Článek

Zloději se dostali k bankomatu netradičním způsobem

 
Netradičním způsobem ukradli v noci z pondělí na úterý lupiči bankomat v dánském městečku Ringe. Do budovy banky se totiž probourali nakladačem.
04.12.2015 10:55 |

podobné články

Podobné články

Raiffeisenbank: Lidé se při hledání bankomatu stále častěji obracejí na mobilní aplikace

 
Více než třetina lidí si vybírá hotovost z bankomatu několikrát do měsíce. Při vyhledání bankomatu přitom klienti stále častěji využívají aplikace pro chytré telefony. Kvůli poplatkům se tři čtvrtiny Čechů snaží vyhnout cizím bankomatům. Majitelé nového eKonta KOMPLET od Raiffeisenbank mají výběry z bankomatů všech bank v ČR i v zahraničí zdarma.
30.05.2013 19:00 |

podobné články

Pozor u bankomatů, zloději mají nové finty. JAK SE BRÁNIT

 
Zloději překonali "neprolomitelnou" ochranu bankomatů. Banky proto musí vymýšlet nové zabezpečení.
08.12.2009 19:00 |

podobné články

Zloději s krumpáčem se skrz rybářskou prodejnu prokopali do bankomatu: Odnesli si půl milionu!

 
Neuvěřitelné! S krumpáčem a kladivy se vydali zloději vybrat peníze z bankomatu v Uherském Ostrohu na Uherskohradišťsku. A jejich nájezd byl úspěšný – odnesli si minimálně půl milionu korun!
05.10.2011 12:15 |

podobné články

Zloději vyrvali bankomat ze zdi pomocí dodávky

 
Maskovaní muži v americké Filadelfii se rozhodli "přivydělat" si poněkud netradičním způsobem. Uprostřed noci vnikli do malého obchodu a pomocí své dodávky z něj vyrvali jeden z bankomatů. Jejich počínání natočila bezpečnostní kamera.
15.07.2011 11:25 |

podobné články

V Česku je už téměř 4000 bankomatů. Přibývá jich rychle

 
Počet bankomatů v Česku se podle údajů Sdružení pro bankovní karty za posledních deset let více než zdvojnásobil. V roce 2000 měly banky v tuzemsku 1589 bankomatů, ke konci letošního června to bylo 3741 zařízení.
12.09.2010 15:50 |

podobné články

Tohle není spermobanka: Bezdomovci se na sebe vrhli u bankomatu!

 
Některé banky nabízejí výběry z bankomatů zdarma, jiné lákají na výhodnou půjčku, ale jen jedna ruská pobočka Sberbank nabídla kolemjdoucím sex ve výloze jednoho z bankomatů.
01.12.2014 16:25 |

podobné články

Umíte bezpečně vybrat peníze z bankomatu? S tímto návodem vás neokradou

 
Možná je pro vás výběr peněz z bankomatu běžná věc, ale nikdy nevíte, kdo vás sleduje, když zadáváte bezpečnostní kód. Stále existuje hodně lidí, kteří obsluhu bankomatu příliš neřeší, ale opatrnosti není nikdy dost. Domácí ekonomka vám přináší návod, jak si peníze vybrat bezpečně a bez obav.
06.12.2015 17:55 |

podobné články

Výběr z bankomatu asi zdraží. Velká trojka chce „skřípnout“ menší banky

 
Česká spořitelna, Komerční banka a ČSOB chtějí zdražit výběry z bankomatů menším bankám a jejich klientům. Uvažují dokonce o tom, že své bankomaty konkurenci úplně uzavřou. O výši poplatků za výběr v „cizím“ bankomatu rozhodují dnes karetní asociace Visa a MasterCard. Píší o tom čtvrteční Lidové noviny.
29.09.2016 10:25 |

podobné články

Zloději měsíce kopali 30metrový tunel, aby ukradli pár tisíc liber

 
Vynalézaví a trpěliví zloději neexistují pouze v románech a filmech. Lupičský gang z anglického Manchesteru asi šest měsíců kopal tunel, který ho měl dovést ke kýženému lupu. Třicet metrů dlouhou trasu vedli zloději pod parkovištěm a prodejnou videí až k bankomatu. K jejich smůle však byl bankomat naplněný pouze z části.
16.01.2012 17:50 |

podobné články

Svalovec Cristovao hledá svou novou holku dost netradičním způsobem. Modelky mají vstup zakázán

