Článek

Změní se něco ve vládě?

 
Vláda premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) vládne dva roky. Za tu dobu byl odejit pouze jeden její ministr, zato tři ministři ANO. Analýzu přinesly dnešní Lidové noviny.
28.01.2016 07:25 |

podobné články

Podobné články

Jak změní penzi důchodová reforma?

 
Se změnou penzijního systému se změní i výše penze. Komu důchod vzroste a komu se naopak sníží? Jak se změní výše penzí vyplácených z průběžného penzijního systému? A jak výši příjmů v důchodu ovlivní fondový systém – 2. pilíř?
23.03.2011 22:05 |

podobné články

Kate: Tohle všechno se jí odteď v životě změní

 
Její život se absolutně změní. Kate Middleton (29) se svatbou s princem Williamem dostává do úplně nového světa. V Buckinghamském paláci a po boku nástupníka trůnu už její svět nikdy nebude jako předtím. A tohle všechno se podle magazínu Gala v jejím životě totálně změní…
30.04.2011 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (915 článků)

Pražská MHD změní jízdní řády denních i nočních spojů

 
V pražské MHD se od konce prázdnin změní intervaly denních i nočních spojů a přibude zastávek na znamení, některé zastávky změní své názvy. ČTK to dnes sdělil Filip Drápal, mluvčí organizace Ropid, která organizuje pražskou veřejnou dopravu. Změny začnou platit od 30. srpna. S ukončením letního prázdninového provozu se vrací většina jízdních řádů do původní podoby bez prázdninového omezení.
19.08.2015 14:30 |

podobné články

Udělám něco, co změní systém, tvrdil prý kopilot expřítelkyni

 
Kopilot Andreas Lubitz, který v úterý záměrně navedl letadlo do vrcholků Alp, si stěžoval na pracovní podmínky u letecké společnosti Germanwings. Tvrdil také, že jednou udělá něco, co změní celý systém, a všichni si tak budou pamatovat jeho jméno. Řekla to jeho bývalá dlouholetá přítelkyně německému deníku Bild.
28.03.2015 12:11 |

podobné články

Změna na každý den – a váš život bude šťastnější!

 
Změna je život. Určitě i vy tuhle větičku znáte a věřte, že se neříká jen tak pro nic za nic. Není každý den posvícení a jistě i vy o tom víte své. Někdy se člověku zkrátka nedaří, má den blbec, všechno mu přijde hloupé a nudné – a někdy si za takové dny můžete vy sami! Přesně tak, čtete správně. Stejně jako si den můžete zkazit si jej můžete i zpříjemnit a mnohdy je to snazší, než si vůbec dokážete představit. Náš dnešní článek vám ukáže, jak na to. Přinášíme vám změnu na každý jeden den v týdnu, kterých budete-li se držet, váš život rázem promění ve šťastnější, veselejší a radostnější. Nestojí za to naše změny zkusit? Změna na pondělí: Dost bylo bílé! Ať si to přiznáte nebo ne, barvy vás v mnohém ovlivňují. Naše první změna se proto týká bílé barvy – pokud máte v šatní skříni bílé kousky oblečení, dnešní den na ně zapomeňte. Pondělí totiž patří jasným odstínům! Změna na úterý: Projděte se! Nechte internet internetem a jděte ven. Čerstvý vzduch vám udělá dobře, na procházce si pročistíte mysl a navíc uděláte něco málo pro své zdraví. Přizvete-li si na procházku i partnera, pak vám hned bude veseleji – přeci jen ve dvou se to lépe táhne! Změna na středu: Udělejte něco bláznivého! Svět patří bláznům! Středeční změna proto žádá jediné: odhoďte na chvíli vážnou tvář a udělejte něco, co obvykle neděláte. Něco ulítlého, něco šíleného, něco bláznivého! Stačí jedna maličkost a bude vám lépe. Změna na čtvrtek: Staňte se na chvíli dítětem! Děti vás mohou mnohému naučit. Není žádným překvapením, že děti jsou šťastné mnohem častěji, nežli dospělí, tak se jimi inspirujte a ve čtvrtek se alespoň na chvíli staňte malým dítětem. Rázem se na svět budete dívat z úplně jiného úhlu pohledu. Změna na pátek: Ranní... Čtěte více Příspěvek Změna na každý den – a váš život bude šťastnější! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
07.08.2015 08:30 |

podobné články

Kubice po Chrastavě řekl vládě, že ochranky změní taktiku

 
Ochranky ústavních činitelů po nedávném útoku změní svou taktiku a začnou nacvičovat situace podobné té, při které se terčem útoku v pátek při návštěvě v Chrastavě na Liberecku stal prezident Václav Klaus.
03.10.2012 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9055 článků)

Justin Bieber to zase trochu přestřelil! Takhle si vyrazil ven a vůbec mu nevadilo, že vypadá jako blázen!

