Článek

Zpěvačka Kesha se nechala opíchat botoxem. Vypadá jako kapr

 
Bláznivá, krásná a úspěšná zpěvačka Kesha (28) tak trochu pozměnila svoji image a zkrášlila. Chtěla se tak ještě víc líbit svým fanouškům a vlastně udělat radost ne jenom sama sobě, ale i jim. Když se pak ale ukázala světu, všichni byli v šoku. Nepřehnala to?
18.12.2015 17:06 |

podobné články

Podobné články

Zpěvačka Kesha se poprvé po tom, co se léčila z anorexie, ukázala ve společnosti. Konečně už nevypadá jako kostra

 
Zpěvačka "Kesha":http://www.extra.cz/tema/kesha (27) na začátku roku "nastoupila na kliniku":http://www.extra.cz/zpevacka-kesha-ktera-pila-vlastni-moc-se-leci-pro-poruchu-prijmu-potravy-kdo-ji-dohnal-k-tomu-aby-z-ni-byla-kostra Timberline Knolls u Chicaga, kde se léčí "poruchy příjmu potravy":http://www.extra.cz/tema/porucha-prijmu-potravy. Za poslední rok totiž tahle rebelka začala podezřele hubnout a zřejmě jako jedné z mála postižených se jí podařilo nastoupit léčbu včas.
31.03.2014 07:20 |

podobné články

Zpěvačka Kesha je v léčebně pro osoby s poruchami příjmu potravy

 
Americká zpěvačka Kesha nastoupila v pátek ráno do léčebny, kde se léčí lidé trpící mentální anorexií a bulimií. Šestadvacetiletá blondýnka dosud vehementně popírala, že by některou z těchto poruch příjmu potravy trpěla. Jejím blízkým se ale nakonec povedlo přimět ji k léčbě. Další články k tématu: Bizarní móda na filmových cenách MTV: nedopalek na hlavě i slipy v ruce Hudební léto bobtná, poprvé přijede i popová zpěvačka a raperka Kesha
04.01.2014 16:55 |

podobné články

Zpěvačka Kesha, která pila vlastní moč, se léčí pro poruchu příjmu potravy. Kdo ji dohnal k tomu, aby z ní byla kostra?

 
Rebelka "Kesha":http://www.extra.cz/tema/kesha (26) zažívá, zač je toho život hvězdy. "Zpěvačka":http://www.extra.cz/zpevacka-co-rada-pije-vlastni-moc-je-poprve-v-praze-podivejte-se-na-jeji-unikatni-fotky-z-detstvi totiž podle serveru TMZ.com přiznala svým blízkým, že nastupuje na kliniku Timberline Knolls u Chicaga, kde se léčí poruchy příjmu potravy. Za její problémy s jídlem prý může její producent zvaný Dr. Luke.
05.01.2014 19:05 |

podobné články

Zpěvačka, co ráda pije vlastní moč, je poprvé v Praze: Podívejte se na její unikátní fotky z dětství!

 
Americká bláznivá zpěvačka "Kesha":http://www.extra.cz/tema/kesha (26) se zítra poprvé představí českému publiku v rámci svého turné a jak se zdá, show to bude rozhodně výjimečná. Kesha, přestože je ještě v šoubyznysu pískle, si nebere ve svém chování žádné servítky a zviditelnila se hlavně svými provokacemi.
17.07.2013 18:30 |

podobné články

Šokující přiznání zpěvačky Keshy: Narodila jsem se s ocasem! Kdy se přizná Lady Gaga?

 
Americká zpěvačka "Kesha":http://www.extra.cz/tema/kesha v rozhovoru pro magazín Heat učinila přiznání, ze kterého by si Sigmund Freud samou radostí nejspíš ustřihl penis a věnoval ho na podporu organizace Jihočeské matky. "Narodila jsem se s ocáskem!" řekla Kesha v interview a dodala, že "jako dítěti jí ho chirurgicky odstranili":http://www.extra.cz/skutecne-certovo-dite-zije-v-cine-malemu-chlapci-roste-z-patere-ocas.
01.08.2013 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1286 článků) , Sigmund Freud (26 článků)

Kesha si chce vzít přítele, s nímž žije tři roky

 
Zpěvačka Kesha se hodlá provdat. Třicetiletá hudební hvězda se chce stát manželkou Brada Ashenfeltera, s nímž žije poslední tři roky. Podle přátel je totiž vztah s ním to nejstabilnější, co Kesha v životě má. A protože pevnost jejich svazku stále narůstá, nebojí se ani manželských závazků.
09.06.2017 10:30 |

podobné články

Ulítlá zpěvačka Kesha bujaře slavila pod jehlou tatéra, nezřízeně pila a skotačila na trampolíně

 
Zpěvačka Kesha své pětadvacáté narozeniny slavila netradičně - u tatéra. Společně se opili a užili si takovou zábavu, že si americká hvězda nechala toto slovo vytetovat na nohu (anglicky fun). Nikdy prý tak nezapomene na legraci, kterou při oslavách jejích pětadvacátých narozenin společně zažili.
19.10.2012 21:25 |

podobné články

Nejdražší kapr je v Ústí nad Labem! Nejlevnější v jižních Čechách!

