Článek

Živnostnice, která kritizovala Babiše: Přiznejte se, kdo na mě poslal tajnou kontrolu!

 
Chce znát pravdu. Majitelka šperkařství z Domažlic Petra Fenclová (35) měla odvahu veřejně kritizovat zavedení elektronické evidence tržeb. V pořadu Máte slovo na ČT stála názorově proti vicepremiérovi Andreji Babišovi (ANO). Druhý den jí do obchodu napochodovala tajná kontrola z místní Správy sociálního zabezpečení. Živnostnice teď za podpory europoslance Petra Macha trvá na tom, aby „sociálka“ odkryla karty.
16.06.2015 20:20 |

podobné články

Podobné články

Ve čtvrtek živnostnice kritizovala v televizi Babiše, v pátek dorazila kontrola

 
Na neobvyklou praktiku státního aparátu narazila v pátek dopoledne živnostnice Petra Fenclová. Do jejího krámku v Domažlicích přišla dopoledne neoficiální kontrola z úřadu práce a sociálního zabezpečení. Jak se žena posléze dozvěděla, důvodem bylo její účinkování v televizi, kde neskrývala svůj odpor vůči systému elektronické evidence tržeb (EET), který prosazuje ministr financí Andrej Babiš (ANO).
05.06.2015 16:11 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12400 článků)

Byla to hloupost, říká ministryně Marksová o kontrole živnostnice, která kritizovala Babiše

 
Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová (ČSSD) odsoudila jednání domažlické okresní správy sociálního zabezpečení, která přišla zkontrolovat živnostnici Petru Fenclovou jen necelý den poté, co v České televizi kritizovala projekt elektronické evidence tržeb a ministra financí Andreje Babiše (ANO).
07.06.2015 23:07 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12400 článků) , Michaela Marksová (452 článků)

Živnostnice před Babišem kritizovala elektronické pokladny: Druhý den na ni přišla kontrola!

 
Majitelka domažlického šperkařství Petra Fenclová ve čtvrtek večer v České televizi kritizovala zavedení elektronické evidence tržeb (EET), v pátek ráno pak do jejího obchodu dorazila tajná kontrola ze správy sociálního zabezpečení. Úřednice přiznala, že to bylo kvůli jejímu vystoupení v ČT. Ministr financí Andrej Babiš (ANO), který se televizní debaty také účastnil, popřel, že by o kontrolu podnikatelky žádal.
06.06.2015 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12400 článků)

Krmení koblihami začíná. Posílání na smrt. Podvodník. Vyhnat na mráz. Našli jsme poněkud vytočenou občanku-živnostnici

 
ROZHOVOR Andrej Babiš je vychytralý podvodník, který díky politice ví, kde, co a za kolik se prodává. Voliči se nechávají krmit koblihami a doplatí na to všichni. Tak mluví řemeslnice, trhovkyně a živnostnice Petra Janďourková z Českého ráje. Fronty jako na banány za komunistů, popsala placení v hospodě s elektronickou evidencí tržeb. A doufá, že Ivan Pilný nebude pokračovat ve stopách Andreje Babiše.
22.05.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12400 článků) , Ivan Ivan (899 článků)

Andrej Babiš se oženil, protestní kolona ho kritizovala z tlampačů

 
Andrej Babiš (62) se oženil s dlouholetou partnerkou Monikou (43). Ano si řekli v sobotu v 16 hodin na farmě Čapí hnízdo za Prahou. Kolem areálu nedlouho předtím projela protestní jízda automobilů, která z tlampačů Babiše kritizovala.
26.11.2015 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (883 článků) , Agáta Prachařová (2554 článků)

Kritizovala Babiše za Čapí hnízdo a strašení uprchlíky. Zelienková v ANO končí

 
Poslankyně Kristýna Zelienková opustila hnutí ANO, za které byla do Poslanecké sněmovny zvolena. Zelienková už dříve kritizovala politiku hnutí ANO i vlády. Šéf hnutí Andrej Babiš odchod Zelienkové očekával, podle něj se ANO s poslankyní rozešlo především v otázce migrace.
22.07.2016 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12400 článků)

Vynalézavá prostitutka: Párek v rohlíku a sex v jednom!

 
Problémem číslo jedna se pro policii na newyorském Long Islandu stává  živnostnice Catherine Scaliaová (45). Ta vlastní pojízdnou prodejnu hot dogů, která je ale současně malým nevěstincem.
18.05.2012 05:15 |

podobné články

Kraj poslal do břeclavské nemocnice noční kontrolu, kvůli četným stížnostem

 
Nekončící proud špatných zkušeností z břeclavské nemocnice, se kterými se svěřují lidé na sociální síti ve skupině, která se věnuje právě tomuto zdravotnickému zařízení, nenechala v klidu jeho zřizovatele. Kraj tam v noci na pátek poslal kontrolu.
23.10.2015 16:25 |

podobné články

Svoboda chce legalizovat nejstarší řemeslo. Prostituce jako živnost

 
Udělat z prostitutek počestné ženy chce i primátor hlavního města Prahy Bohuslav Svoboda. "Povýšení" na živnostnice však samy prostitutky odmítají. Důvodem je ztráta anonymity.
07.03.2011 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (699 článků)

