Článek

Zloděj artista!

 
Zloděje-artistu (40) zatkli policisté v Karviné. Rozhodl se postupně ukrást deset polí mobilního oplocení v Bohumínské ulici, kde tvoří zábranu kolem rekonstruovaného mostu nad železniční tratí.
13.06.2016 22:05 |

podobné články

Podobné články

Artista cirkusu v Praze se zřítil z 25 metrů! Je zraněný, ale žije

 
Neuvěřitelné štěstí měl artista, který se ve čtvrtek večer zřítil z plošiny ve výšce 25 metrů. Jeho pád zmírnil cirkusový stan.
05.04.2012 21:10 |

podobné články

DĚSIVÉ VIDEO: Artista se zřítil z kilometrového útesu!

 
Když chtěl norský artista Richard Henriksen natočit na video svůj nejodvážnější kousek, netušil, že možná půjde o poslední záběry z jeho života!
12.10.2012 14:55 |

podobné články

Artista vytvořil nový světový rekord v běhu na rukou na berlích

 
Dvaatřicetiletý německý artista Tameru Zegeye vytvořil nový světový rekord v chůzi na rukou a na berlích zároveň, a to v pozici stojka. Neuvěřitelných 100 metrů na sprint přešel za pouhých 56 sekund. Stal se tak historicky prvním člověkem, kterému se něco podobného podařilo.
31.03.2014 07:15 |

podobné články

Tragédie v cirkusu: Artista (26) chtěl poděkovat divákům saltem, ale spadl na hlavu!

 
Šestadvacetiletý cirkusový artista se v neděli odpoledne zranil po představení v Sušici na Klatovsku. Muž při saltu spadl na hlavu a lékaři ho museli převézt do nemocnice, sdělila dnes ČTK Dana Ladmanová, mluvčí klatovské policie, která se případem zabývá.
17.06.2014 05:15 |

podobné články

Akrobata vystřelili z kanónu, dopadl, kam neměl a vážně se zranil

 
Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. O pravdivosti tohoto přísloví se mohl velmi bolestivě přesvědčit akrobat Izrael Gaska v Kolumbii. Artista z cirkusu v Cali se vážně zranil poté, co ho kanón nedostřelil dvacet metrů do záchranné sítě, ale pouhých deset metrů přímo doprostřed arény.
24.09.2009 14:40 |

podobné články

Talentmania: Berousek mladší si raketami vyžongloval nejvíce hlasů

 
Krotitel, artista a žonglér Jiří Berousek ml. z nejslavnější cirkusové rodiny předvedl neuvěřitelné žonglérské umění s pěti tenisovými raketami najednou a získal si největší přízeň diváků.
23.10.2010 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Berousek (16 článků)

Berousek zlil Banášovou!

 
To porotkyně novácké Talentmanie Adela Banášová (30) určitě nečekala! Jeden ze soutěžících, artista a žonglér Jiří Berousek (29) v rámci svého čísla neuhlídal jeden z míčů, který dopadl na stůl porotců a trefi l skleničku s vodou. Slovenská moderátorka byla rázem mokrá od hlavy až k patě...
06.12.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Adela Banášová (450 článků) , Jiří Berousek (16 článků)

Norský artista Ronningsbakken riskoval život při extrémně nebezpečném čísle

 
Při pohledu na další nebezpečnou show známého norského artisty Eskila Ronningsbakkena se tají dech. V neděli ráno si nechal odvážlivec postavit plošinu na vrcholu posvátné hory Tchaj (Tchaj-šan) ve východní části čínské provincie Šan-tung. Na dřevěné desce pak předvedl několik nebezpečných artistických čísel, ze kterých běhá mráz po zádech.
03.10.2011 09:45 |

podobné články

SUPER PES: Malamut artista

 
Hasičský sbor v čínském městě Čchung-čching má nového čtyřnohého pomocníka. A aljašský malamut jménem Zhan dokazuje, že se na nebezpečnou práci hodí, zvládne totiž doslova artistické kousky, například chodit po laně (resp. lanech).
03.10.2012 12:40 |

podobné články

V Sušici se zranil cirkusový artista, letěl pro něj vrtulník

 
Chvilky plné hrůzy si prožili diváci na představení Cirkusu Berousek v Sušici na Klatovsku, Jeden z artistů totiž při závěrečném čísle nezvládl salto a zůstal bezvládně ležet na zemi.
16.06.2014 12:00 |

podobné články

Marnivý kozel běhal 14 dnů po Brně: Chytili ho, když se zhlížel v zrcadle!

