Článek

Žralok zabil dalšího člověka. U pobřeží Austrálie zaútočil na potápěčku

 
Žralok zabil v neděli u západního pobřeží Austrálie 60letou ženu, která se potápěla severně od města Perth. V pondělí to uvedla agentura Reuters s odvoláním na místní policii. Jedná se o druhou oběť obávaného predátora v oblasti za několik dní.
06.06.2016 13:45 |

podobné články

Podobné články

Bílý žralok pluje u pobřeží. Rybáři a plavci se třesou

 
Jít si těchto dnech jen tak zaplavat při pobřeží Austrálie, může stát člověka i život. Usídlil se tam obrovský bílý žralok.
26.10.2009 15:00 |

podobné články

Potápěč přežil už podruhé útok žraloka

 
Australan Greg Pickering se zotavuje v nemocnici poté, co na něj v úterý zaútočil žralok. Má vážná zranění, ale je ve stabilizovaném stavu. Zkušeného 55letého potápěče už přitom napadl žralok v roce 2004. Agentura Reuters s odkazem na australská média napsala, že je velmi vzácné, aby na někoho zaútočil žralok dvakrát za život.
09.10.2013 16:20 |

podobné články

Horor na svatební cestě: Ženicha roztrhal krvelačný žralok

 
VIDEO. Třicetiletého britského novomanžela, který byl s chotí na svatební cestě, zabil žralok u Seychelských ostrovů. Žralok na muže zaútočil, když si byl zaplavat u pláže Anse Lazio na ostrově Paslin.
17.08.2011 11:50 |

podobné články

Žralok zaútočil na surfaře! Vyvázl jen se škrábanci

 
O neuvěřitelném štěstí může mluvit Stephen King (51) z Austrálie. Jen o vlásek unikl smrti, když na něj při surfování zaútočil žralok.
11.12.2011 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Stephen King (72 článků)

Ohromný zabiják z hlubin dobrovolně povozil potápěčku na ploutvi

 
Velký bílý žralok má i díky známému filmu Čelisti pověst chladnokrevného zabijáka. I přesto že ročně dojde jen k několika tragickým událostem, a vždy se jedná o mylnou záměnu člověka za zvíře, mnoho lidí ho stále považuje za lidožravou bestii. Opak se pokusila dokázat potápěčka s přiléhavým jménem Ocean Ramseyová.
16.02.2013 13:30 |

podobné články

Děsivé video: Žralok kličkoval mezi plavci. Někteří si ho vůbec nevšimli

 
Kousek od pobřeží v Miami se vedle nic netušících plavců objevil žralok. Poté, co si jej lidé ve vodě všimli, tak zachovali chladnou hlavu. Plavali od žraloka pryč a doufali, že nezaútočí. Vše dopadlo dobře. Žralok odplaval a nikomu se nic nestalo. Na informaci upozornil server DailyMail.
30.11.2017 11:15 |

podobné články

Žralok zaútočil přímo u plné pláže: Před lidmi roztrhal tuleně!

 
Rekreanty na pláži v americkém Orleansu vyděsil žralok! Dva surfaři se naštěstí stihli včas dostat z vody do bezpečí. Žralok si totiž v mělké vodě vyhlédl tuleně a roztrhal ho přímo před zraky všech.
23.08.2017 06:45 |

podobné články

Unikátní záběry, které ještě nikdo nenatočil! Kosatky si vychutnávají nejbrutálnějšího žraloka ze všech!

 
Žralok tygří je "obávaný dravec mořských vod":http://www.extra.cz/silenec-v-neoprenu-potapec-se-rozhodl-nakrmit-nejnebezpecnejsiho-zraloka-na-svete. Váží obvykle klidně i půl tuny a je nejagresivnějším druhem žraloků proti člověku. Podle statistik stojí tento druh "za 12 procenty všech útoků žraloků na člověka":http://www.extra.cz/na-mladou-divku-zautocil-zralok-a-smrtelne-ji-zranil-vse-je-v-hruznem-videu a stojí také za více fatálními útoky na člověka než kterýkoli jiný druh, včetně žraloka bílého. Jinými slovy - jde o potvoru, které bychom se měli bát.
28.09.2014 14:20 |

podobné články

Muže u Austrálie zabil žralok. Fanning, který minulý týden útok přežil, už opět surfuje