Svoboda chce legalizovat nejstarší řemeslo. Prostituce jako živnost

 
Udělat z prostitutek počestné ženy chce i primátor hlavního města Prahy Bohuslav Svoboda. "Povýšení" na živnostnice však samy prostitutky odmítají. Důvodem je ztráta anonymity.
07.03.2011 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (699 článků)

Živnostnice z posledních sil: Snáším šikanu a teror. A stát mi nepomůže

 
PŘÍBĚH S arogancí, neprofesionalitou a šikanou ze strany úředníků finančních úřadů jsou dnes a denně konfrontování drobní podnikatelé na úřadech malých měst. Někteří úředníci se dokážou ve své funkci doslova povýšit do rolí samozvaných soudců i katů a malému živnostníkovi udělají ze života doslova peklo.
14.01.2012 19:25 |

podobné články

Malá živnostnice neví, koho volit. Hledá nové koště

 
Jakkoliv jsou čeští občané současnou politikou znechucení, stává se hlavním tématem jejich rozhovorů. Stačí se zaposlouchat do rozhovorů všude tam, kde se shromažďují lidé. A vyslechnout je mnohokrát stojí za to. Nezřídka poskytují více cenných informací než výzkumy veřejného mínění, kdy se respondenti krotí nebo neodpovídají upřímně.
15.09.2013 12:20 |

podobné články

Úřednice, která kritizovala nadržování sociálně vyloučeným, skončila

 
Úřednice na ministerstvu školství, která kritizovala strategii vzdělávání dětí ze sociálně vyloučených lokalit, skončila. Už dříve rozeslala například hromadný e-mail, kde žádala o podporu v boji proti této strategii. Podle ministerstva odešla sama.
31.10.2011 19:40 |

podobné články

To je proměna! Podívejte se, co dneska dělají lamači srdcí z Backstreet Boys!

 
Přiznejte se, kdo měl po pokoji vyvěšené plakáty s tímhle sladkým boybandem? My víme, všichni! Kdo by si je tam taky nepověsil, že? Totální posedlost touhle chlapeckou skupinou asi neminula téměř nikoho. Na vrcholku jejich kariéry byli kluci opravdový fenomén. Jak ale vypadají a co dělají dnes? Možná se budete divit!
26.03.2017 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Backstreet Boys (64 článků)

Berlusconi vyhodil kolegyni, která kritizovala jeho románky

 
Mlčeti zlato, mluviti stříbro. Tímto rčením se asi měla řídit Sara Giudice (25). Jako jediná členka strany italského premiéra Silvia Berlusconiho (74) veřejně kritizovala jeho románky s mladším ženami a doplatila na to vyhazovem.
01.02.2011 21:50 |

podobné články

Kritizovala strategii vzdělávání. Rebelka na ministerstvu školství končí

 
Úřednice ministerstva školství, která před několika dny kritizovala strategii vzdělávání dětí ze sociálně vyloučených lokalit, v úřadu skončila. Dnes o tom informoval server iDnes.cz.
31.10.2011 18:55 |

podobné články

Učitelka kritizovala sexuální výchovu. Zaměstná ji Dobeš?

 
Učitelka francouzštiny Arjana Shameti z pražské Základní školy Kuncova, která v České televizi kritizovala vyučování sexuální výchovy a hlavně svého ředitele Pavla Petrnouška, bude podle Lidových novin pracovat na ministerstvu školství. Josef Dobeš prý přikázal ředitelce Odboru všeobecného vzdělávání, aby pro Shameti vytvořila místo.
02.12.2011 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (510 článků)

Manželku Clooneyho chtěli zavřít v muslimské zemi: Kritizovala jejich soudy

 
Známé právničce Amal Clooneyové, manželce holywoodského herce George Clooneyho, hrozili v Egyptě zatčením. Amal totiž kritizovala tamní soudní systém a to jako jedna z autorek zprávy o egyptském soudním systému, která byla zveřejněna už loni v únoru. Clooneyová nyní obhajuje jednoho z novinářů televize Al-Džazíra, který je momentálně vězněn v Káhiře.
03.01.2015 15:31 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (738 článků)

Potravinářská komora kritizovala Jurečku za ohrožení exportu do Číny. Ministr jí to dnes vrátil

 
Ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL) je přesvědčen o tom, že export českého zboží do Číny neohrozil. Poté, co podpořil schůzku svého vládního a stranického kolegy Daniela Hermana s tibetským duchovním vůdcem dalajlamou, zrušil Peking Jurečkovu naplánovanou cestu do Číny. Důvody mu přitom čínská strana nesdělila. Zřejmě je nezná ani čínská velvyslankyně v Praze Ma Kche-čching, s níž dnes o zrušení cesty hovořil náměstek ministra zahraničí Martin Tlapa. Ministrovy kroky kritizovala Potravinářská komora ČR, která se obává narušení těžce navázaných obchodních vztahů obou zemí.
03.11.2016 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Marian Jurečka (618 článků) , Daniel Herman (1053 článků)