 
Jako obratný artista skákal přes ploty a kapoty zaparkovaných aut. Dokázal se vyhnout i autům na silně frekventované silnici. Černý kozel kamerunský téměř čtrnáct dnů běhal na jihu Brna a byl téměř nepolapitelný. Měl ale jednu slabinu, pravidelně se vracel před jednu zrcadlící plochu, kde se prohlížel a kde si na něj strážníci počíhali.
09.03.2018 12:10 |

podobné články

Zloděj zoufale volal na pomoc policii, majitelka domu ho načapala ve sprše

 
Jako scénka z bláznivé komedie muselo vypadat pondělní vloupání čtyřiadvacetiletého Timothy Chapeka do domu v americkém Portlandu. Zloděj se nejspíš domníval, že majitelé si dají s návratem domů na čas, a proto se ještě rozhodl dát si u nich sprchu. Jenže to se mladík šeredně zmýlil, kolem sedmé hodiny večerní dorazila majitelka a načapala jej ve své sprše. Zloděj se mezitím již zoufale snažil dovolat policii, kterou prosil o pomoc.
19.03.2011 11:50 |

podobné články

Zloděj dělal, že je mu špatně: Za 4 minuty vykradl auto

 
Zlodějská drzost a vychytralost nezná mezí. Příkladem je i způsob, jakým zloděj vykradl auto čtenáři Petru Kozákovi z Prahy. Stalo se tak totiž přímo před jeho domem, ve dne a na rušné ulici, po které denně projdou desítky lidí. Proč si činu nikdo nevšiml? Zloděj totiž předstíral, že mu je špatně a že se o auto pouze opírá… Šikovně se přitom během pár vteřin dostal přímo do zamčeného vozu!
31.07.2011 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kozák (5 článků) , Petr Kozák (5 článků)

TO JE DRZOST! Zloděj VYKRADL auta rodičů, kteří dávali děti DO ŠKOLKY!

 
Zloděj využil ve středu ráno neopatrnosti rodičů v Tovačově na Olomoucku, kteří přivezli děti do mateřské školky autem. Než dítě předali, stačil zloděj vykrást dvě auta, která byla zaparkovaná před školkou, uvedla ve čtvrtek policejní mluvčí Marta Vlachová.
06.10.2011 09:05 |

podobné články

KRADE SE VŠECHNO! Zloděj odcizil bundy za PŮL MILIONU!

 
Škodu za půl milionu korun za sebou nechal zloděj, který ve čtvrtek vykradl kamion na dálniční benzínce u Humpolce. Jak v pátek řekla agentuře Mediafax mluvčí pelhřimovské policie Hana Kotková, zloděj ukradl především bundy.
21.10.2011 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Hana Kotková (23 článků)

Záchranáři pomáhali pacientovi! Zloděj jim vybral sanitku!

 
Sanitku záchranné služby vykradl ve čtvrtek v centru Mladé Boleslavi zloděj, právě když její posádka zasahovala u pacienta. Zloděj rozbil okénko a vzal z vozu navigaci, sdělil Mediafaxu mluvčí mladoboleslavské policie David Schön.
17.11.2011 20:15 |

podobné články

Zloděj vykradl lesní školku. Odnesl 150 vánočních stromků

 
Škodu za více než 22 tisíc korun nadělal zloděj, který řádil v lesní školce v Cetorazi na Pelhřimovsku. Jak agentuře Mediafax sdělila pelhřimovská policejní mluvčí Hana Kotková, zloděj si odnesl 150 vánočních stromků.
05.12.2011 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Hana Kotková (23 článků)

Zloděj na pile ve Vídni ukradl nářadí za sto tisíc

 
Více než stotisícovou škodu za sebou nechal zloděj, který v úterý vykradl pilu ve Vídni na Žďársku. Jak sdělila žďárská policejní mluvčí Jana Martincová, zloděj šel hlavně po nářadí.
14.12.2011 11:15 |

podobné články

Zloděj v Teplicích okradl ženu. Na svědka tasil zbraň

 
Kabelku vytrhl v pondělí odpoledne neznámý zloděj ženě, která stála v telefonní budce na zastávce MHD v Teplicích. Policejní mluvčí Daniel Vítek agentuře Mediafax ve středu sdělil, že na muže, který ho pronásledoval, vytáhl zloděj zbraň.
28.12.2011 16:10 |

podobné články