Článek

Život zastřelené poslankyně: Matka dvou dětí, která pomáhala charitě

 
Britská labouristická poslankyně Jo Coxová (†41) v nemocnici podlehla zraněním od muže, který ji postřelil a pobodal v severoanglickém městě Birstall. Nepatřila jen k odpůrcům odchodu Britů z Evropské unie. V minulosti pracovala pro charitativní organizaci, kde se zapojila do nejrůznějších kampaní, týkajících se například úmrtnosti rodiček, a navštívila země postižené válkami a přírodními katastrofami.
16.06.2016 22:45 |

podobné články

Podobné články

Matku osmerčat obvinila bývalá chůva z týrání dětí

 
Sedmatřicetiletá Nadya Sulemanová musí řešit další problém. Podle bývalé chůvy své děti zanedbávala a padlo i obvinění ze sexuálního zneužívání. Matka osmerčat to ale popírá a s odvoláním na sociální pracovníky prohlašuje, že se o své děti stará dobře. Další články k tématu: Po pornu a striptýzu chce matka osmerčat randit, ale za peníze Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách Matka osmerčat bude možná vystupovat v reality show
15.10.2012 14:20 |

podobné články

Vysmátý tanečník Bush je zpět! Pietu za zastřelené policisty v Dallasu proměnil bývalý prezident v diskotéku!

 
Vyléčený alkoholik (opravdu vyléčený?) a praktikující křesťan George W. Bush miluje tanec. Jak někde slyší chytlavé rytmy, tak ho to nutí trsat jako o život. Naposledy si rozjel soukromou diskotéku při memoriálu za zastřelené policisty.
14.07.2016 11:35 |

podobné články

Osobnosti: George George (416 článků)

Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou

 
Sedmatřicetiletá matka celkem 14 dětí Nadya Sulemanová se po pornu rozhodla vydělávat i striptýzem. Za dva tance u tyče dostala údajně v přepočtu 103 tisíc korun. Za jednu fotku s matkou osmerčat návštěvníci klubu na Miami zaplatili kolem 500 korun. Další články k tématu: Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách Matka osmerčat bude možná vystupovat v reality show Matka osmerčat: Jsem chudá, bez práce, ale mám plastické operace a kupu dětí
18.07.2012 10:20 |

podobné články

Po pornu a striptýzu chce matka osmerčat randit, ale za peníze

 
Sedmatřicetiletá Nadya Sulemanová pokračuje v netradičních formách výdělku. Už nafotila lechtivé snímky pro dospělé, tančila u tyče a teď si chce nechat zaplatit za rande. Další články k tématu: Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách Matka osmerčat bude možná vystupovat v reality show Matka osmerčat: Jsem chudá, bez práce, ale mám plastické operace a kupu dětí
06.08.2012 14:55 |

podobné články

Matku osmerčat obvinili z podvodu kvůli sociálním dávkám

 
Nadya Sulemanová čelí obvinění z podvodu. Podle losangeleské prokuratury žádala loni o sociální podporu, i když vydělala v přepočtu kolem 600 tisíc korun. Další články k tématu: Matku osmerčat obvinila bývalá chůva z týrání dětí Matka osmerčat skončila v léčebně, bude tam nejméně měsíc Po pornu a striptýzu chce matka osmerčat randit, ale za peníze Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová Matka osmerčat možná přijde o děti. Neřeší to a předvádí se v bikinách
14.01.2014 09:40 |

podobné články

Matka pomáhala partnerovi znásilňovat dceru (8) šest let, protože v ní byl démon

 
Jako matka z pekla se předvedla Argentinka Celia Beatriz Sosa z Buenos Aires. Dlouhých šest let pomáhala svému partnerovi ve znásilňování své malé dcery. Když Sergio Eduardo Gimenez s úchylnostmi začal, bylo dívce teprve 8 let. Během znásilňování žena bila vlastní dceru páskem.
22.02.2018 19:35 |

podobné články

Manžel zavražděné poslankyně osahával jiné. Končí v charitě na její počest

 
Před dvěma lety dostával Brendan Cox kondolence z celého světa. Jeho žena - britská poslankyně Jo Coxová a odpůrkyně brexitu - byla totiž těsně před hlasováním o vystoupení z EU zavražděna pravicovým extremistou. Nyní je Cox dalším z těch, na něž tvrdě dopadla kampaň MeToo týkající se sexuálního obtěžování. Jednomu obvinění z „nevhodných dotyků“ čelil už v roce 2015, další přišlo během jeho působení ve společnosti Save the Children (Zachraňme děti). Kvůli provalení kauz teď odchází ze dvou charit, které založil na počest své manželky.
19.02.2018 21:30 |

podobné články

Brutální vražda v České Lípě: Ženu (†50), která se věnovala esoterice a charitě, někdo umlátil

