Článek

Zradili vás, pane Kalousku! A předseda TOP 09 reaguje na PL

 
„Já jim nemám do toho co mluvit.“ Šéf TOP 09 Miroslav Kalousek je i přes komentáře o možnosti spolupráce STAN s lidovci přesvědčen, že dohody s nezávislými starosty budou pro topku velkou prioritou. „Vždycky nezávislí starostové budou na našich kandidátkách. Zda to bude individuálními dohodami s jednotlivými osobnosti, nebo zda to bude institucionální smlouvou s regionálním hnutím, je věc úvahy a dalších jednání,“ zhodnotil. Přidal i jednoznačný komentář ke způsobu vyjednání koalice ve Středočeském kraji.
17.10.2016 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5960 článků)
Podobné články

Pane Kalousku, tyhle hrozné věci o vás padly, řekli jsme exministru financí. A ten odpověděl

 
První místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek pro ParlamentníListy.cz reaguje na kritiku, kterou v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vyslovil zastupitel Prahy a člen krajského výkonného výboru pražské TOP 09 Petr Trombík. Kalousek podle něho chce obětovat pražskou TOP 09 pro svoji politickou budoucnost a Trombíka kvůli své kritice nechal vyškrtnout z kandidátky. Miroslav Kalousek reagoval, že o Trombíkovi v životě neslyšel a jeho kritiku nezná.
20.08.2014 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5960 článků)

Picek a Mlsna prý zradili parlamentní demokracii. Koalice s nimi nepočítá

 
Koalice ODS, TOP 09 a LIDEM už nepočítá s Vlastimilem Pickem a Petrem Mlsnou. Podle představitelů bývalé koalice by neměli být ve vládě Miroslavy Němcové. Podle Týdne.cz se řada koaličních politiků shoduje na tom, že svou spoluprací s Rusnokovou vládou zradili parlamentní demokracii.
26.07.2013 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1304 článků) , Vlastimil Picek (274 článků)

Zdrcený Jan Bendig: Zradili ho všichni přátelé

 
Poté, co se mladičký zpěvák Honza Bendig (16) stal známým díky své účasti v soutěži Česko Slovenská SuperStar, poznal, zač je toho ve světě popularity loket. Se smutkem v hlase se nám totiž svěřil, že jej zradili všichni jeho někdejší přátelé!
17.09.2010 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (231 článků)

Konečná (KSČM): Když se škrtne NE

 
Konec minulého roku do značné míry ovládla nevůle ze strany vedení Evropského parlamentu umožnit některým výborům vyjádřit se ke smlouvě CETA. Tlak malých frakcí a občanské společnosti však zaznamenal úspěch, když bylo umožněno několika výborům ke smlouvě kritickým se k ní vyjádřit, a nakonec o svých doporučeních Parlamentu i hlasovat. Radost progresivních sil však byla vystřídána šokem, když sociální demokraté zase jednou zradili své voliče a občany EU. ? Konec minulého roku do značné míry ovládla nevůle ze strany vedení Evropského parlamentu umožnit některým výborům vyjádřit se ke smlouvě CETA. Tlak malých frakcí a občanské společnosti však zaznamenal úspěch, když bylo umožněno několika výborům ke smlouvě kritickým se k ní vyjádřit, a nakonec o svých doporučeních Parlamentu i hlasovat. Radost progresivních sil však byla vystřídána šokem, když sociální demokraté zase jednou zradili své voliče a občany EU.
14.01.2017 15:40 |

podobné články

Bobošíková: "Kokote" Kalousku, postavte se Schwarzenbergovi!

 
Pane ministře Kalousku, k faktu, že jste kokot, jste se sám hrdě přihlásil, a také jste to mnohokrát prokázal.
02.02.2012 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5960 článků)

Sype se vám to, pane Kalousku. Z TOP 09 vystoupila další zastupitelka. A na cestu řekla: Už s nimi nechci mít nic společného

 
Z TOP 09 odchází pražská radní za TOP 09 Eva Vorlíčková a bývalý guvernér ČNB Zdeněk Tůma, který v roce 2010 vedl vítěznou kandidátku TOP 09 v Praze. Ve sporech uvnitř strany, které dnes eskalovaly odchodem primátora Tomáše Hudečka a předsedy pražské TOP 09 Jiřího Vávry, se oba shodně staví na stranu primátora. Podle informací ČTK se k odchodu chystají i další členové.
15.10.2014 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Tůma (82 článků) , Tomáš Hudeček (650 článků)

Bouře v TOP 09: Lidé už nám nenaslouchají. Kalousku zmiz! A předseda reaguje...