 
Na Justina toho už letos možná bylo trochu moc! Světové turné, rozchody a shody, to člověka asi změní. Změní vás to natolik, že si někdy prostě řeknete: Kašlu na to, budu něco mezi tygrem a ledním medvědem!
21.12.2016 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1382 článků)

Peake u Moravce vysvětlila, proč setrvává ve vládě. Pořád prý věří, že změní systém

 
Kdo by měl kontrolovat financování stran? Podle vicepremiérky Karolíny Peake by to neměl být Nejvyšší kontrolní úřad, pokud v něm sedí vysloužilí politici. Současné vládě by se přesto mělo podařit prosadit zpřísnění podmínek průhlednosti jednotlivých stran. Politická scéna se však neshodla na vzniku orgánu, který by nad průhledností financování stran měl bdít. ODS i ČSSD se postavily proti. V pořadu přišla řeč i na Miroslava Šloufa.
03.02.2013 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1609 článků)

Nemyslím si, že by se v programu vlády mělo něco změnit, řekl Petráň

 
Podporu vládě přislíbil poslanec VV Miroslav Petráň. Své rozhodnutí přišel vysvětlit do pořadu Dvacet minut Radiožurnálu. Je pro pokračování vlády, protože chce dotáhnout vládní zákony do konce. Nadále ovšem zůstane členem klubu poslanců VV, prý by se jinak zpronevěřil programu, za který byl zvolen. Nenašel ale odpověď na otázku, co se stane, pokud se stávající vládní program změní.
25.04.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Petráň (17 článků)

Volvo C30 je stále hezčí

 
Malý hatchback měl být velkým konkurentem BMW 1 a Audi A3. Zatím je spíš jen variantou pro volnomyšlenkářské lidi. Možná se to změní, až změní svou tvář.
19.09.2009 08:00 |

podobné články

Změní mimino tátu Paroubka? Lidé by si to přáli, ale nevěří tomu

 
Sedmi lidem z deseti se nelíbí, jak se Jiří Paroubek chová. Jen dva z nich ale věří, že se to změní po narození dcery.
03.11.2009 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3440 článků)

Zemanovci zvolí předsedu, změní název a představí nový bus

 
Stranu práv občanů expremiéra Miloše Zemana čeká nabitý víkend. Na celostátním sjezdu v Praze si zvolí svého předsedu, změní název a představí legendární autobus Zemák, známý z kampaní ČSSD v letech 1998 a 2002.
04.03.2010 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20749 článků)

Lidovci změní nesrozumitelný název, říká šéfka KDU-ČSL

 
KDU-ČSL na zářijovém sjezdu změní svůj název. Musí být kratší a maximálně srozumitelný, uvedla v pondělí úřadující předsedkyně strany Michaela Šojdrová pro Dvacet minut Radiožurnálu.
28.06.2010 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Šojdrová (110 článků)

Hranice mezi ČR a Slovenskem se asi změní, návrh posoudí sněmovna

 
Hranice mezi Českou republikou a Slovenskem se zřejmě mírně změní. V místech, kde vedou středem vodních toků a jsou pohyblivé, vzniknou hranice nepohyblivé. Výjimkou zůstane asi šedesátimetrového úsek, kde oba státy hraničí s Rakouskem.
15.09.2010 10:05 |

podobné články

Gruzie se změní z prezidentské na parlamentní republiku

 
Gruzínští poslanci v pátek odhlasovali novou ústavu, která omezí pravomoci hlavy státu a změní republiku z prezidentské na parlamentní. Informovala o tom gruzínská agentura GHN.
15.10.2010 22:50 |

podobné články

Zeměpis se změní. Sněžka je vyšší o 19 centimetrů

 
Změní se zeměpisné údaje? Možná ano a to díky přepočtu hodnoty zvané střední hladina moře. Ta určuje, jak ta či ona oblast převyšuje druhou. Výpočet ovlivnil i výšku Sněžky, která rázem "povyrostla" o 19 centimetrů.
04.02.2011 11:10 |

podobné články

Vláda projedná ukončení protestů lékařů a změní výpočet důchodů

 
Kabinet projedná ukončení protestů lékařů a změní výpočet důchodů Vláda by na dnešním zasedání měla udělat definitivní tečku za protestní akcí Děkujeme, odcházíme. V reakci na nález Ústavního soudu by ministři také měli rozhodnout o změně výměry důchodů, nový výpočet má od října přilepšit lidem s vyššími příjmy.
23.02.2011 08:35 |

podobné články

Šumava změní logo. Suchý strom tam nechci, říká Stráský

 
Národní park Šumava zřejmě změní své logo. Ze tří stromů na něm je totiž jeden uschlý - jako symbol přirozeného, smrti a znovuzrození. Novému šéfovi parku Janu Stráskému se to ale nelíbí, symbolizuje to totiž nepřímo styl boje s kůrovcem, kterému nefandí.
04.03.2011 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Suchý (7 článků)

Dokončení trasy A pražského metra změní i město nad ní

 
Prodloužení trasy A pražského města změní rovněž podobu ulic nad tunelem. Na Veleslavíně vznikne autobusový terminál a kanceláře. Na Červeném Vrchu obchodní centrum.
23.04.2011 20:25 |

podobné články