doktor zažaloval rabína za obřezané kojence

 
Nejmenovaný německý doktor podal trestní oznámení na jistého rabína za to, že provádí obřízky na kojencích, informoval dnes německý vyšetřovatel. Před dvěma měsíci přitom kolínský soud obřízku zakázal, když ji označil za ublížení na zdraví. Připomíná to agentura Reuters, podle níž může krok dále zvýšit obavy německých židů z toho, že jejich způsob života je v Německu ohrožen.
23.08.2012 09:20 |

podobné články

Kolumbijský kmen zakázal ženskou obřízku

 
Východokolumbijský kmen Embera-Chami končí s ženskou obřízkou, kterou praktikoval po celá staletí. K tomuto rozhodnutí jej "postrčila" dívka, která před třemi lety zemřela na následky barbarské operace, informuje ve čtvrtek agentura AFP.
25.11.2010 05:40 |

podobné články

O cestě od barbarských tradic až na světová mola vypovídá drama Květ pouště

 
Jedním ze čtyř filmů, které ve čtvrtek večer zahájí 17. ročník Febiofestu, je strhující drama Květ pouště. Režisérka Sherry Hormannová v něm vypráví skutečný příběh, který před časem rozbouřil svět, když top modelka Warís Díriová odhalila své tajemství: krutou a nedůstojnou ženskou obřízku, jež se dodnes provádí nejen v jejím rodném Somálsku.
25.03.2010 12:50 |

podobné články

To jsou věci. Bude muset Hvězda Hlasu na obřízku?

 
V reality show Hlas Česko Slovenska zpěvák Norbert Peticzky exceloval a našel si hodně fanoušků. Mladík, který koketoval s Darou Rolins, se sice dál věnuje hudbě, zároveň se ale chystá nechat si sáhnout na svou mužnou chloubu. A není to kvůli nemoci. Obřízku chce podstoupit na základě zážitku, který ho doslova ohromil!
26.06.2013 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2198 článků)

Šel na obřízku, probudil se bez přirození

 
Američan Johnny Lee Banks z Alabamy se rozhodl, že kvůli zdravotním potížím podstoupí obřízku svého penisu. Tu mu měli lékaři z nemocnice v Princetonu provést v anestezii. Když se z ní probral, mezi nohama mu chybělo víc než jen kousek kůže. Přišel o celý pohlavní úd. A nemocnici tak teď žaluje.
25.07.2014 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Lee (2 články) , Johnny Lee (2 články) , Johnny Lee (2 články)

Šel na obřízku, probudil se bez penisu!

 
Nechat si řezat do penisu chce odvahu. Tu Američan sebral a vyrazil do nemocnice v Alabamě, aby mu provedli obřízku. Když se probudil z narkózy, zvědavě se podíval pod peřinu a nevěřil svým očím – jeho penis byl pryč!
25.07.2014 22:55 |

podobné články

Muž šel na rutinní obřízku. A probudil se BEZ PENISU

 
Američan Johnny Lee Banks se rozhodl, že kvůli zdravotním potížím podstoupí obřízku svého penisu. Tu mu měli lékaři z nemocnice v Princetonu provést v anestezii. Když se z ní probral, mezi nohama mu chybělo víc než jen kousek kůže. Přišel o celý pohlavní úd. A nemocnici tak teď žaluje.
30.07.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Lee (2 články) , Johnny Lee (2 články) , Johnny Lee (2 články)

Obřízka v Dánsku? Konečně se blíží konec!

 
Dánští politikové projednávají zákon, který by v jejich zemi zakazoval obřízku všem chlapcům s výjimkou těch případů, kdy by odstranění předkožky ze zdravotních důvodů doporučil či nařídil lékař. A tak v zemi k tomuto tématu provedli průzkum veřejného mínění. Nápad zakázat obřízku podpořilo čtyřiasedmdesát procent Dánů.
01.12.2014 15:00 |

podobné články

Šestiletý kluk dostane 6 milionů za nezdařenou náboženskou obřízku

 
Turecké soudy odškodnily nebývale vysokou částkou malého chlapce, jemuž v jednom roce provedli neodborně náboženskou obřízku, při níž přišel o část penisu. Hoch bude nadosmrti postižený a jeho penis nebude zřejmě schopen příjemné sexuální stimulace. Sekulární země mu přiřkla odškodnění dosahující v přepočtu více než šest milionů korun.
23.01.2015 15:01 |