 
Od doby, kdy z čela strany odešel Karel Schwarzenberg, se TOP 09 potácí od desíti k pěti. Část členů strany je velmi nespokojena s Miroslavem Kalouskem jako předsedou a svou nespokojenost dávají hlasitě najevo. Kalousek si prý žije v pražské bublině a nevidí, jak na tom TOP 09 je. Nástupce Karla Schwarzenberga kritikům poslal vzkaz.
27.01.2017 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3583 článků) , Miroslav Kalousek (5960 článků) , Karel Schwarzenberg (432 článků)

Je to špatné, pane Sobotko. A vy, pane Kalousku, raději ani nekoukejte. Je tu nejnovější odhad volebních výsledků

 
Nejnovější průzkum volebních preferencí z dílny společnosti SANEP ukázal, že hnutí ANO je stále ve vedení, a to i přes ztrátu téměř dvou procent. Na druhém místě se drží ČSSD, která však na preferencích také ztratila. Z jejich propadu zřejmě těží KSČM, jejichž preference vzrostly o procento a půl.
18.03.2016 14:35 |

podobné články

Signály, že by vám prospěla změna zaměstnání

 
Chodíte-li do práce s odporem, každé ráno se probouzíte s bolestmi žaludku, nerozumíte si s kolegy a vaše pracovní náplň vás upřímně ani moc nebaví, pak by vám možná prospěla změna zaměstnání, se kterou by se do vašeho života vnesl úplně nový nádech. Nikde není psáno, že na tomtéž místě musíte zůstat věčně. Pokud se trápíte, práce vám nejde, nebaví vás nebo se na pracovišti jednoduše necítíte dobře, nemá cenu čekat na zázrak, že se to třeba jednoho dne změní. S největší pravděpodobností ne. Jestliže se poznáte v následujících signálech, pak byste se měli vážně zamyslet, jestli by nebylo od věci odejít. Uvidíte, že vám změna zaměstnání jedině prospěje! Jak poznáte, že by vám prospěla změna zaměstnání? Našli jsme pro vás několik signálů, které naznačují, že vaše stávající práce není nic pro vás. Nebojte se tedy upřímně zamyslet nad tím, jestli má vaše aktuální zaměstnání právě ve vašem případě dobré vyhlídky do budoucna. Vaše pracovní náplň vás nenaplňuje Den co den děláte tu samou činnost, kterou vykonáváte tak nějak ze setrvačnosti. Pracovní náplň vám vůbec nic neříká, nebaví vás a zadané úkoly plníte spíše s odporem, což se mnohdy projeví i na výsledcích. Zkrátka to není to pravé ořechové, čemu byste se chtěli věnovat. Tak proč setrváváte na místě, které je pro vás spíše přítěží? Má cenu chodit každý den do práce, kde vás nutí dělat to, čemu nerozumíte, v čem se neorientujete a co vás nenaplňuje? My říkáme jednoznačné ne! Nekomunikujete s kolegy Nezáleží na tom, zda pracujete jednotlivě nebo jste součástí nějakého týmu. Se svými kolegy zkrátka vycházet musíte, protože v práci je to především o lidech. Pokud ve vás vaši kolegové vzbuzují špatní pocity, nerozumíte si s nimi a v podstatě spolu v práci ani nekomunikujete, pak je více než logické, že se vám v zaměstnání nelíbí.... Čtěte více Příspěvek Signály, že by vám prospěla změna zaměstnání pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.08.2016 05:00 |

podobné články

Poslanci TOP 09 se rozcházejí se svým domovským poslaneckým klubem

 
Klub lidoveckých poslanců opustí čtyři členové strany TOP 09, kterou po vnitřních roztržkách založil bývalý šéf KDU-ČSL Miroslav Kalousek. Předseda lidovců Cyril Svoboda požadoval, aby se čtveřice poslanců původně zvolená za KDU-ČSL vzdala mandátů, a dodal, že jinak hrozí vyloučení z klubu. Svoboda kritizoval jejich odklon od etických principů strany. Podle Kalouska naopak lidovci zradili program, s nímž se v roce 2006 dostali do Sněmovny.
07.10.2009 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Svoboda (325 článků) , Miroslav Kalousek (5960 článků) , Miroslav Svoboda (133 článků)

Tak co, pane Kalousku? Provedli jsme průzkum, zda můžete mít podíl na moci

 
Nynější rozpory ve vládní koalici ohledně reorganizace v policii mohou skončit i hlasováním o vyslovení nedůvěry (okleštěné) vládě. Obě rozhodující strany – ČSSD a hnutí ANO – se totiž v současné době předhánějí vůči sobě tvrdými prohlášeními. Zda by například mohla fungovat vláda sociálních demokratů s lidovci za nepřímé podpory TOP 09, jak naznačil její předseda Miroslav Kalousek, jsme se zeptali nezařazených poslanců, jejichž hlasy by mohly mít rozhodující váhu, ale dále i poslanců za Úsvit – Národní koalici a také zkušených členů ČSSD, kteří nemají daleko k Hradu.
14.06.2016 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5960 článků)

Kdo to po Vás jde a co jste mu udělal, pane Kalousku? Třeba...

