Článek

Znásilněná expřítelkyně (25) Hraběte z Gymplu: Propadla alkoholu! Jak žije teď?

 
Česká modelka a expřítelkyně herce Miroslava Hraběte (34) Miriam Bittóvá (25) si prožila doslova peklo, když byla koncem roku 2013 v USA znásilněna. Ze zoufalství se posléze stala závislou na alkoholu a skončila dokonce na psychiatrii. Teď se ale zdá, že se karta obrátila a Bittóvá je konečně po dlouhé době zase šťastná.
03.03.2016 22:50 |

podobné články

Podobné články

Unesená přítelkyně Hraběte z Gymplu: Takhle „vnímala“ diváky u obrazovek!

 
Rodačka z Kroměříže Miriam Bittóvá (23), jež je unesenou přítelkyní tělocvikáře z Gymplu Miroslava Hraběte (32), se živí nejen jako modelka, ale také moderátorka. Alespoň se tedy o to pokoušela. Podívejte se na její první živé vysílání, kde své díváky lámanou češtinou „vnímá“ u televizních obrazovek...
09.01.2014 19:00 |

podobné články

Přítelkyně Hraběte z Gymplu: Začala pít a skončila v léčebně!

 
Sen o kariéře modelky se Miriam Bittóvé (23) rozplynul. V New Yorku byla přepadena, zbita, okradena a znásilněna. Její přítel Miroslav Hrabě (32) ji hledal dva týdny. Teď propadla alkoholu!
18.04.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Hrabě (46 článků)

Přítelkyně Václava Hrabětě: Útěk, znásilnění a závislost na ALKOHOLU

 
Krásná modelka Miriam Bittóvá (23) a zároveň přítelkyně Václava Hraběte ze seriálu Gympl, propadla alkoholu a ze své závislosti se léčí v léčebně. Co za tím stojí? Přepadení a znásilnění.
19.04.2014 14:00 |

podobné články

Ztracená přítelkyně herce z Gymplu Hraběte o sobě konečně dala vědět: Únos to nebyl, ale i tak si prý prožila Bittóvá děsivé peklo. Co se stalo?

 
Ještě nedávno se spekulovalo o únosu přítelkyně herce "Miroslava Hraběte":http://www.extra.cz/tema/miroslav-hrabe (32) "Miriam Bittóvé":http://www.extra.cz/tema/miriam-bittova (23), která odjela ke konci roku do Ameriky a "najednou se po ní slehla zem":http://www.extra.cz/vyhlasujeme-patrani-puvabna-pritelkyne-znameho-herce-uz-je-nekolik-dni-nezvestna-mluvi-se-i-o-unosu-videl-ji-nekdo. Dostala se dokonce do seznamu pohřešovaných osob Policie ČR. Teď, po dvou týdnech se Miriam konečně ozvala svým nejbližším a dala o sobě vědět i na Facebooku.
14.01.2014 11:45 |

podobné články

Znásilněná a přepadená modelka Bittóvá: Opět skončila na psychiatrii!

 
Nejdřív znásilnění, pak alkohol, teď duševní porucha. Expřítelkyně zpěváka Miroslava Hraběte (35) Miriam Bittóvá (25) opět skončila v péči psychiatrů. Ti jí oznámili krutou diagnózu.
25.02.2017 10:45 |

podobné články

Nehoda hvězdy Gymplu: V autě prý přiopilý málem přizabil přítelkyni, dala mu za to kopačky

