Znovu stříbrná! Strachová skončila druhá i ve slalomu ve Flachau

Lyžařka Šárka Strachová se v závodu Světového poháru v rakouském Flachau umístila podruhé za sebou na stříbrné příčce. Ve slalomu nestačila pouze na Slovenku Veronikou Velez-Zuzulovou, za kterou zaostala o 31 setin. Česká závodnice se drží na druhém místě v hodnocení disciplíny.
13.01.2016 08:30 |

Osobnosti: Šárka Strachová (205 článků) , Veronika Zuzulová (8 článků)

Strachová byla ve Flachau desátá a znovu natáhla svoji impozantní sérii

Lyžařka Šárka Strachová obsadila desáté místo v dnešním slalomu Světového poháru v rakouském Flachau. Česká reprezentantka se umístila v elitní desítce po jednadvacáté za sebou, v celkovém pořadí disciplíny se však propadla o dvě příčky na sedmé místo.
10.01.2017 23:30 |

Osobnosti: Šárka Strachová (205 článků)

Strachová dojela pátá a v průběžném hodnocení disciplíny klesla o jedno místo

Šárka Strachová skončila ve slalomu Světového poháru ve Flachau pátá a klesla v pořadí disciplíny na třetí místo. Před ní se dostala Slovenka Veronika Velez-Zuzulová, která dnes v rakouském středisku vyhrála stejně jako v úterý. Úspěch slovenských lyžařek korunovala třetím místem Petra Vlhová. Druhá byla Švédka Frida Hansdotterová a dál vévodí hodnocení slalomu.
15.01.2016 20:35 |

Ve slalomu v Aspenu bodovaly Strachová i Dubovská

Obě české sjezdařky bodovaly ve slalomu Světového poháru v Aspenu. Šárka Strachová obsadila šesté místo a svůj životní závod má za sebou Martina Dubovská, která skončila překvapivě na 22. místě. Bez bodového zisku naopak v nové sezoně zůstává i po úvodním superobřím slalomu Ondřej Bank.
01.12.2014 11:32 |

Osobnosti: Šárka Strachová (205 článků) , Ondřej Bank (121 článků) , Martina Dubovská (5 článků)

Záhrobská zkusí vylepšit bilanci ve večerním slalomu ve Flachau

Se startovním číslem tři vyrazí lyžařka Šárka Záhrobská do úterního slalomu Světového poháru v rakouském Flachau.
11.01.2011 08:25 |

Záhrobská ani ve Flachau nedokončila první kolo slalomu

AKTUALIZOVÁNO. Záhrobská podruhé za sebou ve Světovém poháru nedokončila první kolo slalomu. Po nedělním nezdaru v Courchevelu dnes nedojela do cíle první jízdy ani v rakouském Flachau. I třetí slalom v sezoně vyhrála rakouská mistryně světa Marlies Schildová.
20.12.2011 17:30 |

Krýzl bodoval ve slalomu SP ve Flachau. Vyhrál Kostelič

Chorvatský lyžař Ivica Kostelič zvítězil ve slalomu Světového poháru v rakouském Flachau. Na druhé místo se po vynikajícím výkonu posunul Švéd Andre Myhrer, třetí skončil Ital Christian Deville.
21.12.2011 20:00 |

Zklamaná Strachová skončila ve prvním slalomu sezony sedmá

Česká lyžařka Šárka Strachová skončila v úvodním slalomu Světového poháru sedmá. Ve finském Levi vyhrála Američanka Mikaela Shiffrinová, která navázala na pět triumfů z minulé sezony.
12.11.2016 15:05 |

Slalom ve Flachau: Záhrobská pokazila druhé kolo a skončila sedmá

Lyžařka Šárka Záhrobská obsadila sedmé místo v úterním slalomu Světového poháru ve Flachau, po první jízdě přitom útočila na stupně vítězů. Z vítězství se radovala Rakušanka Marlies Schildová.
20.01.2010 16:31 |

Velký návrat na vrchol: Strachová dojela druhá v Kühtai!

Po více než pěti letech se sjezdařka Šárka Strachová probojovala na stupně vítězů ve Světovém poháru. Ve slalomu v rakouském Kühtai skončila druhá, když nestačila pouze na olympijskou vítězkou a úřadující mistryní světa Američankou Mikaelou Shiffrinovou.
29.12.2014 15:16 |

SENZACE! Šárka Strachová dojela ve slalomu SP na bednu!

