Článek

Známí čeští herci šokovali v kostýmech hrdinů Karla Maye: Žhavá líbačka, kopulační pohyby a holá zadnice

 
Známí herci Marek Daniel (Protektor) a Josef Polášek (Vyprávěj) se na obrazovkách České televize pořádně odvázali! Ve zbrusu novém alternativním pořadu Boj o koláč se pod režijní taktovkou Marka Najbrta proměnili ve Vinnetoua a jeho věrného pokrevního bratra Old Shatterhanda.
07.01.2015 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Josef Polášek (30 článků) , Marek Daniel (59 článků) , Karl May (30 článků) , Marek Najbrt (48 článků) , Old Shatterhand (31 článků) , Daniel May (1 článek)
Podobné články

Vyšel fragment dosud neznámého románu Karla Maye

 
Fanoušci německého spisovatele Karla Maye se po více než sto letech od jeho smrti mohou těšit na dosud neznámý text románu Ztracený syn. Jde ale o fragment díla, které po 20 stránkách končí uprostřed věty, oznámilo v pátek nakladatelství Karla Maye. Ztracený syn vyšel v 90. svazku Mayova sebraného díla.
20.09.2014 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Karl May (30 článků)

První pohyby miminka

 
Novorozenci nedokážou kontrolovat pohyby a zdánlivě účelové pohyby, které dělají – například sání nebo uchopování -, jsou pozůstatky reflexů. Před porodem i po něm však novorozenec kope, rozhazuje rukama a hází sebou. Tyto náhodné pohyby ...
27.04.2011 10:10 |

podobné články

V dubnu se zopakují „divadelní“ prohlídky pivovaru v historických kostýmech

 
Každou dubnovou středu od 19:30 se lidé opět mohou zúčastnit „divadelních“ prohlídek pivovaru v historických kostýmech. Místo obvyklého výkladu průvodců v nich návštěvníci sledují klíčové okamžiky z historie pivovaru prostřednictvím hraných scének v dobových kostýmech. Jedná se již o čtvrtou sérii prohlídek, které byly dosud vždy vyprodány. Vstupenky je nutné rezervovat předem.
29.03.2017 22:30 |

podobné články

V Americe mají šampionát v imaginárním sexu zvaný Air Sex, je to totální úlet

 
Soutěžit se dnes dá opravdu ve všem. O Spojených státech to platí dvojnásob. V roce 2009 se tam začalo soupeřit v takzvaném Air sexu, což lze vysvětlit jako pantomimou předváděný sex v jeho nejrůznějších podobách. Odvážlivci, kteří se účastní šampionátu v Air Sexu, v sobě musí mít notnou dávku exhibicionismu, protože ukazovat kopulační pohyby, orální sex či další sexuální praktiky před kamerami a početným obecenstvem, rozhodně nebude nic pro stydlíny.
21.07.2011 09:55 |

podobné články

Jak zažít bouřlivý orgasmus?

 
Možná na to jdete špatně. K tomu, aby se s vámi zachvěla zem, nestačí jen dobře nacvičené kopulační pohyby. Potřebujete i mazlení, doteky na správných místech i čas.
25.01.2013 11:15 |

podobné články

Videogalerie: Lidé tančí NAZÍ NA SNĚHU a točí se u toho!

 
Internet ovládl nový tanec, při kterém se lidé svlékají a napodobují kopulační pohyby. Nejoblíbenější je věnovat se této bizarní činnosti na sněhu. Podívejte se.
20.02.2013 15:00 |

podobné články

Divoká Rihanna! Na pódiu roztahovala nohy a pak předvedla sexy show s náhodně vybraným fanouškem

 
Rihanna se opět "pořádně odvázala":http://www.extra.cz/rihanna-jako-pornoherecka-naha-si-lehla-do-postele-a-nastavila-svuj-vypracovany-zadek-do-objektivu. Během koncertu nejprve provokativně roztahovala nohy a následně si na pódium vytáhla jednoho ze svých fanoušků. Neztrácela čas zbytečnými řečmi a šla na rovnou na věc – mladíka jednoduše povalila na záda, nasedla na něj a začala předvádět kopulační pohyby!
07.06.2013 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Černý kůň VyVolených Ládík: V ložnici si tajně trénuje kopulační pohyby!

 
Platí za toho největšího exota ve vile. Účes 70. let, oblékání 90. let, vyjadřování druhého stupně základní školy. Řeč je o Ládíkovi, který se velmi pravděpodobně stane černým koněm celé reality show. Když se totiž ostatní soutěžící nekoukají, rozjíždí si v opuštěné ložnici (nebo koupelně) své vlastní představení…
06.09.2013 05:10 |

podobné články

Ne tohle není SKUPINOVÝ SEX, jde o výcvik armády! VIDEO

 
Na internetu se objevilo opravdu zvláštní video, na kterém leží asi 15 nahých mužů na hromadě a provozují kopulační pohyby. Podle popisku se má jednat o běžný výcvik thajské armády.
01.10.2013 10:25 |

podobné články

6 nejoplzlejších fotografií Sámera Issy: Sledujte, jak mladý divoch předvádí orální sex a kopulační pohyby

