Článek

Zplodila mě zkorumpovaná pravice, do svých médií nemůžu ani zavolat, brání se Babiš

 
Vicepremiér Andrej Babiš (ANO) se v úterý před poslanci hájil, že nikdy nezneužil svůj střet zájmů, který mu vzniká coby ministru financí a zároveň majiteli společnosti Agrofert. Řekl například, že do médií, která vlastní, ani nemůže volat.
26.05.2015 18:16 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12459 článků)
Podobné články

Jakl: Heydrich a zkorumpovaná Evropská unie

 
Dotační politika Evropské unie je zkorumpovaná už z podstaty. Je zkorumpovaná, i když není zkorumpovaná. Protože i tam, kde se rozdělování peněz děje tak zvaně legálně, nejde o menší korupci než tam, kde se děje ilegálně.
24.03.2011 23:05 |

podobné články

Vy jste mě zplodili! křičel Babiš ve sněmovně. Půl hodiny pak vytahoval špínu na Kalouska

 
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) to dnes za debatním pultíkem v Poslanecké sněmovně pěkně rozjel. Ne on, ale Kalousek je podle něj zloděj. „Vy jste mě zplodili, vy, zkorumpovaná pravice! Kdybyste nekradli, tak bych tu nestál,“ poznamenal Babiš ve svém proslovu, jenž předchází hlasování o nedůvěře vládě. Hlasování vyvolala pravice, tedy ODS a TOP 09/STAN. Ta spolu s Úsvitem kvůli biopalivům nyní střílí ve Sněmovně do vlády kvůli střetu zájmu Andreje Babiše.
26.05.2015 18:21 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12459 článků)

Policie není zkorumpovaná, zdůraznil v ČT Červíček. Excesů se dopouští jednotlivci

 
Bývalý ředitel liberecké policie Miroslav Dvořák se u odvolacího soudu dočkal zmírnění trestu za některé ze svých pěti trestných činů. Ze čtyřletého trestu pobytu za mřížemi se stal trest podmínečný. Tři jeho činy se budou ještě projednávat. Dopustil se i korupčního jednání. Svědčí tento případ o tom, že je česká policie zkorumpovaná? Policejní prezident Martin Červíček tyto spekulace zásadně odmítá. Policie pracuje dobře. Červíček také necítí tlak politiků na vyšetřování korupčních kauz.
31.01.2013 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Dvořák (88 článků) , Miroslav Dvořák (87 článků) , Miroslav Dvořák (87 článků) , Martin Červíček (301 článků)

Zkorumpovaná policistka si prý KOUPILA MILOST OD PREZIDENTA! Případ už ŠETŘÍ POLICIE!

 
Zkorumpovaná policistka se u lékaře chlubila, že si milost od prezidenta "koupila". Případem už se v pondělí začal zabývat Útvar pro odhalování korupce a finanční kriminality (ÚOKFK). Mediafax o tom informoval mluvčí policie Jaroslav Ibehej.
17.10.2011 08:20 |

podobné články

Tajný průzkum pro ČSSD: Jsme druhá nejvíce zkorumpovaná partaj

 
Varovné zprávy si museli přečíst v Lidovém domě. Čtvrt roku před krajskými a senátními volbami se totiž nadále dovídají, jak kauza Davida Ratha rozmetává jejich volební preference. Z nejnovějšího průzkumu pro stranu vzešlo, že největší úbytek ČSSD zaznamenala v řadách nerozhodnutých. Dále je podle lidí strana vnímaná jako druhá nejvíce zkorumpovaná.
20.07.2012 20:45 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4395 článků)

Mondok (ČSSD): Zkorumpovaná pravice si chce zajistit alespoň podporu církví

 
Vážení, problém církevních restitucí vnímám po celou dobu jednoznačně jako politický. V kontextu vývoje na naší politické scéně za posledních několik let v něm spatřuji snahu zkorumpované pravice zajistit si do nejisté budoucnosti alespoň podporu ze strany církví, které ze svého každodenního kontaktu s občany – voliči, mají ten nejširší prostor k jejich ovlivňování.
27.02.2013 10:40 |

podobné články

Poslanec ODS: Co je to pravice, když TOP v našem městě vládne s komunisty?