Šárka Strachová je definitivně zpátky! Ve slalomu Světového poháru v tirolském Kühtai skončila na druhém místě za Američankou Mikaelou Shiffrinovou. Na stupně vítězů se vrátila po dlouhých čtyřech letech.
29.12.2014 14:01 |

Strachová se po roce dostala na stupně vítězů, v Záhřebu byly rychlejší jen Slovenky

Lyžařka Šárka Strachová si v dnešním slalomu Světového poháru v Záhřebu dojela pro nejlepší výsledek v sezoně. Česká reprezentantka skončila třetí a poprvé od loňského ledna vystoupala na stupně vítězů. Z výhry se radovala Slovenka Veronika Velez-Zuzulová, druhá skončila její krajanka Petra Vlhová.
03.01.2017 18:00 |

Strachová zajela nejlépe v sezoně, Schildová má rekordní triumf

Šárka Strachová obsadila 12. místo ve slalomu Světového poháru v Lienzu a dosáhla nejlepšího výsledku v sezoně. Stejně jako v předchozím slalomu v Courchevelu zvítězila Rakušanka Marlies Schildová, která si připsala 35. prvenství v této disciplíně a v čele historických tabulek předstihla Švýcarku Vreni Schneiderovou.
29.12.2013 15:38 |

Strachová ve slalomu v Bormiu brala 17. místo, zvítězila Shiffrinová (18)

Lyžařka Šárka Strachová obsadila ve slalomu Světového poháru v italském Bormiu sedmnácté místo.
05.01.2014 14:10 |

Velký návrat na vrchol! Strachová má bronz ze slalomu MS

Takhle vypadá sportovní pohádka. Po mnoha krizích a komplikacích se lyžařka Šárka Strachová vrátila na stupně vítězů na mistrovství světa. Šest let po stříbru z Val d'Isere obsadila třetí místo ve slalomu na šampionátu v americkém Beaver Creeku. Titul obhájila domácí Mikaela Shiffrinová, druhé místo pak oslavila Frida Hansdotterová ze Švédska.
15.02.2015 04:50 |

Strachová skončila v Crans Montaně sedmá, Shiffrinová prožila vítězný návrat

Lyžařka Šárka Strachová skončila sedmá v dnešním slalomu Světového poháru ve švýcarské Crans Montaně. Na body dosáhla také Martina Dubovská, která obsadila 26. místo. Z vítězství se radovala Američanka Mikaela Shiffrinová.
15.02.2016 14:45 |

Osobnosti: Šárka Strachová (205 článků) , Martina Dubovská (5 článků)

Strachová znovu na 'bedně'! V Mariboru skončila třetí

Šárka Strachová potvrdila, že má skvělou formu. Po zisku bronzové medaile ze slalomu mistrovství světa obsadila ve stejné disciplíně stejné místo také v závodě Světového poháru v Mariboru. Českou lyžařku předčily jen vítězka Mikaela Shiffrinová z USA a Slovenka Veronika Velez-Zuzulová.
22.02.2015 18:25 |

Skvělá forma ji neopouští! Strachová dojela druhá ve slalomu v Santa Caterině

Lyžařka Šárka Strachová si v dnešním závodě v italské Santa Caterině dojela pro nejlepší výsledek v letošní sezoně, když vystoupala stříbrný stupínek. Vylepšila tím třetí místo z úvodu ročníku v Aspenu a zároveň se posunula na druhou příčku v průběžném pořadí disciplíny. Z vítězství se radovala Norka Nina Lösethová.
05.01.2016 14:55 |

Vlajkonošem olympijské výpravy v Soči bude slalomářka Strachová

Vlajkonošem české olympijské výpravy při slavnostním zahájení zimních her v Soči bude slalomářka Šárka Strachová. Rozhodla o tom Komise sportovců Českého olympijského výboru, jejíž předseda badmintonista Petr Koukal nesl zástavu při zahájení her v Londýně. Strachová bude po rychlobruslařce Martině Sáblíkové (Turín 2006) a kajakářce Štěpánce Hilgertové (Peking 2008) třetí ženou v dějinách samostatné České republiky, které se této pocty dostane.
01.01.2014 10:35 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (399 článků) , Petr Koukal (105 článků) , Štěpánka Hilgertová (36 článků) , Petr Koukal (105 článků)

Strachová si vylepšila letošní maximum, v Semmeringu skončila šestá

Lyžařka Šárka Strachová obsadila šesté místo v slalomu Světového poháru v Semmeringu a o jednu příčku si vylepšila svoje letošní maximum. Od stupňů vítězů dělilo českou reprezentantku 52 setin sekundy. Závod vyhrála Američanka Mikaela Shiffrinová.
29.12.2016 19:50 |