 
Po rozchodu s popovou princeznou Monikou Bagárovou  (19) je Ben Cristovao  (26) až podezřele dlouho bez přítelkyně. Tento fakt se ale čokoládový krasavec rozhodl napravit, a to dost netradičním způsobem. Na seznamování přes přátele, internetové seznamky nebo balení v baru zpěvák kašle. V rámci působení na letních hudebních festivalech bude Ben Cristovao pořádat na svou novou holku originální casting. „Hledám holku, nehledám modelku. Značka: Musí být Úžasná," vyslal Ben vzkaz všem slečnám v Čechách.
05.08.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (428 článků) , Monika Bagárová (379 článků)

Lupiči NEŠIKOVÉ: Místo bankomatu ukradli jukebox!

 
Policie v americkém San Diegu řeší neobvyklou krádež. Dva zloději se vloupali do jedné z místních restaurací, ze které ukradli jukebox. Mysleli si přitom, že se zmocňují bankomatu plného peněz.
08.03.2013 15:30 |

podobné články

Z krádeže šel zloděj rovnou k bankomatu. Vyfotila ho kamera

 
Pražští policisté pátrají po zloději, který v sobotu vykradl kancelář v bohnické psychiatrii, vybral dvě dámské kabelky a zmizel. “O hodinu později se snažil s odcizenou kartou o výběr z bankomatu v Praze 1,” řekla policejní mluvčí Jana Rösslerová.
14.08.2013 15:25 |

podobné články

Poznáte ho? Na bankomaty podle policie montuje speciální lištu a okrádá tak lidi o peníze

 
Pozor na novou fintu podvodníků! V republice se množí případy, kdy lidé odcházejí od bankomatů bez svých peněz. Končí totiž ukryty pod speciální lištou, kde si je pak vyzvednou zloději. Minimálně některé případy má na svědomí tento muž, který jednu z lišt instaloval do bankomatu v Hodoníně.
11.01.2018 11:35 |

podobné články

Dostali jste z bankomatu poškozené peníze? Vyměňte si je

 
Poškozené bankovky nedostanete jen v obchodě, ale někdy i z bankomatu. I když za to nemůžete, obchody ji mohou odmítnout. Poškozenou bankovku vám vymění v každé bance.
03.08.2010 08:15 |

podobné články

Zloději v Londýně vytrhli celý bankomat ze zdi banky

 
Nákladní auto s mechanickým ramenem použili zloději v Londýně ke krádeži bankomatu umístěného přímo na venkovní zdi banky. Při útěku ulicemi britské metropole potom zdemolovali pár policejních aut.
25.07.2009 16:30 |

podobné články

To jsou koumáci! Zloději se do bankomatu PROBOURALI z rybářského obchodu

 
Škodu kolem milionu korun napáchali neznámí zloději, kteří se rozhodli vykrást v Uherském Ostrohu bankomat, cestu k němu si probourali přes sousedící zeď v rybářském obchodě. Agentuře Mediafax to v úterý sdělil policejní mluvčí Aleš Mergental.
04.10.2011 13:20 |

podobné články

Popletení zloději ukradli místo bankomatu jukebox

 
Pokud by se natáčela hraná verze večerníčků s Patem a Matem, dva zloději ze San Diega by byli žhavými kandidáty na obsazení hlavních rolí. Minulé úterý totiž chtěli z pobočky rychlého občerstvení ukrást bankomat, ale místo toho si odvezli jukebox. Informovala o tom televizní stanice NBC 7.
27.02.2013 13:50 |

podobné články

Zloději chtěli vyloupit bankomat: Vyhodili ho do vzduchu!

 
Chtěli se vloupat do bankomatu a použili k tomu výbušninu! Dva zatím neznámí zloději si ale z pobočky České spořitelny v pražských Strašnicích nic neodnesli, zařízení totiž poškodili na tolik, že se k penězům nedostali.
28.02.2014 10:15 |

podobné články

Jak se bránit před skimmingem: Zloději okrádají lidi kopírováním informací z platebních karet

 
Vybíráte peníze z bankomatu? Tak to zbystřete a mějte se na pozoru před zloději! Ti vynalézavější z nich se na něj totiž dokážou »napíchnout« a následně vás obrat o všechny peníze. Blesk.cz poradí, jak se před tzv. skimmingem bránit.
02.07.2014 16:35 |

podobné články