 
U kádí se letos Češi přesvědčí, že není kapr jako kapr. Ceny za tradiční štědrovečerní pochoutku se v různých koutech republiky podstatně liší. Nejvíce zaplatí obyvatelé Ústecka.
18.12.2011 12:05 |

podobné články

Kesha poprvé vystoupí v pražském SaSaZu

 
Americká zpěvačka a raperka Kesha Rose Sebertová vystupující pod jménem Ke$ha dnes zazpívá v rámci svého evropského turné v pražském klubu SaSaZu. Pětadvacetiletá hudebnice z Los Angeles, která je autorkou několika hitů pro Britney Spearsovou a Miley Cyrusovou, se v České republice představí poprvé. Jako předskokani se objeví zpěvačka Mista, rapper Raego a dýdžejský projekt ONdray. 
18.07.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (795 článků) , Miley Cyrus (848 článků) , Kesha Sebert (1 článek)

Nechutné video, raději se nedívejte: Zpěvačka Kesha pije vlastní moč!

 
Popová zpěvačka Kesha (26) předvedla v rámci své reality show My Crazy Beautiful Life (Můj bláznivý a krásný život) dost nechutný kousek. Před kamerami se totiž napila své vlastní moči!
23.05.2013 18:05 |

podobné články

Zpěvačka Kesha už vzdala boj s kilogramy: Stala se z ní neforemná koule, která ukazuje rozcapený rozkrok!

 
Zpěvačka Kesha před lety svými hity ovládala světové hitparády. Mladá, sexy a dravá. Měla výstavní postavu a fotila pro pánské magazíny. Jenomže to všechno bylo draze vykoupeno.
13.04.2017 08:00 |

podobné články

Róba jen pro ty nejodvážnější: Měla Kesha s rozparkem do pasu vůbec kalhotky?

 
V neděli se v Los Angeles konalo udílení American Music Awards, což byla další příležitost pro hvězdy hudebního nebe pořádně se blýsknout. Šance využily snad všechny známé tváře pop music včetně šestadvacetileté výstřední umělkyně jménem Kesha. Ta je odvahou svých kostýmů proslulá, ale tentokrát málem nechala nahlédnout na ta nejintimnější místa na svém těle.
27.11.2013 22:02 |

podobné články

Víme první: Dračice Kesha v létě poprvé vystoupí v Praze

 
K naší smůle se světové hvězdy v rámci svých koncertních turné Praze vyhýbají. Nevystoupí zde Madonna  (54) , a dokonce ani Beyoncé  (31) , která dala přednost slovenským sousedům. Super.cz ale jako první odhalil, že v našem hlavním městě poprvé předvede svou divokou show rebelka Kesha (25). Nespoutaná zpěvačka a raperka zavítá 18. července v rámci svého evropského turné i do pražského klubu SaSaZu.
11.03.2013 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Pamatujete si zpěvačku Keshu jako sexy dračici? Teď je z ní obtloustlá a uťápnutá mařena odvedle!

 
Populární zpěvačka Kesha nikdy netrpěla váhovými výkyvy. Jenomže pak se stala ohromně slavnou a tým, který se o ni staral, měl drsné požadavky. Prý byla na zpěvačku moc tlustá a nutili ji zhubnout. To dohnalo populární divu až do léčebny pro lidi trpící poruchou příjmu potravy. Pak se zdálo, že se dala dohromady, ale nyní se plácá v dalším extrému. Kesha víc než sexy zpěvačku připomíná vyvrženého vorvaně.
20.11.2016 16:30 |

podobné články

Krátkodechá disko dívka Kesha

 
Mladičká americká zpěvačka Kesha měla velké štěstí, že label RCA potřeboval vytvořit disko hvězdičku na jednu, dvě sezóny a padl zrovna na ni. Umožnil jí tak rychle vydělat poměrně hodně peněz, což se hodí, protože její kariéra nebude trvat dlouho.
10.02.2010 16:05 |

podobné články

Rapperka Kesha nutí asistentku nosit kostým penisu

 
Zpěvačka Kesha přiznává, že má poněkud dětinský smysl pro humor.
08.02.2012 09:55 |

podobné články

Poznáte, která zpěvačka nemá tělo na sexy kostýmky, ale nikdo jí to zatím neřekl? Na koncertech zvrací a pije vlastní moč

 
V žebříčku nejtrapnějších zpěvaček se v naší redakční anketě umístila "Kesha":http://www.extra.cz/tema/kesha na druhé příčce a hodně zblízka tak dýchá na krk stálici anketky "Justinu Bieberovi":http://www.extra.cz/tema/justin-bieber.
10.09.2013 11:50 |

podobné články

Kesha je venku z léčebny a vrací se do pracovního procesu

 
Kvůli napjatému pracovnímu procesu a velkému zápřahu musela Kesha nastoupit v lednu do léčebny. Dva měsíce utekly jako voda a ona je zpět plná síly. 
10.03.2014 19:00 |

podobné články