 
Poslanec za ODS Jan Kubata napsal pro ParlamentniListy.cz text, ve kterém se zabývá směřováním české pravice. Tu podle něj nyní představují ODS a TOP 09. Podle Kubaty se prý nemáme ptát, kam směřuje česká pravice, ale co to vlastně ta pravice je, a to v českém i evropském měřítku.
12.05.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubata (15 článků)

Leona Lewis přirovnává zpěv k růžovému světu

 
Leona Lewis (24) často vynechává noční akce, aby si chránia svůj hlas. Ztráta hlasu je totiž její noční můrou. Přišla by o svůj růžový svět! „Bojím se věcí, které nejsou přesně podle mě,“ říká zpěvačka. „Marně si lámu hlavu nad tím, co bych dělala, kdyby se cokoliv stalo s mým hlasem. Proto se tak moc hlídám a pečuju o sebe.“ „Řekla bych, ´nemůžu s vámi mluvit moc dlouho´a ´nemůžu udělat tohle nebo tamto, protože jdu na show´. Řádění po nocích si odpoustím, porotože nemůžu křičet přes tu hlasitě hrající hudbu. Zpanikařila bych, kdyby se něco stalo.“ Zpěvačka pokračovala: „Zpívání je pro mě útěk. Když zpívám, dostávám se pryč, mimo tento svět. Je to jiné místo, kde jsem svobodná a můžu si dělat, co chci. Je to jako sen. „Je to má oblíbená barva, pastelově růžová. Jen ta barva a já.“
30.06.2009 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Leona Lewis (27 článků)

Michal David nám ukázal své drsné zranění: Bolestí nespím a nemůžu dýchat

 
Hitmaker Michal David  (51) si při natáčení svého videoklipu Byla to láska, ve kterém s ním účinkuje i Lucie Vondráčková, patrně chtěl zahrát na skokana roku. Podle pokynů režiséra proto na konci natáčení skočil z pětimetrové výšky. Málem se mu to stalo osudným. „Rozřízl jsem si záda o traverzu, narazil žebra a navíc jsem si pohnul krční páteří. Nemůžu spát, nemůžu zpívat, protože mě bolí každý nádech. Je to stále horší,“ řekl nám lazar David, když jsme jej navštívili u něj doma.
10.08.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1124 článků) , Michal David (1291 článků)

„Jste zkorumpovaná pakáž,“ vyjel Babiš na novinářku ČT. Ptala se na dluhopisy

 
Ostrý výpad předvedl vicepremiér Andrej Babiš (ANO) vůči novinářce veřejnoprávní České televize. Při natáčení pro Reportéry ČT ji i s kolegy označil za „zkorumpovanou pakáž“, která proti němu pracuje na objednávku. Na čí, to už neupřesnil. Novinářka se Babiše zkoušela ptát na nákup dluhopisů Agrofertu, které si vicepremiér pořídil za 1,5 miliardy a díky jejich korunové hodnotě z jejich výnosů platí nulovou daň. Babiš si trvá na tom, že vše proběhlo podle zákona.
31.01.2017 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12459 článků)

Zkorumpovaná pakáž, zopakoval Babiš. Se stížnostmi na Českou televizi neuspěl

 
Rada České televize smetla ze stolu stížnost Andrej Babiše na pořad Reportéři ČT. Šéf hnutí ANO si stěžoval na reportáž o korunových dluhopisech, které jako majitel Agrofertu vydal a posléze jako občan Babiš koupil. Reportéři zkoumali, zda měl Babiš na nákup dluhopisů celkově za miliardu a půl dost peněz. Šéf hnutí ANO se reportérům „odvděčil“ tím, že je označil za „zkorumpovanou pakáž“.
16.06.2017 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12459 článků)

Babiš a lídr pravice? To tak leda lídr estébáků. Čtěte znechucení pravičáků ze svého možného kolegy