 
Po otřesné vraždě Darinky (†4), kterou zabila její vlastní matka, řeší kriminálka v České Lípě další děsivý případ. Údajně v garáži někdo umlátil kladivem ženu (†50), která se věnovala charitě, esoterice a filosofii, pořádala semináře pro lidi ze širokého okolí a loni v jedné z celostátních soutěží pro babičky prý získala cenu sympatie.
22.05.2013 10:40 |

podobné články

Matka osmerčat skončila v léčebně, bude tam nejméně měsíc

 
Sedmatřicetiletá Nadya Sulemanová musí řešit další problém. Minimálně 28 dní stráví na léčení. O její osmerčata a dalších šest dětí budou zatím pečovat tři chůvy a přátelé. Další články k tématu: Matku osmerčat obvinila bývalá chůva z týrání dětí Po pornu a striptýzu chce matka osmerčat randit, ale za peníze Zadlužená matka osmerčat má už první striptýz za sebou Matka osmerčat si vydělává v pornu i striptýzem, prý to dělá pro děti Nenávidím svoje děti, prohlásila matka osmerčat Sulemanová
31.10.2012 15:20 |

podobné články

Krejčíř asi plánoval další útěk. Policie zatkla ženu, která mu pomáhala

 
Jihoafrická policie zadržela sedmatřicetiletou ženu, která zřejmě pomáhala Radovanu Krejčíři dokonat další plán na útěk. Několikrát za sebou vybrala vysokou částku z účtu, na něž z Česka údajně posílala peníze Krejčířova matka Naděžda. 
02.11.2015 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (704 článků)

Otec zastřelil své tři holčičky a pak sebe. Našla je zdrcená matka

 
Finská žena našla doma zastřelené své tři děti a manžela. Vyšetřovatelé předpokládají, že muž zastřelil své tři děti a pak obrátil zbraň proti sobě.
19.06.2012 20:45 |

podobné články

Maminka zastřelené snoubenky Jána Kuciaka (†27): NEVĚŘÍM POLICII!

 
Vše si dokola promítá v hlavě a rekonstruuje poslední minuty života své dcery. Matka Martiny Kušnírové, která byla brutálně zavražděna se svým snoubencem, novinářem Jánem Kuciakem (oba †27), je přesvědčená, že její dcera přišla o život už ve středu. Nikoli v následujících dnech, jak tvrdí policie.
05.03.2018 05:10 |

podobné články

Maminka zastřelené snoubenky Jána Kuciaka (†27): NEVĚŘÍM POLICII!

 
Vše si dokola promítá v hlavě a rekonstruuje poslední minuty života své dcery. Matka Martiny Kušnírové, která byla brutálně zavražděna se svým snoubencem, novinářem Jánem Kuciakem (oba †27), je přesvědčená, že její dcera přišla o život už ve středu. Nikoli v následujících dnech, jak tvrdí policie.
09.03.2018 13:45 |

podobné články

Tato matka dvou dětí může jíst cokoli a nikdy nepřibere. Celý život váží 38 kilo

 
Nezáleží na tom, co a v jakém množství sní, její váha se nikdy nepohne směrem nahoru. Padesátiletá matka dvou dětí Carole French se drží celý svůj dospělý život na 38 kilogramech, a tak to zůstane až do její smrti. Carole z anglického Oldhamu je totiž jedním z údajných dvou lidí na světě, kterým bylo diagnostikováno onemocnění zvané muscular fibrositis disproportion, jež způsobuje, že se v těle neukládá tuk ani se nevytváří svalová hmota.
26.08.2011 15:05 |

podobné články

Kyselinou zohavená modelka opět září a věnuje se charitě

 
Sedmadvacetileté Katie Piperové se před třemi lety úplně změnil život. Slibnou kariéru modelky přerušil její bývalý partner, který jí nechal vylít do obličeje kyselinu. Od té doby podstoupila spoustu plastických operací a věnuje se hlavně charitě.
14.09.2011 16:25 |

podobné články

Záhadná smrt milovnice (†33) zvířat: Zemřela, když pomáhala pejskovi

 
Zemřela, když se snažila zachránit život jiné živé bytosti. Třiatřicetiletá žena, která pomáhala jako dobrovolnice v útulku pro zvířata, byla minulou sobotu nalezena mrtvá v lese v americké Indianě. Patrně se tam vydala za zatoulaným psem.
11.03.2017 22:10 |

podobné články

„Černé ho*no se prochází po Hradě,“ píše poslankyně. Kopírovala jsem, hájí se

 
Velké černé ho*no se prochází po sídle prezidenta a Arab kupující si korunovační klenoty. I o tom byl středeční status poslankyně Jany Lorencové (ANO). Poslankyně sdílela text, o kterém se domnívala, že ho psal publicista Ondřej Neff. Na dotaz Blesk.cz, zda si ověřovala jeho původ, odpověděla, že na to „nemá čas“.  Většina textu skutečně pochází z pera publicisty a kritizuje rozhodnutí soudu o tom, že vyvěšení obřích červených trenek nad Pražským hradem skupiny Ztohoven není trestným činem. S kritikou souhlasí i poslankyně.
31.08.2016 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (196 článků)

Lékařka pomáhala muži při epileptickém záchvatu, příbuzní ji napadli

 
Přijela zachránit lidský život, odměnou jí byly nadávky a napadení. Lékařku ze sanitky napadli v Kroměříži příbuzní muže, kterému pomáhala při epileptickém záchvatu. Rodina však tvrdí něco jiného.
05.06.2016 20:55 |

podobné články

Dívka žila na dvorku jako zvíře. Únosci ale pomáhala s prací

 
Osmnáct let žila v zajetí v nelidských podmínkách. S únoscem měla dvě děti. Pomáhala mu i s obchodem.
30.08.2009 19:25 |

podobné články