Článek

Změní se po aféře s Růžičkou český hokej?

 
Ve srovnání s českou fotbalovou scénou platil český hokej vždy za ten čistější a férovější sport. To ale letos na jaře změnilo jedno šikovně sestříhané video a tvrzení podnikatele Miroslava Palaščáka o poskytnutí úplatku ve výši 500 tisíc korun Vladimíru Růžičkovi za to, aby mohl jeho syn David Palaščák působit v extraligové Slavii, kterou právě Růžička v té době trénoval. Vzhledem k hokejovému mistrovství světa však bylo vyšetřování údajné korupce reprezentačního trenéra odsunuto na druhou kolej. A když extraligový Chomutov po ukončení hokejového šampionátu oznámil, že s Růžičkou podepsal desetiletou smlouvu, zdálo se, že je celá aféra zapomenuta...
07.07.2015 16:21 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (290 článků) , Vladimír Růžička (286 článků) , David Růžička (3 články) , David Růžička (3 články)
Podobné články

Budějovická válka o hokej pokračuje

 
V Českých Budějovicích zuří hokejová válka. Mountfield s Motorem stojí proti legendám Bělohlavovi, Turkovi a dalším, sdruženým ve společnosti CB Hokej 2013. Pronájem haly získala od města právě společnost CB Hokej 2013, kterou podporují i místní fanoušci.
29.07.2013 17:05 |

podobné články

Kvíz na téma "Český hokej", nasbíráte plný počet bodů?

 
Celý svět žije momentálně MS v hokeji, které náš tým zahájil na jedničku. Jak dobře znáte český hokej vy? Troufnete si na kvíz, který se netýká ničeho jiného, než právě našeho hokeje? Kvíz obsahuje 20 otázek!
08.03.2016 14:40 |

podobné články

Šéf Volkswagenu Winerkorn odstoupil kvůli aféře s emisemi

 
Situace kolem Volkswagenu nabírá na obrátkách. Ve středu rezignoval ředitel automobilky Martin Winterkorn, který tak přijal osobní zodpovědnost za skandál, týkající se manipulace s emisemi.   K aféře se během středy vyjadřovali i někteří politici. Spolkové ministerstvo dopravy popřelo, že vědělo o technologii, díky které automobilka manipulovala s emisemi. Český ministr dopravy Daniel Ťok pak po jednání se zástupci koncernu, pod který spadá i tuzemská Škoda Auto, prohlásil, že situaci prošetří i v Česku a případně svolá majitelé závadných vozů ke kontrole.   
23.09.2015 15:50 |

podobné články

Robert Reichel táhne český hokej z bahna: Spasitel?

 
To jsou paradoxy! V roce 1996 načal Robert Reichel (40) jako kapitán národního týmu zlatou éru českého hokeje. Teď jako trenér vede kluky v roce vídeňského zlata narozené! Po vítězství na turnaji v Salcburku táhne z bahna mládežnický hokej stejně jako Jaroslav Hřebík fotbal.
25.08.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Reichel (22 článků)

Kreuziger sledoval cyklistické MS v televizi, ale vyrazil na hokej a cyklokros

 
Roman Kreuziger sice na mistrovství světa ze zdravotních důvodů nestartoval, nepřestal však trénovat a kromě toho stihl i další věci, jako fanoušek zašel na hokej a na cyklokros. Český jezdec stáje Astana to uvedl v pondělí na svých webových stránkách.
26.09.2011 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Roman Kreuziger (324 článků)

Máme recept na naše vítězství v hokeji: Navlečte české repre bílé dresy a zlato je naše. Podívejte se na důkazní fotografie!

 
Dnes nám to začíná, nejsledovanější sport na "zimní olympiádě":http://www.extra.cz/tema/soci-2014 je samozřejmě "hokej":http://www.extra.cz/tema/hokej a o to víc bude český divák napnut jako kšandy. Podaří se zopakovat úspěch z Nagana, kdy jsme porazili Rusy? Výhra by byla o to sladší, že sborná, náš odvěký největší nepřítel, je letos doma a porážka by tak pro ně měla daleko trpčejší příchuť.
13.02.2014 10:15 |

podobné články

Jak změní penzi důchodová reforma?

 
Se změnou penzijního systému se změní i výše penze. Komu důchod vzroste a komu se naopak sníží? Jak se změní výše penzí vyplácených z průběžného penzijního systému? A jak výši příjmů v důchodu ovlivní fondový systém – 2. pilíř?
23.03.2011 22:05 |

podobné články

Kate: Tohle všechno se jí odteď v životě změní

 
Její život se absolutně změní. Kate Middleton (29) se svatbou s princem Williamem dostává do úplně nového světa. V Buckinghamském paláci a po boku nástupníka trůnu už její svět nikdy nebude jako předtím. A tohle všechno se podle magazínu Gala v jejím životě totálně změní…
30.04.2011 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (863 článků)

