Článek

Známý herec má po tracheostomii už jen jizvy a vypadá lépe

 
Přinášíme dobré zprávy pro všechny fanoušky herce z Top Gunu Vala Kilmera (56). Podle fotografií z minulého týdne mu po provedené tracheostomii zbylo jen pár jizev. Herec, o jehož podlomeném zdraví se hovoří už více než rok, se zdá být opět v dobré kondici.
18.02.2016 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Val Kilmer (46 článků)
Podobné články

Fešák z Top Gunu, který popíral rakovinu krku, má slavíka. Omylem odhalil tracheostomii

 
Amerického herce Vala Kilmera bylo v posledních měsících možné spatřit na veřejnosti jen velmi zřídka, a když už, vždy si pečlivě maskoval krk šálami nebo šátky. Přestože se o jeho zdravotních potížích a rakovině hrdla mluví již dlouho, herec vždy ‚osočení‘ z nemoci popíral a ještě v listopadu ujišťoval fanoušky, že žádnou rakovinou netrpí. Před pár dny byl ovšem v Malibu viděn s provedenou tracheostomií.
08.12.2015 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Val Kilmer (46 článků)

Žena zveřejnila fotky jizev, které má z práce. Nenapadne vás, čím se živí!

 
Na fotkách jsou brutální jizvy na zádech. Tyto fotografie prolítly internetem a lidé jen nevěřícně kroutí hlavou. Vypadá to, jako kdyby Grace Campbell prodělala nějakou nehodu. Opak je ale pravdou. Grace má jizvy z práce. Co jí tak znetvořilo záda?
18.10.2017 17:00 |

podobné články

Jiřímu Pomeje ozařování nepomohlo, lékaři navrhují rázné řešení

 
Herec a producent Jiří Pomeje (52) se od lékařů dozvěděl, že se mu rakovina hrtanu vrátila i po podstoupené léčbě. Nyní se má rozhodnout, jestli si nechá zavést tracheostomii, tedy takzvaného slavíka.
07.11.2017 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1421 článků)

Tereza Kerndlová: Hyzdí ji odporné jizvy!

 
Zpěvačka Tereza Kerndlová (26) vypadá jako sexy kost, na které byste nenašli jedinou chybičku! Ale i taková kráska má své tajemství! Pod punčocháčema skrývá nehezké jizvy, za které se stydí! Co se jí stalo?
18.10.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (369 článků)

Tereza Kerndlová: Hyzdí ji odporné jizvy!

 
Zpěvačka Tereza Kerndlová (26) vypadá jako sexy kost, na které byste nenašli jedinou chybičku! Ale i taková kráska má své tajemství! Pod punčocháčema skrývá nehezké jizvy, za které se stydí! Co se jí stalo?
18.10.2012 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (369 článků)

Svlečená Bučková má jizvy: Spálila se o remosku!

 
FOTO: Stydlivá Česká Miss Eliška Bučková přijala nabídku salónu na modelaci těla k převratné liposukci a musela se svléknout! Při tom odhalila zvláštní jizvy!
12.10.2009 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (996 článků)

Jizvy slavných - Tohle nám udělali z nenávisti!

 
Jsou odlišní a prošli si kvůli tomu peklem. Provinili se barvou své kůže, sexuální orientací či náboženským vyznáním, a proto je teď »zdobí« jizvy, popáleniny a monokly! Slavné české osobnosti se rozhodly, že upozorní na vzájemnou nesnášenlivost lidí ve společnosti. A díky tomu vznikly unikátní fotografie.
29.10.2009 02:30 |

podobné články

Martina Balogová: Jizvy a krátery v obličeji půjdou pryč!

 
Martinu Balogovou (29) stále trápí problematická pleť, na které jí po agresivním akné zůstaly nevzhledné jizvy a dolíčky. Zpěvačka se proto rozhodla podstoupit náročnou kúru, na jejímž konci by její pleť měla vypadat jako dětská prdelka.
01.04.2010 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Martina Balogová (74 článků)

Bartošová v plavkách mezi holínkami odhalila jizvy!

