Zlato v Mariboru. Puškařka Sýkorová je mistryní Evropy

Česká výprava se raduje z první zlaté medaile na mistrovství Evropy ve střelbě. Stalo se tak zásluhou puškařky Adély Sýkorové, která nenašla přemožitelku v neolympijské disciplíně sportovní malorážka na 60 ran vleže. V týmové soutěži spolu s Nikolou Mazurovou a Lucií Švecovou získaly stříbro, lepší byly jen Němky.  Skvěle se vedlo i juniorům.
23.07.2015 18:01 |

Osobnosti: Adéla Sýkorová (20 článků)

České žně v Londýně! Knapková má zlato, Sýkorová senzačně bronz

Osmý den na 30. letních olympijských hrách v Londýně přinesl českým barvám hned dvojí medailovou radost! Mistryni světa na skifu Miroslava Knapková suverénně ovládla olympijskou regatu v Eton Dorney a získala v Londýně pro Českou republiku první zlato, třebaže jí trápily zdravotní problémy. Finále malorážky si vystřílela Adéla Sýkorová, Kateřina Emmons kvalifikací neprošla. Sýkorová za svoji ostřílenější kolegyni skvěle zaskočila i podruhé a přidala do české kolekce bronz. Sledujte sobotní dění v on-line reportáži na Sport.cz.
04.08.2012 14:10 |

Osobnosti: Kateřina Emmons (45 článků) , Miroslava Knapková (50 článků) , Adéla Sýkorová (20 článků) , Kateřina Sýkorová (5 článků)

Mistryní Evropy v krasobruslení se stala Italka Kostnerová

Italka Carolina Kostnerová se stala mistryní Evropy v krasobruslení. V britském Sheffieldu ovládla volnou jízdu a získala zlato. Druhá skončila Finka Kiira Korpiová, třetí místo patří Elene Gedevanišviliové z Gruzie.
28.01.2012 23:50 |

Osobnosti: Carolina Kostner (2 články) , Kiira Korpi (2 články)

Obří slalom SP žen v Mariboru byl zrušen

Sobotní závod v obřím slalomu Světového poháru alpských lyžařek ve slovinském Mariboru byl kvůli velmi špatnému stavu sjezdovky po odjetí pětadvaceti závodnic zrušen.
15.01.2011 13:30 |

V Mariboru byl zrušen i slalom Světového poháru sjezdařek

Nedělní závod ve slalomu Světového poháru alpských lyžařek ve slovinském Mariboru byl zrušen kvůli velmi špatnému počasí a nevyhovujícímu stavu sjezdovky.
16.01.2011 10:25 |

Víme, jak na Plzeň, hlásí sebevědomě kouč Mariboru a věří v postup

Fotbalisté Mariboru přijeli do Plzně na úterní úvodní zápas 4. předkola Ligy mistrů s velkým sebevědomím. Trenér Ante Čačič věří, že našel recept na hru domácích. Viktorii sice považuje za mírného favorita, ale zároveň je přesvědčen o tom, že Maribor má kvalitu na to, aby postoupil do hlavní soutěže.
19.08.2013 20:00 |

Plzeň odletěla do Mariboru pro MILIONY, Liga mistrů je blízko

Jediný krok dělí fotbalisty Plzně od postupu do základní skupiny Ligy mistrů. V odvetě 4. předkola musí na vyprodaném stadionu Mariboru uhájit náskok 3:1 z prvního utkání. Pokud uspějí, Viktoria se může těšit na 220 millionů korun.
27.08.2013 11:15 |

Plzeň jde v Mariboru bojovat o postup do Ligy mistrů

Fotbalisté Plzně nastoupí v dnešní odvetě 4. předkola Ligy mistrů proti Mariboru v očekávané sestavě. Na hrotu útoku dostává stejně jako v minulém ligovém kole proti Slovácku přednost Stanislav Tecl, který by měl svou rychlostí trestat soupeře z brejků.
28.08.2013 11:00 |

ON-LINE: Plzeň vyhrála v Mariboru 1:0 a zahraje si Ligu mistrů

Fotbalisté Plzně udělali poslední krok k tomu, aby si zahráli v Lize mistrů. V odvetě 4. předkola Ligy mistrů vyhráli v Mariboru 1:0 a stvrdili tak přechozí vítězství 3:1 ze Štruncových sadů. Utkání jste mohli sledovat v ON-LINE reportáži.
28.08.2013 20:35 |

Strachová znovu na 'bedně'! V Mariboru skončila třetí

Šárka Strachová potvrdila, že má skvělou formu. Po zisku bronzové medaile ze slalomu mistrovství světa obsadila ve stejné disciplíně stejné místo také v závodě Světového poháru v Mariboru. Českou lyžařku předčily jen vítězka Mikaela Shiffrinová z USA a Slovenka Veronika Velez-Zuzulová.
22.02.2015 18:25 |

Osobnosti: Šárka Strachová (205 článků) , Veronika Zuzulová (8 článků)

Střelkyně Sýkorová byla na SP v Koreji blízko medaile

V třípolohové střelbě ze sportovní malorážky nakonec Sýkorová obsadila páté místo.
12.04.2011 11:45 |

SP: Emmons i Sýkorová si v Mnichově vystřílely medaile i olympiádu

Olympijská vítězka Kateřina Emmons obsadila druhé místo ve střelbě ze vzduchové pušky na Světovém poháru v Mnichově, další česká reprezentantka Adéla Sýkorová v sobotu skončila třetí.
18.06.2011 17:25 |

Osobnosti: Kateřina Emmons (45 článků) , Adéla Sýkorová (20 článků) , Kateřina Sýkorová (5 článků)

Emmons i Sýkorová vystřílely na SP v Mnichově medaili i olympiádu

Kateřina Emmons obsadila druhé místo ve střelbě ze vzduchové pušky na Světovém poháru v Mnichově, další česká reprezentantka Adéla Sýkorová skončila třetí.
18.06.2011 17:35 |

Sýkorová bude střílet o medaili, Emmons nezvládla kvalifikaci

Kateřina Emmons neobhájí ani svou druhou medaili z Pekingu, v malorážce nezvládla závěr slibně rozjeté kvalifikace. Naopak zazářila Adéla Sýkorová a postoupila do finále jako čtvrtá.
04.08.2012 12:45 |

Střelkyně Sýkorová má bronz z malorážky! Česko slaví čtvrtou medaili

Česko má další olympijskou medaili. Ve střelbě z malorážky vybojovala bronz Adéla Sýkorová. Obhájkyně stříbra Emmons do finále nepostoupila.
04.08.2012 14:25 |

Medailový úspěch ve střelbě. Sýkorová má bronz

Adéla Sýkorová skončila ve finále sportovní malorážky na 3x20 ran třetí
04.08.2012 14:40 |

Střelkyně Sýkorová má olympijský bronz ze sportovní malorážky

Střelkyně Adéla Sýkorová získala na olympijských hrách v Londýně překvapivou bronzovou medaili ve sportovní malorážce. Životní úspěch vybojovala za vítěznou Američankou Jamie Lynn Grayovou a Srbkou Ivanou Maksimovičovou.
04.08.2012 17:45 |

Osobnosti: Adéla Sýkorová (20 článků) , Jamie Lynn (11 článků)