podobné články

Muž si udělal obřízku poté, co mu lékaři odmítli pomoct

 
Fimóza je poměrně častá nepříjemnost u neobřezaných mužů. Zúžená předkožka nedovolí přetažení přes žalud, což má negativní dopad na mužovu sexualitu i hygienické důsledky v žaludovém vaku. Osmatřicetiletý Roman A. z Ruska chtěl trápení se svým pyjem vyřešit jednou pro vždy a zašel k lékaři. Jenže ten mu oznámil, že v jeho případě obřízku kvůli rizikům neprovede. Zoufalec žijící v Noginsku nedaleko Moskvy tak vzal kuchyňský nůž a předkožku si uřízl sám.
19.09.2016 17:10 |

podobné články

Ondřej Neff: Nejsem ani Mengele, ani asociální zrůda, ale nevidím jediný důvod, proč bych měl smekat před průvodem homosexuálů!

 
ROZHOVOR Pořadatelé Prague Pride nechtějí pouze toleranci, ale upozorňují, že jim jde i o respekt. „Co je to za drzý nesmysl?“ Sexuální orientaci za důvod k respektu nepovažuje spisovatel a publicista Ondřej Neff. Dal za pravdu senátorovi Jiřímu Čunkovi a pěkně se naštval: „Ne. Já nejsem ani Mengele, ani asociální zrůda, ale nevidím jediný důvod, proč bych měl smekat čepici před průvodem homosexuálů. Proč?“ V souvislosti s rozhodnutím o dvojnásobném rodičovství dvou homosexuálů také uvedl: „Je to vůbec nejhorší degradace ženy, kterou dějiny poznaly. Dva chlapi najmou ženskou, aby jim porodila dítě, to dítě jí seberou, zaplatí jí prachy a dítě si odvezou v kočárku a hýčkají ho. Nemám důvod si myslet, že se o něj dobře nepostarají. Ale ten princip, že si někdo najme něčí dělohu a naše feministky a obecně feministky neběhají po ulici a neřvou vzteky? To nechápu.“
04.08.2017 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (196 článků) , Jiří Čunek (636 článků)

Lov na šamanku! V Irsku obřezala dvouletou dívku

 
Irská policie pátrá po šamance, u níž má podezření, že ohyzdným způsobem zmrzačila teprve dvouletou dívenku v Dublinu. Té provedla rituální ženskou obřízku, která je v civilizovaném světě zakázána.
26.09.2016 22:20 |

podobné články

Burkiny nás neohrožují, ale šíření nenávisti, terorismu, utlačování žen nebo ženskou obřízku nesmíme tolerovat. Neziskovky pomáhají nelegální migraci. Poslankyně Černochová hovoří

 
ROZHOVOR „Burkiny nás neohrožují, ale šíření nenávistných myšlenek, nabádání k terorismu, utlačování žen nebo ženská obřízka, to jsou věci, které naše společnost nesmí tolerovat,“ říká místopředsedkyně poslaneckého klubu ODS Jana Černochová.
18.08.2017 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (414 článků)

Sadistická zrůda Fritzl: Žena mě miluje a děti po mně touží

 
Josef Fritzl poskytl rozhovor novinářům. Zrůda, která čtyřiadvacet let věznila v kobce bez oken svou dceru, kterou opakovaně znásilňovala a má s ní šest incestních dětí, nejeví známky přílišného zdrcení.
01.11.2010 19:10 |

podobné články

Týraná fenka na Chrudimsku: Lidská zrůda jí omotala kolem krku oprátku, která do ní zarostla

 
Tohle mohla udělat jen bezcitná lidská zrůda! Oprátkou se dá nazvat obojek, se kterým zřejmě už brzy po svém narození rostla dnes asi tříletá fenka křížence německého ovčáka. Lidé ji našli v poli u Rosic na Chrudimsku na skládce odpadu s přiškrceným krkem, omotaným spletencem kabelů a kusu lana.
13.03.2013 14:35 |

podobné články

Zrůda je jen příběh prostitutek

 
Zrůda je údajně skandální román dvaašedesátileté japonské autorky Nacuo Kirino. Podle informace na přebalu knihy jej v Americe tamní strážci kulturní morálky zcenzurovali. Po jeho přečtení se ale vynořuje otázka, proč to udělali?
14.11.2012 12:00 |

podobné články

Otřesný případ týrání psa: Zrůda škrtila fenku kabelem!

 
Tohle mohla udělat jen bezcitná lidská zrůda! Oprátkou se dá nazvat obojek, se kterým zřejmě už brzy po narození rostla dnes asi tříletá fenka křížence německého ovčáka. Lidé ji našli v poli u Rosic na Chrudimsku na skládce odpadu, přiškrcený krk měla omotaný spletencem kabelů a kusu lana.
13.03.2013 12:10 |

podobné články