 
Zpěvák "Sámer Issa":http://www.extra.cz/tema/samer-issa (28) si potrpí na propracovaná taneční vystoupení. Většinou mu u zpívání asistují hezké holky, které se kolem něj vlní jak liány a na pódiu to pak vypadá jak předváděčka na erotickém veletrhu, kdy nevíte, co je doopravdy a co jenom simulace.
05.10.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (616 článků)

Exmanžel Batulkové v prekérní situaci: Vrhnul se na něj polonahý drsňák a zkoušel na něj kopulační pohyby

 
Tak v téhle pozici jsme muže Lindy Rybové Davida Prachaře ještě neviděli. V opravdu osobitém zpracování režiséra Jana Nebeského Tartuffe Impromptu!, které vychází z klasické Moliérovy předlohy, předvádí na jevišti hodně divoké kreace a řádí doslova jako utržený ze řetězu.
05.03.2014 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (112 článků) , David Prachař (120 článků)

Jirešová z Ordinace se svlékla do sexy prádla, s Podhůrským předváděla kopulační pohyby a sado maso. K čemu ta podívaná?

 
"Zdeněk Podhůrský":http://www.extra.cz/tema/zdenek-podhursky (55), který je v českém šoubyznysu považován za všeuměla, kterému žádné odvětví není cizí, chytil okamžitě za pačesy příležitost zahrát si v komediálním představení po boku "Ivany Jirešové":http://www.extra.cz/tema/ivana-jiresova (36).
26.03.2014 10:25 |

podobné články

Dřív sladká Kelly z Beverly Hills přitvrdila: Jak se vám líbí ve vyzývavém koženém topu a s holým bříškem?

 
Věci nevídané a neslýchané se občas dějí ve světě šoubyznysu. Miley Cyrus ukazuje kopulační pohyby na koncertech, Ornella v Bulharsku ukazuje úplně všechno a Kelly z Beverly Hills se i s Donnou kvůli novému seriálu oblékají do kožených kostýmů.
02.08.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (853 článků)

Ministryně nestydatosti opět řádila: Chlípná Miley Cyrus roztahovala nohy v lesklém sexy úboru a naznačovala kopulační pohyby

 
Bývalá dětská hvězda z filmu Hannah Montana Miley Cyrus  (21) se pomalu, ale jistě stává spíše hvězdou pro dospělé publikum. Na právě probíhajícím turné Bangherz Tour fanouškům představila lechtivý repertoár, který by se hodil spíše do vykřičeného domu než k vycházející popové hvězdě první velikosti.
20.10.2014 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (853 článků) , Hannah Montana (80 článků)

»Vlčí děti« z Chomutova dělaly kopulační pohyby a panenkám roztahovaly nohy: Rodiče dostali tvrdé tresty

 
Znaly jen nadávky a bití. Neuměly pořádně mluvit, jedly rukama, bály se vody. V takovém stavu se dostali do Klokánku sourozenci Nikola a Julius (tehdy 4 a 3) z Chomutova. Jejich rodiče Andělu R. (39) a Julia C. (41) za to v úterý soud poslal na 5 a 7,5 let do vězení.
14.03.2017 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Julius Julius (38 článků)

Koskuba: Člověka mrazí. Neviditelní a skutečně mocní v pozadí rozhodují o státech a národech. Čeká nás pád. Nenávist a zloba fanoušků knížete a zadnice USA...

 
ROZHOVOR Poslanec ČSSD Jiří Koskuba říká, že dochází k něčemu, jako byl konec Říše římské. Nesmiřitelnost tábora poražených v prezidentské volbě mnohdy hraničí s nenávistí, vulgaritou a zlobou. Kdo chce, může rozpor mezi slovy a činy firmy ANO vidět. Pouze přelézt ze zadnice SSSR do jiné, stejně veliké, mu připadá nejen krajně nevhodné, ale přímo ubohé. Popřál, aby lebka, přilba, meč sv. Václava i svatováclavská koruna císaře Karla IV. byly nadále váženým a lidmi ctěným symbolem jejich stále existujícího českého státu.
13.11.2015 14:06 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Koskuba (205 článků)

Stallone, Goodman a De Niro přepisují tradice: Tři králové... V teplákovkách?!

 
Známí herci šokovali svět o narození Ježíška. Navštívili ho na plyšových velbloudech zahalení v teplákovkách!
20.02.2014 23:05 |

podobné články

Vítek Chaloupka: Z dietologa indiánem!

 
Pokud patříte mezi milovníky knih Karla Maye nebo příběhů z divokého západu, máte jedinečnou šanci vstoupit do jiného časového prostoru a alespoň na chvíli se stát součástí světa svých dětských snů a oblíbených hrdinů. Stejně jako dietolog Vítek Chaloupka (50), který své sny dotáhl do reálné podoby.
07.05.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Karl May (30 článků)

Horáček si hraje na hrdinu z románů. A jeho poradkyně Vášáryová to nejspíš dorazí, zoufá si komentátor

 
Michal Horáček se zatím chová jako hrdina z románů krušnohorského moralisty Karla Maye, píše komentátor Martin Zvěřina v dnešních Lidových novinách.
12.11.2016 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (766 článků) , Karl May (30 článků) , Martin May (1 článek)