Článek

Známý český zpěvák hlásí comeback: Končí s politikou a děláním dětí

 
Zpěvák Jan Kalousek hlásí návrat. Po pauze, kdy se překvapivě věnoval politice a plození dětí, se vrací na scénu a chystá první koncert po pěti letech.
14.01.2016 10:10 |

podobné články

Podobné články

VIDEO: Comeback má svůj comeback, točí se další řada seriálu

 
Další příhody oblíbených hrdinů původního českého sitcomu Comeback začala natáčet v těchto dnech televize Nova.
07.05.2010 12:45 |

podobné články

Tomáš Matonoha: Comeback se netočí, protože nejsou peníze

 
Herec a bavič Tomáš Matonoha (44) se proslavil především svou rolí v sitcomu Comeback. V rozhovoru pro týdeník 5plus2 prozradil, že seriál Comeback se netočí kvůli penězům a zřejmě se pokračování nedočkáme. Matonoha ale dál baví diváky svým humorem v pořadu Na stojáka nebo v divadle Komediograf.
08.08.2015 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Matonoha (161 článků)

Aby děti více pily: Naučte se tyto triky a předcházejte dětské dehydrataci

 
Málokteré dítko si hlídá svůj pitný režim. Mezi hraním na počítači, družením s kamarády nebo děláním úkolů na pití pomyslí jedině, když už mají žízeň. Ta je ale přitom projevem nedostatku tekutin v těle, ke kterému by u dítěte nemělo dojít. Dehydratace může způsobovat problémy se soustředěním, únavu či rozmrzelost, a tak je zejména s příchodem školního roku důležité naučit své ratolesti dostatečně pít.
21.09.2017 08:05 |

podobné články

Paroubek se loučí s politikou: Chce víc času s dcerou Margaritou!

 
Expremiér Jiří „sexy mozek“ Paroubek (62) vyhlásil loučení s politikou. Na Facebooku se svěřil, že skončí jako předseda strany LEV 21. A následujících 10 let politický comeback rozhodně neplánuje. Důvod? Chce více času pro rodinu. Tedy pohlednou manželku Petru a dceru Margaritu.
06.11.2014 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků)

Kendra Wikinson: Sexu si teď užívám jako nikdy dřív

 
Když bylaw Kendra Wikinson zaneprázdněná děláním televizní show Dancing with the Stars, znamenalo to ubírat čas z další aktivity, která je pro ní velice důležitá - sex. Poté, co ze show odešla, si to s manželem Hankem Baskettem celé vynahrazují a řádně ztracený čas dohánějí.
28.05.2011 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Kendra (4 články)

10 způsobů, jak ho donutit, aby se s vámi rozešel!

 
Znáte to. Co když vás to prostě už přestane bavit? A co když nevíte, jak z toho ven, protože jste srab jako já? Neblbněte. Já vám řeknu přesně, co máte dělat. Tohle je vlastně i návod na to, jak si někoho udržet, totiž děláním přesného opaku. Jinak bohužel je tohle i pro vás, co vás někdo opustil a vy nevíte proč. Třeba se tam najdete! Pozor, všechny body jsou psané tak, abyste z toho nevyvázla jako svině, nýbrž jako chudák.
01.10.2015 10:16 |

podobné články

Jiří Bátěk: Vzděláním utvořit člověka nebo děláním se člověk stává?

 
Dnešní svět je světem příběhů. Vždyť už každá potravina má svůj příběh, který začíná v malé pekárně, mlékárně, na poli, statku či v drobné manufaktuře. Zkuste si koupit zelí na trhu bez příběhu. Skoro nemožné!
24.03.2017 16:10 |

podobné články

P. C. Roberts: Od Skripala k Sýrii. Co bude příště?

 
Einstein řekl, že hloupost lze definovat děláním stále stejných věcí a očekáváním stále různých výsledků.
10.04.2018 18:05 |

podobné články

Nové fotky Ivety Bartošové: Chce zase splasknout a hlásí svůj milióntý comeback

 
Až jednou Iveta Bartošová  (46) razantně prohlásí, že se skutečně nevrací na scénu, že nemaká a nebojuje, asi se v mžiku rozplyne sluneční soustava a čas začne jít pozpátku a doprava. Toho se však zatím nemusíme bát. Zpěvačka, která na podzim zažívala pokus o comeback s televizí Pětka, což se jí nepovedlo, protože začala mít velké problémy s docházkou do práce v naprosto příčetném stavu, nyní zkouší opět zhubnout a znovu se postavit za mikrofon. Mrkněte, jak je na tom momentálně fyzicky!
22.02.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků)

Kalousek vyslyšel kritiky. Končí s politikou. S tou regionální

 
Strážce státní kasy, bývalý lidovec a dnes místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek si konečně vzal kritiku k srdci. Končí totiž s politikou, tedy s tou regionální.
27.09.2010 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků)

Hůlka s politikou skončil, je z něj starší a silnější Jack Sparrow

 
Zpěvák Daniel Hůlka se v minulém roce profiloval hlavně jako kandidát do parlamentu za Zemanovce, kteří ovšem pohořeli. Od lidí za to sklidil hlavně kritiku, jak přiznal na kameru iDNES.cz. S politikou tudíž končí a s novým singlem ukazuje svou veselejší stránku.
05.02.2014 01:06 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (646 článků) , Jack Sparrow (68 článků)

Dejdar natáčí Zdivočelou zemi a tvrdí: Comeback končí!