 
U břehů australského ostrova Tasmánie zabil v sobotu žralok muže, který se tam potápěl s dcerou. Podle australských médií pomoc přivolala dívka, která vystřelila světlici. Do australských vod se zároveň vrátil surfař Mick Fanning, který přežil střet se žralokem před šesti dny v Jihoafrické republice.
25.07.2015 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Mick Fanning (4 články)

Žralok lidojed napadl u ruských pláží druhého člověka

 
Pouhých 30 metrů od břehu napadl dnes ráno velký bílý žralok chlapce u pláže nedaleko Vladivostoku. Chlapec vyvázl jen zázrakem. Žralok mu překousl tepnu na noze.
18.08.2011 20:40 |

podobné články

Chobotnice vs. žralok! Kdo z těch dvou vyhraje?

 
Jeden by řekl, že žralok nemá ve svém prostředí žádného nepřítele kromě člověka. Jak je vidět v našem videu, úplně vyhráno žralok nemá.
24.10.2012 05:05 |

podobné články

Tropický cyklon Yasi zesílil, žene se na severovýchodní pobřeží Austrálie

 
Tropický cyklon Yasi, který se žene na povodněmi zpustošený severovýchodní pobřeží Austrálie, zesílil na ničivý pátý stupeň. Austrálie se tak připravuje na úder nejsilnějšího cyklonu v dějinách země, informuje ve středu agentura AFP.
02.02.2011 05:05 |

podobné články

TRAGÉDIE: Žralok zaútočil! Okousal muži nohu a zabil ho!

 
Devětačtyřicetiletého surfaře zabil v úterý žralok v jihoafrických vodách. Informuje o tom agentura AFP.
23.08.2011 16:55 |

podobné články

Lidožravý žralok bílý skočil rybáři přímo do bárky. Přežil jenom jeden z nich

 
Děsivý zážitek si z rybaření u pobřeží východní Austrálie odnesl Terry Selwood (73). Během poklidné plavby mu náhle do malé lodi skočil třímetrový lidožravý žralok bílý.
29.05.2017 12:05 |

podobné články

Českou turistku Malvínu (38) ohrožoval čtyřmetrový žralok: Hryzal do lodi!

 
Na ten moment asi nikdo z přítomných do smrti nezapomene! Na loď plnou potápěčů zaútočil u Austrálie čtyřmetrový žralok bílý. Jeho nezvyklé počínání zachytila na kameru Češka Malvína Řezáčová (38).
12.07.2017 05:15 |

podobné články

Austrálie v obležení: Pustoší ji dvě ničivé bouře! A děti se baví...

 
Některé oblasti Austrálie začaly pustošit dvě silné bouře. Velké škody očekávají úřady především u cyklonu Marcia, který dosáhl nejvyššího, pátého stupně a udeřil na lidnaté východní pobřeží v oblasti zálivu Shoalwater Bay ve státě Queensland. Cyklon čtvrtého stupně Lam zasáhl málo lidnaté severní pobřeží. Jsou hlášeny první škody, ale nikdo nebyl zatím vážně zraněn. Informovaly o tom místní úřady. Ne všichni však mají z bouří strach. Surfaři je využili k divoké jízdě, ale i děti si hrály na rozbouřeném pobřeží.
20.02.2015 07:35 |

podobné články

Žralok lidojed zaútočil! Muž přišel o ruku, chlapec málem o život

 
Na tichomořském pobřeží Ruska řádí žralok - lidojed. Pouhých 50 metrů od břehu ve středu napadl dospělého muže, jemuž lékaři museli amputovat ruce, dnes ráno ještě blíže ke břehu napadl šestnáctiletého chlapce při potápění.
18.08.2011 11:55 |

podobné články

Žralok na ruském Dálném východě zranil muže!

 
Žralok zaútočil v sobotu na ruském Dálném východě na muže, který plaval nedaleko pobřeží Tichého oceánu. Informuje o tom agentura AFP.
28.08.2011 06:10 |

podobné články

Ohromný žralok bílý se kvůli návnadě vrhl na člun plný lidí

 
Nedaleko pobřeží New Jersey pořídila tento týden skupinka rybařících lidí video, ze kterého jde mráz po zádech. Kolem jejich malého rybářského člunu několik minut kroužil žralok, který poté i zaútočil. Lákal ho pytel plný návnad na boku lodi.
25.06.2014 12:40 |

podobné články