Článek

Zpěvák hitu Copacabana si v sedmdesáti vzal svého manažera

 
Jednasedmdesátiletý Barry Manilow se odhodlal ke kroku, za nějž se jistě dočká uznání převážně z řad mladších kolegů. Zpěvák známý díky hitům Copacabana nebo Mandy si totiž při soukromém obřadu na zahradě jeho domu v kalifornském Palm Springs vzal svého letitého partnera a manažera Garryho Kiefa (66).
09.04.2015 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Barry Manilow (5 článků)
Podobné články

Populární zpěvák (72), který se oženil s manažerem, byl po vyprodaném koncertě hospitalizován

 
Zpěvák nestárnoucích hitů Copacabana nebo Mandy Barry Manilow (72) podstoupil v pondělí v losangeleské nemocnici operaci ústní dutiny a už ve středu absolvoval koncert v Memphisu. Po zcela vyprodaném vystoupení, které zvládl odzpívat až do konce, však musel být údajně kvůli pooperačním potížím odvezen zpátky do nemocnice v Los Angeles.
12.02.2016 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Barry Manilow (5 článků)

Ve věku sedmdesáti let zemřel zpěvák Joe Cocker

 
Ve věku sedmdesáti let zemřel populární anglický zpěvák Joe Cocker, známý svým chraplavým hlasem. Několikrát vystupoval i v České republice. Oznámila to britská televizní stanice BBC s odvoláním na Cockerova agenta Barrieho Marshalla. Zpěvák podlehl rakovině plic.
22.12.2014 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Joe Cocker (21 článků)

Sinéad O’Connor vyhodila jsem manažera. Prý se do něj zamilovala

 
Zpěvačka Sinéad O’Connor vyhodila svého manažera. Respektive dala mu kopačky v osobním i profesionálním smyslu. Do dotyčného muže se na počátku podzimu zamilovala, jenže protože byl zadaný, musela románek s ním ukončit. A rozhodla se nevyužívat nadále ani jeho profesionální služby. Takže hledá manažera nového.
18.11.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Sinéad O’Connor (51 článků)

Klus přiznal svatbu a ze svého manažera udělal hlupáka!

 
Zpěvák Tomáš Klus (27) do toho opravdu praštil! Potvrdil to společnou fotografií z netradičního obřadu s nevěstou a matkou jeho dcery Tamarou Kubovou. Věčný svazek stvrdil pár s indiánskými čelenkami na hlavách. Udělal tak hlupáka ze svého manažera, který jeho svatbu zapíral
10.09.2013 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (800 článků)

Lucie Vondráčková se musí kvůli snoubenci dělit o manažera se Ztraceným

 
Zpěvačka Lucie Vondráčková (30) svým dlouhodobým pobytem u snoubence Tomáše Plekance v Kanadě nepotěšila svého manažera Dana Dobiáše. Když od něj Lucie nic nepotřebovala, vzal do své stáje nového koně, zpěváka Marka Ztraceného.
20.04.2011 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1136 článků) , Marek Ztracený (199 článků) , Dana Mark (10 článků) , Tomáš Marek (73 článků) , Tomáš Marek (73 článků)

SMRT PŘÍMO NA PÓDIU! Zpěvák dostal infarkt při největším hitu

 
Populární zpěvák a italská hvězda 80. let Giuseppe "Pino" Mango zemřel přímo na jevišti během svého koncertu. Stihl zahrát jen pár tónů svého největšího hitu Oro, když zvedl ruku a... začal se kácet. I přes rychlou pomoc, později na infarkt zemřel v nemocnici. Možná to bylo rodové prokletí, protože o den později zemřel na infarkt i jeho bratr.
23.12.2014 06:10 |

podobné články

Axl Rose z Guns N' Roses žaluje bývalého manažera o pět miliónů dolarů

 
Excentrický zpěvák a jediný původní člen skupiny Guns N' Roses Axl Rose podal žalobu na svého bývalého manažera. V žalobě, ve které žádá pět miliónů dolarů, tvrdí, že Irving Azoff a jeho manažerská společnost Front Line Management se pokusili sabotovat Guns N' Roses, když chtěli přinutit Axla Roseho k návratovému turné s původními členy kapely.
21.05.2010 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Axl Rose (51 článků) , Irving Azoff (2 články)

Tomáš Klus: Spálený mě nezažaluje!

 
Aktuálně nejúspěšnější mladý zpěvák, herec a textař Tomáš Klus (26) má teď velké starosti. Rozkřiklo se totiž, že se chlubí cizím peřím: hudebník podle všeho ukradl melodii z hitu »Je to trest« o dvě generace staršímu kolegovi Petru Spálenému (68) a použil ji do svého hitu »Pánubohu do oken«! „Já si texty i hudbu dělám sám!“ opakuje zpěvák dokolečka.
22.05.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (800 článků) , Petr Spálený (45 článků)

Víme první: Rocker Petr Janda se v sedmdesáti dočká nového potomka!