 
Herec Martin Dejdar (45), který v současné době natáčí čtvrtou řadu seriálu Zdivočelá země, se chtě nechtě musel rozloučit s rolí potrhlého Ozzáka z »nováckého« sitcomu Comeback. I když by si diváci i TV Nova přáli pokračování, kvůli rozkolu ve scenáristickém týmu se ho s největší pravděpodobností nedočkají...
19.06.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (430 článků)

Lauryn Hill nenahrávala deset let, teď se cítí na comeback

 
Lauryn Hill na konci devadesátých let zásadně změnila pop music. Ovlivnila celou generaci mladých zpěvaček a na vrcholu kariéry po svém majstrštyku The Miseducation of Lauryn Hill, který je učebnicí soul-hip-hopu, přestala (kromě živáků) nahrávat. Nové studiové CD nevydala a stranila se mediálního světa. Teď chystá comeback.
30.06.2010 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Lauryn Hill (9 článků)

Comeback Šinkorové se nekoná: U diváků v novém muzikálu propadla!

 
Měl to být velká návrat krásné Daniely Šinkorové  (38) ! Pro svůj comeback si herečka vybrala interaktivní muzikál Naháči tvůrců Jarka Šimka a Slávka Boury. Měsíce dřiny a zkoušení jsou pryč. Žádné ovace se ale nekonají. Muzikál si své fanoušky nenašel a pouhých čtrnáct dní po premiéře končí.
14.10.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Šinkorová (269 článků) , Jarek Šimek (109 článků)

Jak dobře znáte seriál Comeback? Otestujte své znalosti v našem kvízu

 
Comeback, je úspěšný český sitcom, který si našel spoustu příznivců. Líbí se vám tento seriál? Otestujte, jak dobře jej znáte v našem kvízu, který obsahuje 20 otázek právě z tohoto seriálu.
13.02.2016 08:25 |

podobné články

Nadváha u dětí je problém

 
Nadváha u dětí představuje stále větší problém. V současné době nekontrolovatelnou rychlostí přibývá počet dětí s vyšší tělesnou hmotností, nežli kolik je doporučeno vzhledem k jejich věku či výšce. Podle výzkumů a statistik prováděných VZP dokonce nadváhou trpí každé třetí dítě. Rodiče často sami sobě, stejně pak i svému okolí, namlouvají, že jejich dítě v žádném případě není tlusté. A v případě, že už ratolest skutečně hraničí s obezitou, si tento problém odmítají přiznat. Nadváha u dětí by se ale neměla podceňovat, ani brát na lehkou váhu! Nadváha u dětí je trendem 21. století Zlé jazyky tvrdí, že obezita celkově představuje masivní trend současného století. Nadváha u dětí tak není nic, co by společnost překvapilo. Lékaři se shodují na tom, že počet dětských pacientů, jež mají problémy s váhou, neustále přibývá především kvůli současnému životnímu stylu, kdy maminky mění zdravá jídla za tučné fastfoody, protože jsou rychlejší a představují méně starostí. Nenechte dítko, aby si ničilo zdraví Odborníci jsou toho názoru, že dítě za svou nadváhu nemůže. Obezitu u malých dětí tak považují za selhání rodičů, kteří mají i v tomto ohledu za děti zodpovědnost. Nadváha u dětí je problémem nejen estetickým, kdy oplácané dítko rozhodně není roztomilé, ale pohled na něj působí spíše žalostně, ale i problémem z hlediska zdraví. Obezita s sebou přináší celou řadu různorodých zdravotních obtíží, kdy se i v útlém dětském věku mohou objevit nemoci cév, nemoci srdce, zažívací potíže, dermatologické potíže nebo třeba bolesti kyčlí a kloubů.   Příspěvek Nadváha u dětí je problém pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.11.2017 20:40 |

podobné články

Iveta Bartošová: Hlásí návrat! Bude zpívat kamioňákům!

 
Iveta Bartošová hlásí comeback! Tak tuto větu bylo v minulosti možné od psychicky labilní zpěvačky slyšet nesčetněkrát. Bohužel démon alkoholu ji vždy přemohl... Tentokrát by se měla Iveta na pódium vrátit už 16. června!
05.06.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků)

Exmilenec Bartošové Michal Penk hlasí návrat: Bude úspěšnější než Iveta?

 
Idol 80. let hlásí comeback! Michal Penk (45) se vyléčil z drogové závislosti a je připraven znovu lámat srdce fanynek.
08.04.2013 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal Penk (90 článků) , Iveta Bartošová (6693 článků)

Exmilenec Bartošové Michal Penk hlasí návrat: Bude úspěšnější než Iveta?

 
Idol 80. let hlásí comeback! Michal Penk (45) se vyléčil z drogové závislosti a je připraven znovu lámat srdce fanynek.
09.04.2013 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Penk (90 článků) , Iveta Bartošová (6693 článků)