 
Údajný opilecký malér herce Mirka Hraběte , který prý loni na podzim pod vlivem alkoholu naboural v centru Prahy do svodidel, má zajímavé vyústění. Jak Super.cz již uvedl, vozidlo, které řídil, Volskwagen New Beetle, bylo na odpis. Auto však nebylo jeho, ale jeho přítelkyně Miriam Bittóvé. Ta ho kvůli opilecké nehodě opustila.
01.08.2014 17:05 |

podobné články

Marta Jandová má komplikace v těhotenství, ruší koncerty s Die Happy

 
Zpěvačka Marta Jandová o svém těhotenství zatím veřejně nepromluvila. Jako první to médiím řekl její otec Petr Janda. Teď ale musela s pravdou ven, protože se nebude moct zúčastnit koncertů své kapely Die Happy. V létě bude totiž rodit. Navíc její těhotenství neprobíhá hladce. Další články k tématu: Zamilovaná Jandová si před odletem do Austrálie užívala v Tatrách Poznali byste ji? Tohle roztomilé dítě je Marta Jandová Každý je prodejný, já odolávám, říká o nahých fotkách Marta Jandová Nervózní Jandová na koncertě, otec v hledišti ji rozptyloval VIDEO: Jandová v Gymplu dráždí studenty sexy výstřihem Klip z Gymplu: Jandová jako Sněhurka a Šteindler jako Freddie Mercury Marta Jandová končí s muzikály, Bídníci byli poslední Marta Jandová má strach z fanoušků, vkrádají se jí do soukromí
10.04.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Freddie Mercury (169 článků) , Petr Janda (694 článků) , Marta Jandová (887 článků) , Petr Janda (694 článků)

Znásilnění, blázinec, chlast, záchytka a teď… Známá česká modelka se zasnoubila!

 
Zdá se, že jí začalo svítat na lepší časy! Modelka Miriam Bittóvá, expřítelkyně herce Míry Hraběte, kterou na přelomu roku měli okrást a znásilnit ve Spojených státech , se po rozchodu s Hrabětem léčila z alkoholismu na psychiatrii , pak ale ztropila skandál, když opilá házela na hosty jedné knajpy hranolky . Teď se zdá, že by mohla být konečně v pořádku. „Přítel mě požádal o ruku,“ prozradila Super.cz.
14.10.2014 06:00 |

podobné články

Další šok pro Ivetu Bartošovou: Manažerka jejího hraběte byla jeho milenkou!

 
O tom, jak to ve skutečnosti má Domenico Martucci  (34) se svojí manažerkou Lenkou Gabrielovou kolují jisté fámy. Prý mají milostný vztah. Super.cz ale přes jeho kamaráda zjistil, že je to krapet jinak. Petr Vojtíšek už ho zná dlouho a tak popsal milostné eskapády hraběte. Iveta Bartošová  (45) by neměla být tak důvěřivá a Lenku považovat za kamarádku.
27.06.2011 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků) , Domenico Martucci (368 článků)

Pronásledují ji děsivé sny: Krásná přítelkyně herce Hraběte promluvila o brutálním přepadení v USA

 
Jak Super.cz již informoval, přítelkyně herce Mirka Hraběte Miriam Bittóvá se před nedávnem ztratila ve Spojených státech . Celá rodina i přítel ji hledali, ale marně. Po pár týdnech se naštěstí sama ozvala ze špitálu, kam ji dovezli poté, co byla brutálně přepadena . Exoticky vyhlížející dívka s nádherným tělíčkem , která se živí modelingem, nyní poprvé zavítala do společnosti a Super.cz poskytla rozhovor o nejhorším zážitku svého života. Podívejte se na video.
15.02.2014 06:00 |

podobné články

Copak jí to trčí z blůzky? Milenka hvězdy Gymplu se odvážně nafotila pro pánský časopis

 
Ta se ale nezdá! Miriam Bittová, přítelkyně Miroslava Hraběte, mimo jiné tělocvikáře ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným, je mladému a nadějnému herci velkou oporou, ale také půvabnou drahou polovičkou! Podívejte se, jak se nafotila pro nejslavnější pánský časopis světa s králíčkem v logu!
14.06.2013 21:00 |