Pražská MHD změní jízdní řády denních i nočních spojů

 
V pražské MHD se od konce prázdnin změní intervaly denních i nočních spojů a přibude zastávek na znamení, některé zastávky změní své názvy. ČTK to dnes sdělil Filip Drápal, mluvčí organizace Ropid, která organizuje pražskou veřejnou dopravu. Změny začnou platit od 30. srpna. S ukončením letního prázdninového provozu se vrací většina jízdních řádů do původní podoby bez prázdninového omezení.
19.08.2015 14:30 |

podobné články

Sociální demokrat Vlček se k dotační aféře vyjádří ve středu

 
Předseda Poslanecké sněmovny a volební lídr ČSSD v Olomouckém kraji Miloslav Vlček se ke své údajné dotační aféře vyjádří ve středu.
19.04.2010 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Vlček (152 článků)

Abbasová po milostné aféře: Od Kocába utekla do Keni

 
Změnit vzduch! To přesně potřebovala po aféře s ministrem pro lidská práva Michaelem Kocábem (55) jeho milenka a tisková mluvčí Lejla Abbasová (30).
29.04.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (622 článků) , Lejla Abbasová (397 článků)

Šulcovi chodí kvůli aféře SMS, aby zemřel na rakovinu

 
Ředitel extraligy čelí v aféře všeobecnému tlaku
10.11.2010 10:45 |

podobné články

Exmilenka Etzlera: Po aféře prvně na veřejnosti

 
Herečka a zpěvačka Radka Pavlovčinová (22) se po krátké milostné aféře s kolegou Miroslavem Etzlerem (46) poprvé objevila ve společnosti. Dosud byla v ústraní, dokonce se na čas jela schovat domů na Slovensko. Výrazně pohublá v úterý přišla podpořit charitativní akci a hned byla středem pozornosti. Pro Blesk.cz promluvila také o tom, jak se vyrovnává s tím, že ji Etzler nechal a vrátil se ke své ženě.
22.03.2011 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (341 článků) , Radka Pavlovčinová (89 článků)

Pavlovčinová přiznala, že kvůli aféře s ženatým Etzlerem přišla o kšefty

 
Slovenská herečka Radka Pavlovčinová nemá po provalené sexuální aféře s ženatým kolegou Miroslavem Etzlerem do čeho píchnout. "To, že jsem byla na titulních stránkách, mi rozhodně nepomohlo. Nejen že jsem nedostala nové nabídky, ale o práci jsem naopak přišla," přiznala Novinkám.
12.04.2011 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (341 článků) , Radka Pavlovčinová (89 článků)

Prezidentský skandál otřásá Německem, lidé chtějí Wulffovu hlavu

 
Na 400 lidí dnes demonstrovalo před berlínským palácem německé hlavy státu Christiana Wulffa, který čelí aféře kolem podezřelé půjčky na dům. Protestující, kteří po vzoru účastníků arabských protivládních akcí mávali botami, vyzývali prezidenta, aby se úřadu vzdal, informovala agentura DPA. Dnes potvrdilo nakladatelství Springer, že Wulff hrozil kvůli aféře také šéfovi tohoto nakladatelského domu.
08.01.2012 08:30 |

podobné články

Modrovskému je zase do tance! Po aféře s drogami se vrátil do práce

 
Slovenský tanečník Peter Modrovský (28) se po aféře s drogami vrací do práce. Před dvěma týdny u něj policisté objevili sáček s podivnou rostlinkou, pravděpodobně marihuanou. Peter o tom nechce moc mluvit. Je rád, že se zas může věnovat tomu, co ho nejvíc baví - tanci.
23.01.2012 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Peter Modrovský (58 článků)

Pracovníci hotelů v New Yorku dostanou po aféře Strauss-Kahn alarmy

 
Pracovníci newyorských hotelů dostanou osobní alarmy pro případ, že by se dostali do nebezpečné situace. Informoval o tom deník The New York Times. Opatření přichází po loňské aféře bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu Dominiqua Strausse-Kahna, který byl obviněn, že v hotelu Sofitel napadl a znásilnil pokojskou. Obvinění bylo nakonec staženo kvůli nedůvěryhodnosti údajné oběti.
08.02.2012 18:10 |

podobné články

Šéf ČSSD v Praze 9 obviněný v úplatkářské aféře přerušil členství

 
Někdejší pražský radní a šéf obvodní organizace sociální demokracie v Praze 9 Lukáš Plachý, kterého obvinila protikorupční policie v úplatkářské aféře, ve čtvrtek přerušil členství v ČSSD. Oznámil to v tiskovém prohlášení, které v pátek poskytl Právu.
12.03.2012 06:10 |

podobné články

Robert Redford natočí dokument o Watergate

 
Jednou z nejslavnějších rolí Roberta Redforda je novinář Bob Woodward ve filmu z roku 1976 Všichni prezidentovi muži o aféře Watergate. Redford se nyní k aféře, která stála místo tehdejšího prezidenta...
04.04.2012 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Robert Redford (52 článků) , Bob Woodward (1 článek) , Bob Woodward (1 článek)