 
Jde někdo Miroslavu Kalouskovi nebo dokonce jeho straně TOP 09 po krku? Sám prohlásil, že ví, kdo po něm jde, ale nechtěl být konkrétnější. Možná jsou to kmotři, bártovsko-morozovská klika, či policie, s níž se pustil do boje kvůli Vlastě Parkanové.
25.07.2012 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (688 článků) , Miroslav Kalousek (5960 článků)

Kdo to po Vás jde a co jste mu udělal, pane Kalousku? Třeba...

 
Jde někdo Miroslavu Kalouskovi nebo dokonce jeho straně TOP 09 po krku? Sám prohlásil, že ví, kdo po něm jde, ale nechtěl být konkrétnější. Možná jsou to kmotři, bártovsko-morozovská klika, či policie, s níž se pustil do boje kvůli Vlastě Parkanové.
25.07.2012 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (688 článků) , Miroslav Kalousek (5960 článků)

Pane Kalousku, co když policie obviní i Vás? Odpověď stojí za to

 
Vývoj událostí v korupční kauze kolem bývalé vrchní ředitelky vládního kabinetu Jany Nagyové naznačuje, že obvinění se nevyhne ani premiéru v demisi Petru Nečasovi (ODS). Vyšetřování by se mohlo dotknout také ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09). Ten je ale v klidu. "Konstrukce je tak absurdní, že bych se toho snad i rád účastnil," řekl.
19.06.2013 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1496 článků) , Petr Nečas (9189 článků) , Miroslav Kalousek (5960 článků) , Jana Nagyová (1489 článků)

Pane Kalousku, dáte ze svého chudým důchodcům? zeptali se. A ministr...

 
Pomůžete spolu se mnou seniorům? Publicista Josef Klíma, který chce sám rozdat svůj starobní důchod nejpotřebnějším penzistům, položil tuto otázku řadě osobností. Václav Klaus či Karel Schwarzenberg (TOP 09) ho odmítli s tím, že už pomáhají jinak. Své k tomu řekli i ministr financí Miroslav Kalousek či ministryně práce Ludmila Müllerová (TOP 09).
03.05.2013 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8470 článků) , Ludmila Müllerová (192 článků) , Josef Klíma (147 článků) , Karel Schwarzenberg (3583 článků) , Miroslav Kalousek (5960 článků)

Nemáte pravdu, pane Kalousku. Ministerstvo rozebralo rozhořčené argumenty opozičního předáka

 
Místopředseda TOP 09 a bývalý ministr financí Miroslav Kalousek dnes důkladně zkritizoval vládní návrh státního rozpočtu na příští rok. TOP 09 bude podle něj v prvním sněmovním čtení prosazovat vrácení hospodářského plánu kabinetu k přepracování. Návrh Miroslava Kalouska na snížení výdajů o 20 mld. Kč by podle vyjádření Ministerstva financí nutně znamenal např. snížení důchodů nebo plateb do zdravotnictví.
20.10.2014 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5960 článků)

Zbořil: Zeman je ožrala a špindíra, kníže bonviván a zábavný muž, pane Kalousku? To je zajímavé, jak české noviny souzní s TOP 09

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Pálit ostrými na prezidenta Miloše Zemana za jeho slova v Hovorech z Lán a přitom mluvit o noblese Karla Schwarzenberga připomíná Zdeňku Zbořilovi písničku Voskovce a Wericha o tom, jak veřejnost pohlíží na to, když se opije boháč a když chudák. Ve svém pravidelném hodnocení se pozastavuje i nad souzněním většiny médií s hlavními představiteli TOP 09 a také nad dosavadní diskuzí k výročí 17. listopadu.
10.11.2014 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3583 článků) , Miloš Zeman (16400 článků)

Zbořil: Zeman je ožrala a špindíra, kníže bonviván a zábavný muž, pane Kalousku? To je zajímavé, jak české noviny souzní s TOP 09

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Pálit ostrými na prezidenta Miloše Zemana za jeho slova v Hovorech z Lán a přitom mluvit o noblese Karla Schwarzenberga připomíná Zdeňku Zbořilovi písničku Voskovce a Wericha o tom, jak veřejnost pohlíží na to, když se opije boháč a když chudák. Ve svém pravidelném hodnocení se pozastavuje i nad souzněním většiny médií s hlavními představiteli TOP 09 a také nad dosavadní diskuzí k výročí 17. listopadu.
10.11.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3583 článků) , Miloš Zeman (16400 článků)

Kolovratník (ANO): Dobrý den, pane poslanče Karamazove...

 
Jak se máte, pane poslanče, Simeone Karamazove? Nedávno jsem v novinách narazil na Váš článek o souběhu funkcí. A hned jsem si na Vás vzpomněl. Vím, že osobní kontakt by byl přeci jen lepší, ale v Poslanecké sněmovně Vás bohužel moc často nevidím. Proto bych rád pochválil Váš článek, alespoň touto cestou, osobně bych to lépe nenapsal.
19.05.2016 05:35 |

podobné články