 
Průzkumy ukazují, že Andrej Babiš a jeho hnutí ANO získávají řadu voličů pravicových stran. Přebíhají k němu lidé od ODS i TOP 09. Můžeme se dočítat i o tom, že by pravicové strany za určitých okolností mohly sestavit koalici. V takovém případě by neformálním lídrem sněmovní pravice byl šéf nejsilnějšího uskupení na této straně spektra, kterým je podle posledních průzkumů právě Andrej Babiš.
19.10.2013 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12459 článků)

Video: Orangutaní máma Žaneta brání své miminko

 
VIDEO: Narození lidoopího miminka překvapilo pracovníky dvorské zoo. Holčičku přivedla na svět máma už pěti mláďat, čtyř samců a jedné samičky, orangutanka Žaneta (34). Svoji další dcerku zplodila s dlouholetým partnerem Elmarem (36).
18.11.2010 01:15 |

podobné články

Vedení KSČM tajně: Musíme mezi lidi. Jinak nám utečou k "fašistům"

 
PROJEV KE STAŽENÍ Zanedlouho bude současná vládnoucí zkorumpovaná pravice organizovat oslavy 22. výročí listopadových událostí roku 1989, zahájil svůj projev na jednání komunistické centrály předseda KSČM Vojtěch Filip. Ústřední výbor komunistů se sešel na svém 16. zasedání, na němž se nastínily i první rámcové kroky k přípravě sjezdu KSČM v roce 2012.
12.09.2011 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1016 článků)

Vedení KSČM tajně: Musíme mezi lidi. Jinak nám utečou k "fašistům"

 
PROJEV KE STAŽENÍ Zanedlouho bude současná vládnoucí zkorumpovaná pravice organizovat oslavy 22. výročí listopadových událostí roku 1989, zahájil svůj projev na jednání komunistické centrály předseda KSČM Vojtěch Filip. Ústřední výbor komunistů se sešel na svém 16. zasedání, na němž se nastínily i první rámcové kroky k přípravě sjezdu KSČM v roce 2012.
12.09.2011 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1016 článků)

Maradona obdivuje Mourinha a může mu prý kdykoliv zavolat o radu

 
Fotbaloví fanoušci znají kouče argentinské reprezentace Diega Maradonu jako milovníka ofenzivní hry. Přesto bývalý legendární záložník neskrývá obdiv k portugalskému trenérovi Josému Mourinhovi, který vyznává hlavně defenzivní strategii. Oba dva jsou si natolik blízcí, že prý Maradona může novému kouči Realu Madrid kdykoliv zavolat a požádat ho o radu.
25.06.2010 14:10 |

podobné články

ZLODĚJ SMOLAŘ: Kolo mu zablokovalo ruku, musel si zavolat pomoc

 
Mladík chtěl ukrást z auta sadu hliníkových kol, ale auto se sesunulo z dřevěných špalků a zablokovalo mu ruku. Musel si zavolat pomoc.
12.05.2011 09:45 |

podobné články

Dcera Karla Svobody (†68): V noci se budím a chci tátovi zavolat!

 
Dcera Karla Svobody (†68) z prvního manželství Jana Wallace Svobodová (40) vypadá úplně jako její táta, kdyby nosil dlouhé vlasy. Dokonce stejně jako on miluje hodinky, sluneční brýle a boty. „Ještě jsem úplně nepřijala fakt, že zemřel,“ přiznala Jana Blesku. „Občas se v noci probudím a řeknu si: Musím zavolat tátovi. Ostatně s mámou to mám podobně,“ dodala Jana, která v těchto dnech zavítala do České republiky.
17.08.2011 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Svoboda (501 článků) , Jan Svoboda (188 článků) , Jana Svobodová (66 článků) , Jan Svoboda (188 článků) , Jan Svoboda (188 článků) , Jan Svoboda (188 článků)

Museli ho léčit hasiči: Prsten se zaryl do masa!

 
Zavolat hasiče s elektrickou bruskou museli zavolat k muži, jemuž zarostl prsten do masa. I to se může v Ostravě stát...
26.09.2013 05:10 |

podobné články