 
Když Iveta Bartošová (44) diktovala do magnetofonu na břehu řeky Vltavy knihu Neměla jsem se narodit, bylo léto. Zpěvačka s sebou sice plavky měla, ale ostýchala se svléknout. Nikoli kvůli špíčkům, vypadala v tu dobu velmi dobře, vadily jí ale jizvy a modřiny na těle. Nakonec si bleděmodré plavky oblékla a nenamalovaná se šla do řeky smočit. Přitom vyprávěla, jak k rankám přišla.
17.01.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

To jsme netušili. Kočička Tereza Kerndlová skrývá pod punčochami příšerné jizvy

 
Nožky má sice krásné, ale dokonalé nejsou. Zpěvačka Tereza Kerndlová  (26) má komplex z toho, že má stehna, kolena i holeně plné jizev. "Jsem nešika. A při vystoupeních musím nohy schovávat buď v punčocháčích anebo si je natírám krémem se třpytkami, aby jizvy tak nebily do očí," prozradila Super.cz.
16.10.2012 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (369 článků)

Rakovina připravila ženu o prsa: Jizvy zakryla tetováním

 
Inga Duncan Thornell byla nucena kvůli rakovině prsu podstoupit oboustrannou mastektomii. Po operaci jí zůstaly ošklivé jizvy, se kterými se nechtěla smířit. Nechala si proto hruď potetovat a fotku zveřejnila. Ta ale vyvolala šílenství.
20.02.2013 11:50 |

podobné články

Na chorvatském ostrově ve tvaru srdce se najednou objevily dvě jizvy

 
Chorvatský ostrůvek Galešnjak, který se pro svůj tvar připomínající srdce stal jedním ze symbolů Jadranu, nedávno výrazně změnil podobu. Na malém kousku skály pokrytém řídkým porostem, jenž vyčnívá nad hladinu moře asi 20 kilometrů jižně od Zadaru, se objevily dvě velké jizvy, které výrazně narušují jeho idylický vzhled, napsal web jutarnji.hr.
08.12.2013 15:15 |

podobné články

Odvážná Anastacia: Výstřih odhalil jizvy po odstranění prsou

 
Zpěvačka Anastacia (45), která vybojovala zatím poslední bitvu nad rakovinou prsu, prokázala obrovskou odvahu. Nebála se hlubokého výstřihu, který odhalil jizvy po oboustranném odstranění prsou a vložením silikonových implantátů.
27.01.2014 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Anastacia (72 článků) , Anastacia Anastacia (105 článků)

Jennifer Anistonová, jak ji neznáte: jizva na tváři a minimum líčení

 
Tvář herečky Jennifer Anistonové zdobí ne příliš hezké jizvy na tváři a krku. Alespoň takovou zprávu hlásí světové agentury, které herečku zastihly v okolí Los Angeles, kde točí nový film Cake. Jizvy jsou pečlivou prací filmových maskérů.
06.04.2014 16:45 |

podobné články

V takovém stavu jsme ještě Jennifer Aniston neviděli: Nenalíčenou herečku hyzdí obrovské jizvy!

 
Jednu z nejslavnějších hollywoodských hereček upravili filmoví maskéři k nepoznání. "Jennifer Aniston":http://www.extra.cz/tema/jennifer-aniston-herecka (45) natáčí nový film Cake a v některých scénách má pořádně "zjizvené":http://www.extra.cz/tema/jizvy tělo.
09.04.2014 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (713 článků)

Modelka znetvořená kyselinou: Jizvy mi už nevadí, jsem teď silnější

 
Je to už sedm let, co mladá modelka Katie Piperová (31) přišla po útoku o svůj krásný obličej. Zůstaly jí jizvy, ale nežehrá na ně. V Pákistánu pro podobné případy vznikl salon krásy.
13.01.2015 16:32 |

podobné články

Umělec tetuje ženám prsa, aby zakryl jizvy po rakovině. Souhlasíte s tím?

 
Mastektomie nebo chirurgické odstranění části, případně i celého prsu může být život zachraňující rozhodnutí pro ženy, které trpí rakovinou nebo je u nich vysoké riziko vzniku rakoviny prsu. Bohužel po tomto zákroku ale zůstávají jizvy.
07.05.2015 10:31 |

podobné články

70 let od výbuchu v Nagasaki: Japonec ukázal děsivé jizvy

 
Je tomu už 70 let, co Američané svrhli na japonské město Nagasaki atomovou pumu. V neděli si svět připomene toto smutné výročí. Při této příležitosti promluvil Sumiteri Taniguchiho (86), kterému bylo v době atomové exploze pouhých 16 let. Následky si ale nese po celý zbytek života. Po sedmdesáti letech odhalil veřejnosti své jizvy a znetvořené tělo.
09.08.2015 07:10 |

podobné články

'Napalmová dívka' je symbolem války ve Vietnamu. Lékaři jí konečně vyléčí její jizvy

 
Černobílý snímek zachycující utíkající nahou vietnamskou holčičku popálenou napalmem se stal symbolem vietnamské války. Tehdy devítileté Kim Phuc zanechal napalm jizvy po celém těle. Život jí zachránil autor legendárního snímku, vietnamský fotograf Nick Uto, bolestmi ale trpí i po 43 letech. Naději, že se jí už brzy zbaví, jí nyní dává speciální léčba laserem, píše americký list The Washington Post. 
30.10.2015 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1311 článků)