podobné články

Časopis Divoké víno přispěl k předčasné nesmrtelnosti Václava Hraběte

 
Václava Hraběte jsme poznali s Mélou Machálkem, spoluzakladatelem a spoluredaktorem Divokého vína ve Viole. Psal se rok 1964. Vašek dělal v divadle poezie Jiřího Ostermanna, jindy psaného Ostermana, jakéhosi technika či kluka pro všechno a mimo jiné taky prodával po dvou korunách náš časopis Divoké víno.
26.08.2010 10:25 |

podobné články

Koncert na počest Franze hraběte Clam-Gallase se koná v Hejnicích

 
Slavnostní koncert u příležitosti výročí 85. Let od úmrtí Franze hraběte Clam-Gallase se koná v neděli 25. ledna 2015 v 15 hodin v chrámu Navštívení Panny Marie v Hejnicích.
16.01.2015 16:07 |

podobné články

Nejslavnější filmový Dracula zemřel. Herec Christopher Lee žil 93 let

 
Ve věku 93 let zemřel britský herec Christopher Lee, představitel hraběte Draculy, hraběte Dooku z Hvězdných válek i čaroděje Sarumana z Pána prstenů.
11.06.2015 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Christopher Lee (22 článků) , Christopher Lee (19 článků)

Nejslavnější filmový Dracula zemřel. Herec Christopher Lee žil 93 let

 
Ve věku 93 let zemřel britský herec Christopher Lee, představitel hraběte Draculy, hraběte Dooku z Hvězdných válek i čaroděje Sarumana z Pána prstenů.
12.06.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Christopher Lee (22 článků) , Christopher Lee (19 článků)

Vdova Halina Pawlowská hledá lásku: Srdce jí buší pro rakouského hraběte!

 
Tři roky po smrti manžela Zdeňka Pawlowskiho (†60) se Halina Pawlowská (61) rozhodla, že si chce najít novou lásku. Začala cestovat a poznávat nové lidi. A na jedné z posledních cest se skutečně zamilovala. Do rakouského hraběte!
30.07.2016 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Halina Pawlowská (491 článků)

Přítelkyně herce ze seriálu Gympl poprvé promluvila o brutálním útoku v USA: Trauma z hrozného zážitku si ponese celý život!

 
Populární herec z nováckého seriálu Gympl "Miroslav Hrabě":http://www.extra.cz/tema/miroslav-hrabe (32) si ke konci roku prožíval doslova peklo. Jeho přítelkyně "Miriam Bittóvá":http://www.extra.cz/tema/miriam-bittova (23) odjela do USA a najednou se po ní téměř slehla zem. Policie dívku zařadila do seznamu "pohřešovaných osob":http://www.extra.cz/vyhlasujeme-patrani-puvabna-pritelkyne-znameho-herce-uz-je-nekolik-dni-nezvestna-mluvi-se-i-o-unosu-videl-ji-nekdo, ale nakonec se Miriam rodině "po několika dnech ozvala":http://www.extra.cz/ztracena-pritelkyne-herce-z-gymplu-hrabete-o-sobe-konecne-dala-vedet-unos-to-nebyl-ale-i-tak-si-pry-prozila-bittova-desive-peklo-co-se-stalo.
13.02.2014 17:20 |

podobné články

Přítelkyně fešáka z Gymplu neustála traumatizující zážitek z USA: Začala pít a skončila v léčebně

 
Přítelkyně fešného herce Mirka Hraběte, modelka Miriam Bittóvá, skončila v psychiatrické léčebně. Do léčebny nastoupila dobrovolně poté, co začala hodně pít.
18.04.2014 11:55 |

podobné články

Nemít postavu snů, z fleku by se mohla živit jinak: Andrea Kerestešová nafotila tělocvikáře z Gymplu

 
Po dlouhé době se nepostavila před, ale za fotoaparát a vznikly z toho fotky, které ukazují, že tahle kráska rozhodně coby fotografka není žádná amatérka. Půvabná herečka Andrea Kerestešová  (31) si vzala do parády kolegu herce Miroslava Hraběte, na výsledek se mrkněte do fotogalerie!
29.01.2016 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (327 článků)