 
Tak tohle je neuvěřitelné. Lídr skupiny Olympic Petr Janda čeká se svojí třetí maželkou Alicí druhé dítě. Janda sice říkal, že s plozením dětí nekončí, ale že to dovede do důsledků, nečekal nikdo. Petr, jenž je otcem dcer Marty, Elišky a Anežky, kterou má každou s jinou ženou, se snad v sedmdesáti letech opět dočká syna.
16.11.2011 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (694 článků) , Petr Janda (694 článků)

Víme první: Rocker Petr Janda se v sedmdesáti dočká dalšího potomka

 
Tak tohle je neuvěřitelné. Lídr skupiny Olympic Petr Janda čeká se svojí třetí maželkou Alicí druhé dítě. Janda sice říkal, že s plozením dětí nekončí, ale že to dovede do důsledků, nečekal nikdo. Petr, jenž je otcem dcer Marty, Elišky a Anežky, kterou má každou s jinou ženou, se snad v sedmdesáti letech opět dočká syna.
16.11.2011 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (694 článků) , Petr Janda (694 článků)

Švédsko chce po téměř sedmdesáti letech znovu kriminalizovat sex se zvířaty

 
Švédové po téměř sedmdesáti letech znova budou považovat sex se zvířaty za zločin. Soulož se zvířetem bude totiž podle zákona na ochranu zvířat týráním. Nová legislativní úprava přitom ve Švédsku bude nadále kriminalizovat jakékoli bezohledné a bezcitné zacházení se zvířaty.
04.12.2011 10:10 |

podobné články

Rocker Mick Jagger bude v sedmdesáti pradědečkem

 
Rocker Mick Jagger bude v sedmdesáti letech pradědečkem. Jeho vnučka Assisi – nejstarší dcera jeho dcery Jade – je totiž těhotná.
23.09.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Mick Jagger (238 článků)

Před sedmdesáti lety padaly na Prahu bomby

 
Před sedmdesáti lety, 14. února 1945, zažila Praha nejhorší nálet. Vyžádal si přes sedm set mrtvých a více než tisícovku zraněných. Bombardování stověžaté matky měst však nebylo plánováno. Stovky bomb dopadly na město v důsledku navigačního omylu.
14.02.2015 08:10 |

podobné články

Petr Uhl pochválil vedení Brna: Konečně se po sedmdesáti letech někdo za ten odsun omluvil

 
Známý novinář a aktivista Petr Uhl na blogu Aktuálně.cz ocenil, že se Brno po sedmdesáti letech konečně omluvilo za poválečný odsun Němců, které se neobešlo bez obětí na životech. Podle českých archivních údajů mělo při celé vysídlovací akci z Brna zemřít 1 691 obětí. Rakouské a (sudeto)německé spolky udávají až sedm tisíc (tedy včetně osob, které na následky pochodu zemřely až v Rakousku), připomíná Uhl.
10.06.2015 22:36 |

podobné články

Kupka vystavoval v Mánesu už před sedmdesáti lety

 
V pražské výstavní síni Adolf Loos Apartment and Gallery v Mánesu je možné si do 1. června prohlédnout díla malíře Františka Kupky. Expozice vznikla jako připomínka toho, že poprvé měl retrospektivu před sedmdesáti lety právě v Mánesu.
30.05.2016 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Loos (25 článků) , František Kupka (24 článků)

Proutník Bill v sedmdesáti: Jak se cítí v ohlávce?

 
Bill Clinton byl energický prezident, vyzařoval elán a sílu. Jenže zub času na něm zapracoval. V pátek 19. srpna se dožívá sedmdesáti let – jako křehký senior ve službách velitelky Hillary.
19.08.2016 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (225 článků)

Pořád je to Rocky, kterého si pamatujeme! Neuvěříte, čím si Sylvester Stallone udržuje v sedmdesáti formu!

 
Stárnoucí hollywoodští herci, styďte se! Zatímco některé herecké legendy nám s věkem trochu fotrovatí, Rocky je i v sedmdesáti v plné síle! Král posilování se ukázal v plné kráse před Mulberry Street Pizzeria v Los Angeles s Richiem Palmerem a my se nestačíme divit!
06.05.2017 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Sylvester Stallone (255 článků)

Lyžařská star Rieschová se vdala za svého manažera

 
Po únorovém mistrovství světa sjezdařů zažil bavorský Garmisch-Partenkirchen další velkou lyžařskou událost - svatbu místní rodačky Marie Rieschové. Letošní vítězka SP se provdala za svého manažera Marcuse Höfla a od příští sezony bude závodit i pod jeho jménem.
14.04.2011 18:00 |

podobné články

5 hitů od dnešního oslavence Karla Gotta

 
Zlatý slavík, fenomén české hudby Karel Gott slaví dnes své 77. narozeniny. Při této příležitosti jsme vybrali 5 z jeho nesčetného množství hitů, které milují snad všechny generace. Který z námi vybraných hitů je podle vás ten nejúžasnější? Zahlasujte v anketě na konci článku!
14.07.2016 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4710 článků)