Článek

Známý výživový specialista si přivydělává v pekárně!?

 
Ing. Petr Havlíček, výživový specialista a tvář populárního televizního pořadu o hubnutí, skončil u pece na sušenky? Zachytili jsme ho při práci v pekárně společnosti REJ v Plané nad Lužnicí a zeptali se ho, zda pověsil profesi odborníka na výživu na hřebík.
07.03.2016 17:05 |

podobné články

Podobné články

Tady v tom HUMUSU pekli chleby a housky! GALERIE

 
To je hnus. V této pekárně se s hygienou příliš nemazali. Chcíplé myši, moli v mouce a další "chuťovky" objevili inspektoři v Lomanské pekárně ve Františkových Lázních.
28.08.2014 16:05 |

podobné články

Muž se odpálil v Bělehradě, do povětří vyletěl v pekárně exministra

 
Rána, exploze, dým a strach. Dosud neznámý muž se vyhodil do povětří v bělehradské pekárně, patřící bývalému ministrovi. Oznámila to srbská policie. Nikdo další nebyl zabit, ani zraněn.
21.03.2016 15:20 |

podobné články

Výživový poradce Havlíček vzal desetiletou dceru na přehlídku prádla: Usnula mu v náručí!

 
Vůbec poprvé vzal výživový poradce Petr Havlíček (46) do společnosti svou desetiletou dceru Lucii a hned na přehlídku spodního prádla. Jenže Lucinku promenáda polonahých žen unavila, a tak si na chvilku na otcově paži zdřímla.
22.10.2015 16:10 |

podobné články

Jak si přivydělává Hanychová? Žebrá na nádraží.

 
To je ale překvapení! Agáta Hanychová (24) si přivydělává na živobytí jako žebračka a popelářka? To mohlo alespoň napadnout kolemjdoucí, kteří se stali náhodnými svědky natáčení nového pořadu Hanychové.
18.03.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2549 článků)

Dvě třetiny studentů podniká, nebo si přivydělává

 
Nějakým způsobem si v současnosti přivydělává přes 62,5 procenta vysokoškolských studentů, nejčastěji formou přivýdělku je brigáda formou dohody (56,3 procenta). Vyplývá to z průzkumu uskutečněného při zahájení soutěže Vodafone Nápad roku 2012.
15.04.2012 19:05 |

podobné články

Jen každý šestý Čech si přivydělává

 
Jen 17 procent Čechů si ke svému hlavnímu zaměstnání přivydělává. Nejčastějšími způsoby přivýdělku jsou úklidové práce, pomoc na stavbě a brigáda v obchodě, tedy činnosti vykonávané formou vedlejšího pracovního poměru. Vyplývá to ze srpnového průzkumu, který mezi tisícovkou respondentů zpracovala pro Home Credit agentura STEM/MARK. 
30.09.2013 11:15 |

podobné články

Víc než milion Čechů si prý přivydělává načerno

 
Desetitisícům Čechů nestačí k životu příjem z jejich zaměstnání, a tak jsou nuceni si přivydělávat. Oficiálně jich je přes sto tisíc, neoficiálně se odhaduje, že načerno si přivydělává více než milion obyvatel Česka. Informoval o tom server Novinky.cz.
31.12.2013 07:00 |

podobné články

Pamatujete si na zrzavého klučíka z reklamy na kečup? Přivydělává si jako model a holky po něm šílí

 
Kdo by si nepamatoval zrzavého diblíka, který dělal reklamu na kečup Heinz. Jeho roztomilá tvář obletěla před lety celou republiku a nebylo snad člověka, který by si ho nezamiloval. Ale čas letěl a z nemanželského syna Pavla Trávníčka vyrostl fešák, který si přivydělává i jako model.
11.02.2016 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (283 článků)

Vrací se doktorka Kateřina a výživový specialista Havlíček: Proč spolu nemluvili?

 
Na obrazovky televize Prima se už dnes vrací populární reality show Jste to, co jíte!, ve které čeští tlouštíci hubnou pod dohledem přísné doktorky Kateřiny Cajthamlové (48) a výživového specialisty Petra Havlíčka (41).
17.03.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Cajthamlová (149 článků)

Doktorka Kateřina a výživový specialista Havlíček: Proč spolu nemluvili?

 
Na obrazovky televize Prima se už dnes vrací populární reality show Jste to, co jíte!, ve které čeští tlouštíci hubnou pod dohledem přísné doktorky Kateřiny Cajthamlové (48) a výživového specialisty Petra Havlíčka (41).
17.03.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Cajthamlová (149 článků)

Cajthamlová a Havlíček: Na tlouštíky mají nový bič!

 
A je to tady zase! Televize Prima připravuje natáčení další řady reality show Jste to, co jíte. Doktorka Kateřina Cajthamlová (49) a výživový specialista Petr Havlíček už mají za sebou castingy, na kterých vybírali tlouštíky, kterým zkusí pomoci. Už brzy se začne natáčet a do vysílání se pořad dostane na jaře příštího roku.
16.10.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Cajthamlová (149 článků)

POMLÁZKA se blíží. Přečtěte si, jak nejlépe skladovat vajíčka

 
Velikonoční pondělí se kvapem blíží. Spousty koledníku si domů donese bohatou výslužku se spoustou vajíček. Co s nimi lze dělat? To nám v rozhovoru prozradil výživový specialista Ivan Mach.
29.03.2013 11:15 |

podobné články

Jak v zimě neztloustnout?! Jezte potraviny, které zahřejí!

 
„Každá potravina, kterou sníme, v našem těle během trávení buď vytváří chlad, nebo je neutrální či plodí teplo,“ upozorňuje výživový specialista Martin Škába na termický účinek jídla. Právě nyní v zimě je podle něj velmi důležité zaměřit se na konzumaci stravy se zahřívajícími účinky. „Tím, že nás potraviny vnitřně zahřejí, podpoříme zvýšení činnosti metabolismu a budeme lépe spalovat tuk!“
01.02.2015 05:15 |

podobné články

Jak ve zdraví přežít práci v kanceláři? Cvičte za stolem a nemlsejte u počítače, radí odborníci

 
Přečtěte si, co radí výživový specialista Petr Havlíček a fyzioterapeutka Martina Karasová.
01.10.2015 16:25 |

podobné články

Kuchař Jamie Oliver končí s vařením? Bude z něj výživový specialista!

 
Kuchař Jamie Oliver se přihlásil na vysokou školu a začal si doplňovat vzdělání, které zakončí magisterskou státní zkouškou. Slavný televizní kuchař se chce stát odborníkem na zdravou výživu, kterou už mnoho let prostřednictvím televizních i nemediálních projektů propaguje v Británii i USA. Po skončení studia bude Jamie výživovým specialistou.
18.07.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jamie Oliver (109 článků)

Tuhle situaci tady vytvořily řetězce! Zemědělský analytik se v ČT rozjel nejen kvůli ceně másla

 
Moderátorka Světlana Witowská ve středečním Interview ČT24 přivítala hned dva hosty. Před kamery České televize usedli výživový specialista Petr Havlíček a zemědělský analytik František Havlát a rozpovídali se o kvalitě potravin v Česku.
27.09.2017 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (221 článků)

Český specialista vrátil po unikátní operaci Tomášovi ze Slovenska zrak

 
V prvním centru jednodenní oční chirurgie na Slovensku se podařilo úspěšně zrealizovat unikátní zákrok, který by měl Tomášovi Šinkovi (19) trpícímu šedým zákalem a vrozenou anirídiou navrátit zrak. Unikátní operaci vedl český specialista.
19.03.2012 09:35 |

podobné články

Specialista z Ghost Recon Online předvádí své hračky

 
Protože střílení a používání sofistikovaných udělátek k likvidaci nepřátel je v dnešních hrách „strašně málo“, nabídne Ghost Recon Online od každého pořádnou kopu. Nejnovější video představuje třídu s názvem „specialista“, z čehož asi lehce uhádnete, čím budete ve hře při výběru této třídy disponovat. Po ruce budete mít nějakou tu lehkou zbraň,...
30.04.2012 19:05 |

podobné články

Ptejte se lékaře, jak předejít infarktu! Odpoví vám specialista Michael Aschermann

 
Hostem on-line rozhovoru na TN.cz bude od 9 hodin specialista na kardiologii Michael Aschermann. Odpoví vám na všechny otázky, ohledně srdečních onemocnění.
17.04.2013 06:10 |

podobné články